Astroloji: 5 – 11 Mart haftalık burç yorumları

Astroloji: Burç yorumları 5 Mart – 11 Mart 2018 tarihleri arasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: 5 - 11 Mart haftalık burç yorumları

koç burcu astroloji

Koç burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Koçlar, geçtiğimiz haftalara göre kendinizi daha rahat ve enerji dolu hissetmeye başlayabileceğiniz bir haftaya giriyoruz. Merkür ve Venüs’ün burcunuza geçişi ile sizin döneminizin başladığını siz de hissedebilirsiniz. Yerinizde duramadığınız, özgürlüğünüze çok önem verdiğiniz ve kendinizi doğaya atmak isteyeceğiniz bir haftadasınız.

İş hayatınız ile ilgili konularınız devam ederken, korku ve bilinçaltınızdaki endişelerinizi temizledikçe ilerleme kaydedebilirsiniz.


Hafta başında karşınızdakinin duygularını da yönetmeye çalışırken, hafta sonuna doğru daha özgür daha kendinizle kalmayı tercih edebilirsiniz. İyi haftalar…

boğa burcu astroloji

Boğa burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Boğalar, bu hafta ilişkinizde veya evliliğinizde yeni bir döneme başlıyorsunuz diyebiliriz. Bir süreliğine verdiğiniz kararların doğruluğunu anlamak, zor zamanlarda da ortaklığınızı test etmek için, ilişkiniz Jüpiter’in korunaklı kanatlarının altından çıkıyor.

Yurtdışı konuları, okul veya öğrenmek istediğiniz yeni alanlar ile ilgili dersleriniz bu hafta da daha devam ediyor, önümüzdeki bir yıl boyunca da devam edecek… Aklınızda yurtdışına yerleşmek varsa veya orada eğitim görmek aslında bu yılı hazırlık yapmak için kullanabilirsiniz.

Yuvanız, aileniz ve eviniz ile ilgili konularda sizin yönetemediğiniz, kadere ait gelişmeler devam ediyor. İyi haftalar…

ikizler burcu astroloji

İkizler burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili ikizler, enerjinizi nereye koyarsanız hayat orada gelişir, sizin için de bu hafta enerjinizi koyduğunuz konu iş/okul hayatınız. Bu konularda elinizde olmayan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz zorlandığınız, tüm resmi net göremediğiniz bir haftadasınız. Fakat ne olursa olsun, başarılarınız yadsınamaz şekilde ortaya çıkacak ve adeta parlayacaksınız.

İlişkinizde, daha neşeli, daha keyifli vakit geçirmek istediğiniz, seyahat planları yapabileceğiniz bir haftadasınız. Eşinizi germeden, gerilmeden plan yapabilmek en güzeli olur tabii…

Sağlığınız ile ilgili koruma altında olduğunuz bir yıldasınız fakat Jüpiter’in Retro hareketi ile bu korumada zayıflıklar oluşabilir, aman dikkat! İyi haftalar…

yengeç burcu astroloji

Yengeç burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Yengeçler geçen hafta yaşanan Dolunay’ın etkileri henüz geçmiş sayılmaz, siz de bu Dolunayda önemli oyunculardan biri olduğunuz için halen etkisi altındasınız. Konumuz “Para”… Duygularınızın Para konularıyla sınandığı, kararlar almanız gereken bir dönem. Belki de aldınız bile…

Sizin için yurtdışı konuları gündemde. Her şeyi yönetemiyoruz hayatta, bu hafta da yönetemediğiniz detaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Aşk hayatınızın bolluk dönemi durağanlığa girebilir, endişe etmeyin geçecek. Hala bu konuda şanlı bir dönemdesiniz.

Bu hafta için iki uyarımız var size; sağlığınıza dikkat edin ve ekipleriniz ile ilgili fevri kararlar almayın. İyi haftalar…

aslan burcu astroloji

Aslan burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Aslanlar, hep söylüyoruz 2018 yılında hayatınız kırılacak, evrilecek başka bir yön alacak. Bir çoğu sizin elinizde olmayan olaylardan oluşabilir. Kendinizle ilgili değişimlerin olacağı bir haftaya başladınız. Sizin için hayırlı gelişmeler olacağına eminiz. Yönetmeyi bırakıp, akışta kalmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Bu haftanın en önemli konusu aşk ve eğer varsa çocuklarınız gibi duruyor. Sevgili Aslanlar, aşk ile ilgili derslerinizi almanız gereken dönem geldi, çattı. Aşk konularında biraz rahatsızlık ve huzursuzluk hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Cesur kararlar alarak, geçmişteki hataları tekrarlamadan ilerlemenizi tavsiye ederiz. Özellikle hafta sonuna doğru duygularınızın da yoğunluğu ile sevdiğinizi alıp uzaklara gitme planları yapabilirsiniz. Geçici de olsa anlık mutluluklarla ilerlemeyi tercih ettiğiniz bir hafta… Fakat Satürn’de size aşk konularında derslerinizi hatırlatmak için çalışıyor… Satürn’den kaçış yok, aldığınız dersler ile hareket etmezseniz, hayat aynı yerden sizi zorlamaya devam edecektir. İyi haftalar…

başak burcu astroloji

Başak burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Başaklar, geçen hafta sizin burcunuzda yaşanan Dolunay’ın etkileri bu hafta etkili olacaktır. Özellikle ilişki ve aşk konularında yaşanan bu dolunaydan sonra yeni başlangıçlar veya vedalar söz konusu olabilir. Fakat her durumda tüm detayları ile aşkı analiz etmeye çalışacağınızı biliyoruz, aşk doğası gereği buna uygun değilJ Hayata bırakın, zaman her şeyin cevabını sizden daha iyi verecektir. Satürn 2 yıl daha aşk evinizde ilerleyecek, bu iki yıl dersleriniz bu konudan gelecek, bol şans.

Jüpiter’in Retro hareketine başlaması ile dargın olduğunuz eski dostlarınız ile tekrar bağlantıya geçebilirsiniz, iletişim trafiğinizin biraz azalması ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Sağlık konuları halen önemli, aman dikkat! İyi haftalar…


terazi burcu astroloji

Terazi burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Teraziler, bu hafta balında en önemli konulardan biri sağlığınız, elinizde olmayan sağlık konuları çıkabilir. Eğer sizin için çalışan ekipleriniz varsa, bu hafta elinizde olmayan gelişmeler ile hayatlarına etki edebilirsiniz.

İletişim konularında daha önce yaptığınız hataları yapmamanız konusunda derslerinizin olduğu bir haftadasınız. Kardeşleriniz ile ilgili konular olabilir.

İş hayatınız ile ilgili sizin dışınızda gelişmeler olabilir. Para konularında bereket sizinle. İyi haftalar…

akrep burcu astroloji

Akrep burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Akrepler, aileniz varsa çocuklarınız ile ilgili yoğun olduğunuz bir haftadasınız. Özellikle eviniz, yuvanız ile ilgili sizin dışınızda gelişmeler yaşanabilir.

Para konuları ile ilgili sıkıntılar veya gelişmeler konular oluşabilir. Özellikle maddi konular ile ilgili harekete geçeceğiniz enerjiyi kendinizde bulup, keyifle çalışmaya başlayabilirsiniz. Hiç aklınızda yokken yurtdışı konuları tekrar gündeminize yerleşebilir veya yurtdışı ile ilgili gelişmeler olabilir.

Ekim 2017’den beri Jüpiter sizinle, yani gökyüzünün koruması altındasınız. Eğer bu süreçte şanssızlık bile yaşıyorsanız bilin ki en hafif şekli ile yaşıyorsunuz. Bu hafta bu koruma kalkanlarınız ile ilgili bir değişiklik olacak ve 9 Mart’ta şans meleğiniz Jüpiter Retro hareketine başlayacak. Bir süre şans meleğinizin koruma kalkanı azalacak, yaz döneminde ise eski haline gelecek. İyi haftalar…

yay burcu astroloji

Yay burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Yaylar, önümüzdeki iki yıl boyunca maddi kaynaklarınız ve kendiniz ile ilgili bazı kararlar almak konusunda hayat sizi zorlayacak gibi duruyor. Meslek değişiminden, yeni iş kurma planlarına kadar her türlü değişim kafanızdan geçiyor olabilir. Duygularınızın sizin bile yeni yüzleştiğiniz tarafları ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Zorlu kararlar ve uğraşlardan sonra her şeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.

Bu hafta kardeşleriniz ile ilgili konularda gelişmeler yaşayabilir, kadersel bazı kararlar ile hayatı akışında bırakmak isteyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın desteğini her zamankinden fazla hissedebileceğiniz bir haftadasınız. İyi haftalar…

oğlak burcu astroloji

Oğlak burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Oğlaklar, geçen hafta yaşanan Başak Dolunayında siz de başrol oyuncularından biriydiniz. Dolunay enerjileri hemen yok olmaz bu sebeple özellikle aşk konusunda yeni karar ve farkındalıklar ile ilerleyeceğiniz bir hafta daha sizi bekliyor. Özellikle ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde veya ortaklıklarınızda sizin dışınızda, kontrol edemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu haftada odak alanlarınızdan biri maddi konular. Maddi konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki 2 yıl boyunca, değişecek, gelişecek ve sonunda istediğiniz hayata kavuşacaksınız. Bu değişim özellikle kendiniz ve hayata bakış açınız üzerinde olacakken, para ile ilgili bu dönemde ilk dersler başlayabilir. İyi haftalar…

kova burcu astroloji

Kova burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Kovalar, 2018 Aslanlar ile birlikte başrolü kimseye kaptırmadığınız bir yıl olacak. Ocak ve Şubatta yaşanan tutulmalardan sonra aslında yılın geri kalanında değişiklik yaşanacak ana temalar belli olmuş olmalı. Yılın kalan kısmında, o dönemde sizi etkileyen, düşündüren, üzen, sevindiren konular ile ilgili çözülmeler yaşayacaksınız diyebiliriz. Bu haftanın özeline gelecek olursak, kendiniz ve maddi konular ile ilgili endişeleriniz ön planda gözüküyor.

İş hayatınızda yoğunluğun ve enerjinin devam ettiği fakat beraberinde seyahatler ve eğlencenin de olacağı bir hafta bekliyor sizi.

Çevrenizdeki insanlar ve arkadaşlarınız ile ilgili konular sizi düşündürmeye devam ediyor. Daha önce fark etmediğiniz duygularınızla yüzleşebilirsiniz. İyi haftalar…

balık burcu astroloji

Balık burcu (5 – 11 Mart astroloji haftalık burç yorumları)

Sevgili Balıklar, sizin döneminizde devam ederken, bu hafta Merkür ve Venüs komşunuz olan Koç Burcuna geçiyor. İlkbahar yaklaşıyor, düşüncelerini daha kendinizin üzerinde topladığınız, ilişkilerinizde daha hızlı kararlar alıp yürüdüğünüz bir dönem başlıyor.

Bu hafta kendi hayatınız ile ilgili önemli dönemeçler yaşayıp, yeni kararlar alabilirsiniz.

Geçmişten gelen sağlık konularınız varsa, bu hafta dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Artık tamamen iyileşebilirsiniz veya rahatsızlıklarınızın tekrar edebilir.


İş hayatında enerjiniz yerinde. Yoğunsunuz ama bu yoğunluktan keyif alıyorsunuz. Arkadaş çevrenizle ilgili sizi rahatsız eden durumlar bu haftada devam edebilir. Dersinizi alana kadar benzer konular gündeminizde olacaktır. İyi haftalar…

‘Astroloji: “Mart 2018” burç yorumları’