Astroloji: 18 – 24 Haziran 2018 haftalık burç yorumları

Astroloji: 18 – 24 Haziran 2018 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: 18 - 24 Haziran 2018 haftalık burç yorumları

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Koç olanlar:

Gökyüzü; iş hayatınızda değişimlere açık olmanız gerektiği vurgusunu yapmakta. İş birlikleri yeni fikir ve önerilere açık olun ve girişimci davranın. Bu hafta özellikle arkadaşlardan dolayı finansal konularda zorluklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun. Sağlık sorunları olan Koçlar hafta boyunca dikkatli olmalı ve sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermelisiniz.


Bu hafta uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. Bu hafta dikkatli olmanız gereken konu Size özel bir takım belgeler görüntüler başkalarının eline geçebilir ve size karşı kullanmaya kalkan gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Maddi konularda risk gerektiren her şeyden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda geçmişte kalan biri tekrar hayatınızda yer almak isteyecektir. Sizlere tavsiyem bugünün olgunluğu ile kararlar almalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç burçları sizlerde aşkta heyecan verici olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar:

Gökyüzü güçlü etkilerle iş ve özel yaşamınızda istikrarlı gelişmelerle moral bulacağınızı müjdeliyor sizlere. Popülaritenizin yükseleceği bir süreç. Yıldızınızın parladığı bu dönemde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.

Bu hafta taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa beklemede kalmalısınız. Size zarar veren kişilerin haksızlığının ortaya çıkması ile maddi manevi hakkınızı almanın haklı gururunu yaşatacak sizlere.

Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Boğa burçları yeni ortamlar yeni arkadaşlıklar ve onların sayesinde tanıyacağınız birinin yakın ilgisi ile şaşırabilir ve bir anda kendinizi aşkın seline kaptırabilirsiniz. Beraberliği devam eden Boğa burçları ise emek verdiğiniz aşkın karşılığını alamamak ayrılık kararı almanızı sağlayabilir.

ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu İkizler olanlar:

Bu hafta iş hayatınızda ortaklıklarda ya da devam eden işinizde kendi isteğinizle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız sürpriz teklifleri değerlendirmeli ve sizi daha üst seviyelere gelebileceğiniz her imkanı değerlendirmelisiniz.

İş ve özel yaşamınızda gerginliklere geçmişte yaşanan sorunların üzerinde durmanıza eş ya da sevgilinize haksız davranışlar içinde bulunmanıza neden olabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı kaybedecek davranışlar içinde olmamalısınız.

Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizlerde kalıcı beraberliklere adım atabilir ve geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süredir beraberliği devam eden evli İkizler duygularınızı korkusuzca ifade etmelisiniz ki AŞK kazansın.

yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yengeç olanlar:

Finansal konularda şansınız oldukça yüksek bu hafta arkadaşlarınız aracılığı ile yeni iş imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Gökyüzü sizlere seçimlerinizle başarıya ulaşabileceğiniz etkileri beraberinde getirmekte Değişim enerjisini akılcı karşılayın memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz.

İş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke ya da duygusallıkla 3ncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir dikkatli davranın ve özel yaşamınız adı gibi özel olsun kendi içinizde birlikte olduğunuz insanla her türlü sorunu tolere edebilirsiniz ama bunu başkaları ile yapabilmenizin zorluğunu düşünerek hareket edin.

Özellikle eşinizle sorunları aşmak için harekete geçmeli ve ilişkinizin gidişatını onun size yaklaşımına göre birlikte kararlar alarak değerlendirmelisiniz.

Eski olan her şey ortadan yavaş yavaş kalkmaya başlıyor ve ruhunuzun derinliklerindeki güzellikler ortaya çıkmaya başlıyor ve siz yenileniyorsunuz. Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalı ve bu yolda ilerlemelisiniz.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Aslan olanlar:

Enerjisi güçlü ve doğru şekillendirebildiğiniz takdirde kalıcı etkileri beraberinde getirebilecek bir hafta karşılıyor sizleri. Hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz iş ve özel yaşamınızda tüm ilişkilerinizde bir ayıklanma arınma süreci gitmesi gereken gidecek kalmayı tercih edenler sizi gerçekten seven anlamak için çaba gösteren size değer verenlerle fikir birlikleri sevgi ve güzellikleri paylaşacağınız kişiler olacaktır.

Güveninizi suistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan yaşananlara bahaneler üretmeden insanları olduğu gibi kabullenmeli ve herkese hak ettiği değeri vermelisiniz. Ancak bu sayede kendi doğrularınızı bularak başarılı olabileceksiniz. Bu hafta içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız.

Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde kara bulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalı bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek var olan zorlukları aşmalısınız. Bekar Aslan burçları bu hafta sabrınızın karşılığını aşk ile almaya başlayacaksınız.

başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar:

Yeniliklere, huzura, değişimlere; size güzellik katan gelişmelere hazır olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle yaşanmışlıklarınızla; Sizler oldukça güçlü insanlarısınız gücünüzü ele alın ve cesaretle çıkın hayatın her rengini içinde barındıran o büyük sahnesine en yalın en duru en olgun en bilge halinizle.

Dargın olduğunuz eş ya da sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da elinizden kaçan bir fırsatın daha iyi şartlarda karşınıza çıkması da bu haftanın getirileri arasında. İşinizle ilgili resmi bir konuda küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir. İş hayatınızda zam ya da ikramiye alabilirsiniz.

Süreklilik arz etmeyen bir işiniz varsa bu sure içinde daha profesyonel düşünmeli işinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz! Bekar olanlar hafta sonuna doğru bir arkadaşınız aracılığı ile tanıyacağınız biri ile kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar:


Gökyüzü her bakımdan iyileşmelerle dolu bir haftada olduğunuzu müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda ortaklıkları olan Teraziler ortağınızın sizden sakladığı bir takım gerçekleri öğrenebilir iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü tamamen kendiniz alabilir ikili ilişkileriniz ve dostlarınız aracılığı ile kısa sure içinde istikrarı yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz her şey sizin beklediğinizden çok daha kolay ve hızla ilerleyecektir.

Bu hafta meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. Finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak.

Evli Teraziler eşten gelecek destekle hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Bekar Teraziler sizlerde iş arkadaşlarınızdan birinin aşk ve samimiyet dolu ilgisini karşılıksız bırakmazsanız keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar:

Arzularınızın yoğun ve yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor. Zorluklardan sonra gelen kolaylıklar kararlı tavırlarınız sizi yaşamın her alanında söz sahibi ve başarılı kılacak.

Evli Akrep burçları sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve bu sancılı süreci sizde aynı şekilde karşılık vererek daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmeyin. Kararlılıkla sıkıntıya son noktayı koyun ve yeni başlangıçlara doğru huzurla yol alın.

Retro süreci içinde hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve olası bir yanlışı düzeltmek için çaba göstermelisiniz.

Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler beraberliğiniz çok daha tutkulu ve heyecanlı bir hal alabilir. Geçmişte yaşanan pişmanlığını duyduğunuz bir aşk hikayeniz varsa o insanı hala seviyor ve sevildiğinize inanıyorsanız aşka teslim olun ve sevginin peşinden cesaretle gidin. Emin olun hak ettiğiniz mutluluğu alacaksınız.

İş hayatınızda son derece şanslı etkiler söz konusu finansal olarak güçleneceğiniz bir haftadasınız.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yay olanlar:

Bu hafta işinizle ilgili konu ve projelerde yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın. Başkalarının ne dediğinden çok siz yapmanız gerekenlere odaklanın kazanın. Ailenizi de ilgilendiren geçmişe dayalı bir takım hukuki konular maddi alacak verecek meseleleri tekrar gündeminizde yer alabilir.

Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok mesele çözüme kavuşabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar ile kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Yay burçları eşinizi arkadaşlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı. Ayrıca resmi evraklar anlaşmalar yaparken dikkati elden bırakmamalısınız.

Hafta boyunca Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu. Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Bu ay ailenize gelecek yeni bir Bebeğin müjdesini alabilirsiniz.

oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar:

Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızda ki dönüşüm enerjisi ile zorlanabileceğinize dikkat çekmekte eski eş ya da sevgilinizden kaynaklanan sorunlar gündeminize gelebilir. Nafaka miras gibi konularla ilgili aleyhinize gelişen konular ile ilgilenmenin stresi ile karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise hırsla söyledikleriniz ve yaptıklarınızın pişmanlıklarınıza yenilerinin eklenmesini sağlamamak olmalı. İletişimde işinizle ilgili zamanı doğru değerlendirmeye hiç bir şeyi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Bunu yaptığınız anda başarı maddi kazanımlar olarak sizinle ilerleyecektir.

Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar bencilliklerden uzak durmayı başaramazsınız oldukça zorlayıcı enerjiler ile baş edemeyebilirsiniz. Bekar Oğlak burçları ise anlamlı rastlantılar ile ruh eşinizle yollarınız kesişebilir ben bunu asla yapmam asla yaşamam diye düşünmediğiniz şeyleri yaşamanın güzellikleri ile karşılaşabilirsiniz.

kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Kova olanlar:

Gökyüzü bu hafta finansal konularda ve iş hayatınızda fazlası ile etkili enerjileri barındırmakta. Hızla gelişen olaylar yeni kazançlara elde etmenize yeni insanlar tanıyarak işbirlikleri ile maddi olarak gücünüze güç katmanıza yardımcı olacak.

Bu hafta beklenmedik bir şekilde geçmişte yapılan hatalar gün yüzüne çıkabilir ve bu durum sizlere hukuksal ve maddi külfetler getirebilir. Aşk hayatınızda uzun yıllara dayanan bir evlilik ya da beraberliğin içindeyseniz son bir kaç aydır yaşanan sıkıntılar üzerine çözüm odaklı konuşun ve birlikte kararlar almayı deneyin seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına müsaade etmeden karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız.

Bekar Kova burçları sizlerde ayrılık yaşadığınız sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz sürpriz bir şekilde.

balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık Burcu 18 – 24 Haziran haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar:

Bu hafta İş hayatınızda planlı olmanız anlık kararlar ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ya da iş değişikliğine yönelmek istiyorsanız beklemede kalmalısınız. Özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Aksi halde eş ya da sevginize yalan yanlış aksettirilen konular yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Eğitim hayatı devam eden ve eğitim sektöründe görevli olan Balıklar engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine sürpriz gelişmeler yaşanabilir’ ki hepimizin seçimlerimizle cennetimizi de cehennemimizi de şekillendirdiğimizi çok daha iyi anlayacaksınız yaşadıklarınızla.

Evli Balık burçları sizlerde eşinizin eleştirmek yerine anlamaya çalışmalı ona karşı öfkenizin sevginizi gölgelemesine izin vermemelisiniz. Karşısında ona nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz.


Yazar: Dr. Astrolog Şenay Yangel, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik Astroloji ve Vedic Astroloji olan Yangel; günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları ve astroloji analizlerini yayınladığı astrodeha.com internet sitesini 2007 yılında, AstrodehA Danışmanlık Merkezini ise 2008 yılında kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

Haziranda burcunuzu neler bekliyor?


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.