Astroloji: 27-28 Temmuz Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 Temmuz’u 28 Temmuz’a bağlayan gece Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Kanlı Ay Tutulması’nın burçlara etkileri nasıl olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 27-28 Temmuz Kanlı Ay Tutulması burç yorumları
Astroloji: 27-28 Temmuz Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Koç burcuna etkileri:

ile gerçekleşecek sizlere yansıması ise, ilk başta biraz sarsıcı olabilecek bu Ay Tutulması sizleri. Arkadaşlıklarınızda ve ittifaklarınızda birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz bu değişimlere güvenin ihtiyacınız olan şey güvenilir olanın ortaya çıkması. İyi niyetli olmayan sözde arkadaşlarınızı tutulma enerjisi ile hayatınızdan çıkartabilirsiniz.


Aynı zamanda bu etki ile yeni insanlarla tanışarak kalıcı arkadaşlıklar ve yeni insanlardan faydalarda görmeniz mümkün olacaktır. Tutulmanın bir diğer etkisi ile itibarınız açısından, yeteneklerinizin karşılığını almak hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde tanıştığınız insanlar, hayatınızı yıllar boyunca olumlu yönde etkileyebilecek fırsatlar yakalamanıza yardımcı olabilir.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Boğa burcuna etkileri:

Kariyer hayatınızda yaşanacak büyük gelişmelere hazır olun. Zorlandığınız maddi konularda yaşayacağınız gelişmeler büyüme ve kalıcı işler için önem taşımakta. Prestijinizin artacağı büyük işler fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Ay Tutulması enerjisi ile yeni bir yere taşınabilir yeni ortamlarda önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizi küçük düşürme çabası içinde olan iş ve özel yaşamınızda zararı dokunan kişilerin yaşadıklarına da şahitlik edeceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde.

Özel yaşamınızda ise cesaretli olmayı başarıp geçmişin gölgesini yırtıp attığınızda AŞK huzur güven kalbinizde hayatınızda yerini alacak. İlişkisi devam eden Boğa’lar ise ilk kez ebeveyn olma duygusunu deneyimleyebilirler.

Çok uzun zamandır acılar ile yorulan ham ruhunuz şimdi olgunluk evresinin deminde hayat makamının üst oktavında özgürce yerini almaya başlıyor. Yükseliyorsunuz ruhen madden manen şimdi manzaranın keyfini çıkarın.

ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın İkizler burcuna etkileri:

Korkularınıza meydan okuma ve bazı riskler almanın zamanı sizler için özellikle şu an bulunduğunuz yerde kalmak istemiyorsanız gökyüzü gerçekten neye ihtiyacınız olduğunuzu belirlemenizin fazlası ile önemli olduğu bir tutulma ile karşı karşıya bırakıyor sizleri.

Şimdi ya alışkanlıklarınızı değiştirmekten korkacak aynı kısır döngüde kalacak veya fırsatları görmeyi başaracak yeni başlangıçlara yol alacaksınız her konuda. Belki başka bir ülke kültür yurtdışında seyahat etme (veya öğrenim görme) şansını yakalayabilirsiniz.

Çalışmalarınızın, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici bir rotaya getirecek karşılığını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Genel olarak, ne yapamayacağınıza dair herhangi bir fikir veya aşikar inanışları bırakma zamanı. Kırın zincirlerinizi alışkanlıklarla zamanı tüketmek mi yoksa zamanı güzel anı ve yenilikler ile zenginleştirmek mi isteğiniz kararınızı verin ve harekete geçin.

yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Yengeç burcuna etkileri:

Bir arkadaşınız veya sevgiliniz, size kendi verebileceğinden daha fazlasını talep ediyorsa sizden şimdi durup düşünmeli kapanmamış yaralarınızı daha fazla görmezden gelmeden kendi gerçekleriniz ile itiraf edemedikleriniz ile yüzleşmelisiniz.

Bu Ay Tutulması sizleri yok saydıklarınızı sorgulamaya kendinize sorular sormaya zorlayacaktır: Kendinize iyi mi bakıyorsunuz? İlişkilerinizde duygu var mı? Tensel anlık zevkler ve kaçışlar la kendinizi mi tüketiyorsunuz?

Kişisel gücünüzden çok fazla güvensizliği tetikleyen ve kendinize değerinizi azaltan insanlara ve durumlara karşı suskunlarınız kaçışlarınız gün yüzüne çıkıyor. Kendinize dürüst olduğunuz anda daha uzun süre bu şekilde olmayacağını göreceksiniz.

Bu tutulma ile üzerinizdeki ölü toprağından silkelenebilir gücünüzü geri almayı başarabilirsiniz. Finansal olarak duygusal olarak eski hikayelerle hesap defterini kapatmalı ve yeni başlangıçlar için elinizi çabuk tutmalısınız.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Aslan burcuna etkileri:

Bu tutulma ilişkilerinizde etkili olacak. Dikkatinizin nerede olacağı önemli. Şans şimdi sizden yana. Aşkta hayatında da iş yaşımında da kader çabanızla yeniden şekillenmeye başlıyor. Farkına varabildiğiniz cesaretli olabildiğiniz geçmişle kavgayı bırakıp şu anda kalabildiğiniz ve kalbinizin sesini içinizdeki meleği öldürüp yok saymadığınız takdirde. Bir sonraki aşamaya geçmeye hazır olduğunuzu söylemeli ve bunu yapmalısınız.

İster iş ister aşk hayatınızda ilişkilerinizde durgun ve çaresiz hissediyorsanız, Tutumunuzu değiştirmenin her şeyi daha daha iyi hale getireceğini fark ederek doğru yolu bulabilirsiniz. Bu tutulma arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili de sizleri bir dizi farkındalık yaratacak testlerden geçirebilir.

Her zaman yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini kendi çıkarları uğruna yaptıklarını ve siz yükselip mutluluğu yakaladıkça içlerinde karanlığın nasıl dışarıya yansıdığını görecek ve gerçek dostlarınızı ayırt etmeyi başarabileceksiniz.

Bırakmanız ve sahip çıkmanız gerekenleri çok doğru bir şekilde ayırt edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Şimdi kararlar alın ve yaşamda yolunuzu yeniden çizebilmiş olmanın güzelliklerini deneyimlemeye hazırlanın.

başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Başak burcuna etkileri:

Sağlık, alışkanlıklar ve hayatınızda rutin haline gelmiş her şey önemlidir ve bu Ay Tutulması’nın başladığı andan itibaren ve takip eden 10 gün boyunca hayatınızı günlük alışkanlıklarınızı gözden geçirin iyileştirmeniz gereken yönlerin üzerine düşünün daha iyi olmak huzuru bulmak adına bunu yapmalısınız.

Çok emek verip kazanamadığınız bir işiniz varsa tükenme noktasına geldiğinizi fark ederek değişime gidip zararları en aza indirmeyi başarabilirsiniz. Şimdi ne istediğinizi iyi belirlemeli ve mesleki konularda kendinizi geliştirmelisiniz.


Özel yaşamınızda da kontrollü olmalı fevri yaklaşımların zararlı sonuçlar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz. Üzücü olaylar deneyimlememek için.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının Terazi burçlarına yansıması: Aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir.

İlişkinizde dönemsel olarak benzer krizler sürekli tekrar ediyorsa tutulma enerjisi ile aynı şeyleri yaşayabilir ve duygusal bağınız zayıflayarak bitişlere neden olabilir.

Ay Tutulması enerjisi ile dikkat etmeniz gereken konu üçüncü şahısların dolduruşu yalan yanlış söylemlerini önemseyerek hareket etmemeniz olmalı.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Akrep burcuna etkileri:

Aile üyeleriniz veya sevdiğiniz bir arkadaşınız ile ilgili rahatsızlık duyacağınız olaylar yaşanmasına neden olabilir. Yaşanmış güzel günlerin hatırına sakin olmaya çalışmalı öfke ile hareket edip yakıp yıkan bir tutum içinde bulunmamalısınız. Aksi takdirde büyük pişmanlıklar yaşayabilir geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Belki ilişkileri sınırlandırmak akıllıca olabilir fakat asla kestirip atmanın bir çözüm olmadığını unutmadan hareket edin.

Tutulma enerjisinin bir diğer yansıması ile yeni bir eve taşınabilir hukuki konularda mücadele verdiğiniz sorunlu işleri uzlaşı içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Şimdi ilişkilerde karşılıklı özveri ve saygıyı koruyarak hareket etmeniz fazlası ile önem taşımakta.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Yay burcuna etkileri:

Büyük değişiklikler ve fırsatlar sizleri karşılıyor. Kalıplaşmış düşünceler olumsuz alışkanlıklardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

Uyuyan ruhunuz uyanışa geçiyor. Yolculuklar yurt dışı kaynaklı gelir ve eğitimler tutulmanın sizlere yansıyan enerjileri arasında.

Katı düşüncelerinizden uzaklaşın iş hayatınızda da aşk hayatınızda da feda ettiklerinizin karşılığını alma vakti geldi çattı. Şimdi almak vermek dengesini sağlamalı önce kendinizi sevmeli ne kadar değerli olduğunuzu iş işten geçmeden fark etmelisiniz.

oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Oğlak burcuna etkileri:

Güvenlik, bu Ay Tutulması’nda sizin için bir odak noktasıdır; İş hayatınızda veya özel hayatınızda gerçekten istediğiniz bir şeyin peşinden gitmenize yol açabilir bu enerji. Geçmişte kendinizi korumak adına yapmadıklarınızı yapmaya odaklanabilir korkularınızı ama o ne der bu ne düşünürleri tam anlamı ile arkanızda bırakarak ilerlemeyi seçebilirsiniz.

Kendi değerinize inanmaya başlama zamanı kurallara uymayan veya başkalarına mantıklı gelmeyen şeylerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlamanın zamanı geldi.

Nihayetinde, kendinizi güvende hissetmemenizi sağlayan yeterli olmadığınızı düşünen dayatmalardan uzaklaşma baş kaldırma zamanı. Şimdi hayatınızı yeniden yapılandırmak için kendiniz ile yüzleşin kendi değerlerinize ne kadar çok sahipseniz, o kadar özgür ve mutlu olacaksınız.

kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Kova burcuna etkileri:

Gökyüzü burcunuzdaki tutulma ile birlikte hayatınızda neyin değişmesi gerektiğini görmenizi sağlayacak sizlere. Bireysel olarak olabileceğiniz en iyi noktaya gelmek için yenilenebilmek iradenizde. Eski veya çıkmaz bir noktada olan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Özgürleşmek gerçek sizi yaşamaya başlamak için. Şimdi negatif kendi imajınızı düzeltmek için itirafları önce kendinize sonra da gerçekten sorumlu hissettiğiniz kişilere yapmalısınız. Ancak bu sayede sorunlar daha fazla büyümeden dengeleri sağlarsınız.

Ayrıca sağlıksız bir alışkanlığı sona erdirmek vücudunuz ve sağlığınız ile ilgili konularda olumlu etkiler söz konusu.

balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık burcu: Kanlı Ay Tutulması burç yorumları

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22’de Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın Balık burcuna etkileri:

Yüzleşmekten hoşlanan başkaları ile tartışmalara neden olan bir yapıda değilsiniz fakat, bu Ay Tutulması’nın gücüyle, başkalarının sizinle aynı fikirde olup olmadığına bakılmaksızın, aklınızı konuşturmaya ve kendinizi yüksek sesle ve net olarak ifade etmeye yönelebilrisiniz.

Bu sizin için iyi bir şey olabilir, çünkü sizi korkudan veya başkalarını memnun etme gereği olmadan en özgün şekilde kendiniz olmanızı sağlayacak enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Mesleki konular özel hayatınızda yaşanan haksızlıklara dur deme zamanı oynanan oyunları bozacak haklılığınızı ortaya koyacaksınız. Kendinize güvenin ve hakkınız için mücadele edin.


Yazar: Dr. Astrolog Şenay Devi, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik Astroloji ve Vedic Astroloji olan Yangel; günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları ve astroloji analizlerini yayınladığı astrodeha.com internet sitesini 2007 yılında, AstrodehA Danışmanlık Merkezini ise 2008 yılında kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

‘Astroloji: 27 Temmuz Merkür Retro etkileri’


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.