Astroloji: 6 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 6 - 12 Ağustos haftalık burç yorumları
Astroloji: 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Koç olanlar:

Gökyüzü başarı çıtanızı yükseltmeniz için iş başında destekliyor sizleri fikir alışverişleri  iş hayatınızda yeni projelerin içinde yer almanızı sağlayabilir. İlişkilerinizle ilgili konularda aile hayatınız başta olmak üzere sizi daha sessiz ve tartışmalardan uzak duran huzur arayan bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Bekar Koç burçları Aşk hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmelere hazır olun ve gurunuzu aşktan üstün tutmadan hareket etmeyi deneyin.


Gurur ve kıskançlık duygunuz mutlu olmanızın önüne engel oluşturmasın. İş hayatınızda ise Merkür, R geri hareketi  finansal konularda yavaşlamalar zamanında yapılmayan ödemelere neden olabilir bu enerji ile  konsantrasyon gücünüz zayıf olduğundan tahammüllü davranmakta zorlanabilir işiniz gereği bilgi iletişim resmi belgelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmalısınız.

Alım satımlar ile ilgili konularda acele etmemeli iş değişikliği gibi konularda dikkati elden bırakmamalısınız. Kilo problemi olan Koçlar diyete başlayabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirler. İradenizi ortaya koyun ve kilo sorununuzu kökünden çözüme kavuşturun.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Boğa olanlar:

Enerjisi temposu yüksek bir hafta sizleri karşılamakta. Gökyüzü bu hafta aşk arkadaşlık ve ikili ilişkilerinizde önemli olayları beraberinde getirip ilişkilerinizde sorunlar yaratan hemen her şeye karşı tavrınız son derece net ve keskin kılabilir. Sizin için önemli olan her şeyi sahiplenip mücadele etmekten korkmadan ilerleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Diğer planetlerin de etkisi ile  arzularınız duygularınız yoğunlaşıp artacak ve eş veya sevgilinizle ilişkiniz çok daha özel ve sevgi dolu bir hal alacak.

İletişimin gezegeni Merkür R geri hareketi ise aşk cinsellik tutku heyecan gibi konularda oldukça etkili olacak sürpriz bir  evlilik teklifi alabilir beraberliğiniz devam ediyorsa kaygılardan uzaklaşıp birbirinize güvenmeyi sevgiyi kısıtlamadan yaşamayı tercih edebilirsiniz.  Meslek hayatınızda ise rekabetli ruhunuz coşacak adeta ve haksızlığa uğradığınız engellendiğiniz konuların bir bir ortaya çıkması ile işinize 4 elle sarılacaksınız. Aklınız her zamankinden keskin işleyecektir. Merkür geri hareketi işinizle ilgili konularda geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı sağlayacak.

Hafta sonu yolculuklarda dikkatsizlik sonucu sorunlar son anda  yaşanan iptaller söz konusu olabilir dikkatli davranmalısınız.  Bu hafta kendinize değer vermenizi sağlayacak enerjiler ile ruhsal ve fiziksel sağlık sorunlarınızı aşacak ve güçleneceksiniz. Mutluluğunu doyasıya yaşayabileceksiniz.

ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu İkizler olanlar:

Gökyüzü bu hafta sizlere duygusal fırsatların geleceğini müjdelemekte devam eden bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilir. Evli iseniz eşinizle güven tazeleyerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz. Aşk konusunda yüzünüz gülmeye başlıyor. Bu hafta işinizle ilgili her konuda detaylara önem vermeli var olan şartları iyileştirmek için akılcı ve çözüm odaklı hareket etmelisiniz.

Yönetici gezegeniniz iletişimin temsilcisi  Merkür R geri hareketi aniden gelişen krizleri sabırsızlıkları engelleri tetikleyecek. Özellikle işinizle ilgili konularda yapıcı davranırken başkalarının adına sözler vermemeli kimseye kefil olmalı borç isteyen arkadaşlarınızı nazikçe geri çevirmelisiniz. Aksi halde fazlası ile zor durumda kalabilirsiniz.

Sizlere önerim işinizle ilgili tüm görüşme anlaşma alım satım gibi konuları gündeminize alıp sonuçlandırmak için elinizi çabuk tutmanız. Merkezi sinir sisteminize bağlı sağlık sorunlarınız ortadan kalkmaya başlıyor ve hızla iyileşiyorsunuz. Hafta sonuna doğru Merkür geri hareketi evinizin elektrik ve su tesisatı ile ilgili sorunlara neden olabilir.

yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar:

Gökyüzü bu hafta bir çok gizli saklı meseleyi gün yüzüne çıkartacak ve haklılığınızın gün yüzüne çıkması ile rahat bir nefes alıp maddi manevi rahatlayacaksınız. Özel hayatınızda ise Bekarsanız hayatınızı birleştireceğiniz o özel insanla tanışabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Siz evli ve ilişkisinde açılmaz sorunlarla uğraşan bir Yengeç iseniz anlayış uyum ve dengenin kurulması ile bitecek endişesi taşıdığınız ilişkinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

Bırakın AŞK hükmünü sürsün gönül sarayınızda. İletişimin gezegeni Merkür  “R” Geri hareketi ile kredi sözleşme anlaşma gibi konuları hafta başında halletmeye çalışmalısınız. Merkür geri hareketi devam ettiği sürece finansal konularda gecikmeler aksamalar hesapta olmayan değişiklikler yaşanabilir. Akışa ayak uydurun ve öfkeyle hareket etmeyin.. Size özel bir takım belgeler görüntüler başkalarının eline geçebilir ve size karşı kullanmaya kalkan gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yine bu hafta Merkür “R” hareketinde yolculuklarda iptaller aksaklıklar yaşanabilir. Yaptıklarınızı söylediklerinizi iki kere gözden geçirmeniz gereken zamanlar.

Özellikle ortaklıkları olan Yengeçler bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Maddi konularda risk gerektiren her şeyden uzak durmalısınız. Bu hafta özel yaşamınızda ise bekar  ilişkisi olmayan Yengeçler sizlerde aşkta heyecan verici olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kilo sorununuz varsa hafta başından itibaren diyete başlayabilir sportif faaliyetlerde yer alarak bedeninizi forma sokarken ruhunuzu da yorgunluğundan arındırarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Aslan olanlar:

Gökyüzü haftanın ilk günü iş hayatınızda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmanız ve ani kararlar vermeden her ne olursa olsun mücadele ederek her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmenizin önemine dikkat çekmekte. Güneş gibi parladığınız bir haftadasınız bu günlerde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza mutluluğunuza hiç bir şekilde müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.

İletişimin gezegeni Merkür  “R” Geri hareketi devam etmekte şimdi taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa beklemeli geri hareket tamamlandıktan sonra harekete geçmelisiniz. Merkür etkisi ile aracınız varsa problemler yaşayabilirsiniz. Aracınız için gerekli bakımları yaptırmak olası bir sorunun önüne geçebilir.

Ayrıca Retro geçmişte yaptığınız fakat yeterince karşılığını alamadığınız bir işinizde daha iyi imkanlarla karşınıza çıkabilir ve yeni fırsatları beraberinde getirebilir sizlere. Merkür geri hareketinin sizler için en güzel yansıması kaybettiğiniz sizin için değer taşıyan bir evrak veya eşyanızı bulabilir geçmişte size zarar veren kişilerin haksızlığının ortaya çıkması ile maddi manevi hakkınızı almanın haklı gururunu yaşatacak sizlere.

Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Aslan burçları yeni ortamlar yeni arkadaşlıklar ve onların sayesinde tanıyacağınız birinin yakın ilgisi ile şaşırabilir ve bir anda kendinizi aşkın seline kaptırabilirsiniz. Beraberliği devam eden Aslan burçları ise korku kaygı ve başkaları için yaşamayı bırakıp anda kaldığınız anda aşkın karşılığını almaya başladığınız özel bir haftadasınız. yükselen ruhsal enerjiniz beden sağlığınıza olumlu olarak yansıyacaktır.

başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Başak olanlar:

Bu hafta başta Ailenizle olmak üzere ikili ilişkilerinizdeki gerginlikler sona eriyor; huzurlu günler sizleri karşılıyor. Yönetici gezegeniniz iletişimin gezegeni Merkür 18 Mayısta R geri hareketi sebebi ile evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Merkür hayatınızda gecikmelere verilen sözlerin yerine getirilmemesine neden olabilir üzülmeyin!

Sakin ve kontrolcü davrandığınız takdirde sorunların hepsini aşabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle aynı işyerinde çalışan ve duygusal yakınlığı olan Başaklar sizler için ise karmaşık bir süreç olabilir. İşinize duygusallığınızı karıştırmamalısınız. Finansal olarak güçlü bir aydasınız geçmişten gelen miras hukuksal davalar olumlu bir şekilde netice verebilir ve siz beklemediğiniz gelişmeler karşısında artan kazancınızla ilgili değerlendirmeler yapma konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Sağlığınızda ise özellikle merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim kendinize zamansızlıktan zaman yaratın ve gökyüzü sizi destekleyen enerjiler yansıtırken bunu yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanın.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Terazi olanlar:


Sürprizlerle dolu bir haftaya hazır olun ikili ilişkileriniz iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek. Özellikle iş hayatınızla ilgili kariyer sahibi üst düzey konumda biri ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz. İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı. İş hayatınızda cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsaade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz.

Hafta sonuna kadar alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir hafta doğru zamanı beklemek acele etmemek kaydıyla. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir.

Evinizi yenilemek veya bir araç satın almak istiyorsanız Perşembe günü çok uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş arıyorsanız bu hafta bulabilir var olanı çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Arkadaşlardan gelecek şanslar söz konusu bağlantılarınız sizi tanınır biri yapabilir. İletişimin gezegeni Merkür R geri hareketi eskiden beri süregelen bir projenizi hayata geçirebilir ek işler yapabilir ve bir anda yıldız gibi parlamaya başlayabilirsiniz.

Merkür geri hareketi sizleri kontratlar sözleşmeler alım satımlar konusunda dikkatli olmanız içinde uyarıcı dikkati elden bırakmamalısınız. Bu hafta Heyecan ve yorgunluğa bağlı sinirsel tansiyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Bedensel olarak kas ağrıları kendinizi zayıf hissetmenize neden olabilir sizlere önerim bedeninizi yormayacak bir spor dalına yönelerek kondisyonunuzu yükseltmeye başlamanız yönünde olacaktır.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Akrep olanlar:

Uzun bir süreçten sonra hayatınızın merkezinde huzur kazanç ve sağlığın olacağı bir hafta karşılıyor sizleri. Kaybettiğiniz umutlarınız yeniden yeşeriyor ve kendinize olan güveninizi kazanmaya başlıyorsunuz.

Özel yaşamınızda da tanıyacağınız veya önceden tanıdığınız birin ile duygusal bir yolculuğun içinde bulabilirsiniz kendinizi ufkunuz genişliyor ve siz yeni başlangıçlara doğru yol alıyorsunuz. Bu hafta, İşbirlikleri sizi her anlamda güçlü kılacak mali açıdan hızla iyileşmelerin yaşanacağı bir aydasınız. İletişimin gezegeni Merkür geri hareketi sigorta şirketleri bankalar ve muhasebe ile ilgili sıkıntılara sorunlara neden olabilir.

Gecikmeler aksamalar yaşanabilir özellikle internet üzerinden alışverişler hesap kontrolü gibi konularda dolandırıcılıklara karşı dikkate alın. Sağlığınızda ise Temponuzun yükselmesi ile sinir sisteminiz hassas olabilir. Kendinize iyi bakmalı olabilecek her türlü olumsuz durumun önüne geçmek için beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

Gökyüzü bu hafta sizlere seçimlerinizle başarıya ulaşabileceğiniz etkileri beraberinde getirmekte Değişim enerjisini akılcı karşılayın memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. İletişimin gezegeni Merkür “R” geri hareketi sizleri iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeniz için uyarıyor.

Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke veya duygusallıkla 3ncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir dikkatli davranın ve özel yaşamınız adı gibi özel olsun Eski olan her şey ortadan kalkmaya başlıyor ve ruhunuzun derinliklerindeki güzellikler ortaya çıkmaya başlıyor ve siz yenileniyorsunuz.

Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalı ve bu yolda ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin ailesinden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde karabulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalı bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek var olan zorlukları aşmalısınız.

Bekar Yay burçları doğru yerde doğru zamanda olmanız aşk hayatınızı renklendirebilir. Hafta boyunca işbirlikleri, iştirakler, hukuksal konular sizin lehinize gelişmeleri beraberinde getirecektir. bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. Merkür hırsızlık ve karışıklıklara neden olabilir. Sağlıkla ilgili ise diş hekiminizi ziyaret edebilirsiniz.

oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Oğlak olanlar:

Huzura, Yeniliklere güçlü ve olumlu değişimlere, Size maddi manevi zenginlikler katan gelişmelere HAZIR olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle yaşanmışlıklarınızla; İletişimin gezegeni Merkür “R” Geri hareketi devam etmekte dikkat etmeniz gereken elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar olmalı Merkür etkisi geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir.

Dargın olduğunuz sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da elinizden kaçan bir fırsat çok daha iyi şart ve imkanlarla karşınıza İşinizle ilgili resmi bir konuda küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sona erdirerek özellikle HUKUKSAL konularda büyük bir devrimi gerçekleştirebilirsiniz! Evli Oğlaklar eşle ilişkinizi iyileştirme niyetiniz varsa suçlamayı bırakıp hatalarınızı telafi etmenin yollarını arayıp bulup uygulamalısınız. Bekar Oğlak burçları işiniz gereği tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir.

Hafta ortasından itibaren finansal konularda da güçlü etkiler söz konusu kazanımlarınız artıyor daha profesyonel düşünmeli sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilerek hareket etmelisiniz. Sağlığınızı ciddiye almalısınız. Merkür Retro hareketi sizleri zorlayabilir. Araç kullanırken dikkatli olmalı aşırı hız ve dikkatsizliğe karşı her zamankinden daha fazla duyarlı olmalısınız.

kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Kova olanlar:

Bu hafta, İletişimin gezegeni Merkür geri hareketi iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılarla haksızlıklara maruz kalmanıza neden olabilir. Bu sure içinde kabullenir tarzda yaklaşımlar içinde olmamalı bu durumu çözüme kavuşturmak için çözüm aramalı güvendiğiniz insanlarında yol gösterici önerilerini almalı faydalanmalısınız.

Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmadan hiç bir resmi evrakın altına imza atmamalısınız. Finansal gelirlerde artış iş hayatınızdaki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak. Evli Kovalar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirme şansına sahipsiniz istediğiniz takdirde.

Bekar Kovalar sizlerde iş arkadaşlarınızdan birinin aşk ve samimiyet dolu ilgisini karşılıksız bırakmazsanız keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Bu hafta fiziksel aktivitelerde de kendinizi çok zorlamamalısınız sakatlanmalar söz konusu olabilir.

balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık Burcu 6 – 12 Ağustos haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Balık olanlar:

Sezgilerinizin algı yönetiminizin yoğun ve yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Aşk ve iş hayatınız yeniden şekilleniyor ve zorluklardan sonra gelen kolaylıklar kararlı tavırlarınız sizi yaşamın her alanında söz sahibi ve başarılı kılmaya başlıyor. İletişimin gezegeni; Merkür “R” Geri hareketi hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilir sosyal medya hesaplarınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve olası bir yanlışı düzeltmek için çaba göstermelisiniz.

Bekar ve ilişkisi devam eden Balıklar beraberliğiniz çok daha tutkulu ve heyecanlı bir hal alabilir. Geçmişte yaşanan pişmanlığını duyduğunuz bir aşk hikayeniz varsa o insanı hala seviyor ve sevildiğinize inanıyorsanız aşka teslim olun ve sevginin peşinden cesaretle gidin ve bilin ki aşk zamana karşı yenilmez ve küllerinden yeniden doğalar. İş hayatınızda hafta boyu projelerde yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın. Başkalarının ne dediğinden çok siz yapmanız gerekenlere odaklanın kazanın.

Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar alarak maddi konularda hakkınız olanı alabilirsiniz. Merkür geri hareketi resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda yeni bir başlangıç yapmamanız için uyarıyor sizleri. Merkür geri hareketi süresince dikkat dağınıklığı ve genel öfke halini yaşayabilirsiniz.


Yazar: Dr. Astrolog Şenay Devi, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik Astroloji ve Vedic Astroloji olan Yangel; günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları ve astroloji analizlerini yayınladığı astrodeha.com internet sitesini 2007 yılında, AstrodehA Danışmanlık Merkezini ise 2008 yılında kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

Astroloji: ‘Ağustos ayında burçları neler bekliyor?’


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.