Astroloji: 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Astroloji: 28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 28 Ocak - 3 Şubat haftalık burç yorumları

28 Ocak – 3 Şubat haftasında; iki savaşçıl gezegen Mars ile Plüton’un ezeli tartışması gökyüzüne damgasını vuracak. Güç savaşları, egosantrik davranışlar, çıkar çatışmaları olabilir. Aşırı baskıcı ve komutan edasında davranmak, emirler vermek ve dediğim dedik bir tavır sergilemek ilişkileri olumsuz etkileyecektir.

Bazen siz istediğiniz kadar sakin ve ete süte dokunmadan durun çevrenizden biri bu davranışları sergileyerek canınızı sıkabilir. Kaba, hoyrat ve kavgacı tavırları olan kişilerden uzak durmayı tercih ediniz. Risk taşıyan, kanuni olmayan, başınıza iş açabilecek birlikteliklere, çatışmalara ve güç savaşlarına girmemek veya böyle kimselere bulaşmamak çok akıllıca olacaktır.


Özellikle trafikte araç kullanırken dikkatli olmalı, hız sınırını aşmamalıdır, kaza riski ve tehlikesi çok yüksek zamanlardır. Cinsel anlamda libidomuz çok yüksek olabilir, rastgele cinsel ilişkilere çekilebiliriz, korunmayı lütfen ihmal etmeyin. Genital bölge bu günlerde ekstra hassastır, bakımına özen gösterilmesinde yarar vardır.

Astroloji: 28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumları

Burç yorumları: 28 Ocak, 29 Ocak, 30 Ocak, 31 Ocak, 1 Şubat, 2 Şubat ve 3 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor?


Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Burcunuzda ilerleyen Mars sizi sinir ve ateş topuna çevirebilir eteğinizdeki taşları dökme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sadece ilişki, ortaklık alanı değil, iş ve kariyer konuları da kırmızı hat üzerinde olacak.

Eğer ki iş anlamında bir değişim, yeni bir teklif söz konusu ile bunu yapabilirsiniz, yalnız böyle bir adım atarken köprüleri de yıkmamaya özen göstermelisiniz. Bir süredir iş arayışınız var ise tam da bu hafta teklifini alabilirsiniz. Aslında gergin olduğu kadar sorunların çözümü içinde motive edici bir etkileşim, ama önemli olan sizin tavrınızın nasıl olacağıdır.

Venüs/Uranüs etkileşimi ile beklenmedik ve ani bir seyahat planı gündeme gelebileceği gibi, özellikle yalnız olanlar sizden mesafe olarak uzakta veya yabancı asıllı birileri flört edebilirsiniz.

Zihinsel olarak oldukça yoğun ve sürekli proje üreten bir halde olabileceksiniz. Bu hafta sizi aşk meşk konuları ile ilgili dizginlemek biraz zor olabilecek, heyecan verici aktivitelere atılmanız için fazlaca motive olabileceksiniz.


Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. İllegal işlerden uzak durmalı, yapacağınız her işi prosedürüne uygun bir şekilde yapmalısınız. Hukuksal konular, yurt dışı ile ilgili işler, yabancılarla ilgili konularda sabrınız epey test edilebilir, bu konularda majör bir takım sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

Keza sağlığınızda pek iyi gözükmüyor, bu dönem çok çabuk hastalanabilir, vücut direnciniz düşük olabilir, ateşli hastaklıklar, kan ve kan değerleri ile ilgili konularda problemler ortaya çıkabilir. Bu hafta kontrolünüz dışında gelişen tüm olaylar sizi epey yorabilir, ruhsal anlamda da gerginlik, huzursuzluk, depresyon gibi durumlar oluşabilir.

Venüs /Uranüs etkileşimi ile beklenmedik, sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta bir parça krizlerle mücadele haftası gibi olacak sizler için ama emin olun alnınızın akıyla çıkabileceksiniz.

Yalnız olanlar ise gizli bir takım ilişkiler içine girebilirler, görüştükleri kişileri çevrelerindeki kişilerden saklayabilirler. Özel hayatınızla ilgili kontrol dışı, sizi şaşırtacak ani ama endişe verici kötü sürprizler söz konusu olabilir. Bu hafta özel hayatınızla ilgili beklenmeyeni, umulmayanı beklemekte yarar var.


ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Arkadaşlarınzla para meseleleri yüzünden tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim, kefil olmak, borç vermek için pek uygun bir zaman dilimi değil. Hem aşk hem para hem de sosyal hayat gergin hat üzerinde! Bu üç alanda ani öfke patlamaları yüzünden sıkıntılar ortaya çıkabilir, olaylar gereğinden fazla büyüyebilir.

Risk almak, borsada büyük paralarla girişimde bulunmak için pek uygun bir hafta değil açıkçası. Bu hafta olası aldatma gibi planlarınız var ise bence hemen rafa kaldırın, ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda karmaşa yaratacak durumlar yaratmamaya özen gösterin. Çocuk sahibi olanlar, onların ihtiyaçlarına karşı yeteri kadar özen göstermeyebilirsiniz, çocuklarınızla ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir.

Venüs ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim ile arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan beklenmedik ve sürpriz destekler alabilirsiniz. Ya da bir arkadaş davetinde tanışacağınız biri ile sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni farklı, marjinal kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bence bu hafta sonuna doğru heyecan verici gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Bu sürpriz bir iş teklifi şeklinde de hayatınıza yansıyabilir.

Eğer partneriniz yok ve mazbut bir bekarsanız aşk size sürpriz bir şekilde gelebilir, özellikle bu hafta arkadaşlarınız sizleri kalabalık partilere ve organizasyonlara davet ederlerse hiç düşünmeden kabul etmenizi tavsiye ederim. Bu arada bu hafta özellikle arkadaşlarınız sizin için çöpçatanlık bile yapabilirler.


yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Kariyer ve ilişkiler konularında gerginliklere, büyük sorunlara, kavgalara, problemlere işaret etmekte. Kariyeriniz konusunda gereğinden fazla hırs ve baskıcı tutum zarar görmenize yol açabilir. Bu hafta eşinizi, ortağınızı veya partnerinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.

Kariyerinizde üstlerinizle çatışmamaya, zoraki bir şekilde hak iddia etmemeye özen gösterin. Ve bu hafta lütfen baskıcı, fazla dominant olmamaya özen gösterin.

Bu hafta Venüs ile Uranüs arasındaki etkileşim ile de mesleki konularda sürpriz gelişmelere ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Aklınıza çılgın bir proje fikri gelebilir. Bir diğer olası etkisi ise alternatif tıp, alternatif iyileşme yöntemleri, enerji konularını araştırmaya başlayabilirsiniz.

Eğer yalnız iseniz işiniz sayesinde tanışabileceğiniz bir kişi ile romantik etkileşimler söz konusu olabilir. Ama en güzel yanı bence sürpriz beklenmedik ve sizi mutlu edecek bir iş gelişmesi.


aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla ilgili konularda, uzun mesafeli yolculuklarda sıkıntılı, problemli durumlara işaret edebilir. Eğer ki öğrenci iseniz, lütfen gireceğiniz sınavlarda ekstra dikkat edin, sınav kağıdınızda kaydırmalar yapmayın, eğitmen ve öğretmenlerle gereksiz münakaşalara girmeyin.

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla birbirinize girmemeye özen gösterin, küçük konuları gereksiz yere büyütmeyin. Özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin, dizlerinize, dişlerinize, kemiklerinize, cildinize. İşinizle ilgili müşterilerle gereksiz münakaşalara girmemeye de özen göstermenizde yarar var. İş konularında kimseyle kavga etmeyin.

Venüs ile  Uranüs ile etkileşim içinde olacaklar, sürpriz bir seyahatin habercisi olabileceği gibi, uzaklardan gelecek olan sizi şaşırtacak bir haberin müjdesi de olabilir. Yalnız olanlar sizden uzakta, yabancı asıllı belki de biri ile flörtöz etkiler oluşabilir.

Beklenmedik, sürpriz bir aşk durumu söz konusu olabilir. Ya da özel hayatınızla ilgili kendinizi daha fazla özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Kişisel hobilerinize bu hafta yönelmenizi tavsiye edebilirim.


başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Finansal anlamda risk almak, kredi çekmek için pek de uygun bir süreç değil. Para ile ilgili konular yüzünden lütfen birileri ile papaz olmayın, kavga etmeyin, köprüleri yıkmayın. Finans konuları yüzünden kafanız karışabilir, kararsız kalabilirsiniz.

Hesapta olmayan çok ani bir ödeme ile finans dengeniz bozulabilir de ya da para kaynaklarınızın biri sekteye uğrayabilir. Her ne şekilde olursa olsun Mars/Plüton gergin etkilere sahip, fakat sizin tutumunuz, olaylara çözüm mü getireceksiniz yoksa ortalığı daha mı çok alevlendireceksiniz önem taşıyacaktır.


Venüs ve Uranüs etkileşim içinde olacaklar, beklenmedik ve sürpriz finansal fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu etki ile bir bankacının yaptığı hata ile hesabınızda çok yüklü miktarda para görebilirsiniz. Tabi bu işin espri kısmı. Ama bankacılık işlemlerinizde sürpriz gelişmeler yaşayabilir, ortaklaşa kazançlarınızı arttırabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Ailenizle, eşinizin ailesi ile ilgili problemler su yüzüne çıkabilir. Eşiniz, partnerinizin iş durumu kırmızı alarm verebilir, onun işleri çok iyi gitmeyebilir ve bu yüzden ihale size kalabilir, partnerinizle aranızda problemler oluşabilir.

Eğer varsa aklınızda, estetik operasyon yaptırmak için pek de uygun bir zaman dilimi değil. Keza ortaklık kurmak, sözleşme imzalamak için de uygun değildir. Güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir veya insanların çok fazla sizinle uğraştığını düşünebilirsiniz.

Var olan ortaklıklarda son sözü söylemeden önce bir düşünün, son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin. Venüs ve Uranüs etkileşim içinde olacaklar, sürpriz ortaklıklar gündeme gelebilir, beklenmedik yardımlar ve destekler alabilirsiniz.

Kendinizi aşka çok daha yakın hissedeceğiniz bir hafta olacak. Eğer yalnız iseniz sürpriz bir aşk bu hafta kapınızı çalabilir, hatta bu aşk çıkma ihtimaliniz olan seyahat esnasında veya gideceğiniz yerde tanışabilirsiniz.


akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. İletişim çatışmaları, yakın çevreniz, komşularınızla büyük gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren konularda ekstra dikkatli olmanızda yarar var. Kan ile ilgili sorunlar, tansiyonla ilgili problemlerde oluşabilir.

İlişkiler arenası ekstra tehlikeli bir süreçte! Eğer bir partneriniz var ise aldanma, aldatma ya da onunla ilgili gizli bir takım işlerin ortaya çıkabilme ihtimali olduğunu da unutmayın. Arkanızdan dönen oyunlarda söz konusu olabilir, arkanızdan iş çeviren kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir.

Venüs ile Uranüs etkileşim içinde olacaklar, bu sürpriz iş teklifleri, sürpriz iş projeleri gündeme gelebilir. Yalnız iş ile ilgili çok ama çok yoğun bir döneme giriyorsunuz arkadaşlar, kendinizi hazırlayın.

Toplumsal konulara karşı çok daha hassas olacaksınız. Finansal anlamda size sürpriz kazanç fırsatları yaratacak koşullar ve teklifler gündeme gelebilir. Eğer yalnız iseniz işiniz sayesinde kontak kuracağınız kişilerle gönül ilişkilerine girebilirsiniz.


yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Riskli işlere girişmek, finansal büyük yatırımlarda bulunmak için pek uygun değil. Para konusunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Fakat merak etmeyin çözüm de beraberinde gelecektir. Önemli olan sizin değişime açık olmanızdır.

Para konuları yüzünden kimsenin kalbini kırmayın ve bu konuda despot bir şekilde davranmayın. Venüs ve Uranüs etkileşim içinde olacaklar yaratıcılık gerektiren konularda rahatlıkla başarı elde edebileceksiniz. Yalnız olanlar, ayaklarınız yerden kesecek sürpriz bir aşkla sarsılabilirler.

Bazılarınız ise şans oyunlarında minik kazançlar elde edebilirsiniz. Harika bir aşk durumu söz konusu! Çünkü aşk, güzellik, sanat, estetik, gezegeni Venüs burcunuzda ilerliyor. Aşkta heyecan verici bir süreç demektir bu. Fiziksel anlamda da güzelleşmek adına farklı, değişik metotlara da başvurabilirsiniz.


oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Özellikle iş ve kariyer konusunda değişimlere açık olmanız gerektiği konusunda vurgular yapmakta. Eğer daha iyi bir iş teklifi alırsanız değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ev, yuva, aile, yerleşimle ilgili konular, tapu, arsa, toprak, gayrimenkulla ilgili işlerde beklenmedik, ani, sürpriz gelişen olaylar söz konusu olabilir.

Önemli olan, değişime açık olmak, gergin ortamlar yaratmamak bu konularla ilgili ve köprüleri yıkmadan yumuşak geçişler sağlamak yaşamınızda. İş ve aile arasında eğer sıkışıp kaldıysanız bir süredir çözümü kendinizde aramanın vakti gelmiş de olabilir. Siz kendinizi değiştirdiğiniz anda sıkıntı yaşadığınız alanlarda da sorunların çözülmeye başlayabileceğine de şahit olabilirsiniz.

Bir de bu hafta özellikle sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi, fiziksel anlamda özellikle estetik anlamda bıçak altına yatmak için pek de uygun bir hafta olmadığına işaret etmekte. Venüs ve Uranüs etkileşim içinde olacaklar ve ev, yuva, aile, yerleşime ait konularda sürpriz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İstediğiniz evin çok ucuzladığını görebilir, evinizde veya ailede çözülmesi zor bir problem birden çorap söküğü gibi çözülebilir. Kendinize yeni hedefler ve bu hedeflere nasıl gideceğinizi belirlemenin tam zamanı. Bu arada unutmadan, sağlığınıza da biraz dikkat! Bünyeniz, bağışıklık sisteminiz bu hafta çok kuvvetli olmayabilir.

Özel hayatınız çok muhteşem değil açıkçası, ilişkiniz var ise özgürlük, bağımsız teması daha güçlü bir şekilde vurgulanabilir, sevgi ve aşk konusu yaşamınızda daha çok ikinci planda kalabilir, ilişkiler daha çok platonik düzeyde kalabilir veya gizli ilişkilere çekilme ihtimaliniz çok daha yüksek!


kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerde dikkatli olmalı, incir çekirdeğini doldurmayacak konuları gereksiz yere büyütmemelisiniz. Bilmediğiniz, farkında olmadığınız gizli dedikodular, konuşmalar, bilgiler ortaya çıkabilir ve bu sizin sinirlerinizi oldukça bozabilir.

Bu hafta evrak kayıpları, belgeler ve sözleşmelerle ilgili sıkıntılarda söz konusu olabilir. Özellikle trafikte daha dikkatli olmanızı, kimseyle tartışmaya girmemenizi tavsiye ederim. Bu hafta olası yapacağınız bir takım satışlarda da gecikmeler, problemler söz konusu olabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar, son dakika gelişmeleri yüzünden büyük krizlerde söz konusu olabilir.

Bu hafta hem uyku düzeninize hem de ruh sağlığınıza ekstra dikkat edin. Venüs ve Uranüs etkileşim içinde olacaklar, sürpriz, beklenmedik seyahatler gündeme gelebileceği gibi, dostlarınızdan arkadaşlarınızdan rahatlıkla destekler alabileceksiniz. Fikirleriniz arkadaşlarınız tarafından desteklenecektir. Sözü geçen kişi siz olacaksınız. Arkadaşlarınız enteresan sürprizler yapabilirler size!


balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık burcu 28 Ocak – 3 Şubat haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Değişimi tam da sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde yapabilirsiniz. Yaşamınızda düzeninizi, huzurunuzu bozan birileri varsa bunları temizlemek için en güzel zaman, ama bunu yaparken köprüleri yıkarak veya kendinizi de yoracak şekilde değil, daha diplomatik bir şekilde halledebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yaşamınızda finansla ilgili bir kriz, problem söz konusu ise de bunun için bir dostunuzdan da destek alarak çözebilirsiniz. Kesenizi zorlayacak girişimlerden de uzak durmanızda yarar var.

Venüs ve Uranüs ile etkileşim içinde olacaklar, gelsin paralar diyorum sizler için. Sürpriz bir iş teklifi ile olabilir ya da açıktan para kazanabileceğiniz sürpriz durumlar oluşabilir. Her halükarda finansal anlamda bu hafta olumlu sürprizlere açık olacaksınız.

Kariyer anlamında sürpriz bir iş teklifi, paranızda artışı sağlayacak durumlar oluşabilir. Yalnız iş hayatınızda fazlaca bağımsız ve özgür hareket etme duygunuz yüzünden canınız biraz sıkılabilir, vereceğiniz tepkilere karşı da dikkatli olmanızda yarar var.

İş ile ilgili yöneticileriniz sizleri eleştirebilir ve böyle anlarda abartılı tepkiler yüzünden kendinizi zor duruma da düşürebilirsiniz, aman dikkat! Bu hafta yeni bir iş teklifi durumu da söz konusu olabilir.


Yazar: Dinçer Güner – sorumgeldi.com Sözcü Astroloji

Astroloji: Merkür Kova geçişi burçlara etkileri