Saadet Partisi Denizli adayından dikkat çeken reklam filmi

Saadet Partisi (SP) dikkat çeken reklam filmlerine bir yenisini ekledi. SP’nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Süleyman Demirel çektiği reklam filminde AK Parti’nin çay dağıtmasına gönderme yaptı.

AK Parti’nin seçimler için dağıttığı çay, kahve, defter, kalem ve kutuya göndermeye yapan Saadet Partisi (SP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Süleyman Demirel; çektiği reklam filminde şu ifadeleri kullandı:

“Ben de hem kutu hem de poşet kahve dağıtmak istiyorum. Hem defter hem kalem dağıtmak istiyorum. Hem de çay dağıtma istiyorum. Fakat bunu dağıtanlara bir sorum var; Parayı nereden buluyorsunuz.”


saadet partisi denizli adayı süleyman demirel

Saadet Partisi Denizli adayı Süleyman Demirel kimdir?

Saadet Partisi’nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Süleyman Demirel, 1980 Denizli doğumlu… Baba tarafından Kaledavaz, anne tarafından Çallı olan Demirel, Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi mezunu.

Kapatılan Refah Partisi’nin son gençlik kolları il başkanı olan Süleyman Demirel, Eğitim Bir Sen, Ensar Vakfı gibi sivil toplum örgütlerinde görev aldı. Mustafa Şavluk’un başkanlığı esnasında Denizlispor’da 2 dönem Asbaşkanlık görevini de yürüten Süleyman Demirel, halen İstanbul’da kendisine ait şirkette dış ticaret alanında faaliyet gösteren bir işadamı.Saadet Partisi Denizli adayı Süleyman Demirel’in adaylık konuşması:

“İnsanlık tarihinin yeni bir dönemece girdiği bu zorlu zamanlarda aziz milletimiz, şanlı tarihinden aldığı güçle kendisini parlak bir geleceğe taşıyacak yeni bir insan ve toplum anlayışına, yeni bir ahlak bilincine ve siyaset kültürüne ihtiyaç duymaktadır. Öteden beri bu ihtiyacın farkında olan bizler, öğrencilik yıllarımızdan halkımızın huzuruna çıktığımız bugüne değin zihnimizi ve gönlümüzü hep diri tutmaya ve bir diriliş vakti için kendimizi her bakımdan hazırlamaya gayret ettik.

Bize bu yolda güç ve heyecan veren; gönül erlerinin, mana önderlerinin nefesiyle mayalanmış bu toprağa, bu bin yıllık vatana duyduğumuz aşk ve bağlılık olmuştur. Yüce Allah’tan en başta niyazım şudur ki bizi bu temiz aslımızdan, bu samimi hissiyat ve duruştan hiçbir vakit uzak düşürmesin. Anadolu toprağını bin yıldır mayalayan kadim değerlerimize sımsıkı tutunarak bugünün toplumuna ve bugünün insanına taptaze bir nazarla bakmak, duyulmamış bir şarkının nağmeleriyle seslenmek istiyoruz.


Mevlâna’ nın dediği gibi, ‘Dün, dünde kaldı cancağızım. Artık, yeni şeyler söylemek lazım.’ Biz, her şeyden önce insanımızı iyi tanıyoruz. İnsanımızla gönül ikliminde buluşmaya, hemhal olmaya geliyoruz. Bu güzel halkın, kökünü öz ruhumuzdan alan yüksek standartlarda bir yönetimle ekonomiden kültüre, sanattan spora kadar her alanda büyük başarılara imza atacak, destanlar yazacak bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Bu potansiyelin hayata geçmesi, üreten bir Türkiye ve üreten bir Denizli tablosunun ortaya çıkması için bütün imkanları seferber etmek, insanımızın önünü açmak için geliyoruz.”

Erdoğan mitingte Yeni Zelanda cami katliamının görüntülerini paylaştı, Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi