Astroloji: 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Mayıs – 2 Haziran haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 27 Mayıs - 2 Haziran 2019 haftalık burç yorumları
Astroloji: 27 Mayıs – 2 Haziran burç yorumları – Astrolog Dinçer Güner

Astroloji: 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Mayıs – 2 Haziran 2019 haftalık burç yorumları: 27 Mayıs, 28 Mayıs, 29 Mayıs, 30 Mayıs, 31 Mayıs, 1 Haziran ve 2 Haziran tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji venüs oğlak

Koç burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Aşırı idealist davranabilir veya hayatınızla ilgili bir takım kararları alırken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Hassas, alıngan, hayal kırklığına uğramış hissedebilirsiniz, hem de ortada hiçbir sebep yokken!


İnsanların sizi anlamadığından yakınabilirsiniz bir parça. Karar verirken zorlanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde bir takım aksamalar, yanlışlıklar, evrak sorunları oluşabilir, eğitim konularında da aynı durum söz konusu veya resmi, hukuki işlerde.

Diğer yandan hafta boyunca Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Para anlamında elinizin daha da güçlenmeye başlıyor, yaptığınız işler daha görünür bir hal almaya başlıyor artık!

Maddi anlamda hedeflerinize ve isteklerinize kilitlenecek ve rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Planlı olmanız ve hedef belirlediğiniz takdirde doğru stratejilerle kazanca ulaşabileceksiniz.


Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji vemüs oğlak

Boğa burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasında ki sert kontak ile başlıyoruz. Finansal konularda, ödemelerde, kredilerde minik aksaklıklar, hesap hataları, yanlışlıklar ortaya çıkabilir. Bu hafta finansal konularla ilgili imzalar atmak için pek de uygun bir hafta değil, önümüzdeki haftayı beklemenizde yarar var.

Arkadaşlarınızla, dostlarınıza karşı aşırı fedakar ve verici davranabilirsiniz. Ya da finansal konular üzerine minik hayal kırıklıkları, alınganlıklar oluşabilir.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Tüm kişisel girişimlerinizin olumlu sonuçlanacağı, cesaret gerektiren işlerde başarıya ulaşacağınız, temkinli ve kontrollü bir şekilde alacağınız her türlü riskin başarıya ulaşacağına işaret etmekte.

Eğer ki hayatınızda ciddi biri yok ise özel anlamda, bu 10 günlük dönemde düşüncelerinizi değiştirecek, ciddi bir ilişki veya bir ortaklığın adımları atılabilir. Ya da bazılarınız bu 10 gün içinde evlenme teklifi alabilirler.

Bu hafta yine eğer estetik bir müdahale yaptırmak isterseniz de sonuç sizi tatmin edecektir. Gücünüzü toparlama, yaşamdaki hedeflerinize kitlenme zamanı artık! Uyuma, tembellik yapma zamanı değil, hedef belirleme ve harekete geçme zamanı.


ikizler günlük haftalık aylık astroloji

İkizler burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilirsiniz. Haftanın ilk zamanları yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var bu hafta, her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Gizlilik içinde yürüteceğiniz her türlü başarıya ulaşacaktır. Yapacağınız işleri bir süre kimseyle paylaşmak istemeyebilir, gizlilik içinde yürütebilirsiniz. İlişkiler arenası bir parça zorlu gelebilir, partner veya ortağınızla didişebilirsiniz.

Bu hafta kendinizi garip bir rekabet içinde bulabilirsiniz. Daha sağlam güvenilir kaynaklar ile ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz, biraz daha kendinize dönme, yalnızlık temaları ağır basacak olsa da, şu birkaç haftalık süreci yaşamdan tam olarak beklentiniz nedir, kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz özellikler nelerdir bunları düşünüp sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca sigara gibi kötü alışkanlıkları da bırakmak için gerekli manevi gücü kendinizde bulabilirsiniz. Evet aslında bu etkileşim manevi güç gerektiren yapmayı düşündüğünüz ne varsa yapmanıza yardımcı olacaktır.


yengeç günlük haftalık aylık yorumları astroloji

Yengeç burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. İş ile ilgili postalarınıza ve gönderilerinize dikkat etmekte yarar var, yanlış bilgiler veya postalar alakasız kişilerin eline geçebilir. Bunun yanı sıra bu hafta tembellik bulutu üzerinize çökebilir ve işleri yetiştirmekte bir parça zorlanabilirsiniz.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Dostlarınız veya arkadaşlarınızla birlikte uzun vadeli bir projeye veya ortaklığa soyunabilirsiniz. Ya da bu hafta etkisi güçlü bir organizasyonda yer alabilirsiniz.

Dostlarınıza veya partnerinize karşı görev ve sorumluluklarınız artabilir. Özellikle erkek arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işlere girişebilirsiniz.

Bu hafta organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızı bir araya toplayabilir, özel davetler organize edebilirsiniz.Bu hafta dostlukları pekiştirmek, sağlamlaştırmak, yararlı işler yapmak için çok güzel bir hafta.


aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Özel hayatınızla ilgili kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bu hafta riskli finansal yatırımlar yapmak için çok uygun bir zaman değil açıkçası. Fakat yaratıcılık gerektiren konularda başarı sizden yana olacaktır.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Bu hafta iş değiştirmeyi düşünüyorsanız veya terfi gibi bir beklentiniz var ise gerçekleşebilir.

Eğer iş arıyorsanız bu hafta birinin aracılığı ile iş bulabilirsiniz. İşler geçici de olabilir. Kariyerinizle ilgili hedef belirlemek, kendinize çeki düzen vermek, yanlış giden tarafları belirleyip bunlar üzerinde çalışmalar yapmak, sağlam projelere girmek, görev almak için oldukça uygun bir hafta!


başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Bu hafta imza atmak, ortaklık başlatmak için çok uygun bir hafta olmayabilir, genel anlamda yanıltıcı ve hayal kırıklığı yaratabilir, dikkatli olmakta yarar var. Ev içinde su tesisatı ile ilgili minik sorunlarda oluşabilir.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Yurt dışı ile ilgili işleriniz, eğitim, yabancılarla ilgili konularda olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Bir de bu hafta size iyi gelecek, kendinizi iyi hisssetmeninize yardımcı olacak bir seyahat organize edebilir, felsefe, din..vb konular üzerinde araştırmalar, çalışmalar yapabilirsiniz.


Bu hafta biraz daha bencil olup, sizlere iyi gelen hobilerinize yönelin, kendinize zaman ayırın, kendiniz için daha çok bir şeyler yapabilirsiniz. Keza hobi sayılacak konulara yönelebilir, kursa veya seminerlere de katılabilirsiniz.


terazi günlük haftalık aylık astroloji

Terazi burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Bu hafta bilgi hataları, iletişim problemleri oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte bir parça zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir ve hayal kırıklığı gibi durumlar oluşabilir.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Para anlamında gücünüzü toparlayabileceğiniz, özellikle aradığınız bir borç, ihtiyacınız olan bir kredi gibi finansal anlamda çözmeniz gereken bir sorun var ise bu hafta bunları halledebileceksiniz.

Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek, kendinizi sorgulamak, yeni hedefler belirlemek için oldukça uygun bir hafta. Kendinizde harekete geçebilecek gücü rahatlıkla bulabileceksiniz. Evinizde bir şeyleri düzenlemek, değiştirmek, aile içinde bir şeyleri düzene sokmak içinde destekleyici etkiler var.


akrep burcu yorumu

Akrep burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Zihnen dalgın olabilir, alıngan ve hassas olabilirsiniz. Yalnız finansal konular ile ilgili yanlış kararlar vermeye daha meyilli olabileceğiniz zamanlar dikkat etmenizde yarar var. Ani ve fevri kararlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Eşyanızı, paranızı bir yerlerde unutabilirsiniz.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. İmza atmak, ortaklık başlatmak için gayet uygun bir hafta.

Eğer ilişkinizde, özel hayatınızda sıkıntılar var ise bunları düzeltmek adına harekete geçmek için de gayet uygun bir zaman dilimi. İnternetle ilgili bir takım iş projeleriniz var ise bu hafta bunları başlatmak için de gayet uygun bir hafta.


yay günlük aylık

Yay burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Söyledikleriniz, tavırlarınız, davranışlarınız karşınızdaki kişiler tarafından yanlış algılanabilir, eleştirilebilirsiniz.

Bunun yanı sıra hassas ve alıngan olabilir, direk duygusala bağlayabilirsiniz bu hafta.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Finansal anlamda kendinize çeki düzen vereceğinize, bütçenizi düzenleyebileceğinize işaret etmektedir.

Yeni iş projeleri alabilirsiniz. Yalnız bu hafta finansal anlamda riskler almak için pek uygun değil, maddi anlamda hedef belirleme ve bu hedeflere göre çalışma, plan yapma haftası sizler için bir nevi.


oğlak günlük burç yorumu

Oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta Güneş İkizler burcuna geçiyor ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

Merkür de bu hafta İkizler burcuna geçiş yapacak ve 12 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle veya iş ortamınızda bilgi alış verişleri artıyor. Yeni orijinal fikirler havada uçuşmaya başlıyor.

İş ortamınızdaki olası sorunların üstesinden akılcı bir şekilde gelebileceksiniz. Günlük rutin işlerinizi rayına koymak, düzenlemek için de harika zamanlar.

Bu zaman aralığında özellikle yaptığınız işte yeni teknolojik aletler kullanılabilir, alt yapı çalışmaları yapılabilir, yeni iş projeleri ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş arayanlar bu süreçte türlü mülakatlara gidebilirler.


kova

Kova burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasındaki sert kontak ile başlıyoruz. Finansal konularla ilgili hesap hataları, karışıklıklar, ödemelerde minik sorunlar veya sizin beklediğiniz ödemelerde minik karışıklıklar oluşabilir.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Ailenize odaklanabilir, evinizde, aile içinde düzeltmek, organize etmek istediğiniz konulara el atabilirsiniz.

Taşınmak, yer değiştirmek, evinizde tamirat işleri ile uğraşmak için oldukça uygun. Bunun yanı sıra kötü alışkanlık ve özelliklerinizden kurtulmak için de çalışmalar yapabilirsiniz. Ama bu hafta özellikle iletişim kazalarına karşı da dikkatli olmanızda yarar var.


balık

Balık burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Merkür ile Neptün arasında ki sert kontak ile başlıyoruz. İş ve mesleki konularda özellikle yavaş ve sakin davranmakta yarar var. Kandırılmayın, kendinizi güvence altına almadan ya da net bir şekilde güvenmeden girişimlerde bulunmayın. Size her şey bir şekilde rahatsız edici gelebilir, batabilir, ama bu etki geçici olacak.

Venüs ile Satürn arasında da olumlu bir görünüm oluşacak. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat planları organize edebilir, birlikte ortaklaşa işlere girişebilirsiniz.

Aslında bu hafta biraz sosyal yaşantınızı gözden geçirme, düzene sokma, gereksiz kişileri ayıklama zamanı olabilir sizler için. Gerçekten size yarayacak, sevgisini verecek, değer verecek kişileri seçebilir ve size yük olan kişilerden kurtulabilirsiniz.

Dinçer Güner | Detaylı yorumlar: sorumgeldi. comSözcü Astroloji


Astroloji: Merkür İkizler burç yorumları