Ahmet Hakan’dan Cem Küçük’e İmamoğlu yanıtı: Aşağılık tetikçi!

Ahmet Hakan’dan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’e İmamoğlu yanıtı: Senin gibi tetikçilik yapmadım. Senin gibi alçaklık yapmadım. Senin gibi operasyonlar çekmedim. Ben senin medyan falan değilim aşağılık tetikçi!

Ahmet Hakan dan Cem Küçük e: Aşağılık tetikçi!

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakanbugünkü yazısında “İmamoğlu’na zarar versin diye yaptırılan Ahmet Hakan yayını da çok amatörce bir operasyondu ve ters tepti” diyen Cem Küçük‘e sert tepki gösterdi.

Ahmet Hakan köşe yazısında Cem Küçük için, “Senin gibi tetikçilik yapmadım. Senin gibi alçaklık yapmadım. Senin gibi operasyonlar çekmedim. Kısacası. Ben senin medyan falan değilim aşağılık tetikçi!” ifadesini kullandı.


Cem Küçük’ü şaklaban olarak tanımlayan Ahmet Hakan, Küçük’ün yıllardır kendisine ağır hakaretler ve tehditlerle saldırdığını söyledi. Hakan’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Bu utanmaz adam, ayrıca…

– Yıllardır en ağır hakaretlerle saldırdığı…

– Yıllardır her fırsatta tehditler savurduğu…

Beni de “bizim medya” dediği medyanın içine yerleştiriyor.

*

Bu aşağılık tetikçiye sesleniyorum:

*

Ben hayatımın hiçbir döneminde…


Senin gibi FETÖ’cülük yapmadım… Senin gibi tetikçilik yapmadım… Senin gibi alçaklık yapmadım… Senin gibi operasyonlar çekmedim…

Kısacası…

Ben senin medyan falan değilim aşağılık tetikçi!

Hadi ikile!”


CEM KÜÇÜK NE DEMİŞTİ?

Cem Küçük: Bizim tarafın kara propaganda yöntemleri İmamoğlu’nun ekmeğine yağ sürüyor

Cem Küçük: Bizim tarafın kara propaganda yöntemleri İmamoğlu'nun ekmeğine yağ sürüyor

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul seçimlerine giderken, “bizim taraf” diye tanımladığı medya organlarının yaptığı kara propagandanın CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu‘nun ekmeğine yağ sürdüğünü söyledi.

“İmamoğlu ekibini bayram ettiriyoruz” diyen Küçük, “Arkadaşlar Allah aşkına bu gidilen saçma yoldan dönelim. Kamyon duvara çarpmadan bazı şeyleri göremeyecek miyiz bizim taraf medyası olarak?” diyerek medya organlarına çağrıda bulundu.


“İmamoğlu hakkında olmayan şeyi yaydığınızda bir tane oy bile Binali Bey tarafına geçmiyor”

İmamoğlu’nun Habertürk’te katıldığı televizyon programındaki sözlerinin çarpıtılmasının da kendilerine yaramadığını belirten Cem Küçük, “Adamın “Ben İstanbul’u PKK ve FETÖ ile yöneteceğim” dediğini uydurup olmayan şeyi yaydığınızda 1 tane oy bile Binali Bey tarafına geçmiyor. “Ekrem İmamoğlu esnafı tokatladı” diye uydurunca bizzat o esnaf kardeşimiz haberi yalanlıyor. Oysa biraz zekâ ve medya bilgisi ile baksan İmamoğlu çok sayıda hata yapıyor” diye yazdı.

Cem Küçük, “CHP adayına veren yüzde 48.9’u kemikleştirmek için yapılacak her yanlışı yapıyor bizim taraf medyası” dedi.

Cem Küçük, “23 Haziran sürecinde akıl yoluna dönmeliyiz” başlıklı yazısında ayrıca şunları kaydetti:

İmamoğlu’na zarar versin diye yaptırılan Ahmet Hakan yayını da çok amatörce bir operasyonu ve ters tepti. Artık bu gerçekleri görelim. 31 Mart öncesi bizim taraf kanallarından birinde yapılan İmamoğlu yayını da CHP adayının oyunu arttırdı. Bunu hepimizi biliyoruz. Oysa o yüzde 48.9 içinde küçük de olsa bir çözülme yaşanmadan bu seçimi almamız mümkün değil.


“AK Parti’nin tepe noktalarındaki hiç kimse memnun değil, herkes dişini sıkıyor”

“Sorun bakalım Sayın Yıldırım ve ekibine. Sözde 23 Haziran’ı Binali Bey kazansın diye çalışan bizim taraf medyasının bu Stalinist tarzı propaganda yayınlarından kendisi memnun mu? Bu tipte yayınların Yıldırım’a fayda sağladığını düşünüyor mu? Ben biliyorum ki asla memnun değil. Zaten AK Parti’nin tepe noktalarındaki hiç kimse memnun değil. Herkes dişini sıkıyor.


Bakın Binali Bey’in en yakınlarından bir isim bizzat bana “Yüzde 48.8’i hem karşı cepheye karşı hem de bizim cephenin medyasında yapılan devasa yanlışları aşarak alabildik” dedi. Yüzde 100 doğru analizdir bu. 31 Mart sürecine giderken de maalesef bizim taraf medya yayınları Yıldırım’ın oyunu arttırmasına yaramadı. Yahu bırakalım Binali Bey şu seçimde kendi oyun planını uygulayabilsin ve biz de medya olarak o oyun planına göre hareket edelim. Sonuçta seçime giren Yıldırım. Kazanacak olan ya da kaybedecek olan Yıldırım.”

Ahmet Hakan’dan İmamoğlu açıklaması: Dinle beni ey iki taraf