Cem Yılmaz yandaş basına isyan etti: Bu bir operasyon!

Cem Yılmaz, Bebek Otel’de başörtülülere karşı ayrımcılık yaptığını iddia eden yandaş basına sert tepki gösterdi. Yılmaz, “Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz yandaş basına isyan etti: Bu bir operasyon!

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Kendisi hakkında haber yapan yandaş medyaya sert tepki gösteren Yılmaz şu ifadeleri kullandı:


“Sevgili takipçilerim,hatırı sayılır bir sayıdasınız, size bu haberi şu sebeple duyuruyorum; 27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli! de benim değil! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!”

cem yılmaz yandaş medya basın başörtü linçYılmaz, bu açıklamanın ardından da başörtülü bir fotoğrafını paylaşarak, “Iska geçti” dedi.

NE OLMUŞTU?

Star Gazetesinin yaptığı ve Yeni Akit, Takvim, Akşam gazetelerinin internet sitelerinde yer verdiği haberde Cem Yılmaz’ın ortağı olduğu iddia edilen Bebek Otel’de ‘kapalıları almayın’ talimatı verildiği ifadesi yer aldı.


Haberde Otel’in sahibi ve Cem Yılmaz’ın ortağı olduğu iddia edilen Muzaffer Yıldırım’ın talimatı nedeniyle tesettürlü iki Arap kadının otelin kafesine sokulmadığı bilgisine yer verildi.

Okul müdürü, Beykoz Anadolu Lisesi’ni kiraya vermiş!