Astroloji: 2 Aralık Jüpiter Oğlak burcunda burç yorumları

Astroloji: Jüpiter Oğlak burcunda burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 2 Aralık Jüpiter Oğlak burcunda burç yorumları
Astroloji: 2 Aralık Jüpiter Oğlak burcunda burç yorumları

2 Aralık tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Jüpiter, bu burçta 19 Aralık 2020 tarihine kadar seyahat edecek. Her burca 12 yılda bir gelen Jüpiter bir yıl boyunca burçlara neler getirecek? Önce genel etkilerine bakalım…

Jüpiter Oğlak burcundayken bir yıl boyunca bireysel olarak işimizde, kazancımızda şanslı bir süreç geçirebiliriz. Çabalayarak, işin peşini bırakmadan hareket ederseniz Jüpiter ödülünü kat kat sunacaktır. Şansımızın açılacağı konularda her zaman işimizi garantiye alarak yapmalıyız. Şansım yaver gidiyor deyip kendimizi salmamak gerekiyor.


Burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Koç burcu mayıs ayı

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Kariyer hayatınızda altın çağınızı yaşayacaksınız. Hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Bulunduğunuz işte yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz.

Maaşınızda da beklediğinizden çok artış olabilir. Kariyerinizde emin adımlarla ilerlerken öfkenize yenik düşmemeye dikkat etmelisiniz.

Eğer çalışmıyorsanız sizler bu tarihe kadar gelecekte yapmak istediklerinizi bir bir eyleme dökeceksiniz. Bu bir yıl içerisinde hayallerinizi ertelemek yerine harekete geçeceksiniz.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu yorumları

Boğa burç yorumları: Akademik hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde şansınız açık olacak. Bir sene sürecek bu görünüm hayata bakış açınızı değiştirecek.

Olumlu düşündükçe ne kadar güzel etkileri kendinize çektiğinizi fark edeceksiniz. Negatif olmanın bir yararını görmediğinizi anlayacak ve artık ne olursa olsun hayatın pozitif yanlarına odaklanacaksınız.

Astroloji, felsefe gibi konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili araştırma yapabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. 2020 yılında dikkat etmeniz gereken konu ise seyahatleriniz olacaktır.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: 19 Aralık 2020’ye kadar maddi durumunuz son seneye oranla çok farklı olacak.

Bir türlü kapatamadığınız borçlar artık olmayacak. Çünkü Jüpiter şans vermeye geliyor. Bir sene boyunca maddi anlamda çok farklı yerlerde olacaksınız.

Hatta ailenizden miras bile kalabilir. Fakat bu gelen parayı daha da harcamaya meyilli olacaksınız. Bu konuda kendinizi frenlemeyi unutmayınız.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu yorumları

Yengeç burç yorumları: Evlilik ve ilişki konularınızda şansınız çok açık. Tam bir sene sürecek bu etkiyle beraber bu sene birçok Yengeç evlenebilir.

Uzun süredir yalnız olanlar 2020 senesinde bir anda hayatının aşkına rastlayabilir.

Ortak iş açmış olanlar o kadar güzel paralar kazanır ki bir sene içinde tahmininden çok farklı yerlerde kendini bulabilir.

Fakat Plüton’un bazı zamanlarda etki etmesiyle ve tutulmalar nedeniyle ilişkinizde öfkenize hakim olamayabilirsiniz. Öfkeyle her şeyi kül edebilirsiniz.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burç yorumları

Aslan burcu yorumları: İş ortamınızda şansınız çok açılıyor. Bulunduğunuz mevkiden çok yüksek yerlere gelebilirsiniz. Sadece statünüz değil, elinize geçen para da tahmininizden fazla olabilir.

Sağlık problemi olanlar şifa bulabilir. Tek dikkat etmeniz gereken sağlığınızın düzeldiğini düşünüp kendinizi bırakmamak olmalıdır. Her zaman tedbirli olmalısınız.

En güzeli ise psikolojik olarak mutlu olacaksınız. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Şans ve bereket gezegeni, aşk hayatınıza ve çocuğunuza şans vermeye geliyor.

Bir sene sürecek bu etkide artık bekar Başak burcu kalmayabilir. Beklediğiniz aşk karşınıza çıkabilir.

Çocuğuyla ilgili beklentisi olanlar çok güzel bir sene geçirebilirler.


Medikal sorunlardan ötürü çocuğunuz olmuyorsa bir sene içinde mutlu haberi alabilirsiniz.

Hobi olarak yaptığınız işlerde ün kazanıp, profesyonel olarak icra edebilirsiniz.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burç yorumları

Terazi burcu yorumları: Ailenizle ve evinizle ilgili konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Hayatınızda meydana gelebilecek her olayda ailenizin değerini anlayacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Maddi bir destek de görebilirsiniz.

Ailesi genişleyecekler de olacaktır. Bir bebek veya evlilik yaşanabilir. Eviniz değiştirmek isteyip bir türlü eyleme geçemeyenler 2020 yılı içinde hayalindeki eve kavuşabilirler.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Eğitim konularında şansınız açılıyor olacak. İletişime dayalı sektörlerde çalışanlar için bir sene boyunca güzel bir şans sizlerle olacak.

Hangi sektör olursa olsun yeni tanışacağınız kişilerden güzel destekler görebilirsiniz.

Kardeşinizle ilgili konularda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli ve sosyal bir sene yaşayacaksınız. Sadece sinirlerinize hakim olamadığınızda işler tersine dönebilir.

yay yeni ay

Yay burç yorumları

Yay burcu yorumları: 19 Aralık 2020’ye kadar maddi konularda hayal edemeyeceğiniz bir şans elde edebilirsiniz.

Bir sene boyunca artan gelir düzeyiniz hayalinizdekileri gerçekleştirmek için fırsat verecektir.

Çalıştığınız işteki maaşınız artabilir. Gayrimenkul yatırımlarınız çok iyi getiriler getirebilir.

Finansal olarak derin bir nefes alacaksınız. Yalnız, Jüpiter abartıları sever. Siz de bunu alışverişlerinizde yaparsanız ekonominiz zora düşebilir.

oğlak yeni ay

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Hayatınızda şansınızın her konuda açık olduğu bir yıllık sürece gireceksiniz. Bu görünüm her 12 senede bir gerçekleşir. 2020’de hayatınızda istediklerinizi elde edebileceğiniz bir dönem yaşayacaksınız.

Gerçekçi karakteriniz belki mucizelere inanmayabilir ama bir sene boyunca buna şahit olacaksınız.

Satürn ve Plüton burcunuzda seyahat edecek olsa da sizler zaten uzun zamandır bu etkiler altında olduğunuzdan çok zorlanmayacaksınız.

kova merkür retro dolunay burçlar yeni ay

Kova burç yorumları

Kova burcu yorumları: Sağlığınızda artık kalıcı düzelmeler yaşayabilirsiniz. Şans ve bereket gezegeni bir sene boyunca sağlığınızda şifa vermeye gelecek.

Sadece sağlık değil uzun süredir karamsar bir ruh haline bürünen Kova burçlarının yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanabilir.

Mutlu, hiçbir şeyin moralinizi bozamadığı umut dolu bir psikolojide olacaksınız. Sağlığınızdaki düzelmelerin faydasını görmek istiyorsanız hemen iyileştiğiniz gibi kendinizi yormamalısınız.

balık merkür retro dolunay burçlar

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Şansızın çok açılacağı bir dönem sizleri bekliyor. Bulunduğunuz topluluklarda, başarılarınızı ardı ardına kutlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu sefer sizler şaşıracaksınız bu işte bir gariplik mi var diye. Hayır yok mucizelere inanın. Şans sizin yanınızda olacak. Hem de az değil tam bir sene sürecek.


Dostlarınızın da desteğiyle daha güzel günler geçireceksiniz. Sadece güzel gelişmeleri herkesle paylaşmayın. İnsanların negatif enerjileri işlerinizi sekteye uğratabilir. (Mynet Astroloji)

Efsane Cuma (Black Friday) indirimleri: Bütün indirimler / Tam liste


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.