Morhipo.com’dan Kasım ayında yüzde 80’e varan indirim

Morhipo.com, kasım ayında da en uygun fiyatlar ve en cazip fırsatlarla moda tutkunlarına heyecan yaşatıyor. Modanın en gözde markalarında yüzde 80, moda dışında en çok sevilen teknolojik ürünler ve ev/yaşam ürünlerinde yüzde 70’e varan indirimlerin yanı sıra avantajlı taksit fırsatları ve indirimler müşterileri bekliyor.

Morhipo.com Kasım ayında yüzde 80 varan indirim

Yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyalarıyla moda dünyasına yön veren Morhipo.com, kasım ayında kadın, erkek ve çocuklar için ayakkabı ve çantadan spor giyime, kozmetikten aksesuara ve ev ürünlerine kadar pek çok trend ürün ve markada yüzde 80’e varan indirimler sunuyor. Modanın yanı sıra hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünlerde de yüzde 70’e varan indirimler tüketicileri bekliyor.

Modanın e-ticaretteki adresi kasım ayında üyelerine bir ay boyunca sürecek alışveriş keyfi yaşatmak için pek çok yeniliği hayata geçiriyor.


Designers’ Corner Morhipo.com’da

Modanın e-ticaretteki adresi, kasım ayında yine çok özel bir kampanyayla moda tutkunlarını bekliyor. Ünlü Türk tasarımcılarının seçkin parçaları sınırlı stoklarla kısa bir süre için Morhipo.com’da modayı uygun fiyata yakalamak isteyenler için; Dilek Hanif’in eşsiz abiye elbiseleri, Gamze Saraçoğlu’nun defile parçaları, SudiEtuz’un modern ve feminen tasarımları, Ayşe Boyner imzası taşıyan Faraway’in modanın doğal yüzünü yansıtan parçaları, Anar Jewellery’nin çok özel aksesuar tasarımları Designers’ Corner’da yerini alıyor. Designers’ Corner, kasım ayı boyunca ve sonrasında en sevilen tasarımcıların özel parçalarını müşterileri ile buluşturmaya, yeni tasarımcı ve markalarla büyümeye devam edecek.

Boyner Çılgın Kelebek

Boyner’in Çılgın Kelebek’i kasım ayında Morhipo.com’a da uğruyor. 7-10 Kasım tarihleri arasında outdoor giyimden sneakerlara Çılgın Kelebek’e özel fırsatlar müşterilerle buluşuyor.

Hopi’lilere özel Kargo Bedava

6-12 Kasım tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopi’lileri kargo bedava fırsatı bekliyor. Seçkin moda markalarının en uygun fiyatları ve cazip fırsatlarıyla alışveriş yapan Hopi’liler kargo ücreti ödemeden alışverişlerini tamamlıyor, Hopi’li alışveriş keyfe dönüşüyor

Süper 4 Gün’ü kaçırmayın

8-11 Kasım tarihleri arasında “Süper 4 Gün” heyecanı yaşanıyor. Sınırlı stoklarla kaçırılmaz fırsatları yakalamak için modanın e-ticaretteki adresini her gün ziyaret etmeyi unutmayın.


Morhipo.com’a özel tasarımlarıyla People By Fabrika, NGSTYLE ve D By Divarese, online’da sadece Morhipo.com’da yer alan Beymen ve Network‘ün yanı sıra; Adidas, Cat, Harley, Camper, Lacoste, SuperStep, Derimod, İpekyol, Nike, Columbia, NorthFace, Koton, Mavi, US Polo, Elle, YargıcıSwarovski, Kiko, Pierre Cardin, Levi’s gibi en iyi markalar en uygun fiyatlar ve en özel fırsatlarla moda severlerle buluşuyor.

Apple iPhone, Playstation gibi teknoloji tutkunlarının gözde markaları ile evde yaşamı kolaylaştırmaya yardımcı Tefal, Homend, Arzum gibi markalar da muhteşem indirimlerle tüketicilere sunuluyor.

Özel indirimler ve taksit fırsatları

Morhipo.com, müşterileri için; 1-11 Kasım tarihleri arasında Axess, Advantage ve CardFinans’a özel 400 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim; 25 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Axess, Advantage ve CardFinans’a özel 600 TL ve üzeri alışverişe ise 100 TL indirim fırsatları sunuyor.

İndirimlerin yanı sıra Akbank, HSBC ve CardFinans ile alışverişlerinde 9 taksit fırsatı da yakalayacak olan müşteriler için ayrıca; 6-11 Kasım tarihleri arasında Hopi ile yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo Bedava kampanyası olacak.

Akıllı moda dönemi


550 bin kullanıcıya ulaşan Morpass ile müşterilerine akıllı bir moda deneyimi yaşatmanın yanı sıra; tanışma hediyesi olan kargo bedava çeki ve hediye çekleri de sunan Morhipo.com‘da kasımda moda alışverişleri daha da keyifli hale gelecek.

Black Friday: Gerçekler ve rakamlarla Kara Cuma indirimleri


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.