n11 araba kampanyası: 11.11 indirimi ile Volkswagen otomobiller

n11.com’da araba kampanyası… 11.11 kapsamında 9 10 11 Kasım tarihlerinde birçok online alışveriş sitesi özel indirimler sunuyor. n11.com, Volkswagen Tiguan, Passat, Polo ve Golf marka otomobillerde indirimli araba kampanyası başlattı.

n11 araba kampanyası: 11.11 indirimi ile Volkswagen otomobiller
n11 araba kampanyası: 11.11 indirimi ile Volkswagen otomobiller

n11.com online alışveriş platformu, 11 Kasım tarihinde satışa sunulan Volkswagen marka otomobillere yüzde 26 oranında indirim sunuyor. n11 araba kampanyası kapsamında bir kişi yalnızca bir otomobil satın alabiliyor. İşte modeller ve fiyatları:

Volkswagen Tiguan

VW Tiguan 1.5 TSI ACT 130PS Comfortline
n11 araba kampanyası: VW Tiguan 1.5 TSI ACT 130PS Comfortline

Volkswagen Passat

VW Passat 1.6 TDI 120PS Comfortline DSG
n11 araba kampanyası: VW Passat 1.6 TDI 120PS Comfortline DSG

Volkswagen Golf

VW Golf 1.6 TDI 115PS Comfortline DSG
n11 araba kampanyası: VW Golf 1.6 TDI 115PS Comfortline DSG

Volkswagen Polo

VW Polo 1.0 80PS Trendline
n11 araba kampanyası: VW Polo 1.0 80PS Trendline

n11 araba kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular:

Otomobili ne zaman satın alabilirim?

Otomobiller sadece 11 Kasım 2019 tarihinde n11.com web sitesinde ve mobil uygulamasında satışta olacaktır.


Otomobili sadece internet üzerinden mi alabilirim?

Otomobiller 11.11’e özel indirimle sadece n11.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden alınabilir. Satın alma aşamasının bütün adımları internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

Hangi Volkswagen’ler satışta olacak?

Volkswagen marka otomobillerin Golf, Passat, Polo ve Tiguan modelleri satışa sunulacaktır. Kampanya sayfasında kullanılan otomobil görselleri, satışa sunulan otomobillerden farklı donanıma sahip olabilir.

Birden fazla otomobil satın alabilir miyim?

Bir kullanıcı yalnızca 1 otomobil satın alma hakkına sahiptir.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Akbank, Türkiye İş Bankası, Albaraka Türk Katılım, DenizBank, Kuveyt Türk Katılım ve VakıfBank seçenekleri arasından kullandığınız bankayı seçerek “Havale” ile ödemenizi tamamlayın. Havale ile ödemede kullandığınız bankanın güvenli ödeme sayfasına yönlenerek yine ilgili bankaya ait kullanıcı bilgileri ve şifrenizi girip ödemenizi hızla tamamlayabilirsiniz.

* Türkiye İş Bankası, Albaraka Türk Katılım, DenizBank, Kuveyt Türk Katılım ve VakıfBank kullanarak Havale ile yapacağınız ödemelerde günlük havale limitiniz geçerli olacaktır. Limitinizi güncellemek için kullandığınız banka şubesine başvurabilirsiniz. Güncel limitiniz 1-3 iş günü içinde geçerli olacaktır.

Otomobili satın aldıktan sonra nereden teslim alabilirim?

Otomobiller, satış işlemleri tamamlandıktan sonra, verilecek randevu ile İstanbul’da bulunan yetkili bayiden teslim alınacaktır.


Otomobili ne zaman teslim alabilirim?

Otomobiller, PDI kontrolleri yapıldıktan sonra 2 hafta içerisinde randevu verilerek teslim edilecektir.

Anahtar teslim fiyatına neler dahil?

Anahtar teslim fiyatına dahil olan bedeller aşağıdaki gibidir:

  • Araç Satış Fatura Bedeli (ÖTV + KDV)
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi
  • Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri*
  • Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri**
  • 1 Yıllık Zorunlu Trafik Sigortası
  • Volkswagen Yetkili Servisinde Yapılacak İlk Servis Bedeli

* Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri; plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup bu bedeller ödemeye dahildir.

** Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri; müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslardan hizmet alması halinde trafik tescil ve ruhsat işlemlerine ilişkin hizmet bedeli ödemeye dahildir.

Anahtar teslim fiyatı üzerine ek ödeme yapacak mıyım?

Anahtar teslim fiyatının üzerine ek bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Sigortaladım.com’un hediye ettiği %20 indirimli 1 Yıllık Kasko Sigortası satın alındığı takdirde, indirim tutarının düşüldüğü bedelin ödenmesi gerekmektedir. Anahtar teslim fiyatına ek olarak, 1 yıllık trafik sigortası ve ücretsiz ilk servis de size hediye edilecektir.

Otomobilin özelliklerinde değişiklik talep edebilir miyim?

Otomobilin rengi ve diğer özellikleriyle ilgili herhangi bir değişiklik talep edilemez.

Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım?


Kampanya kapsamında sadece n11.com üyeleri otomobil satın alabilir. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda otomobili satın alma hakkı elde edilir.

GittiGidiyor.com’da 11.11 Kazananlar Günü’ne özel indirimler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.