n11.com 11.11 indirimleri kupon biriktirme maratonu

n11.com 11.11 indirimleri ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek? Kasım ayına girilmesinin ardından büyük alışveriş sitelerinde indirim kampanyaları başladı. n11, bu yıl kupon biriktirme uygulaması başlattı.

n11 kupon biriktirme maratonu: 11.11 indirimleri ne zaman?

n11 sitesinin başlattığı indirimler kullanıcılar merakla takip edilmeye başlandı. Kasım ayına girilmesinin ardından büyük alışveriş sitelerinde indirimler yapılmaya devam ediyor. ‘Yılın En Uğurlu Günü 11.11’e kadar her gün, n11.com’a gelen karlı çıkıyor

n11 kupon biriktirme maratonu: Topla, biriktir, harca

E-ticaret platformu n11.com, ‘Yılın En Uğurlu Kampanyası 11.11’i başlattı. Sektörde bir ilki gerçekleştirerek dev bir online kupon kampanyasına imza atan n11.com, 11 TL ile 555 TL değerinde değişen kuponları kazanma ve satın alma şansı sunuyor.

11 Kasım’a kadar her gün müşterilerini birbirini takip eden farklı ve iddialı kampanyalarla karşılayan n11.com’daki kupon biriktirme dönemi 10 Ekim’de başadı. ‘Yılın En Uğurlu Günü’ne kadar biriken kuponlar, ‘Uğurlu’ günde alışverişe dönüşüyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, her yıl şok indirimlerle karşıladığı ve ‘Yılın En Uğurlu Günü’ olarak ilan ettiği 11 Kasım’ı bu yıl dev bir kampanyayla duyuruyor. ‘Yılın En Uğurlu Kampanyası 11.11’ kapsamında 10 Ekim’de başlayan kupon biriktirme maratonu; 11 Kasım’da son buluyor.

n11’in sektörde bir ilke imza atarak düzenlediği yeni online kupon kampanyasında kuponlar 10 Ekim’den 11 Kasım’a kadar birikiyor, 11 Kasım ‘Uğurlu Gün’de alışverişe dönüşüyor.

kupon biriktirme

Biriken kuponlar 11 Kasım’da alışverişe dönüşüyor

11 Kasım’da alışverişe dönüşebilecek kupon biriktirme dönemi 10 Ekim 2016 Pazartesi günü başlıyor. 11 TL ile 555 TL arasında değişen kuponlar 1 TL’den başlayan ve değişen fiyatlarla satışa çıkıyor. 11 Kasım ‘Uğurlu’ günde kullanılabilecek kuponlardan bir kişi, bir kupon türünden yalnızca bir kez satın alabiliyor. Kuponlar, günde yalnızca bir kez ve farklı tutarda olmak kaydıyla birden fazla da satın alınabiliyor.

11.11’e kadar her gün uğur dolu!

n11.com, zamandan ve mekândan bağımsız alışveriş keyfini doyasıya yaşatan mobil uygulama kampanyasıyla da indirim kuponu dağıtmaya devam ediyor. n11.com üyelerinin kupon kodu girerek hesaplarına yükledikleri indirim kuponları 11 Kasım tarihinde sadece mobil uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılıyor.

‘Tık Hızında’ alışveriş: Hızlı olan kazanıyor!

n11’in üçüncü ve bir diğer iddialı kampanyası ‘Tıkla Kazan’ ise ‘Tık Hızında’ alışveriş keyfi sunuyor. İlk etabı 17-21 Ekim tarihinde başlayacak kampanyada n11.com üyeleri ilgili kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına istedikleri tutarda indirim kuponu yüklüyorlar, kuponlar 11 Kasım tarihinde saat 23.59’a kadar tek seferde yapılacak alışverişlerde kullanılabiliyor.

E-ticaret platformu n11.com kampanyalarında kazanılan ya da satın alınan indirim kuponları yalnızca 11 Kasım tarihinde saat 23.59’a kadar kullanılabiliyor. Yüklenilen kuponlar Sim Kart ve Hat, Altın ve Gümüş, TL Yükleme, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde geçerli olmayacak.

n11.com hakkında alışveriş indirim kupon biriktirme

n11.com hakkında

Türkiye’nin tüzel kişilere dayalı sanal alışveriş platformu n11.com, Güney Kore’nin en büyük firmalarından SK Group ile Doğuş Grubu’nun ortak girişimi olan Doğuş Planet çatısı altında Mart 2013 sonunda hayata geçti. Kısa bir süre içinde 115.000’i aşkın mağazaya ve 14 milyonu aşkın kayıtlı ürün sayısına ulaştı. Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kurulan Doğuş Planet, Türkiye’nin en yeni B2C konseptli e-ticaret platform yatırımıdır.

İnternet sektöründe yenilikçi hizmetler konusunda öncü olmayı planlayan Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi; bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Doğuş Planet markası “n11.com” ile, müşterilerine ve mağaza sahiplerine sunduğu yenilikçi hizmetlerle e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirerek; sektörde bölgesel oyuncu haline gelmeyi hedeflemekte ve KOBİ’lerin e-ticaret sektörüne atılmasını desteklemektedir.

n11.com AR-GE’ye büyük önem veriyor. Bünyesindeki 150 kişilik AR-GE ekibi ile İTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren şirket, sadece ticaret yapmayı değil; online ticaret sektöründe mühendislerle birlikte yeni çözümler geliştirmeyi de hedefliyor. Bununla birlikte n11.com e-ticaret sektöründe yeniliklere imza attı.

Tüketicilerin zihninde güven duygusunu güçlendirebilmek, aynı zamanda telif haklarını korumak amacıyla “Marka Koruma Merkezi” oluşturdu. Bu sayede “taklit” ve “sahte” ürün satışıyla mücadele ediliyor. Ayrıca kullanıcılara 7/24 müşteri hizmeti sunuyor. Buna ek olarak, online ve offline sektörel eğitimlerle satıcıların e-ticaret alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyor ve kaliteli online mağazacılık için yol gösterici oluyor.

Trendyol.com 9-10-11 Kasım indirimleri: Büyük indirim günleri