Trendyol.com 9-10-11 Kasım indirimleri: Büyük indirim günleri

Trendyol.com, 11 Kasım Dünya Yalnızlar Günü kapsamında 9-10-11 Kasım tarihlerinde “Büyük İndirim Günleri” kampanyası ile yüzde 80’e varan indirimler sunacağını açıkladı.

Trendyol 9 10 11 Kasım indirimleri tüketicilere çeşitli fırsatlar sunacak. Trendyol’un “Büyük İndirim Günleri” ve “Efsane Günler” kampanyalarında yüzde 80’lere varan indirimler olacak.

Trendyol Alışveriş Festivali

Trendyol Group’tan yapılan açıklamaya göre, bu yıl kasım ayında her zamankinden daha büyük kampanyalar gerçekleştirilecek.


Türkiye ve MENA Bölgesi’nin en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu Trendyol, Anadolu’nun dört bir yanındaki binlerce iş ortağıyla 40 milyon ürün satışı hedeflediği kasım ayı kampanyalarının tarihlerini açıkladı.

Trendyol.com 9-10-11 Kasım indirimleri: Büyük indirim günleri

Her yıl düzenlediği kampanyalarla kasım ayında tüm Türkiye’ye alışveriş festivali yaşatan Trendyol, 9-10-11 Kasım’da Büyük İndirim Günleri, 26 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde ise Efsane Günler (Black Friday / Kara Cuma) kampanyaları ile bu yıl bir kez daha alışveriş şöleni sunacak.


trendyol büyük indirimler 9 10 11 kasım indirim günleri Tekstil, ayakkabı ve aksesuar, ev tekstili ve dekorasyon, mobilya, beyaz eşya, elektronik, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok farklı kategoride milyonlarca ürün yüzde 80’lere varan indirimlerle Trendyol kullanıcılarını bekliyor.

Geçen yıl kasım ayında rekor satışlara imza atan platformun, bu yıl bir kez daha kendi rekorunu kırması bekleniyor.

2018’de kasım ayında Büyük İndirim Günleri ve Efsane Günler’de toplamda 11 milyon ürün satışı; 3 milyar sayfa görüntülenme ve 150 milyon ziyaret sayısı yakalanırken; Trendyol Group bu yıl Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce iş ortağı ile 40 milyon ürün satışı; 20 milyar görüntülenme ve 500 milyon ziyaret ile kasım ayında tüm Türkiye’ye bugüne kadarki en büyük alışveriş festivalini yaşatmayı hedefliyor.


efsane indirimler elektronik beyaz eşya mobilya küçük ev aletleri indirim


“Dijital ekonomiyi büyütmek ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak önceliğimiz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Trendyol Group Üst Yöneticisi (CEO) Demet Mutlu, 2 bin kişilik ekip ve binlerce iş ortağı ile kasım ayı kampanyaları için hazır olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarımızla kasım ayında rekor ticaret hacmi gerçekleştirdik, bu yıl bir kez daha kendi rekorumuzu kırmayı hedefliyoruz. Trendyol olarak hedefimiz; Türkiye ve bölgemizin büyüyen dijital ekosistemine en fazla etki yaratan, yön veren öncü teknoloji şirketlerinden biri olmak.

Dijital ekonomiyi büyütmeyi ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı öncelikli sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu nedenle Türkiye ekonomisinin can damarı olan Anadolu’nun dört bir yanındaki satıcılarımızın işlerini büyütmesi ve gelişimi için eğitimler düzenliyor ve onlara teknolojik altyapı sunarak dijital dönüşümlerine destek oluyoruz.

11 kasım indirimleri


Bugün platformumuzda 81 ilden binlerce satıcı yılda 200 milyondan fazla ürünü Trendyol aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştırıyor. Bu sayede Türkiye’nin neresinde olursa olsun satıcılarımız daha fazla satış yaparak işlerini büyütüyor ve ekosistem genişlemeye devam ediyor. Bilişim teknolojileri, lojistik gibi birçok sektör gelişiyor ve birçok insana istihdam sağlanıyor. Türkiye’nin teknoloji gelişimi için Ar-Ge ekibimizle altyapı çözümleri ve yeni yazılımlar geliştirerek, iş ortağımız satıcılarımızı ve tüm dijital ekosistemi büyütmeye devam edeceğiz.”

trendyol.com hakkında

trendyol.com, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2010’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek; bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile birçok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu.


2011 yıl sonu itibarı ile 6,5 milyondan fazla üyesine 900 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren trendyol.com; kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Morhipo.com’dan Kasım ayında yüzde 80’e varan indirim