İnce’den sonra Talat Atilla’dan flaş çıkış: Kılıçdaroğlu’na süre verdi

Muharrem İnce’nin olay açıklamalarından sonra Talat Atilla bir mesaj yayımlayarak, ”Kılıçdaroglu’nun açıklama yapmasını bekliyorum. Açıklama makul bir sürede gelmezse yeni bir açıklama daha yapacağım.” dedi.

muharrem ince Talat Atilla flaş çıkış: Kılıçdaroğlu na süre verdi

CHP’li bir ismin Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştüğünü iddia  eden Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan’ın “Kaynağım Talat Atilla” sözlerinin ardından art arda açıklamalar gelmişti. “Kaynak” olarak açıklanan Talat Atilla da, “Kaynağım bir CHP’li” ifadesini kullanarak kendisini doğrulayan Kılıçdaroğlu’nun açıklama yapması gerektiğini söylemişti.

Muharrem İnce’nin de basın açıklaması sonrası Talat Atilla Twitter hesabından son dakika bir mesaj paylaşıp ”Kılıçdaroglu’nun açıklama yapmasını bekliyorum.. Daha önce yaptığım açıklamanın arkasındayım. Açıklama makul bir sürede  gelmezse yeni bir açıklama daha yapacağım…” ifadelerini kullandı.


Atilla dün yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Yeniden kaynağıma sorgulattım”


Ya Kemal Bey, ya da kendisinin konuşmasını beklerim doğrusu.. Kılıçdaroğlu haberi doğruladıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın net açıklamaları üzerine haberi yeniden kaynağıma sorgulattım. “Yine altını çizerek yüzde yüz doğru” dedi. Şimdi, Kemal Beyin ve doğrulattığım CHP’li kaynağın konuşmasını bekliyorum…

Muharrem İnce’den olay açıklamalar: Kötü insanlardan iyi yönetici olmaz!