Astroloji: 12 Aralık İkizler burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: İkizler burcunda Dolunay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: İkizler burcunda Dolunay burç yorumları
Astroloji: İkizler burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: İkizler burcunda Dolunay burç yorumları…

2019 yılının son dolunayında; yaşam içinde kurallarınızı belirlemeniz gereken ve artık net sonuçlar almaya hazırlıklı olmanız gereken bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte iletişim becerileriniz güçleniyor ve kendinizi gerçekten doğru ifade etmeyi başardığınız bu süreci en güzel şekilde gösterebilirsiniz.


Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle, iletişimdeki belirsizliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. İnsanların sizi yanılgılara sürüklediğini düşünebilirsiniz. Bu konuda daha net iletişim biçimi içinde olmayı seçin.

Bir şeyleri değiştirmeyi planlamak yerine zihninizde bir tasarım içinde bulunun. Şu an zihninizde oluşturduğunuz şeyi daha sonrasında kolayca eyleme dönüştürebilirsiniz. Kariyerinizde oldukça planlı ve dedikodulardan uzak durmalısınız. Yükselişe ilerlediğiniz bu dönemi iyi değerlendirin.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle, duygusal anlamda haksızlığa uğramış ilişkiler içinde kaldığınızı hissedebilirsiniz. Hiçbir suistimale katlanmak zorunda değilsiniz. Kötü bir muamele ya da değersiz davranışlardan kurtulmanın bir yolu böyle insanlardan uzak durmaktır.

Kronikleşmiş duygusal baskılardan artık uzaklaşın. Kendinizi bir süreliğine izole ederek potansiyel yeni ilişkilerden korunun. Dolunay sonrasındaki 4-5 gün birçok karanlık duygular açılacak. O zaman yeni enerji ile harekete geçerek doğru kararlar içinde olacaksınız.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle, aşk ve ilişkiler hayatınızda kuracağınız iletişimler ön planda olacak. Kafanızdaki bazı soruların cevaplarını öğrenebilir ve sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlara hazır olun.

Başkalarının karşılığını vermekte isteksiz ve yetersiz olduğu ilişkileri sürdürmek için gerçekçi olmayan hayaller kurmayı bırakın. Partnerinizin ya da ilişki içinde olduğunuz insanların hayatlarını tartışarak boşuna zaman geçirmeyin. Kimseyi değiştiremezsiniz. Eski ilişkinizde sahip olduklarınızla yeni süreçte hayatınıza dahil olan insanları kıyaslamayın.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle herhangi bir konuda çatışma içinde olabilirsiniz. Belki de kendi içinizdeki kızgınlıklar ile bir çatışma yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız konularda sorunların üzerine yoğunlaşın. Kişilerle uğraşarak çözümden uzaklaşmayın. Artık inandığınız şeylerin peşini bırakmamayı öğrenin. Sözsüz iletişimlerde gerilmeyin.

Gerçekten inandığınız şeylerin peşinde olun. Geçmiş bir aşk hikayesi gündeminizde olabilir. Yeniden bir araya gelmek ya da kafa karıştıran bazı durumlar sizi huzursuz edebilir. Şu an yaşadığınız problemler geçmişteki korkularınızdan ötürü ise bu durumda daha cesur olmayı öğrenin. Bazı hatalarınızda özür dilemekten çekinmeyin. Bazı bağları yeniden kurmanın tam zamanı olabilir.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle; kuracağınız iletişimlerde ya da iş ortamınızda gerilmeyin ve kimseye parmak sallamayın, surat asmayın ya da manipüle etmeyin. Beklemediğiniz insanlardan beklemediğiniz tepkiler ve davranışlar alabilirsiniz. Geçmişi deşmekten vazgeçin ve geleceğe odaklanın.

İşler yavaş yavaş yoluna giriyor. Bu esnada yavaş yavaş riski arttırabilirsiniz. Sağlam adımlarla ilerlediğinizi düşünüyorsanız bunu daha da güçlendirecek adımlar ve sorumluluklar alabilirsiniz. Mümkün oldukça sorumluluklara göğüs gerin ve güven içinde hepsini yoluna sokmak için hareket edin.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu Dolunay yorumları

Aile hayatınızda üzerinize düşen görevler sizi biraz bunaltmış olabilir. Gururun iki tarafı keskin bir bıçak olduğunu hatırlayın. Eğer size karşı aileniz ya da sevdiğiniz dostlarınız tarafından geri bildirimler yapılıyorsa bunlara kayıtsız kalmayın. Elbet ki bunları değerlendirin ve gözden geçirin ama sorgulamayı ihmal etmeyin.

Kendinizi savunmayın. Ortak çalıştığınız veya ortak paylaşımlarınız olan insanlarla psikolojik savaşlar içerisine girmeyin. Bu dolunay ile gelen bildirimler sizlere bir ‘başyapıta’ dönüştürme fırsatı veriyor olabilir.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle; görüşlerinizi sağlam bir şekilde sıkıntı duymadan bildirin. Yanlışlıkları düzeltmek için gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz. İlişkilerinizi düzeltmeye yönelik planlarınızda başarılı olabilirsiniz. Kendi performansınız ölçüsünde taahhütlerde bulunun.


Kusursuzluk beklemeyin. Bu dolunay en iyi yapacağınız şey güzel bir dinleyici olmak. Bazı olayları kendinize göre düşünüp başkaları adına karar vermeyin. Kariyerinizde ilerlemek ve kendi hedeflerinizi gerçekleştirmek için bu dönem sizler için oldukça umut dolu olacaktır.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu Dolunay yorumları

Bu dolunay etkisiyle; stresten uzaklaşmak için motivasyona ihtiyacınız olabilir. Sakin kalmalısınız ve insanların sizleri herhangi bir sebepten sinirlendirmesine izin vermemelisiniz.

Bu dönem size karşı gelen her eleştiriye “Ne yapmamı isterdiniz?” diye sorun ve sakince dinleyin. Bazı şeyleri çok daha iyi anlayacaksınız. İşleri sıkıştırmak ya da başkalarına baskı yaratmak sizleri negatif bir insan görüntüsüne sokabilir. Sabırlı olun.

Her şey zamanında olur ve vaktinde gerçekleşir. Güç çekişmelerine karşı dikkatli olmalısınız. İyi bir plan, nezaket ve doğru bir strateji sizleri çok hızlı ilerletebilir. Çünkü bu yönden çok başarılı bir dönemdesiniz. Sadece tuzak olarak güçlü olmak hissine düşer ve bunu birine ispat etmek isterseniz var olan şeyleri de kaybedebilirsiniz. Nezaket ve hoşgörü mutlaka kazanır.

yay

Yay burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle; ilişkilerinizle daha alakadar olmanızı önerebiliriz. Partnerinizle olan ilişkinizde bugün yakın olmanız ikinize de iyi gelecektir. İnsanları aklınızda tutun. Nasıl hissettiklerini ve hayatlarında neler olduğunu merak edin. Yüzeysellikten vazgeçin. Fikirler sorun ve bu fikirleri kullanın. İnsanlara hizmet etmek için yollar arayın.

Tüm hayallerinize daha fazla yaklaşacaksınız. Kariyerinizde sizin de anlam veremediğiniz bir değişim söz konusu olabilir. Buna hemen güven duymayın. Şu an belli aldanışlar ve denenmeler içinde olabilirsiniz. Bu süreçte asla insan kaybetmeden ilerleyin.

Sakin ve mantıklı yollar içinde olun. Hem ilişkilerde hem de kariyerinizde bazı döngüler tam oturmak üzeredir. Aşk hayatınızdaki sürpriz haberler sizi şaşırtabilir ama sizler buna zaten artık çok hazırlıklısınız. Son 3-4 yıl sizlere çok şey öğretmiştir.

oğlak

Oğlak burcu Dolunay yorumları

Bu dolunay etkisiyle; ilişkinizde ciddi adımlara doğru ilerleyen kararlar alabilirsiniz. Öfkenizi daha yapıcı bir yönde kullanmalısınız. İlişkilerinizi iyileştirecek yollar bulabilirsiniz ama ne kadar tahammülünüz kaldığı çok önemli bir ayrıntı. Parasal detaylar sizleri biraz boğuyor olabilir.

Ama bazı zaferler hep bu şekilde kazanılmaz mı? Siz yeter ki yaptığınız işlerle saygı kazanın. Kimsenin düşüncelerine kulak asmayın. Hayatınızdaki en gerçek başarıya doğru ilerliyorsunuz. Bu dolunay sizleri ilişkilerde ve sevgi bağlamında huzursuz edebilir. Seyahatleriniz artıyor olabilir. Eğitim hayatınız ve iş planlarınız oldukça önem kazanacaktır. Pes etmeyin.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu Dolunay burç yorumları

Bu dolunay etkisiyle; sezgileriniz yardımıyla olayları çözebilir ve sorunları kafanızda bir yere oturtabilirsiniz. Bunun için sadece biraz cesaretli olmanız yetecektir. Bu dolunay ile en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz. Ne aradığınızı ve ne yöne gitmek istediğinizi bilin. Verimsiz ve mükemmel olmayan şeylerin peşini bırakmanın zamanı geldi.

İletişim ve ilişkilerinizde kendinizi ortaya koymanız gereken başarılı bir süreçtesiniz. Ev almak ya da mülk satmak gibi kavramlar hayatınıza dahil olabilir. Ekonomik bazı güç dengeleri yakalamak istiyor olabilirsiniz.

Çalışma ortamınızda ufak tefek manipülasyonlar sizi gelecek kaygısı içine alabilir. Sizler yaratıcı ve özgür insanlarsınız. Bu tür durumların sizlerin üretmesine engel olmasına izin vermeyin.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu Dolunay yorumları

Bu dolunay etkisiyle; aceleci tavırlardan ve ön yargılardan uzak bir gün geçirmeniz gerekmektedir. İlişkilerinizde ön yargılı davranışlar içinde olursanız bunu sonradan düzeltmek için çok uğraşabilirsiniz. İş planlarınızda düzenli olun ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak detayları bulun. Karışık projelerinizi yönetilebilir parçalara bölün.

Kaybolmuş ve kendinizi amaçsız yönlerde geziyormuş gibi hissediyorsanız bu dolunay ile hemen “Dur” demelisiniz. Bazı ufak tefek tartışmaları kendi lehinize çevirmelisiniz. Yeni bir şey denemek ve yeni işler peşinde olmayı seçin.


İnsanları denemek ya da size karşı bazı konularda ne kadar samimi olduklarını değerlendirmek gibi konularla zaman kaybetmeyin. Memnun olmadığınız şeyleri ya değiştirin ya da kabul edin. Ama bu dönemde verdiğiniz kararların arkasında olun.

İndigo Dergisi Astroloji: Aylık burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.