Ramazanda çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayın

Sosyal yardım kartı satın alım adımlarının sonrasında bu kartları ihtiyaç sahiplerine dağıtabilirsiniz. Özellikle kutsallığı ile gönüllere taht kuran ramazan ayında hem çalışanlara hem de sizden daha düşük gelir seviyesinde olan kişilere yardım edebilmek için en büyük fırsat!

Ramazanda çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayın anadolupass sosyal yardım kartı

Anadolupass sayesinde yardım adımını hem daha güvenilir hem de nesnel şekilde tamamlama imkanını da elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde biri aksaklık yaşanmaması için Anadolupass tarafından gerekli olan güvenlik tedbirleri alınmıştır.

Hizmet türleri

Firmadan hem bireysel hem de kurumsal manada istifade etme hakkınız bulunmaktadır. Bu konuda hizmet türüne ve hangi tip müşteri portföyünün oluşturulacağına bizzat siz karar vereceksiniz. Elde edeceğiniz verimlilik bu şekilde daha sorunsuz ve nitelikli bir hal alacaktır.

  • Yardım kartının yanı sıra firmada yemek hizmeti vermeyen şirketlerin yemek masrafını hem daha nitelikli hem de hesaplı biçimde karşılaması için de hizmet verilmektedir. Sunulan verimlilik bu şekilde üst seviyede kendini göstermektedir. Hizmet türleri verimliliği ile göz doldurmaya devam ediyor.

Sunulan hizmet aralığına bakıldığı zaman piyasada yer alan diğer alternatiflerine göre çok daha sorunsuz ve verimli biri yapının geçerli olduğu görülmektedir.

Nasıl kullanılır?

Sosyal yardım kartı sadece ihtiyaç sahiplerine değil aynı zamanda firmanızın çalışanlarına da sunabileceğinizi fırsatlar arasında yer almaktadır. Bu aşamada kullanımın Anadolupass geçen her mekânda işleme alınabileceği belirtilmelidir. Siz de kısa sürede market alışverişinden yemek ihtiyaçlarınıza kadar her alanda Anadolupass karttan yardım alabilirisiniz. Yardımlaşmanın en yüksek dereceye çıktığı Ramazan ayına özel sunulan kampanyalardan faydalanmayı da ihmal etmemelisiniz.

Anında satın alım adımını tamamlayın

https://www.anadolupass.com.tr/sosyal-yardim-karti sistemi üzerinden kart satın alım adımlarını tamamlayabilirsiniz. Kaç kişi için ve kaç TL değerinde kart hazırlanması gerektiği sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşanmaması için hukuki manada tüm denetlemeler yapılmaktadır.

Ayrıca sistemden daha öncesinde faydalanan kişilerin memnuniyeti dile getiren yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu şekilde elde edilecek verimliliği daha net şekilde görebilirsiniz. Firmadan istifade ettikten hemen sonrasında memnun kalıp kalmadığınızı siz de dile getirebilirsiniz.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.