Ramazanda çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayın

Sosyal yardım kartı satın alım adımlarının sonrasında bu kartları ihtiyaç sahiplerine dağıtabilirsiniz. Özellikle kutsallığı ile gönüllere taht kuran ramazan ayında hem çalışanlara hem de sizden daha düşük gelir seviyesinde olan kişilere yardım edebilmek için en büyük fırsat!

Ramazanda çalışanlarınızı ve ihtiyaç sahiplerini unutmayın anadolupass sosyal yardım kartı

Anadolupass sayesinde yardım adımını hem daha güvenilir hem de nesnel şekilde tamamlama imkanını da elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde biri aksaklık yaşanmaması için Anadolupass tarafından gerekli olan güvenlik tedbirleri alınmıştır.

Hizmet türleri

Firmadan hem bireysel hem de kurumsal manada istifade etme hakkınız bulunmaktadır. Bu konuda hizmet türüne ve hangi tip müşteri portföyünün oluşturulacağına bizzat siz karar vereceksiniz. Elde edeceğiniz verimlilik bu şekilde daha sorunsuz ve nitelikli bir hal alacaktır.

  • Yardım kartının yanı sıra firmada yemek hizmeti vermeyen şirketlerin yemek masrafını hem daha nitelikli hem de hesaplı biçimde karşılaması için de hizmet verilmektedir. Sunulan verimlilik bu şekilde üst seviyede kendini göstermektedir. Hizmet türleri verimliliği ile göz doldurmaya devam ediyor.

Sunulan hizmet aralığına bakıldığı zaman piyasada yer alan diğer alternatiflerine göre çok daha sorunsuz ve verimli biri yapının geçerli olduğu görülmektedir.

Nasıl kullanılır?

Sosyal yardım kartı sadece ihtiyaç sahiplerine değil aynı zamanda firmanızın çalışanlarına da sunabileceğinizi fırsatlar arasında yer almaktadır. Bu aşamada kullanımın Anadolupass geçen her mekânda işleme alınabileceği belirtilmelidir. Siz de kısa sürede market alışverişinden yemek ihtiyaçlarınıza kadar her alanda Anadolupass karttan yardım alabilirisiniz. Yardımlaşmanın en yüksek dereceye çıktığı Ramazan ayına özel sunulan kampanyalardan faydalanmayı da ihmal etmemelisiniz.

Anında satın alım adımını tamamlayın

https://www.anadolupass.com.tr/sosyal-yardim-karti sistemi üzerinden kart satın alım adımlarını tamamlayabilirsiniz. Kaç kişi için ve kaç TL değerinde kart hazırlanması gerektiği sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşanmaması için hukuki manada tüm denetlemeler yapılmaktadır.

Ayrıca sistemden daha öncesinde faydalanan kişilerin memnuniyeti dile getiren yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu şekilde elde edilecek verimliliği daha net şekilde görebilirsiniz. Firmadan istifade ettikten hemen sonrasında memnun kalıp kalmadığınızı siz de dile getirebilirsiniz.