Astroloji: 6 – 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 6 - 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları…

6 Nisan, 7 Nisan, 8 Nisan, 9 Nisan, 10 Nisan, 11 Nisan ve 12 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Haftanın astroloji olayları:

  • Terazi burcunda Dolunay: 8 Nisan 2020
  • Merkür Koç burcunda: 11 Nisan 2020

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: İlişkinizde ve evliliğinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İstemeden de olsa partnerinize sert tepkiler verebilirsiniz. İlişkinizde gördüğünüz beklenmedik bir davranış kalbinizi kırabilir. Ortak iş açmış olanlar varsa bu tarih yakınlarında ortağıyla sürtüşmeler yaşayabilir.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte ilişkilerle ilgili her şey netliğe kavuşacaktır. Hukuki süreçlerle ilgili bazı sonuçlanmalar görebilirsiniz. Bu hafta, ilişkiler alanınızda meydana gelecek olan bir dolunay ile karşı karşıyasınız. Tüm vaktinizi evde geçirmenize rağmen, ikili ilişkilerde hızlı değişim, bitiş ve başlangıçlara adım atabilirsiniz.

İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik dahil her türlü sözleşmeleri içeren konular gündeminizde olacak. Partnerinizi ve ortağınızı tartma, eleştirme dönemi olacak. Sizin bu ilişkiden beklentiniz nedir, amacınız nedir, tamam mı devam mı gibi soruların yanıtların arayabilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün sizi burcunuza hareketi ile imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimiz ve hayatımız ile ilgili yeni kararlar alabileceğimiz, yeni girişimlerde bulunabileceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni bir imaja bürünebilir, planlarımızı ivedilikle uygulamaya koyabiliriz.

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Beklenmedik bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Ofiste de gergin olabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçının. Evcil hayvanınızda bir anda problemler ortaya çıkabilir.

Sağlığınız risk altında bu hafta, dikkatli olmakta yarar var. Ağrılar, sancılar, özellikle bel bölgenize, böbreklerinize, genital bölgelerinize dikkat edin. Ateşli hastalıklara daha kolay yakalanabilirsiniz.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte kariyer, sağlık ve günlük rutinler konusunda bazı önemli değişikliklere gidebilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda yeni teklifler, projeler gündeme gelebilir, iş hayatınızda alıştığınız sistem ve düzende değişimler gündemde olacaktır. Değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacaktır.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle iç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendi içimizde bir savaş yaşayabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bazı durumlarda öfkemizi yutmamız gerekebilir ve bu durum bizi çok huzursuz edebilir. Saman altından su yürüten gizli düşmanlara karşı tetikte olmamız gerekmektedir.

ikizler

İkizler burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Aşk hayatınızda partnerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Tepkinizi verirken kelimelerinizi dikkatli seçin. Çocuğunuzla alakalı da stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Hem aşk hayatınızla hem çocuğunuzla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında dengeyi kurmalısınız.

Finansal konularla ilgili bir süredir yaşadığınız sıkıntıların sonuna gelmiş olacaksınız. Özellikle akıllıca çözümler getirerek ve iletişim yeteneklerinizi kullanarak güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yalnız yakın çevrenizle ilişkilerde dikkatli olmanızda yarar var, yine kardeşler..vs onların hayatlarına dair bir takım gelişmeler can sıkıcı olabilir.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayatınıza yeni bir düzen getirmeye karar verebilirsiniz. Arkadaşlar ile ilgili bir mesafe içinde olmak ya da bazı kararları yeniden düşünmeniz gerekebilir.

Diğer yandan Dolunay aşk evinizde gerçekleşeceği için, eğer hayatınızda biri yok ise sizi çok heyecanlandıracak, romantik, sevgi dolu bir aşka yelken açabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalama şansı oldukça yüksek, sinema, radyo, televizyon, sahne ile ilgili işler yapıyorsanız eğer bu hafta bu konularda daha şanslı olabileceksiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal hayatımızın canlanacağı, yeni arkadaşlar edinebileceğimiz bir dönemdeyiz. Geleceğimiz ile ilgili yeni fikirler ve planlar üretebilir, yeni girişimlerde bulunabiliriz. Arkadaş çevremiz vasıtasıyla önümüze yeni fırsatlar çıkabilir.

Yengeç burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Yengeç burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Aile yaşantınızda sert bir tutum takınabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin sağlık problemine vakit harcayabilirsiniz. Evinizin içinde riskli hareketlerden uzak durmalısınız. İş ve aile arasında denge kurmalısınız.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte ortaklık veya evlilik konularında bitiş veya yeni başlangıçları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ev, yuva, aile, yerleşime ait konular, aile ile ilgili konular ön planda olacaktır.

Ev alım veya satımla ilgili bu hafta bir takım önemli kararlar, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Yaratıcılığınızın zirve yaptığı bu dönemde hobilerinize ya da yapmak istediğiniz şeylere veya yaratıcı bir eğitime yönelebilirsiniz.

Sanatsal, el yeteneklerinin ağır basacağı bir eğitime başlamak için çok uygun ya da yabancı dil eğitimine başlamak için de. Kardeşlerinizden, komşularınızdan, yakın çevrenizden maksimum yarar görebileceksiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kariyerimizde yeni fırsatlar edinebilir, yeni bir göreve getirilebiliriz. Fikirlerimiz üstlerimiz tarafından takdir edilebilir. Aşırı rekabetçi ve tartışmacı olmaktan, üstlerimiz ya da otorite figürü konumundaki kişilerle çatışmaktan kaçınmalıyız.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: İletişim problemleri baş gösterebilir. Sıklıkla yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sinirleriniz gergin olabilir. İlk aklınıza gelen cümleyi söylemeyin. Eğitim hayatınızda da agresif bir günde olabilirsiniz. İletişim kurduğunuz elektronik aletlerinizde beklenmedik arızalar ortaya çıkabilir.

Kafanızı boşaltmanız için kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Dinlenmek size iyi gelebilir. Bilgiyi düzenleme, tasnif etme gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Yayıncılık, web sitesi, internetle ilgili konularla da uğraşabilirsiniz.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayatınızda yeni başlangıçlar mümkün olabilir. Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda yarar var.

Yer değiştirme, taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Maddi anlamda güzel gelişmelerin habercisi olan bu Dolunay, özellikle arkadaşlarınız, dostlarınız sayesinde para kazanabileceğinize işaret etmekte.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle eğitim, kafa dinleme, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yeni fikirlere, yeni deneyimlere ilgi duyacağımız bir döneme giriyoruz.

Bu dönemde yeni bir eğitim fırsatı elde edebilir ya da yeni bir alanda eğitim görmeye başlayabiliriz. Yabancılar ya da farklı kültürlerden kişilerle aramızda fikir alışverişleri faydalı olabilir.

Başak burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Başak burcu 6 – 12 Nisan haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin. Cüzdan, para, mücevher gibi eşyalarınız göz önünde olsun. İnternetten işlem yapmamaya özen gösterin. Parayla ilgili negatif enerji aldığınız bir günde olacaksınız. Beklenmedik bir durum yüzünden cebinizden para çıkabilir.

Size yapılacak olan ödemelerde gecikmeler gündeme gelebilir, özellikle freelance çalışıyorsanız, ödemenizi almakta veya maaş zamanı biraz gecikebilir. Size yeni iş teklifleri de sunulabilir, fakat koşulları iyileştirilebilir olması için gücünüzü ortaya koymanız gerekebilir.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte maddi konularla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir veya ticari bir işe girişebilirsiniz. Finansal konularla ilgili oldukça güçlü bir dönemdesiniz. İş ve kariyer anlamında bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz, ancak fırsatları değerlendirirken risklere de dikkat edin.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan kendimizi riske atmaktan ve ani kararlar almaktan kaçınmamız gereken bir dönemdeyiz. Paramızı düşünmeden harcamamız, daha sonra zor durumda kalmamıza sebep olabilir.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek dolunay sizin burcunuzda olduğu için gergin bir zaman diliminde olabilirsiniz. Sebepsiz yere agresif tepkiler gösterebilirsiniz. Sinirliyken tepki vermemeniz iyi olur. Hayatınızda ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Bir adım geriye çekilerek mantıklı düşünmeniz gerekebilir.

Yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın akrabalarla ilişkilerde zorlanmalar oluşabilir. Özellikle onların söyleyeceği bir takım şeyler kafanızı karıştırabilir, daha fazla düşünmenize sebep olabilir. Hayat hikayenizde önemli düzeyde sonuçlanmayan ne varsa bunu sizin düşünmeniz gerekmektedir.

8 Nisan’da sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile birlikte önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Kontrolü ele almak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu kararlar bir bitiş veya yepyeni bir başlangıç olabilir. İlişki fırsatları veya söz, nişan, evlilik, boşanma gibi konular gündeminizde olabilir.

Dolunay zamanı biraz daha müsrif olabilir, önünüze çıkan koşul veya fırsatları aşırı eleştirel yaklaşmaktan dolayı değerlendirmekte zorlanabilirsiniz.Yabancılar, yurt dışı, eğitim, seyahatle ilgili konularda şans sizden yana olurken, olası çıkacağınız seyahatte bavulunuzu, biletinizi kaybetmemeye özen gösterin. Eğer önemli bir yazılı sınav veya yazılı mülakata girecekseniz cevap kağıdınızı üç defa kontrol etmenizde yarar var.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. İlişkilerimizde hareketlilik yaşayabiliriz. Hayatımıza yeni birisi girebilir. Mevcut ilişkimizde partnerimizle heyecanlı ancak bol tartışmalı bir süreçten geçebiliriz. Karşımızdaki kişilere karşı kırıcı konuşmamaya ve daha uzlaşmacı olmaya özen göstermeliyiz.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu 6 – 12 Nisan haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Hem psikolojik hem fiziksel olarak düşük enerjili olabilirsiniz. Sağlığınızda problemler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki ilişkiniz tekrardan gündeminize gelebilir. Bu durum ruhsal olarak da kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Geçmiş mi yoksa yeni bir gelecek mi duygusal olarak dengeyi bulmada zorlanabilirsiniz.

Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harika bir hafta! Özellikle sigarayı bırakmak isteyenler, iş başına! Yine bunun yanı sıra, sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır, hassas olabilir, dikkatli olmanızda yarar var.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte kontrol edemediğiniz bir takım durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmenizde fayda var. Bu dolunayı biraz sakinleşip, dinlenme zamanı olarak düşünün. Bu dönemde gizli düşmanlıklara, dedikodulara, kontrol dışı olaylar olabilir.

Özellikle fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dolunay zamanı dikkat etmelisiniz, kontrolünüz dışında bazı durumlar olabilir. Bir takım perde arkasında dönen olaylar, konular, dedikodular canınızı bir parça sıkabilir. Yine psikolojik destek ve yardım almak, bir uzmanla görüşmek için ideal bir dönem olabilir.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda dinamik ve enerjik bir imaj çiziyor olacağız. Yeni fikirlerimiz ve cesur yaklaşımlarımız ile birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini kazanabiliriz. Sağlık açısından kendimizi zihinsel ve fiziksel olarak çok yormamaya dikkat etmeliyiz.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz bir tavır görebilirsiniz. Aranızdaki tansiyon yükselebilir. Sakin olup sonrasında tepkinizi dile getirmeniz iyi olacaktır. Bulunduğunuz çevrede başarılarınız konuşulurken dolunay esnasında bu güzel enerjiyi düşüren, işlerinizin dengesini bozan gelişmeler yaşanabilir.

Dostluklarınızın, arkadaşlıklarınızın bir nevi testten geçeceği bir zaman olacak. Bir dostunuzla aranızda para ile ilgili bir mevzu oluşabilir, ödeme, borç alacak ve verecek ile ilgili. Olası bu konu ile ilgili bir sorunu çok fazla büyütmemeye özen göstermekte yarar var.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayattan beklentileriniz amaçlarınız, kariyerinizin artıları ve sosyal çevre ilişikleri üzerine gündeminiz olabilir. Kariyer ile ilgili ikilemde olan konular netleşebilir. Yeni adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra hayatınıza arkadaş bazında yeni kişiler katılabilir, fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var. Dolunay ile beraber kariyerinizi ilgilendiren konularda bir fırsat, şans ile de karşılaşabilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz. Heyecan verici ancak kalıcı olmayacak yeni ilişkiler söz konusu olabilir.

Bu dönemde hobilerimize vakit ayırabilir, yaratıcı projelerle parlak fikirlerimizi ortaya koyabiliriz. Sosyal çevremizde ve varsa çocuklarımızla olan ilişkilerimizde daha ılımlı olmaya dikkat etmeliyiz.

Oğlak burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Oğlak burcu 6 – 12 Nisan haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: İş ortamınızda vereceğiniz tepkiler sert olabilir. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde ani kararlar almaya yatkın olacaksınız, mantıklı düşünmenizde fayda var. Çalışmıyorsanız sizler için değişim enerjisini kullanmanın tam vakti olacaktır. Yapmak istedikleriniz ne ise eyleme geçmelisiniz.

İş ve kariyerinizi ilgilendiren koşullar ön planda olacak. Bu aslında nispeten güzel bir etki, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir, yükselmenizi sağlayacak koşullar oluşabilir. Yalnız kararsız kalabilir, ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte toplumsal statünüz ve kariyeriniz konusunda bazı şeyler yerli yerine oturacak. Taşınma, toplumsal statünüzü değiştirecek bir karar, ailevi konularla ilgili değişimler olabilir. Bu dolunayla birlikte hayata dair yeni kararlarınız var ve bunlar size değişimi getiriyor.

Özellikle ev ve iş arasında denge kurmak, otorite figürlerle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmakta yarar var. Bireysel anlamda kendi korkularınızı, kendi kendinize koyduğunuz engellerin üstesinden gelmeniz gerekecek.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde iletişim ve misafir trafiği artabilir. Ailemiz ile hararetli tartışmalar yaşayabilir, fikir alışverişleri yapabiliriz.

Bu dönemde taşınmak ya da evle ilgili yeni düzenlemeler yapmak gündeme gelebilir. Yeni bir mülk satın alma gibi konularda aceleci davranmamalı, iyi düşünmeden karar vermemeliyiz.

Kova burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Kova burcu 6 – 12 Nisan haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Eğitim konularında, yurt dışı bağlantılı işlerinizde stresli zamanlar yaşıyor olabilirsiniz. Ani olaylara açık olacağınızdan riskli işler yapmamaya dikkat edin. Bir iyimser bir karamsar düşünmeniz ruh halinizde dengesizlikler yaratabilir.

Uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet, tanıtımla ilgili konularda oldukça ön plana çıkacaktır. Sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayata bakış açınız, aldığınız kararlar ile ilgili bir takım konular netleşebilir. Bu dönem özellikle sosyal medya ya da dijital çalışmalar içine girip yeni başlangıçlara başlamak için doğru zaman.

Sözlerimize çok dikkat etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Dikkat edilmesi gereken konular aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gelir getirici önemli bir proje hazırlığında olabilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde gerginlik artabilir, rekabetçi bir tutum içinde olabiliriz. İş ya da eğitimle ilgili girişimlerde bulunabilir, yeni bir eğitim planlaması yapmanız söz konusu olabilir.

Balık burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Balık burcu 6 – 12 Nisan haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Kredi kartınızla internetten alışveriş yaparken bilmediğiniz yerlerden satın almayın. Ani bir borçla yüzleşebilirsiniz. Kendinizi riske atacak tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız. Harcamalarınız ve geliriniz arasında bir denge kurmanız gerekebilir.

Maddi anlamda bir sorumluluk veya yükümlülük altına girebilirsiniz. Bu kredi olabilir, önemli bir taksit olabilir, yalnız birlikte olduğunuz kişi ile finansal konular üzerinden gerginliklerden uzak durmanızda yarar var.

8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte ödemeler, borçlar, krediler, hukuksal konular ya da bazı krizleri çözebilme fırsatlarını önünüze getirecektir. Maddi tablonuz ve ortak kazanımlarda netliğe kavuşmanız mümkün. Finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde sağlıkla ilgili konulara para harcayabilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda seyahatiyle maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında risk almaktan ve aceleci davranmaktan kaçınmamız gereken bir dönemdeyiz.

Bu dönemde spekülatif yatırım araçlarından uzak durmalı ve harcamalarımızda kontrollü davranmalıyız. Yeni yatırım girişimleri yapabilir, yeni bir alandan para kazanmaya başlayabiliriz.

Astroloji: Nisan 2020 aylık burç yorumları