Astroloji: 20 – 26 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 20 – 26 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

20 26 temmuz burç yorumları

Astroloji: 20 – 26 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları

Haftanın astroloji olayları:

  • 20 Temmuz – Yengeç burcunda Yeni Ay
  • 22 Temmuz – Güneş Aslan burcunda

20 Temmuz, 21 Temmuz, 22 Temmuz, 23 Temmuz, 24 Temmuz, 25 Temmuz ve 26 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte özellikle ev ve aile ile ilgili konular gündeminde olacak. Ev almak için harekete geçebilirsin. Ailenle bir araya gelmek isteyebilirsin. Aile fertleri ziyaretine gelebilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar aşk hayatınızda güçleneceğiniz, sorunlarınızı çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili konularda da güzel haberler alabilirsiniz. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Şansınız çok açık, maddi olarak da güzel haberler alabilirsiniz.

Sizin burcunuzda seyahate devam eden Mars, sizlere bolca başarı, enerji, özgüven getirerek ateşli doğasını tam olarak gösterecek. Her türlü konuda harekete geçmeye hazırız ve cesaretimiz çok yüksek. Kendimizi rahatlıkla ve özgüvenle ifade edebiliriz.

Bu hafta ailenizle ilgili konular ve ailenize karşı sorumluluklarınız gündemde olacaktır. Taşınma konusu gündeme gelebilir, evinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız stresi evinize yansıtmamanızda fayda var.

Hayatınızdaki otorite figürleriyle, devlet kurumlarıyla ve aile büyüklerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize giden yolda istikrarlı olmalısınız.

boğa burcu

Boğa burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay özellikle kardeş ve kuzenlerle ilgili konuları gündeme getirebilir. Komşu ziyaretleri artabilir. Finansal anlaşmalar yapman mümkün. Memleketine gidebilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar ailenizde sağlık problemi olan biri varsa durumu iyiye gidebilir. Ailecek bir şeyler yapmak aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Bu hafta iletişim ile ilgili konular gündeminizde olacak. Kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmanız söz konusu olabilir. Kırıcı olmamaya özen gösterin. Yeni eğitimlere katılabilir, kişisel gelişiminize yatırım yapabilirsiniz.

Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ve komşularınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kısa süreli seyahatler gündeme gelebilir, ancak bu dönemde çıkacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız.

ikizler burcu

İkizler burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte özellikle finansal konular hareketlenebilir.  Aile fertlerine maddi yardımda bulunabilirsin, ailenin gelirlerinden faydalanmam da mümkün ya da yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar insan iletişiminin ağırlıklı olduğu sektörlerde çalışıyorsanız işinizde tanınacağınız noktalara gelebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da verimli bir dönemde olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Size söylenenlere inanmamanızda yarar var.

Bu hafta İkizler burçları için maddi konular ön planda olacak. Kredi, borç, miras ve nafaka konularında gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Kredi ve borç başvurusunda bulunabilir, finansal destek arayışına girebilirsiniz.

Zam ve terfi konuşmaları yapabilir, para biriktirmeye başlamak için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda risk almamanız gereken bir dönemdesiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

yengeç burcu

Yengeç burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 20 Temmuz’da sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte sizleri şanslı ve başarılı bir dönem bekliyor. Hayatınla ilgili önemli kararlar alabilirsin. Evlenebilirsin ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Yeni girişimlerde bulunman mümkün.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar ekonomik durumunuz güçleniyor olacak. Ancak iş yerinizde stresli koşullarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle ilk verdiğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Bazen en iyi cevap susmak olabilir.

Bu hafta itibariyle artık gerçekten ne istediğinizi belirlemeli ve seçtiğiniz yolda ilerlemelisiniz. İlişkileriniz sınavlardan geçiyor, sorumluluk almayı ve bağımsız hareket edebilmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Yürümeyen ilişkileriniz ve ortaklıklarınız bu dönemde sonlanabilir veya yeni bir ilişki veya ortaklık konusu gündeme gelebilir.

aslan burcu

Aslan burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte fazla alıngan davranabilir ve içine kapanabilirsin. Ailenin ihtiyaçlarına karşı duyarlı davranabilirsin. Güçsüz görünmemek için duygularını kendine saklaman gerektiğini düşünebilirsin.

22 Temmuz’da Güneş sizin burcunuza geçiyor. 23 Ağustos’a kadar yöneticiniz Güneş size destek olacak. Kendinizle ilgili ne yapmak istiyorsanız o güç içinizde olacak. İlişkiyse ilişki, kariyerse kariyer siz sadece harekete geçin.

23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında burcunda yer alacak yönetici gezegenin Güneş her zamankinden daha çekici, enerjik ve özgüvenli olmanı sağlayacak. Bulunduğun her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabilir, yaşamdan daha çok zevk alabilir, daha cesur ve girişken davranabilirsin.

İş ile ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler söz konusu olabilecektir. Ancak Merkür’ün 13 Temmuz’a kadar retro hareketinde olduğunu unutmayın, her konuda temkinli olun. Sağlığınıza ekstra dikkat edin.

Bu hafta bir takım korku ve endişeler gün yüzüne çıkabilir. Çalışma hayatınızda sorunlarla karşılaşırsanız çok fazla ciddiye almayın. Sağlığınıza, özellikle de ruhsal sağlığınıza özen gösterin. Psikolojik destek almayı düşünebilirsiniz.

22 Temmuz’da yönetici gezegeniniz Güneş’in burcunuza girişi ile daha sosyal ve dışa dönük hissedeceksiniz. Şimdilik biraz kendinizle baş başa kalmalısınız.

başak burcu

Başak burcu 20 – 26 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte dostlarınla ilişkilerin güçlenebilir, arkadaşlarına yardım edebilirsin. Onları koruyup kollamak isteyebilirsin. Yeni insanlarla tanışman mümkün. Çocuklarla ilgili gelişmeler de olabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar hayatınızdan çıkarmanız gerekenleri, size düşük enerji veren şeyleri temizliyorsunuz. Yeni bir hayata merhaba demek için önce eskiyi silmek gerekir.

Bu hafta itibariyle sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacaktır. Arkadaş çevrenizde huzursuz durumlarla karşılaşabilirsiniz, hayatınızı ve arkadaş çevrenizi sadeleştirmek için önümüzdeki günler uygun olacaktır.

Bu dönemde yeni hedefler belirleyebilir, umutlarınızı ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacaktır. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz.

terazi burcu

Terazi burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay senin için de önemli gelişmelerin habercisi olabilir. Evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Annen ziyarete gelebilir, aile bir araya gelebilir. Yeni bir kariyer fırsatı doğabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar sosyal yönünüz daha fazla ortaya çıkabilir. Yardım kuruluşlarında ve derneklerde gönüllü olarak görevler alabilirsiniz.

Önümüzdeki iki haftalık süreçte kariyer hayatınıza odaklanıyorsunuz. İş hayatınızda üstleneceğiniz sorumluluklar kendinizi biraz baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Bu süreçte iş değiştirme kararı alabilir, yeni iş arayışına girebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ve iş sorumluluklarınız arasında denge kurmak kolay olmayabilir. Yalnızsanız evlenebilir veya yürümeyen evliliklerinizi sonlandırabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 20 – 26 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay, hayata bakış açını yenilemek için güzel bir fırsat sunabilir. Yurt dışından misafirin gelebilir ya da sen yurt dışına seyahate gidebilirsin. Eşinin akrabalarıyla bir araya gelebilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar kariyer basamaklarını teker teker çıktığınız başarılı olacağınız bir dönemde olacaksınız.

Bu hafta itibariyle hayata bakış açınız değişiyor, ufkunuz genişliyor. Yabancılarla ilgili konular, yurt dışı bağlantılı işler, yüksek öğrenim, hukuk ve seyahatler ön planda olacaktır.

Bu süreçte kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bir eğitime, yüksek öğrenim kurumuna kaydolabilirsiniz. Hukuki mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz.

Çıkacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Akrabalarınızla haberleşebilir, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bir süredir seni düşündüren maddi konuları çözmek için harekete geçebilirsin. Borçlarını ödemek için kredi alabilirsin. Aile içindeki küsler barışabilir. Aile içinde mal paylaşımı yapılabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar olumlu gelişmelerin başlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Mutlusunuz, iyimser yanınız olumlu enerjiyi de üstünüze çekmeyi sağlayacaktır.

Bu hafta maddi konular ön plana çıkacaktır. Bütçenizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Parasal maddi destek arayışına girebilirsiniz. Kredi ve borç başvurusunda bulunabilir, ailenizden maddi destek görebilirsiniz.

Eşinizin finansal durumuyla ilgili konular da gündeminizde olabilir. Beklediğiniz ödemelerde gecikmelerle ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Faturalarınızı ve ödemelerinizi aksatmamaya özen gösterin.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 20 – 26 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde olabilir. Evlilikle ilgili adım atabilirsin. Karşına sana fayda sağlayacak ya da seni anlayacak insanlar çıkabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar maddi olarak güçlenmeye devam ediyorsunuz. Aldığınız yeni iş teklifleriyle de gelirinizi arttırarak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bu hafta ilişkiler ve ortaklıklar gündeminizde olacak. Sizin burcunuzda seyahat eden Satürn’ün Yeni Ay ile etkileşimi ikili ilişkilerinizde sorumluluk meselesini ön plana taşıyor.

Yürümeyen bir ilişkiniz varsa bu dönemde sonlanabilir, veya yalnızsanız evliliğe gidebilecek, yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Evlilik konusu konuşulabilir, evlenme kararı alabilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları yapabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 20 – 26 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay, iş ortamınla ilgili gelişmeleri gündeme getirebilir. Terfi edebilirsin ya da iş yerinde sana faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsin. Akraba ziyaretleri artabilir.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar partnerinizle aranızdaki bağ ve aşk gittikçe güçlenecektir. Ortaklıkla yürütülen işlerinizde çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Bu hafta sizler için sağlık ve kariyer konuları ön planda olacak. Artan iş sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz. Diyete ve spora başlayabilir, check up yaptırmak için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz.

Birlikte çalıştığınız kişilerle veya çalışanlarınızla ilgili stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlulukları paylaşmayı öğrenmelisiniz, ekip çalışması yapabilmek önem kazanıyor.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 20 – 26 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: 20 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte hayattan daha fazla keyif alabilirsin. Bu dönemde aşık olman ve bir romantik ilişkiye başlaman mümkün. Oldukça şanslı bir dönemdesin. Sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiyor. 23 Ağustos’a kadar iş hayatınızda yöneticilik mevkine yükselebilirsiniz. Sağlık problemlerinizde şifa bulduğunuz bir dönemde olacaksınız.

Bu hafta aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz, duygusal ve romantik konular ön plana çıkıyor. Uzun süredir yalnızsanız yeni bir aşka yelken açmak isteyebilirsiniz. Yeni flörtler gündeme gelebilir.

Yine bu dönemde çocuk sahibi olmak istiyorsanız önümüzdeki iki haftalık süreçte karar verebilir veya müjdeli bir haber alabilirsiniz. Hayatınızda neyin kalıcı olmasını istediğinizi belirlemelisiniz, hayal kurarken yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin. Hobilerinize daha ciddi bir şekilde ilgilenmenin tam zamanı.

indigo dergisi google news

13 bankadan kredi: Hangi banka ne kadar temel ihtiyaç kredisi veriyor?