Astroloji: 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

27 Temmuz, 28 Temmuz, 29 Temmuz, 30 Temmuz, 31 Temmuz, 1 Ağustos ve 2 Ağustos tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Hayatınızda çok istediğiniz bir kişiyi, bir durumu ya da bir işi elde edebilirsiniz. Sizin burcunuzda seyahate devam eden Mars, sizlere bolca başarı, enerji, özgüven getirerek ateşli doğasını tam olarak gösterecek.

Her türlü konuda harekete geçmeye hazırız ve cesaretimiz çok yüksek. Kendimizi rahatlıkla ve özgüvenle ifade edebiliriz. Sizin burcunuzda seyahate başlayacak olan Mars, sizlere bolca başarı, enerji, özgüven getirerek ateşli doğasını tam olarak gösterecek.

Bu dönemde kimse istediğimiz adımları atmaktan bizi alıkoyamaz. Ancak enerjimizi ve öfkemizi kontrol altına almamız gerekiyor. Yoksa, sonradan pişman olacağımız kararlar verebilir ya da sözler söyleyebiliriz.

Aşk hayatınızda güçleneceğiniz, sorunlarınızı çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili konularda da güzel haberler alabilirsiniz. Ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Şansınız çok açık, maddi olarak da güzel haberler alabilirsiniz.

Bu hafta ailenizle ilgili konular ve ailenize karşı sorumluluklarınız gündemde olacaktır. Taşınma konusu gündeme gelebilir, evinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız stresi evinize yansıtmamanızda fayda var.

Hayatınızdaki otorite figürleriyle, devlet kurumlarıyla ve aile büyüklerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize giden yolda istikrarlı olmalısınız.

boğa burcu

Boğa burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu dönemde iletişim ile ilgili konular gündeminizde olacak. Farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmanız söz konusu olabilir. Kırıcı olmamaya özen gösterin. Yeni eğitimlere katılabilir, kişisel gelişiminize yatırım yapabilirsiniz.

Başkalarının fikirlerini önemseyerek hareket etmeyin. Geçmişte aşık olduğunuz veya reddettiğiniz kişi yine önünüze gelirse kendinizi bu noktada tekrar değerlendirin. Finansal fırsatlar, müzakereler ve yatırımlar bu ay sizler için çok uygun olacaktır. Güzel şeyler ve yerler sizi bekliyor.

Ailenizde sağlık problemi olan biri varsa durumu iyiye gidebilir. Ailecek bir şeyler yapmak aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ve komşularınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kısa süreli seyahatler gündeme gelebilir, ancak bu dönemde çıkacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Dinginliğinizi yeniden keşfedecek, ruhsal olarak rahatlayacak ve yaşanan sorunlardan çok daha güçlenmiş şekilde çıkacaksınız. Ev hayatınızda uzun zamandan beri yapmak istediğiniz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen, moralinizi bozan olaylardan nihayet kurtulmaya başlıyorsunuz.

İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir dönemde olabiliriz. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Kavgalı olduğumuz insanlar tekrar karşımıza çıkabilir. Sessiz duruşunuzu bozabilirsiniz. Eski hatalarımızı gözden geçirebilir, kendi içimizde çatışmalar yaşayabiliriz. İş ortamımızda gerginlikler oluşabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: İnsan iletişiminin ağırlıklı olduğu sektörlerde çalışıyorsanız işinizde tanınacağınız noktalara gelebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da verimli bir dönemde olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Size söylenenlere inanmamanızda yarar var.

Partneriniz varsa size karşı mesafeli duruşu sizde soru işaretlerine neden olabilir. Belki partnerinize daha özenli davranmanız ilişkinize yeniden heyecan katacaktır. Bazen her şeyi mükemmel yaptığımızı zannederiz ama bununla yüzleşmek daha iyi şeyler yapmamıza sebep olabilir.

Bu hafta İkizler burçları için maddi konular ön planda olacak. Kredi, borç, miras ve nafaka konularında gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Kredi ve borç başvurusunda bulunabilir, finansal destek arayışına girebilirsiniz.

Zam ve terfi konuşmaları yapabilir, para biriktirmeye başlamak için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda risk almamanız gereken bir dönemdesiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Kariyer hayatınızda yeni zorluklarla karşılaşsanız da endişe etmenize gerek yok. Şans sizden yana olacak. Bu durumu hazırlıklı olmak ve kişisel gelişiminiz için bir fırsat gibi düşünün.

Mantıklı düşünmeye çalışın, ayağı yere basan kararlar alın, rasyonel projelere yönelin. Hırsınıza yenik düşmemeye çalışın. Temmuz ayına başladığınızda iş hayatına odaklanacaksınız. Karamsarlığı bir kenara bırakıp işinize emek harcadığınızda oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Ekonomik durumunuz güçleniyor olacak. Ancak iş yerinizde stresli koşullarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle ilk verdiğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Bazen en iyi cevap susmak olabilir. Yaşam enerjiniz ve hayattan aldığınız keyif artacak. Kendinize daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerinizi daha iyi kavrayabilirsiniz.

Bu hafta itibariyle artık gerçekten ne istediğinizi belirlemeli ve seçtiğiniz yolda ilerlemelisiniz. İlişkileriniz sınavlardan geçiyor, sorumluluk almayı ve bağımsız hareket edebilmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Hayat amaçlarımız ve kariyer alanlarında son derece hareketli bir dönemde olacaksınız. Bir süredir kariyerimizde yeni adımlar atmayı planlıyorsak ve bunun için gerekli cesareti bulamıyorsak, tam sırası! Üstlerimizle yüzleşebilir, isteklerimizi daha net ve özgüvenli ifade edebiliriz.

Yürümeyen ilişkileriniz ve ortaklıklarınız bu dönemde sonlanabilir veya yeni bir ilişki veya ortaklık konusu gündeme gelebilir. Hukuki konularınız çözümlenebilir. Mahkemeniz varsa güzel haberler alabilirsiniz.

İlişkinizde de yeni kararlar alabilir ve duygusal bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Partnerinizde bu konuda sizinle aynı düşünceler içinde olacak ve ilişkinizi güçlendiren bağları kurmak için harekete geçecektir.

Mutlu ve kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemde olacaksınız. İşleriniz hayırlı bir şekilde ilerleyecektir. Hayatınızda yeni sayfalar açılabilir. Kendinizi geliştirmek, hedeflerinize doğru ilerlemek için ideal bir dönem olacak.

aslan burcu

Aslan burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Güneşi arkanıza almış durumdasınız. Kendinizle ilgili ne yapmak istiyorsanız o gücün içinizde olacağını bilin. İlişkiyse ilişki, kariyerse kariyer siz sadece harekete geçin. Daha sosyal ve dışa dönük hissedeceksiniz.

Yüksek öğrenim, yurt dışı, inançlar konularında harekete geçeceğimiz bir dönem olacak. Kendi fikirlerimizi dile getirmekte başarılı olabilir, inandığımız şeyler için savaşmak isteyebiliriz.

Geçmişin hesabını yapabilir, korkularından arınmak, zihinsel bir temizlik yapmak için çaba gösterebilirsin. Psikoloji, kişisel gelişim konularına yönelebilirsiniz.

Her zamankinden daha çekici, enerjik ve özgüvenli olmanı sağlayacak. Bulunduğun her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabilir, yaşamdan daha çok zevk alabilir, daha cesur ve girişken davranabilirsin. Kariyer konularında sizi sevindirecek gelişmeler gündeme gelebilir.

Sosyal çevreniz finansal ilerlemeniz de önemli bir rol oynayacaktır ve bu durum sizin bilginiz haricinde gerçekleşebilir. Karlı yatırım yapmak için bu ayı iyi değerlendirebilirsiniz.

Akademik kariyerle uğraşan Aslanlar için parlamak ve fark edilmek için oldukça güzel bir ay. Parlak bir kariyer için şans sizlerden yana olacaktır.

Bazı Aslan burçları şehir veya ülke değiştirmek için harekete geçebilir. Yeni hayat düzeninin koşullarını hayata geçirmek için 2021 Ocak’a kadar iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba sarf etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Finansal anlamda güçlü etkiler içinde olabilirsiniz. Aile ile aranızdaki bağ artıyor. Oldukça neşeli ve samimi ilişkiler kurabileceksiniz.

Artık hayatınızdan çıkarmanız gereken gereksiz şeyleri, enerjinizi düşüren her şeyi temizleme vakti. Yeni bir döneme merhaba demek için önce eskiyi silmek gerekiyor.

Bazı kişiler hayatından çıkarken, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Hayat amaçlarını tekrar değerlendirmen ve yeni gelecek planları yapmaya başlaman da mümkün.

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacaktır. Arkadaş çevrenizde huzursuz durumlarla karşılaşabilirsiniz, hayatınızı ve arkadaş çevrenizi sadeleştirmek için önümüzdeki günler uygun olacaktır.

Bu dönemde yeni hedefler belirleyebilir, umutlarınızı ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacaktır. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz.

Ortak kaynaklarımız, ortaklıklardan elde edilen gelirler, miras, sigorta, vergi gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç ya da kredi almak gibi konularda eskiye nazaran çok daha cesaretli olabiliriz. Yıl sonuna kadar ödemelerinizi veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Birinden maddi destek alma konusunda da önünüz açık olabilir.

terazi burcu

Terazi burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Sosyal yönünüz daha fazla ortaya çıkmaya başlıyor. Yardım kuruluşlarında ve derneklerde gönüllü olarak görevler alabilirsiniz. Ayrıca Kariyer hayatınıza odaklanıyorsunuz.

İş hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları kendinizden öncelikli hale getirmeyin. Partnerin ya da ortaklarından beklenmedik çıkışlar görebilir, sen de aynı şekilde karşılık verebilirsin.

Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz kariyer hayatınızda önemli bir etki sağlayabilir. Zorlukları aşmanız için özellikle gökyüzü sizin yanınızda olacak. Bu süreçte iş bitiriciliğiniz sayesinde oldukça parlayabilirsiniz.

Bu süreçte iş değiştirme kararı alabilir, yeni iş arayışına girebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ve iş sorumluluklarınız arasında denge kurmak kolay olmayabilir. Yalnızsanız evlenebilir veya yürümeyen evliliklerinizi sonlandırabilirsiniz.

Partnerimizle aramızda bir rekabet ortamı oluşabilir ve bu yüzden gerginlik yaşanabilir. Enerjimizi kavga etmek yerine, partnerimizle birlikte katılabileceğimiz fiziksel aktivitelere harcamamız gerginliğimizi atmamızı sağlayabilir. Nitekim yıl sonuna kadar ilişkindeki pürüzleri çözmek için çaba harcayabilir ve nihayetinde evlilik kararı alabilirsin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Kariyer basamaklarını teker teker çıkmaya başladığınız, başarılı olacağınız bir süreçtesiniz. Artık hayata bakış açınız değişiyor, ufkunuz genişliyor. Aşk, sevgi ve para gibi konular birbirine karışmış olabilir. Bu durum yüzünden ilişkinizden vazgeçmek zorunda bile kalabilirsiniz.

Bu süreçte kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bir eğitime, yüksek öğrenim kurumuna kaydolabilirsiniz. Hukuki mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular, yurt dışı bağlantılı işler, yüksek öğrenim, hukuk ve seyahatler ön planda olacaktır.

Çıkacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Akrabalarınızla haberleşebilir, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Fikirlerin ile takdir edilebilir, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsin. Eğer eğitimine devam ediyorsan bu sene senin için bir başarı yılı olabilir. Yeni bir eğitim için yurt dışına çıkabilirsin. Yurt dışı ile ilgili bir iş söz konusu olabilir. Uzakta yaşama isteğin artabilir.

Bir gelir kaynağınızı kaybedebilir veya hukuksal bir süreç içine girebilirsiniz. Geçmişten gelen miras konularınız var bu durumla ilgili olabilir.

Yeni yıla kadar çalışma hayatınızda çok emek vermeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Daha çok kariyer hayatınıza odaklanacaksınız. Unutmayın ki ne kadar emek harcarsanız, meyvelerini alacaksınız.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Olumlu gelişmelerin yaşanmaya başladığı bir dönemdesiniz. Mutlusunuz, iyimser yanınız olumlu enerjiyi de üstünüze çekmeyi sağlayacaktır. Hayattan daha fazla keyif almaya başlayabiliriz.

Maddi konular ön plana çıkıyor. Bütçenizi yönetirken dikkat etmenizde fayda var. Parasal maddi destek arayışına girmeniz muhtemeldir. Kredi ve borç başvurusunda bulunabilir, ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız veya çalışanlarınız ile bazı sorunları yönetmeniz gerekebilir.

Eşinizin finansal durumuyla ilgili konular da gündeminizde olabilir. Beklediğiniz ödemelerde gecikmelerle ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Faturalarınızı ve ödemelerinizi aksatmamaya özen gösterin. Bu dönemde yeni bir krediye başvurman, miras, vergi, sigorta gibi konularda hareketlenmeler olabilir.

Yeni hobiler edinebiliriz. Aşk hayatımız hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz varsa partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem de geçirebiliriz.

İş hayatınızla ilgili uzun süredir harcadığınız eforun artık meyve vermeye başladığını fark edeceksiniz. Yeni ve sağlam yatırımlar yapabilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin de gelirleri artabilir. Unutmayın ki paranızı kontrol altında tuttukça size daha fazlası gelecektir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Maddi olarak güçlenmeye devam ediyorsunuz. Aldığınız yeni iş teklifleriyle de gelirinizi arttırarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklıklar gündeminizde olacak. Seyahatleriniz size güzel kazanımlar getirebilir.

Sizin burcunuzda seyahat eden Satürn’ün Yeni Ay ile etkileşimi ikili ilişkilerinizde sorumluluk meselesini ön plana taşıyor. Yürümeyen bir ilişkiniz varsa bu dönemde sonlanabilir, veya yalnızsanız evliliğe gidebilecek, yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Evlilik konusu konuşulabilir, evlenme kararı alabilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları yapabilirsiniz.

Finansal konularda oldukça iyi bir duruma sahip olmak için pes etmeden biraz daha ilerliyor olmalısınız. Maddi anlamda gelirinizi artırmak için mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız ve bu süreçte gelirleriniz artabilir.

Aile ve kariyer konularında önemli değişimler ve gelgitler yaşayabilirsiniz. Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir. Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Aile bireyleri ile aramızda güç savaşları yaşanabilir. İlk kez yalnız başımıza bir eve çıkmak için adım atabiliriz. Ya da ailemizin gayrimenkul alım satımları ön plana çıkabilir. Aniden taşınma kararı alabiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Sağlık ve kariyer konuları gündeminizde. Artan iş sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz. Diyete ve spora başlayabilir, check up yaptırmak için önümüzdeki günleri değerlendirebilirsiniz.

Eşinizle veya partnerinizle aranızdaki bağ ve aşk gittikçe güçleniyor. Ortaklık ile yürütülen işlerinizde çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Yalnızsanız etkileneceğiniz biriyle tanışabilirsiniz.

Birlikte çalıştığınız kişilerle veya çalışanlarınızla ilgili stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlulukları paylaşmayı öğrenmelisiniz, ekip çalışması yapabilmek önem kazanıyor.

Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin. Dışa dönük olacağımız bu süreçte iletişim kurma becerilerimiz sayesinde yeni kişilerle tanışabiliriz. İnsan iletişimine dayalı bir işte çalışıyorsanız bu durum sizlere yeni fırsatlar sunabilir. Eğitim hayatınızdaki hırsınız sizi zirveye çıkartabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 27 Temmuz – 2 Ağustos haftalık yorumları

Balık burç yorumları: İş hayatınızda yöneticilik mevkine yükselebilirsiniz. Maddi konularda kendimizi güvende hissetmek için çabalayabiliriz. Ancak aynı zamanda harcamalarımız da ani bir şekilde artabilir.

Kazanmak için çaba sarf etmeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. Para kazanmak için yeni yollar bulmaya çalışabilir, belki de yaratıcı yönümüzü kullanabilir, hobilerimizi gelir kaynaklarına dönüştürebiliriz.

Sağlık problemlerinizde şifa bulduğunuz bir dönemde olacaksınız. Aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz, duygusal ve romantik konular ön plana çıkıyor. Uzun süredir yalnızsanız yeni bir aşka yelken açmak isteyebilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları bu dönemde karar verebilir veya müjdeli bir haber alabilirler. Hayatınızda neyin kalıcı olmasını istediğinizi belirlemelisiniz, hayal kurarken yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin. Hobilerinize daha ciddi bir şekilde ilgilenmenin tam zamanı.

indigo dergisi google news

13 bankadan kredi: Hangi banka ne kadar temel ihtiyaç kredisi veriyor?