Orijinal kartuş: Hızlı Kartuş

Yazıcınıza özel orjinal toner hizmetiyle kaliteli kullanım imkanı sunulmaktadır. Yazıcı modeli ve serisi üzerinden cihazın renk tonlarında değişiklik olmadan kaliteli bir baskı amaçlanmaktadır. Mobil uygulama üzerinden ve online alan üzerinden güvenli kartuş alışverişi yapmanız sağlanacaktır. Yeni ürünler ve yazıcılarla orijinal baskı size özel seçeneklere sahiptir.

orijinal kartuş

Orijinal kartuş: Hızlı Kartuş

Kaliteli kartuş kullanımı

Modern zamanların en kullanışlı yazıcı cihazları hem eğitim hayatında hem de iş hayatında önemli bir yere sahiptir. Kırmızı, sarı, siyah ve mavi tonlarıyla özel renklerin birleşmesini sağlamakta olan yazıcı mürekkebi, yazıcınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasında etkili olacaktır. Kalitesiz kartuş ve orijinal olmayan toner kullanımları yazıcıda kuruma yapar, zarar verir ve baskıların kalitesizleşmesini sağlar.

Orjinal kartuş, yazıcının sağlıklı bir şekilde çalışmasını aynı zamanda renklerin tüm ölçülerde canlı bir şekilde verilmesi için kaliteli mürekkepten imal edilmektedir. Kalıntılama, kuruma ve akıtma yapmayacak şekilde tasarlanmış olan özel toner serisini yazıcınızın modeline göre online alandan temin edebilirsiniz. Orijinal ve kaliteli ürünlerle Hızlı Kartuş anında gönderim işlemi yapacaktır.

Hızlı kartuş orijinal kullanım

Yazıcı cihazınızın serisine göre özel bir üretim olan tonerler, renklerin canlı görünmesi için kaliteli üretimle elde edilmektedir. Yazı, resim ve desen basımlarında renklerin tonlamalarında kaçmalar olmadan özellikle PC direktiflerine uyumlanacak tonların kullanılmasına özen gösterilmektedir. Tüm ölçülerde renklerin mevcut olduğu tonerciniz, size kısa zamanda en kaliteli ürünleri yönlendirecektir.

Toplu alımlar ve bireysel alımlar için özel yazıcı modellerine göre baskı kafalarının da bulunduğu Hızlı Kartuş’a üye olarak hizmet alabilirsiniz. Mobil uygulama ve web online alandan geniş bir hizmet alanına sahiptir.

Kaliteli ve her ölçüde kartuş

Renk tonlarını seçebileceğiniz, kendi yazıcı modelinize göre toner kafalarını satın alabileceğiniz bir online alan kurulmuştur. Hem şirket hem de eğitim hayatında ihtiyacınız olan bütün renkler, orijinal serileriyle birlikte sunulmaktadır. Hızlı Kartuş ve toner dünyası üzerinden 0212 550 06 82 numarasını arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay ödeme ve güvenli alışveriş alanı olarak müşteri hizmetlerimiz sizlere daima geri dönüş yapacaktır.