11.11 indirim günleri: n11.com kupon kampanyalarını açıkladı!

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, “Yılın İndirim Şovu 11.11” için hazırlıklarını tamamladı. Her yıl 200 binin üzerindeki kayıtlı iş ortağı ile milyonlarca ürünü benzersiz indirimlerle satışa sunan n11.com, 11.11 kampanyasına hazırlanıyor.

11 11 n11 indirim

11.11 indirim günleri: n11 kupon kampanyalarını açıkladı!

n11.com’lular ana sayfa üzerinden toplayacakları, gün içinde listelerini paylaşacakları, mobil uygulamadaki oyunlar üzerinden kazanacakları ve satın alacakları binlerce kuponla istedikleri ürüne büyük indirim fırsatlarıyla ulaşacak.


Dünyanın dört bir yanında online satış etkinliklerinin gerçekleştirildiği 11 Kasım’da uzun yıllardır başarılı sonuçlara imza atan n11.com’un “Yılın İndirim Şovu 11.11” kampanyası için geri sayım başladı.

Tüketicilerin merakla beklediği ve onlarca kategoride milyonlarca ürüne benzersiz indirimlerle kavuştuğu 11.11 için hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. n11.com’un üyeleri bu yıl da kampanya boyunca farklı tutarlarda toplayacağı, mobil uygulama üzerinden eğlenceli oyunlardan kazanacağı ya da satın alacağı kuponlarla 11 Kasım’da avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Her yıl 11.11 dönemine özel platformunda otomobil satışı yapan n11.com, bu yıl da kullanıcılarını hayalini kurdukları otomobile kavuşturacak. 11.11’de büyük indirimlerle satışa sunulacak Volkswagen’ler yeni sahipleriyle buluşacak.

Otomotivden elektroniğe birçok farklı kategoride dev indirimlerin hayata geçeceği 11.11’de, kullanıcılar birbirinden farklı kuponlarla indirim fırsatları yakalayabilecek. n11.com üyeleri, www.n11.com veya mobil uygulama üzerinden kampanya günü kullanmak üzere “Tık Hızında Kupon”, “Kuponmatik” ve “Eşle Kazan” fırsatları ile indirimlere kavuşacak. Kazanılan tüm kupon ve indirim hakları 11 Kasım 2020 tarihinde 00.00’da aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerli olacak.


Tık hızında kuponlar hesabında!

n11.com üyeleri; her gün 09.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 ve 21.00 saatlerinde tek tıkla hesaplarına yükleyecekleri kuponları 11 Kasım günü kullanabilecek.

Kuponmatik’i çevir, indirim kuponlarını kap!

n11.com’un mobil uygulamasında her gün saat 20.00’de açılacak Kuponmatik’le çark çeviren kullanıcılar, sürpriz indirim kuponlarını kazanabilecek.

Eşle Kazan’la indirimleri kazan!

n11.com’un mobil uygulaması üzerinden düzenlenecek oyunda belirtilen kampanya süreci boyunca en yüksek puanı kazanan 11 kişi indirim ödüllerini de kazanacak.

Kupon satın almak da mümkün!

Kullanıcılar, 1-10 Kasım tarihleri arasında hafta içi her gün saat 09.30’da “Kupon Satışı” kampanya sayfasına tıklayarak kupon satın alabilecek ve kuponlarını 11.11’de yapacakları alışverişlerde kullanabilecek.


Yılın İndirim Şovu’na özel kampanyalar bununla bitmiyor. n11.com’da ayrıca kullanıcıların paylaştığı alışveriş listeleri, kuponlarla ödüllendirilirken 11.11 günü yapılacak alışverişlerde binlerce marka ve üründe sürpriz indirimler kullanıcıları karşılayacak. Platformun mobil uygulamasını indirenler, hem 11.11 döneminde hem de sonrasında fırsatları katlayarak büyük indirimlerle alışverişin keyfini çıkaracak.

11 Kasım Yalnızlar Günü indirimleri hakkında ilginç gerçekler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.