Astroloji: 30 Ocak Kova burcunda Merkür retrosu burç yorumları

Astroloji: 30 Ocak Kova burcunda Merkür retrosu burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 30 Ocak Kova burcunda Merkür retrosu burç yorumları

Astroloji: 30 Ocak Kova burcunda Merkür retrosu burç yorumları. İletişim gezegeni Merkür 30 Ocak’ta Kova burcunda geri hareketine başlayacak. Etkisi 22 Şubat’a kadar sürecek. (Burç yorumları aşağıda)

Bu süreç sizlere 13-25 Ocak arasında ne yaşadıysanız bunların aslında tamamen bitmediğini ve önünüze yine geleceğini gösteriyor. Merkür gerilemesi günlük yaşamınızda yanlış iletişimlere, geç kalmaya ve kafa karışıklığına neden olabilir. Geçmişteki kişiler veya sorunlar, bunları çözmeniz için geri dönebilir.


Bir söz söylemeden önce ya da bir mail göndermeden önce bir ara verin veya bir sözleşme imzalamadan önce iki kez kontrol edin. Ayrıca bir iş için karar vermekten daha çok eksiklikleri tamamlamak olarak olayları değerlendirin.

İş görüşmeleri gibi önemli toplantıları yeniden planlayabiliyorsanız, bunu yapmak iyi bir fikirdir ancak değilse, erken geldiğinizden emin olun veya son dakika yeniden planlama yapmak için size mail atılmış mı mesaj gelmiş mi diye spam kutusuna bakın.

Mutlaka birileri yerine düşünerek değil sorarak hareket edin. Araç arızaları, telefon arızaları ya da aslında uzun süredir arıza veren ama sizin farkında olmadığınız şeylere zaman ayırıp bu eksiklikleri giderin.

Merkür retrosu genel etkileri:

• Yapılan anlaşmalar, sözleşmeler, toplantılarda beklenilen sonucu almakta zorlanabilir ya da bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.

• Özellikle yapılacak seyahatlerle ilgili planlar, organizasyonlar, gönderilen e-mail, faks ve kargolar, seyahat ve uçak rezervasyonları ile ilgili konularda sıkıntıların ortaya çıkması muhtemel.

• Bilinçli davranarak Merkür retrosunu olumlu kullanarak yarım kalan ofis ve ev içindeki işleri tamamlamaya yönelmek son derece doğru bir hareket olacaktır.

• Beraberliklerinde (ortaklıklar ve ilişkilerde) iletişim sorunları yaşayanlar; retro sonrasında bu problemlerin yavaş yavaş rayına girdiğini görebilirler. Bu nedenle Retro zamanında kesin ve ani kararlar alınmamalıdır.

• Retro döneminde karşınıza çıkan ve bir şekilde hayatınıza giren kişilerin kalıcı olmayacağını bilerek hareket etmeniz önemli. Bu şekilde iletişime geçtiğiniz bireylerle ileride sorunlar yaşamanız kuvvetle muhtemel.

• Alışveriş yaptığınız ürüne gereğinden fazla para ödemeniz söz konusu olabileceği için bu konuda dikkatinizi açık tutmalısınız. Ayrıca aldığınız ürünün defolu olup olmadığını da iyi kontrol etmelisiniz.

• Retro döneminde borç verirseniz bunu geri almakta zorlanabilir, çetrefilli bir süreç sonrasında paranızı tekrar elde edebilirsiniz.

• Bu dönem zarfında gayrimenkul kiralama ve satın alma işlemleri için yapılan kontratlarda sorunlar çıkması kuvvetle muhtemel.

• Retro dönemi boyunca yapacağınız işlerde hatalar ortaya çıkması ihtimali nedeniyle bir kaç kez üzerinden geçmeniz gerektiğini bilmeli, gerekirse bilirkişilerden destek almalısınız.

Astroloji: 30 Ocak Merkür retrosu burç yorumları

koç burcu

Koç burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Koç burç yorumları: Merkür retrosu amaçlarınızı gerçekleştirirken yarım bıraktığınız veya küçük detayları fark etmediğiniz konularınız var ise tekrar karşınıza çıkararak tamamlanmasını sağlayacak.

Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir. Diğer yandan hedef ve planları revize etmek için iyi bir zaman olabilir.

Sizden küçük olan kişilerin çirkin davranışlarına karşı sabırlı olabilirseniz, bu dönemi daha da kolay atlatabileceksiniz. Bu yüzden kendinize sakin kalmayı öğütleyin.

Arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler gibi konularda pürüzler yaşanabilir.

Aynı zamanda iş hayatımızdan, kariyerimizden kazandığımız gelirler hakkındaki konularda gecikmelere, ufak tefek aksiliklere maruz kalmanız mümkün. Bu konularda özellikle çok daha dikkatli olmanızda fayda var.

boğa burcu

Boğa burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Boğa burç yorumları: Merkür retrosu gerek meslek hayatınızda gerekse kitleler önünüzdeki duruşunuzda hatalarınızı yeniden gözden geçirmeniz için sizlere fırsat sunacaktır.

Kariyer hayatınızda, özellikle sözleşmeler, imzalar konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın. Retronun bitmesini beklemek kesinlikle iyi bir seçenek olabilir. Bu dönemde üstlerinizle iletişime de dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.

Statü, toplumun bizi nasıl algıladığı, üstlerimiz, patronlarımız, patronlarla ilişkilerimiz, iş yapış şeklimiz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri gibi konularda özellikle iletişime dikkat etmelisiniz.

Ayrıca anne ve anneyle ilgili konular, mesleğimiz, kariyer alanlarımız, şan şöhretimiz gibi konularda da Merkür Retrosunun azizliğine uğramanız söz konusu olabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu Merkür Retrosu burç yorumları

İkizler burç yorumları: Kendinizi geliştirmek adına aldığınız veya almak istediğiniz yeni eğitim alanlarınızda fikir ayrılıkları yaşamanıza neden olabilir. Devam eden bir uygulamada yanlış olduğunu fark ederek soğuma hissi yaşayabilirsiniz. Kendinizi yaşamdan ve ilişkilerden soğutmayın.

Ön yargılı yaklaşımlardan uzak durun. Yönetici gezegeninizin gerileyecek olması kaçınılmaz olan eski durumları muhakkak önünüze taşıyacaktır. Temkinli olun. Uzaklarla etkileşiminizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Biraz daha yavaşlayıp ağırdan almanız gereken bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

Eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, uzun mesafeli yolculuklar, topluma nasıl ayak uydurduğumuz gibi konularda aksilikler, gecikmeler yaşanabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Duygusal birlik kurduğunuz kişilerle yeniden değerlendirme noktasına gelerek aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Merkür retrosu özellikle alacak verecek konuları pürüzler içeriyorsa son aşama için düzenleme yapmanızı sağlayacaktır.

Bu dönemde ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek faydalı olacaktır.

Özellikle resmi işlerde yazışmalara dikkat edin ve eksik belge bırakmamaya gayret etmenizde fayda var.

Finansal krizler, ameliyatlar, sizin ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmek zorunda olan nafaka vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkularınız, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler gibi konular hakkında hayli dikkatli olmanızda fayda var.


aslan burcu

Aslan burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Aslan burç yorumları: Merkür retrosu aksak yönlerinizin farkında olmanızı sağlayacak. İlişkilerinizde geri dönüşler yaşayabilir, yapılan hataları telafi edebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde evrak aşamasında dalgınlık içerisinde hatalar yapabilirsiniz.

Bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İletişimde zorlanabilirsiniz. Ve fakat bu konularda tamamlayacağınız onaracağınız bir durum varsa işte Merkür retrosu iyi bir kapı açabilir.

Size düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler, ortaklıklar yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız gibi konular hakkında sevgili aslanlar dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü bu ve buna benzer konularda yavaşlama veya aksilikler yaşayabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu Merkür Retrosu yorumları

Başak burç yorumları: Merkür retrosu rutinlerinizde eksik tamamladığınız noktalara yeniden göz atmanızı isteyerek tamamlanmasını sağlayacaktır.

Yönetici gezegeniniz olan Merkür, gerileme hareketi sürecinde iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar gibi konular hakkında gecikmeler, yanlışlıklar, yaşamanız mümkün.

Yaşamı daha ağırdan almanız gereken bir döneme ilerlerken geçmişe ilişkin değerlendirmeler yapabilirsiniz. Bu üç haftalık süreçte yapılacak en güzel şey yarım kalmış olan işlerinizi toparlamak olsun.

terazi burcu

Terazi burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Terazi burç yorumları: Merkür retrosu hayatınızda yarım bıraktığınız konuları tamamlamanız için yeni bir fırsat sunacaktır. Aşk hayatınızda yarım kalmışlıkları tam ederken yaratıcılığınızdaki eksik yönleri fark etmenize olanak sağlayacaktır.

Dostlarınızla ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı alanlar, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında Merkür retrosunda etkilenmeniz söz konusu olabilir.

Bu süreçte eski sevgililer tekrar hayatınıza girmek isteyebilir. Siz eski ilişkilerinizi onarmaya kalkışabilirsiniz. Bu tip bir eyleme geçmeden iki kere düşünmenizde fayda var.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Merkür Retrosu yorumları

Akrep burç yorumları: Merkür retrosu geçmişte yaşadığınız bir takım sorunları yeniden gündeme getirebilir. Bu sorunları telafi etmek sizin elinizde oldukça her zaman umudunuzu korumalısınız.

Aile içi iletişimde yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlarda pürüzler yaşanabilir.

Özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar konular hakkında Merkür sizi bu retro da etkileyebilir.

Bu zaman zarfında görüşemediğiniz yakınlarınız aklınıza düşebilir. Veya çözülememiş bir konu tekrar açılabilir. Aile büyüklerine karşı dikkatli tavır geliştirmenizde fayda var.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Yay burç yorumları: İletişim ve anlaşma ve uzlaşma gerektiren konularda yanlış anlama veya anlaşılmalara, yanlış bilgi ve bilgilendirmeye daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Merkür retrosu yakın çevrenizle iletişiminizi, eski kırgınlıklarınızı ya da taşınma gibi durumlarınızı önünüze getirebilir. Bu dönemi en çok kariyer hedeflerinizi, gelecek planlarınızı değerlendirme fırsatı olarak görmelisiniz. Yanlış yapmaktan korkmayarak yolunuzda ilerlemeye devam etmelisiniz.

Bu dönemde zekâ, iletişim, haberleşme gibi konular; problemlere yaklaşımınız ve kısaca sahip olunan bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar ön plana çıkabilir.

Kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, komşular, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler konular hakkında Merkür bu retro da sizi biraz sıkabilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Merkür Retrosu yorumları

Oğlak burç yorumları: Merkür gerilemesi finansal konularınızı yeniden gündeme getirebilir. Hatalarınızı telafi etmek için sizlere ikinci bir şans verebilir. Bu dönemde maddi ve parasal konulara odaklanmak zorlaşırken olası hesap hatalarına dikkat etmelisiniz.

Kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi bütün varlığınızı anlatan konular hakkında Merkür iletişim ve kendinizi ifade etmenizde aksaklıklara neden olabilir.

Özellikle para konusunda yazdıklarınıza dikkat edin. Bir sıfır daha fazladan çeke yazmak istemezsiniz. Yeni bir kazanç kapısı açmak için iyi bir zaman olmayabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Merkür Retrosu burç yorumları

Kova burç yorumları: Sizin burcunuzda geri harekete başlayacak Merkür Retrosu, özellikle iletişimde, haberleşmede, yolculuklarda engel ve pürüzleri beraberinde getirebilir.

Diğer yandan hayatınızda düzene girmesi gereken, yarım bıraktığınız konuları yeniden gündeminize taşıyarak tamamlanmasını sağlayacaktır.

Kişiliğiniz ve özellikle irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan bütün fiziksel ve psikolojik değerleriniz konusunda gecikmeler, aksilikler yaşanabilir.

Sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında Merkür retrosu özellikle kendinizi ifade ederken zorluklar yaşatabilir. Kendiniz için bir şeyi isterken ya da anlatırken anlaşılır olmaya dikkat edin.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Merkür Retrosu yorumları

Balık burç yorumları: Bu dönemde iletişim sekteye uğrayabilir, önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek yerinde olabilir.

Artık geçmişin üzerine düşmemelisiniz. Arkanızdan çevrilen oyunları önünüze sermek için konuları yeniden gündeme taşıyabilir. Bu tür durumlarla kendinizi hırpalamayın.

Bilinçaltınız, psikolojiniz, hayalleriniz, ruhsal ihtiyaçlarınız, korkularınız, endişeleriniz, güvensizlikler, sırlar, kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler konularda aksilikler yaşanabilir.


Bunun yanı sıra gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığımız, görülmesini çok istemediğimiz yanlarımızı içeren konular Merkür retrosunda sizi etkileyebilir. Korkularınızla yüzleşmeniz gereken bir zaman olduğu için kişisel gelişim konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Astroloji: Aslan burcunda Dolunay burç yorumları


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.