Astroloji: Oğlak burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: Oğlak burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: Oğlak burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: Oğlak burcunda Yeni Ay burç yorumları. Hafta genelinde gündem başlıkları statü, kariyer, mükemmeliyetçilik, takdir ve onay bekleme, biraz melankoli ve depresiflik, bağımsız olmak, sosyalleşmek, arkadaşlığın gerekliliği ve önemi olacak.

13 Ocak 2021, saat 08:01’de Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bir sonraki ay fazına kadar etkisini devam ettiriyor olacak.


14 Ocak 2021, saat 10:36’de Uranüs (Rx) Retro hareketinden çıkıyor ve durağana (Stationary) giriyor olacak. Önemli kararlarınızı bu saatlere getirmemenizi öneririm. Dikkat gerektiren işlerinizi de bu saate denk getirmemeniz gerektiğini vurguluyor olacak.

Hafta genelinde uzun zamandır karar vermekte zorlandığınız konuları ele alabilir ve başarıya ulaşmanın yolunu bulabilirsiniz. Başarınızı Merkür’ün Jüpiter ile Kova Burcu’ndaki kavuşumu destekliyor olacak.

Haftanın ikinci günü 17:59 ve sonrasında ani tepkiler verilebilir. Yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. Aslı astarı olmayan haberler kulağınıza gelebilir. Bu sebeple sakin kalmanız gelen bilginin gerçekliğini iyice irdelemeniz ve kaynağının ne olduğunu sorgulamanız gerekebilir.

Haftanın üçüncü günü 14:01 itibariyle astrolojide bizleri zorlayan iki gezegenimiz Mars ile Satürn’ün karesi kesinleşiyor. Bu zorlayıcı açıyı değerlendirdiğimizde sizleri hırslandıracağını söyleyebiliriz. Çabanızı ve emeğinizi doğru bir mücadele ile yapacak olursanız zaman sizden yana işliyor olacak. Burada önemli olan daha sakin kalmalı ve aceleci davranmamalısınız. Ağır ve emin adımlar başarı getirecektir. Otorite figürleri ile gerilimli anlar yaşanabilir, dikkat etmelisiniz.

Haftanın dördüncü günü irade ve idare gücünüzü elinizde tutmayı başarabilmelisiniz. Hakimiyeti elinizde tutmak başarı elde etmenize olanak tanıyacaktır. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmeli ve aşırılıklardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Hesapta olmayan alışverişler olabilir.

Hafta sonuna doğru Yeni Ay’ın etkisinde olacağımızı söyleyen Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, astrolojiyi günlük yaşantımızda gerçek anlamda kullanmaya başlamanız için 11-17 Ocak haftasına ait gezegenlerin etkilerini ve burçların astrolojik beklentilerini yorumladı.

Astroloji: Oğlak burcunda Yeni Ay burç yorumları

koç burcu

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta maddi dünyanızda karşılaşabileceğiniz engelleriniz açığa çıkabilir. Fakat bu engeller çok kolay aşılabilecek engeller. Zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Bundan kaynaklı girişimlerde çekimserlikler ve cesaretsizliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Odaklanmak, çaba göstermek, cesaret etmek size mutlak başarı getirebilir. Maddi konularda refah gelebilir.

boğa burcu

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: Hayatınızda düşmanlık ve kıskançlık duygularını taşıyan kişilerin hedefi olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dürüst olmayan tavırlar sergileyen kişilere karşı mesafe koymanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Maddi konularda gecikmiş bir şekilde alınabilecek kararlar hayatınızda büyük değişimlerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Ekonomik anlamda kendinizi çok daha güçlü hissedebileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu.

ikizler burcu

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta duygusal açıdan kendinizi çok fazla yalnız hissedebilirsiniz.

Geleceğe dair olumsuzluk, sıkıntı, umutsuzluk duygusuna kapılmanız sizin şu anınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

O yüzden korkularınızın üstesinden gelmek, problemlere doğrudan yönelmek çözüm elde etmenize vesile olabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta özellikle duygusal dünyanızda sevinç, mutluluk ve huzur duygularını coşkulu bir biçimde yaşayabilirsiniz.

Sevgi dolu, barışçıl, kendinizi çok daha iyi hissederek, derinden etkilenmelerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Özellikle çarşamba günü ve sonrası sürpriz gelişmeler sizi derinden etkileyebilir.

Maddi konularda alışveriş dengesinin sağlanmaması sizi zor duruma sokabilir. O yüzden harcamalarınızı yaparken çok dikkatli olmanızda yarar var.

aslan burcu

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta, duygusal hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle sevinç, mutluluk, huzur duygularının coşkulu bir şekilde yaşanması ile beraber paylaşımcı bir sevgi açığa çıkabilir.

Eğer bir beraberliğiniz varsa aranızdaki bağların güçlenmesi ve romantik zamanlar geçirmeniz söz konusu. Eğer yalnızsanız özel bir birlikteliğe sahip olmak yönünde gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Enerjinizin yenilenmesi, sosyal yaşamınızın renklenmesi ya da pahalı hediyeler alınması söz konusu olabilir.


başak burcu

Başak burcu Yeni Ay yorumları

Başak burç yorumları: Yaşamınızda kötü bir durumdan kurtuluşunuz ve güçlü bir yenilenme duygusuna sahip olacağınız bir hafta geçirmeniz söz konusu.

Ciddi değişimler olası. İstifa, yer değişikliği, taşınma ya da köklü bir değişimin hayatınızda var olması, sizin bir kısmete ulaşmış gibi rahatlamanıza sebebiyet verebilir.

Öğrenim veya kariyerdeki gelişmelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması, kendinizi çok fazla güçlü hissetmenize vesile olabilir.

terazi burcu

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Hayatınızda ani bir değişimin açığa çıkmasıyla birlikte yeni fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Var olan durumu değiştiren, yıkan olaylar ilk anda olumsuz yönde etkileyebilir. Fakat uyandırabilir. Bir değişim söz konusu olduğu noktada bir yükten kurtulmuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.

O yüzden hayatınızda ortaya çıkabilecek fırsatlara karşı cesaretli adımlar atmalısınız. İç huzura kavuşmak için bırakmanız, bitirmeniz ve hatta arkanıza bakmadan gitmeniz gerekebilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta özellikle maddi konularda yeni girişimlere dair cesaretli adımlar açığa çıkabilir.

Girişimlerin sonucunda olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu olabilir. Ve bu sevindirici gelişmelerden dolayı hayatınızda gelecek konusunda yeni planlar yapabilirsiniz.

Kısa fakat önemli seyahatler açığa çıkabilir. Yaşamınızda değişimlere açık olmalısınız. Bu değişimler sizin içe yönelmenizi sağlayabilir. Ayrıca duygusal açıdan gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Yay burç yorumları: Özel hayatınızda çok dikkatli davranmanız gereken bir hafta geçirebilirsiniz. İsteksizlik, planlarınızın engellenmesi, duygusal dünyanıza dair güven arayışı ile alakalı durumlar ortaya çıkabilir.

Özellikle ikili ilişkilerde gerginlikler, fikir ayrılıkları, çelişkiler ve engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Öfke kontrol problemi söz konusu olabilir.

Sorunlarla karşı karşıya kalmamak için sözlerinizi ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Maddi dünyanızda denenebilir, sınanabilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Yeni Ay yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta duygusal dünyanızda çatışmalar, gerilimler, anlaşmazlıklar ve umutsuzluğa kapılmak gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat mantık ve irade gücü bazı sıkıntılarınızdan kurtulmanıza vesile olabilir.

Sabırlı ve yeni heyecanlara açık olmalısınız.. Derin düşüncelere dalarak, gelecekle alakalı planlar yapabilirsiniz. Özellikle maddi dünyanızla alakalı destek göreceğiniz bir hafta olabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Kova burcu yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerinizde size karşı içten ve samimi olmayan kişileri fark edebilir ve tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Bu noktada yaşamınızdaki bütün olguları çok dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz ve sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz gerekebilir.

Güvendiğiniz insanlarla beraber olursanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Çünkü yaşamınızda size karşı iyi düşünceler içerisinde olmayan insanların zararlarını görebilirsiniz. Yaşamınızda değişimlere her zaman açık olmanız sizin yararınıza olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Yeni Ay yorumları

Balık burcu yorumları: Bu hafta size mutluluk getirebilecek bir işe başlayabilirsiniz. Kısa süreli kurslar, iş ile alakalı bilgi edinebileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimler alabilirsiniz.

Hayatınızda artık gelecek ile alakalı korkularınızdan arınabileceğiniz, net bir yol üzerinde ilerleyişlerinizin açığa çıkabileceği gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Yeni planlar yapmak ya da eski planlarınızı geliştirmek için güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Duygu dünyanızda durgunluklarınız söz konusu olsa dahi bu sizin enerjinizi düşürmeyecektir. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı

Astroloji: 11 – 17 Ocak 2021 haftalık burç yorumları


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.