Astroloji: 11 Şubat Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 11 Şubat Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 11 Şubat Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 11 Şubat Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle; ekonomi, para, şirketler, yönetmelik ve prosedürler, ürün geliştirme, bilim, icatlar, otorite figürleri, patronlar, güvenlik sistemleri, toplum önü statü, kariyer, kariyer planlaması, sorumluluk almak, görev tanımları, saygılı olmak, eşitlik, takım çalışmaları, arkadaşlık ve demokratik olmak ön plana çıkabilir.


Sağlık açısından; yoğun iş temposu, beslenme, öğün atlama, uykusuzluk ve uyku düzeninin bozulması dikkat etmeniz gereken konular olacak. Beslenmede, aşırı baharatlı yiyecekler tüketmek ciltte alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Ayrıca dolaşım yetersizliklerine, kalp ritim bozukluklarına ve şişkinliklere-ödeme neden olabilir. Bağışıklığınızın düşmesini tetikleyebilir. Hafta sonuna doğru baş ağrıları yoğunlaşırken, sosyal mesafeyi korumak da ekstra önem kazanıyor olacak.

Maddi anlamda kazanma ve daha fazlasını elde etmekle ilgili sınavlara tabi tutulabilirsiniz. Para kazanmak ve yatırım yapmakla ilgili tez canlı davranabilirsiniz. Merkür’ün Kova Burcu’ndaki geri hareketi, ticaretteki tecrübenizi ve kabiliyetinizi doğru şekilde kullanmanız gerektiğine dair uyarılarda bulunabilir. Harcama isteğinizi kontrol altına almanız gereken bir gün deneyimleyebilirsiniz. Gününüzü yeni kazanç kaynakları araştırarak geçirebilir ya da işin uzmanından destek alarak değerlendirebilirsiniz.

Yeni Ay’ı takip eden 3 gün içinde niyetlenmek

11 Şubat Perşembe günü, niyetlerinizi listelemeyi unutmayın. Çünkü her yazımda ve videomda bahsettiğim gibi Yeni Ay, yeni başlangıçlar yapmak değildir. Yeni Ay‘ı takip eden 3 gün içinde sadece niyetlenmek, planlar yapmak astrolojiyi doğru bir şekilde kullanmaktır. Eyleme geçmek için 3 gün sonrasını beklemek gerekir. (11 Şubat’tan- 13 Şubat’a kadar bekleyin.)

Ayrıca ikili ilişkilerinizde özgürlüğünüzü kısıtlayan enerjilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşırı sahiplenici bir tavır ya da kıskançlıklar bugüne sığdırabileceğiniz olumsuz davranışlarınızdan öteye geçemeyecektir, dikkat! Daha neşeli olmak, zekice davranmak cezbedici olabilir. İlişkilerdeki bir diğer yaklaşım ise seçici olmaktan geçebilir. Aşırı sosyallik ve flörtçü bir tavır itici gelebilir. Güç savaşlarına girmek avantaj sağlamayabilir, aksine yaşanan ilişkinin sonlanmasına neden olabilir.

12 Şubat Cuma günü yaratıcı aktiviteler içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Meditasyon, yoga gibi konular ilginizi çekebilir. Akşam saatlerinde bilimkurgu ağırlıklı filimler izlemek iyi gelebilir. Bağımlılık geliştirecek konulardan uzaklaşmak, sağlığınızı koruma altına almanıza vesile olacaktır.

13 Şubat Cumartesi günü ticarette ve ikili ilişkilerde ego konusu vurgulanabilir, gündeminiz haline gelebilir. Geçmiş dönem pürüzlerin üzerinden geçmek, gözlem yapmak avantaj sağlayabilir. Stratejik yaklaşımların yerini açık sözlü olmak alırsa, her iki taraf için ilişkide değişim ve ilerleme sağlanabilir.

14 Şubat Pazar günü “sevgililer gününüz kutlu olsun”. Yeme-içme alışkanlıklarına dikkat! Baharatlı yiyeceklerden uzak durmanız gereken bir gün. Ayrıca hızlı tüketim sindirim sisteminizle ilgili problemlere neden olabilir dikkat!

Haftanın genelinin önemli gezegen hareketleri;

  • 8 Şubat 2021 saat 08.52‘de başlayan Merkür Cazimi (Kova Burcu Rx), ertesi gün saat 00.39‘a kadar sürecek.
  • 11 Şubat 2021 saat 22.05‘de Kova Burcu’nun 23 derecesinde bir Yeni Ay yaşayacağız.

11 Şubat Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları

koç burcu

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz ve verimli sonuçlar elde edebileceğiniz gelişmeler yaşanabilir.

Yeni girişimler arsa alım-satım gibi size sunulabilecek sürpriz fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal dünyanızda geçmişten geri dönüşler sizi şaşırtabilir.

Bu durum içsel anlamda rahatlamanıza neden olabilir. Yapılabilecek ciddi ve umut verici konuşmaların açığa çıkması heyecanlı bir hafta geçirmenize vesile olabilir.

boğa burcu

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: İkili ilişkilerinizde güven arayışınız sizi olumsuz etkileyebilir. Çünkü çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız iletişim sorunları buna sebep olabilir.

Bu yüzden beklentilerinizi düşük tutmanız olası gerginliklerin ve sıkıntıların yaşanmasına engel olabilir.

Ayrıca yaşam alanınızda değişimler, tadilat gibi bekleyen işleri çözmek isteyebilirsiniz.

Maddi konularda yatırımlarınızın takibini yapmak, yeni girişimlerde bulunmak sizi ekonomik anlamda güçlendirebilir.

ikizler burcu

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerinizde başkalarının düşüncelerini umursamayabilirsiniz.

Özgürlüğünüzü kısıtlayacak herkesten uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarının düşüncelerinden etkilenmeden hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Özellikle maddi konularda, mücadele ortamında ön plana çıkabilirsiniz ve insanlar tarafından takdir edilebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar ve can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Size karşı art niyetli olabilecek insanlarla iç içe olmanız sizi yorabilir. Çevrenizdekilerden çok kendinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Hafta ortasında yeni girişimlerde bulunmamalısınız, ancak geleceğe dair plan program yapmak için doğru bir zaman dilimindesiniz. Girişimleri ertelemek sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

aslan burcu

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta derinlemesine araştırmadan alınabilecek kararlar olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Umut verici konuşmalar ve sözleşmeler konusunda detaylara dikkat etmeniz sizin açınızdan olayların olumlu seyretmesine vesile olabilir.


Zihinsel anlamda geçmişe dair anılara yoğunlaşabilirsiniz. Bu durum hassas bir ruh hali içerisinde olmanıza neden olabilir.

başak burcu

Başak burcu Yeni Ay yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerinizde size karşı düşüncesiz tavırlar sergileyebilecek kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu yüzden ikili ilişkilerinizde tartışmalar, ego çatışmaları gün yüzüne çıkabilir. Gergin ve tartışmalı konuşmalarda daha sakin olmanızda yarar var.

Maddi konularda beklenmedik ödemeler, sizi ekonomik anlamda zor bir duruma sokabilir. Plansız bir yer değişikliği size iyi gelebilir.

terazi burcu

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta alacağınız yeni kararlar, hayatınızda ciddi değişimlerin ortaya çıkmasına vesile olabilir.

Özellikle duygusal dünyanız ile alakalı sizi heyecanlandıracak, geçmişinizden dönüşler söz konusu olabilir.

Duygusal hayatınızda güveneceğiniz bir kişinin var karşınıza çıkması, sizi heyecanlandırabilecek yeni başlangıçlara neden olabilir.

Maddi konularda kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Bu tükenmişlik gelecekle alakalı endişelerinizin, kaygılarınızın ortaya çıkmasına neden olabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta maddi konularda ön plana çıkmak, takdir edilmek gibi gelişmeler yaşanabilir.

Kazancınızda, maddi olanaklarınızda artışların olması sizi rahatlatabilir. Ama artan iş yükünüzün ortaya çıkması ve kendinize zaman ayıramamanız gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu durumun yaratabileceği olumsuz etkiler ise; stres, düzensiz uyku, düzensiz beslenme gibi durumlar. O yüzden kendinize yoğunlaşmanız sizin açınızdan daha rahat bir hafta geçirmenize vesile olabilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerinizde çıkarcı kişileri keşfedebilirsiniz ve gergin konuşmalar yaşanabilir.

İş konusunda gerginliklerin, anlaşmazlıkların yaşanmaması için aceleyle alınabilecek kararlardan kaçınmanız, sakin hareket etmenizde fayda var.

Duygusal dünyanızda eğer bir beraberliğiniz varsa ilişkide kendinizi yalnız hissetmeniz söz konusuyken, beraberliğiniz yoksa yeni kişilerle tanışmak konusunda arayış içerisine girebilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Yeni Ay yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta yeni girişimlerde bulunabilir, cesaretli adımlar atabilirsiniz. Yeni başlangıçların yaşanması sizi heyecanlandırabilir.

Yeni sorumluluklar sizin güçlenmenize vesile olacaktır. Fakat yoğun iş temponuz beslenmenize dikkat etmemenize neden olabilir.

Olası sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların düşüncelerini, size karşı bakış açılarını umursamadan tamamen kendiniz odaklı bir hafta geçirmelisiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta maddi konularda uğraşlarınızın, emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hayatınızda sıkıntılı bir süreç son bulabilir. Gelecek konusunda endişelerinizden kurtulmak yönünde gelişmeler yaşanabilir.

Aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. Daha özgür hareket etmek, daha sosyal olmak ikili ilişkilerinizin kuvvetlenmesine vesile olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Yeni Ay yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Beklenmedik ödemeler, ekonomik anlamda sizi zor duruma sokabilir.

Parasal konularda çözüm arayışı içerisinde olabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sizi düşünmeyen kişilere karşı tavır alabilirsiniz. Küskünlükler ortaya çıkabilir.

Gerek maddi, gerek manevi dünyanızda yaşadığınız durağanlık, uykusuz ve düzensiz beslenmenin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu durumların getirebileceği bedensel rahatsızlıklarla uğraşabilirsiniz.


Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
Instagram | astrolojiyasam.com

Astroloji: 8 – 14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.