Astroloji: 8 – 14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 8 – 14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: Astroloji: 8 – 14 Şubat 2021 haftalık burç yorumları. 8 Şubat, 9 Şubat, 10 Şubat, 11 Şubat, 12 Şubat, 13 Şubat ve 14 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları

Bu hafta, 11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kova enerjisiyle kendimizi daha bağımsız hissettiğimiz veya öyle olmasını istediğimiz bir süreçten geçeceğiz. Bu enerjiyle alışageldiğimiz bakış açıları ve düşünce kalıplarından uzaklaşarak daha orijinal, yenilikçi bir bakış açısıyla adımlarımızı atabiliriz.


Kova özgürlükle, ilkelerimizle, sıra dışılıkla, isyanlarla ve devrimlerle ilgilidir. Bireysel anlamda ilişkilerde özgürleşme ihtiyacı, sıra dışı ilişkiler, kısıtlanan konularda öfke patlamaları ortaya çıkabilir.

Bir yandan bireyselliğimizden vazgeçmediğimiz, diğer taraftan başkaları için de bir şeyler yapmak isteyebileceğimiz bir dönem. Entelektüel ve zihinsel aktivitelere hayatımızda daha çok yer verebiliriz. Bu süreçte sıradan olanın ilgimizi çekmeyecek olması muhtemel.

Çevremizde hümanist duygular yükselebilir ve olaylara daha akılcı, soğukkanlı bir yaklaşımla ve objektif bir bakış açısıyla bakmaya başlayabiliriz. Duygusal ilişkilerimizde ise, daha mesafeli bir tarz benimseyebiliriz. Kendimizden vazgeçmeden verici yanımız ön plana çıkabilir.

Merkür Retrosu devam ettiği için 21 Şubat’a kadar yeni bir oluşuma, girişime başlamayın. Yeni yatırımlardan da uzak durmanızda fayda var.

8 – 14 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?

koç burcu

Koç burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Ortak amaçları paylaştığımız kişilerle bir araya gelebilir, sosyal sorumluluk projelerinde gruplardan destek alabiliriz. Gerek iş gerekse sosyal hayattaki arkadaşlarımızdan her konuda destek görebileceğimiz bir dönemde olacağız.

Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz.

Sosyal hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sıra dışı konuları olan bir organizasyona dahil olabilirsiniz veya hayatınıza yeni insanlar katılabilir. Bu tanışıklıklar finansal durumunuzda ani gelişmeler, değişimler yaratabilir. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirebilir, bu yolda kendinize sağlam bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

Bu dönemde özellikle dostluk, para, aşk üçgeni biraz karışabilir. İçinde bulunduğunuz gruplar ve derneklerde zeka ve ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bu dönemde biraz huysuz ve geçimi zor birine dönüşebilirsiniz.

Amaçlarınızı gerçekleştirirken yarım bıraktığınız veya küçük detayları fark etmediğiniz konularınız var ise tekrar karşınıza çıkararak tamamlanmasını sağlayabilir. Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve 21 Şubat sonrasını bekleyin. Diğer yandan hedef ve planları revize etmek için iyi bir zaman olabilir.

4 Mart’a kadar harcamalarınız artabilir, bütçenizi dengede tutmak biraz daha zor bir hale gelebilir, dikkatli olmakta yarar var. Maddi konularla ilgili hayatınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir.

boğa burcu

Boğa burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yaratıcı çözümlerimiz ve farklı düşünce yapımız sayesinde üstlerimizin takdirini kazanabiliriz. Yeni bir alanda çalışma şansı yakalayabilir, teknoloji ve bilimle ilgili kendimizi gösterme fırsatı bulabiliriz.

Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin. Ani bir kariyerde yön değişikliği söz konusu olabilir.

Aile ilişkilerinde ve kariyer konularında ciddi bir meydan okuma, kavga, tartışma söz konusu olabilir. İpler kopabilir aman dikkat! Ne işinizi evinize ne de evinizi işinize taşıyın, birbirine karıştırmayın bana sorarsanız. Her şeyden nem kapabilir, sabrınız azabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Özgürlük ve değişim kavramlarının sizin için nefes almak kadar önemli olduğu günlerden geçiyorsunuz. Adeta eski kalıplar bir bir yıkılıyor ve yeni başlangıçlara alan açılıyor. İş hayatınızla ilgili ani bir gelişme kapıda olabilir. Arkadaş grupları için de ilişkilerinizde aldanmalara açık bir dönemde olabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda olabilir.

Gerek meslek hayatınızda gerekse kitleler önünüzdeki duruşunuzda hatalarınızı yeniden gözden geçirmeniz için merkür retro sizlere fırsat sunacaktır. Kariyer hayatınızda, özellikle sözleşmeler, imzalar konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın. 21 Şubat’ta retronun sonlanmasını beklemek kesinlikle iyi bir seçenek olabilir. Bu dönemde üstlerinizle iletişime de dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.

Burcumuzda olan Mars enerjisi, istek ve arzularımıza ulaşabilmemiz için gerekli destek ve motivasyonu bizlere sağlıyor. Ancak aşırı hırs, sinir ve inat sizlere zarar olarak geri dönebilir, buna dikkat etmekte fayda var. 4 Mart’a kadar tartışmalar, gerginlikler, kazalar yaşanabilir. Sakarlıktan doğan kesiklere dikkat! Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Farklı fikir, düşünce ve felsefe gibi konulara merak salabilir, yeni bir yabancı dil öğrenebilir, yurt dışı eğitim şansı elde edebiliriz. Yüksek öğrenim konusunda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Ürettiğimiz orijinal fikirler sayesinde dikkat çekeceğimiz bir dönemde olacağız.

Seyahatler, eğitimle ilgili konular, hukuksal konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İthalat ve ihracat işlerinde çalışanların özellikle işlerinde yoğunluk artabilir, uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz. Bu yolculuklar size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir veya çok umut ettiğiniz bir konuveyaha da yaklaşabilirsiniz.

Kendinizi günlük rutininin içinde biraz gergin hissedebilir ve bu temponun dışına çıkmak için uzak bir yerlere seyahat organize edebilirsiniz. Hayatınızda felsefi temalar ön plana çıkabilir. Sıra dışı bir konuda eğitime başlayabilirsiniz.

Yeni fikirlere, orijinal bakış açılarına açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Eğer elinizde bir süredir yazdığınız ve biriktirdiğiniz yazılarınız varsa bu dönemde bir blogda veya yayıneviyle değerlendirebilirsiniz.

Kendinizi geliştirmek adına aldığınız veya almak istediğiniz yeni eğitim alanlarınızda fikir ayrılıkları yaşamanıza neden olabilir. Devam eden bir uygulamada yanlış olduğunu fark ederek soğuma hissi yaşayabilirsiniz. Kendinizi yaşamdan ve ilişkilerden soğutmayın.

4 Mart’a kadar çok fazla istek ve arzunuz olabilir, ama bunları ortaya çıkartacak enerjiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha kolay rahatsızlanabilir, ameliyatlar olabilir, eski kronik rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Miras, mal edinme gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, kazançlar elde edebiliriz. Ortak paylaşımlarla ilgili küçük şanslar elde edebiliriz. Ancak bir takım krizler içerisinde kendimizi bulabilme ihtimalimiz de söz konusu olabilir.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Size ait olmayan fakat sizleri yakından ilgilendiren finansal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Kredi almak için veya eşinizin veya ortağınızın finansal durumu ile ilgilenmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Ortaklaşa paylaşımlarla, miras veya kredi gibi konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bu konulara kendinizden taviz vermeden yaklaşmak isteyebilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla yeni bir yatırımı hayata geçirme fikri ortaya çıkabilir.

Duygusal birlik kurduğunuz kişilerle yeniden değerlendirme noktasına gelerek aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Merkür retrosu özellikle alacak verecek konuları pürüzler içeriyorsa son aşama için düzenleme yapmanızı sağlayacaktır.

Bu dönemde ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın. 21 Şubat’ta retronun bitmesini beklemek faydalı olacaktır. Özellikle resmi işlerde yazışmalara dikkat edin ve eksik belge bırakmamaya gayret etmenizde fayda var.

4 Mart’a kadar sosyal çevreniz ile aranızda zaman zaman gerginlikler oluşabilir, sözünüzü geçirmekte zorlanabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak yerinde olacaktır. Özellikle erkek figürlerle bu dönem ilişkiler daha gergin olabilir, onlarla anlaşmanız zor olabilir.

aslan burcu

Aslan burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: İkili ilişkilerimizdeki sorunları masaya yatırabilir ve çözüme kavuşturabiliriz. Yeni ortaklık anlaşmalarına imza atabilir ve bu şekilde ek kazançlar elde edebiliriz. Var olan ilişkimizi ciddiyete dönüştürme kararını bu dönemde alabiliriz. 11 Şubat tarihinde karşıt burcumuz Kova’da bir Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkiler, eşinizle ilgili konular, ortaklık gerektiren işler bu Yeni Ay zamanı odaklanacağınız konular olacak. Birlikte olduğunuz kişi ile veya ortağınızla gerginliklerden, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Aksine birlikte hareket ederek birbirinizi motive edebilirsiniz. Bir diğer olası senaryo da, sizden uzakta biri ile bir aşk meselesini ortaya çıkarabilir. İkili ilişkileriniz hareketlenmeye başlayabilir. Kendinizi ilişkiler içerisinde daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Bir süredir iş hayatınızdaki gelişmeler hareket kazanmış olabilir.

İş ortamınızdaki kişilerin sıra dışı tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz veya belki de siz daha isyankâr bir tavır içerisinde olabilirsiniz. İş hayatınızda veya yakın akrabalarınızla ilgili ortaklaşa paylaşımlar içeren konularda aldanmalara açık bir dönemde olmanız mümkün, dikkatli olmakta fayda var.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. Merkür retrosu genel olarak hayatınızdaki aksak yönleri fark etmenizi sağlayabilir. İlişkilerinizde geri dönüşler yaşayabilir, yapılan hataları telafi edebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde evrak aşamasında dalgınlık içerisinde hatalar yapabilirsiniz.

Bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İletişimde zorlanabilirsiniz. Ancak bu konularda tamamlayacağınız onaracağınız bir durum varsa Merkür retrosu tam da bu noktada iyi bir kapı açabilir.

Bu dönemde iş hayatınızdaki rekabet de artabilir. Mars’ın Boğa burcunda seyahat ettiği bu dönemde özellikle üstleriniz ile tartışmalardan uzak durmalısınız. 4 Mart’a kadar öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilir, herkesin içinde öfke krizleri yaşayabilirsiniz, aman dikkat!

başak burcu

Başak burcu 8 – 14 Şubat haftalık yorumları

Başak burç yorumları: İş yerinde daha rahat koşullarda çalışabilir, çalışma arkadaşlarımızla daha uyumlu olabiliriz. Günlük hayatımızda sanat, estetik ve dekorasyonla ilgilenebilir, farklı akımları takip edebiliriz. Kendimizi daha rahat ve huzurlu hissedebiliriz.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Birlikte çalıştığınız kişiler ile gerginliklerden kaçınmalı, yeni işler, yeni projeler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınızda kendinizi daha çok geliştirebilir, farklı zihin yapısındaki kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

İşinizi yaparken interaktif medyayı, teknolojiyi, elektronik aletleri, sosyal paylaşım araçlarını ve interneti çok daha yoğun kullanabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir.


Günlük iş rutinleri ön plana çıkıyor. Sorumluluklarınız önem kazanabilir. Daha önceleri ileri tarihlerde yapmak üzere ertelediğiniz bir takım işleri yapmak üzere yeni bir bakış açısıyla planlama yapabilirsiniz. Yaşamınızda uluslararası veya akademik konular çerçevesinde ani gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarla ilgili konularda yanılgılarının olması muhtemel, gözleri dört açmakta fayda var.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. Merkür retrosu rutinlerinizde eksik tamamladığınız noktalara yeniden göz atmanızı isteyerek tamamlanmasını sağlayacaktır.

Yaşamı daha ağırdan almanız gereken bir dönemde geçmişe ilişkin değerlendirmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte yapılacak en güzel şey yarım kalmış olan işlerinizi toparlamak olsun. 4 Mart’a kadar sosyal medyada tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Eğitimle ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla sorun yaşayabilirsiniz. Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hız ve önem kazanıyor olacak.

terazi burcu

Terazi burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Ekstrem sporlara merak salabilir, internet üzerinden risk içeren oyunlar oynayabiliriz. Karşı cinsle olan ilişkilerimizde hareketlilik artabilir. Yeni birileriyle tanışabilir, kuralları aşan bir aşka yelken açabiliriz. 11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hayatınızda kimse yoksa gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir.

Eğer hamilelikle konusunda beklentiniz varsa, bu Yeni Ay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle sosyal çevrenizin de desteği ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu Yeni Ay döneminde çalışmalar yapabilirler.

Aşk hayatınız hareketlenebilir. Sıra dışı doğasıyla yeni bir ilişki kapıda olabilir. Yaratıcı işlerle uğraşıyorsanız farklı bakış açınız ve orijinal fikirleriniz ile kendinizi göstermek için güzel bir dönem olabilir. Çocuğunuz olsun istiyorsanız bu etkiyi değerlendirebilirsiniz, çocuk düşünmüyorsanız sürpriz bir gelişme yaşamamak adına dikkat etmekte fayda olabilir.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. Hayatınızda yarım bıraktığınız konuları tamamlamanız için yeni bir fırsat sunacaktır. Aşk hayatınızda yarım kalmışlıkları tam ederken yaratıcılığınızdaki eksik yönleri fark etmenize olanak sağlayacaktır.

Dostlarınızla ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Bu süreçte eski sevgililer tekrar hayatınıza girmek isteyebilir. Siz eski ilişkilerinizi onarmaya kalkışabilirsiniz. Bu tip bir eyleme geçmeden iki kere düşünmenizde fayda var.

4 Mart tarihine kadar eşinizin, ortağınızın işleri oldukça yoğun olabilir. Ortak maddi konularda temkinli hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda özellikle sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 8 – 14 Şubat haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Evle ilgili beklenmedik ancak güzel gelişmeler yaşanabilir. Yaratıcı dekorasyon fikirleriyle evimizi güzelleştirebiliriz. Taşınma, mekan değişikliği, aniden bir gayrimenkul alım-satım işleri de gündeminize gelebilir.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ev, yuva, aile konuları bu Yeni Ay’ın ilgileneceği konular arasında yer alacak. Evinizi yeniden dekore etmek, tadilat işleri ile ilgilenmek, yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz. Bunlar olası iyi etkiler fakat aile içinde özellikle erkek figürler ile çekişmelerden uzak durmak yerinde olacaktır. Belki de yeni bir eve taşınmanın zamanı gelmiştir ve ilanlara bakmanın tam zamanıdır.

Ev hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Evinizi değiştirmek veya ev içinde yeni düzenlemeler yapmak gündeminize girebilir. Aile içinde veya eşinizle olan ilişkinizde kendinizi daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Eş veya ortağınızla olan ilişkinizde de ani gelişmeler yaşanabilir.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. Geçmişte yaşadığınız bir takım sorunları yeniden gündeme gelebilir. Bu sorunları telafi etmek sizin elinizde oldukça her zaman umudunuzu korumalısınız.

Aile içi iletişimde yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlarda pürüzler yaşanabilir.

4 Mart’a kadar ikili ve bire bir ilişkiler sizi epeyce uğraştırabilir. İlişkilerde denge ve uyumu korumak adına epeyce mücadele verirken bir yandan da iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Yeni eğitim fırsatları yakalayabilir, eğlenceli kısa yolculuklar yapabiliriz. Yakın çevremizden biri veya uzun zamandır görmediğimiz eski bir arkadaşımız ile sürpriz bir aşk söz konusu olabilir. Elektronik ticaret üzerinden küçük gelirler elde edebiliriz.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Spontane, plansız bir tatile, bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. Yaratıcılık, hobiniz olan bir konuda eğitim almaveya karar verebilirsiniz.

İş anlamında üzerinizde her zamankinden çok daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebilirsiniz ama bu süreçte patronlarla papaz olmamaya özen gösterin. Birinci dereceden akrabalarınız, kuzenleriniz, kardeşlerinizin hayatlarında zorlu dramatik gelişmeler söz konusu olabilir ve sizin yardım etmeniz gerekebilir.

Kardeşleriniz ile ve yakın çevrenizle ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Yeni bir eğitime başlamayı planlayabilirsiniz. İş ortamınızda beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz ve bu konu gündeminizi biraz meşgul edebilir. 21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. İletişim ve anlaşma ve uzlaşma gerektiren konularda yanlış anlama veya anlaşılmalara, yanlış bilgi ve bilgilendirmeye daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Bu dönemde zekâ, iletişim, haberleşme gibi konular; problemlere yaklaşımınız ve kısaca sahip olunan bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Yakın çevrenizle iletişiminizi, eski kırgınlıklarınız veya taşınma gibi durumlarınız önünüze gelebilir.

4 Mart’a kadar sağlıkla ilgili konulara özen göstermelisiniz. Çok ağır sporlar yapmamız sakatlanmamıza veya kendimizi fiziksel olarak daha da yorgun hissetmemize sebep olabilir. Boyun ve boğaz bölgemizi iyice kollamamızda fayda var.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 8 – 14 Şubat haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Yeni yatırım planları yapabilir, beklemediğimiz bir maaş zammı alabiliriz. Güzellik ve sanatla ilgili konulardan gelir elde etmek mümkün. Öz değerimize farklı bir bakış açısı geliştirebilir, kendimizi daha mutlu hissedebiliriz.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatında organize ve sorumluluk bilinci ile hareket etmeniz durumunda başarıyı biraz geç de olsa elde edebileceksiniz.

Kişisel anlamda kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir veya bir satış işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir veya vergisel bir kazanç olabilir. Eğer işiniz bir ortak ile gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Yaşamınızda sizi finansal kazanımlara götüren orijinal bir girişim fikri aniden ortaya çıkabilir. Bu iş fikrini hayata geçirmeye yönelik bir program hazırlayabilirsiniz. 21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağımız için girişimleri bu tarihten sonraya ertelemekte fayda var.

Finansal konularınız yeniden gündeme gelebilir. Bu dönem hatalarınızı telafi etmek için sizlere ikinci bir şans verebilir. Diğer yandan maddi ve parasal konulara odaklanmak zorlaşırken olası hesap hatalarına dikkat etmelisiniz. Özellikle parasal konularda yazdıklarınıza dikkat edin.

4 Mart’a kadar aşka dair konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu dönemde sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline dönüştürebilirsiniz. Diğer yandan ilişkilerinizde dikkatli davranmalısınız. Partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bir ilişkiyi sonlandırıp yenisine başlayabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 8 – 14 Şubat haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: İnsanlar bizi mesafeli, soğuk ve bir o kadar da cazibeli bulabilir. Dış görünüşümüzde ufak dokunuşlarla değişiklik yapabilir, farklı bir görünüme kavuşabiliriz. İş ve aşk hayatımızda şans bizim yanımızda.

11 Şubat tarihinde sizin burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz.

Bu dönemde hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir, mesleğe dönüştürebilirsiniz. Yalnız ikili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkartabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla güçlü ve özgün bir şekilde ifade edebildiğiniz bir dönemdesiniz. Özgüveniniz yükseliyor. Kendinizi merkeze alan yeni başlangıçlara hazırlanıyor olabilirsiniz. Finansal konularda geçmişte yapılan hatalara, yanılgılara düşmemek için özen göstermekte fayda var.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağız. Sizin burcunuzda geri hareketine devam eden Merkür, özellikle iletişimde, haberleşmede, yolculuklarda engel ve pürüzleri beraberinde getirebilir. Diğer yandan hayatınızda düzene girmesi gereken, yarım bıraktığınız konuları yeniden gündeminize taşıyarak tamamlanmasını sağlayabilir.

Sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında Merkür retrosu özellikle kendinizi ifade ederken zorluklar yaşatabilir. Kendiniz için bir şeyi isterken veya anlatırken daha anlaşılır olmaya özen gösterin.

4 Mart’a kadar Mars Boğa burcunda olduğu için evde birlikte yaşadığınız kişilerle veya ailenizle olası gerginliklere ve tartışmalara karşı dikkatli olmakta yarar var. İnatçı tavırlar sizi zor duruma sokabilir. Özellikle ailede erkek figürlerle çatışmalar söz konusu olsa bile kadın figürlerle ilişkileriniz daha iyi olabilecektir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 8 – 14 Şubat haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Kalabalık ortamlara karışmaktansa, bir süre yalnız kalıp; düşüncelerimizi gözden geçirmek, kendimizi sorgulamak, zihnimizi dinlendirmek bize çok iyi gelecektir. Bu dönemde ruhsal ve dini ritüeller bize huzur verebilir. Yaratıcılığımızın çok yüksek olduğu bir dönemdeyiz.

11 Şubat tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sağlıkla ilgili devam eden bir tedaviniz var ise tedavi yönteminde veya gittiğiniz hastanede değişikliğe gidebilirsiniz. Veya bir süredir devam eden bir sağlık durumunuz var ise sona erebilir. Sağlığınıza özellikle ateşli ve salgın hastalıklara karşı dikkat etmelisiniz.

Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Tam anlamıyla içe dönme, ruhsal egzersizler yapma, psikolojik olarak terapi alma dönemi olacak. Diğer yandan özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz.

Bu dönemi yeni girişimlere yönelik başlangıç yapmadan önceki bir hazırlık evresi gibi düşünebilirsiniz. Yeni girişimler için 21 Şubat sonrasını beklemekte fayda var. İçe dönerek kendinize dair değerlendirme yapmak isteyebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kendi derinliklerinize inmek için meditasyon yapmak size oldukça iyi gelebilir. Sağlığınıza da dikkat etmeniz faydalı olabilir.

21 Şubat tarihine kadar Merkür retrosu etkisinde olacağımız için iletişimleriniz sekteye uğrayabilir. Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini bekleyin. Artık geçmişin üzerine düşmemelisiniz. Arkanızdan çevrilen oyunları önünüze sermek için konuları yeniden gündeme taşıyabilir. Bu tür durumlarla kendinizi hırpalamayın. Korkularınızla yüzleşmeniz gereken bir zaman olduğu için kişisel gelişim konularıyla ilgilenebilirsiniz.


4 Mart tarihine kadar iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem. Sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz.

Türkiye Z Kuşağı araştırması: Gençlerin kaygıları ve beklentileri neler?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.