Astroloji: 8 – 14 Mart 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Mart 2021 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 8 - 14 Mart 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Mart 2021 haftalık burç yorumları. 8 Mart, 9 Mart, 10 Mart, 11 Mart, 12 Mart, 13 Mart ve 14 Mart tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları

koç burcu

Koç burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bilinçaltındaki bazı kalmış konular veya korkularınla karşı karşıya getirebilir. Karmaşık bir ruh hali içinde olabilir, kendi içine çekilmek isteyebilirsin. Rüyalarının oldukça hareketlendiği gözlemleyebilirsin.


Sağlığın, iş ve çalışma ortamın veya günlük rutinlerinle ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsin. Başkaları için fedakarlıkta bulunman gerekebilir, elinde olmayan koşullarla yüzleşebilirsin. Ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça uygun bir dönemdesin.

Bu hafta gerçekleşecek Balık burcundaki yeni ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Karmaşık bir ruh hali içinde olacağız. Kendi içimize dönme ve insanlardan uzaklaşma isteğimiz artabilir. Enerjimiz çok yüksek olmayabilir. Yeni girişimlere başlamaktansa bir süre kendi başımıza kalmamız ve kendimizi tekrar şarj etmemiz bu dönemde bize daha iyi gelecektir.

Bu dönem bilinçaltınızın derinliklerinde kalan bir takım korkular, endişeler gibi konular için uzman birinden destek almak isteyebilirsiniz. Terapi almak ruhunuza iyi gelebilir. Ayrıca hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular bu hafta gündemimize giriyor. Sosyal çevremizde bazı kişileri fazla idealize etmemiz bizim için hayal kırıklıkları ile sonuçlanabilir.

Geleceğimizle ilgili planlar yapabilir, harekete geçmek isteyebiliriz ancak önümüze engeller çıkabilir ya da gerekli enerjiyi bulamayabiliriz. İçinde bulunduğun arkadaş grupları, mesleki gruplarda yaratıcılığını sergileyebilir veya sosyal çevrende bir takım yardım çalışmaları için boy gösterebilirsin.

İleriye dönük hayallerin ve planlarında bazı ikilemler içerisinde kalabilir, yeniden düzenlemek ve gözden geçirmek isteyebilirsin. Ayrıca sanatsal bazı aktiviteler için hazırlıklar yapıyor olabilirsin.

Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir. Bu dönem arkadaşlık ilişkilerinizde daha fedakar ve özverili davranmanız gerekebilir. Ama iyi niyetinizin suistimal edilmemesine de özen gösterin.

ikizler burcu

İkizler burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. İş hayatımızda yeni bir sayfa açmak istesek bile bunun için uygun bir zaman diliminde değiliz. Şu anda mevcut konumumuzu korumaya çalışmak daha akıllıca olacaktır.

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, kariyerin ve sosyal statünle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. 13 Mart itibariyle üstlerimiz ya da ailemizle sorunlarımız hakkında konuşmamız beklediğimiz sonuçları vermeyebilir. Çalışmıyorsak, bu dönemde gelen iş teklifleri kalıcı olmayabilir.

İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak istesen de bir takım ikili durumlar içinde kalabilirsin. Hedeflerinde bazı değişiklikler yapman gerekebilir. Plan ve projelerini yeniden gözden geçirmek ve varsa eksiklikleri tamamlamak bu süreçte daha sağlıklı olacaktır. Eve veya aidiyetlere dair bazı konular gündeme gelebilir. Aile ve iş hayatı arasında bir denge oturtmak için uygun günlerdesin.

Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir iş potansiyeli ile de karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda daha fedakar ve özverili olmanız gerekebilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanabiliriz. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, karamsar bir ruh hali içine girebiliriz.

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, akademik hayatın, yabancılar veya uluslararası konularla ilgili gündemin olacağına işaret ediyor. Görüşlerini ifade ederken bazı karışıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, fikirlerini aktarmakta zorlanabilirsin.

İnanç ve felsefeler üzerine derinlemesine araştırma yapabilirsin. Yakın çevren veya akrabalarınla ilgili bazı belirsizlik veya hassasiyetler gündemine gelebilir. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsan seçenekleri gözden geçirebilir veya kişisel gelişim çalışmalarına katılabilirsin.

Sosyal medyada da bir süreliğine sessiz kalmamız ruh sağlığımız açısından daha sağlıklı olabilir. İlişkilerinizde olası küçük bir hatayı gereksiz yere çok fazla büyütmeyin. Eşinizin veya ortağınızın üzerinde baskı kurmayın, gereksiz kıskançlık veya kaprislerle onları hayattan soğutmayın. Seyahat organizasyonları için de uygun bir zaman değil.

aslan burcu

Aslan burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konular gündemimizde olacak. Bir süredir gelirlerinizde artış yaşıyor, yeni anlaşmalara imza atıyor olabilirsiniz.

Bu dönemde öğrenciyseniz burs alabilir, davalarınız var ise nafaka veya tazminat şeklinde size para gelebilir. Kredi arayışı içindeyseniz krediniz onaylanabilir, borç arayışınız var ise buna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda olacaktır.

Para çıkışlarıyla ilgili bir takım değişken koşullar da oluşabilir. Mali durumundaki belirsizlikler, içsel bir baskı hissetmene neden olabilir. Gelir gider dengeni sağlamak için yeni bir düzen oluşturmak isteyebilirsin. Planlı harcama yapman gereken bir dönemdesin. Psikolojik hassasiyetlerin veya derinlerde kalmış korkularınla yüzleşebilir, okült konulara merak salabilirsin.

başak burcu

Başak burcu 8 – 14 Mart haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer ilişkimiz varsa ve sorun yaşıyorsak, tamam mı devam mı kararı almak için uygun bir dönemde değiliz. Alacağımız kararlar bizim için yanıltıcı olabilir.

Yolunda giden bir ilişki için de evlilik kararı almak ya da nikah masasına oturmak için bir süre daha beklemek daha iyi olabilir. İlişkimiz yoksa yeni bir ilişkiye başlamak ya da yeni bir ortaklık kurmak için de Nisan başı daha uygun bir zaman dilimi olacaktır.

Evliliğinle ilgili gözden geçirmen gereken konular olduğunu hissedebilirsin. Eşinle iletişiminde eksiklikler yaşayabilir, ben-biz dengesini sağlayabilmek adına hassasiyetle konuya yaklaşmak, yeni bir düzen getirmek isteyebilirsin. Varsa ortaklığınla ilgili konularda karışıklıklar veya belirsizlikler yaşayabilir, gündemini yeniden organize etmen gerekebilir.

Bu hafta biraz daha hobilerinize yönelmeli, hayatın keyifli yanlarını daha çok görmeye özen göstermenizde yarar var. Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanızda fayda var.


terazi burcu

Terazi burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. İş hayatımız ya da günlük yaşamamızda sıkıntılı bir süreçten geçiyor olabiliriz. Bazı beklentilerimizi karşılanmayabilir ya da kendimizi olduğumuz yerde sayıyor gibi hissedebiliriz.

Bu hafta Balık burcundaki Yeni Ay, çalışma ortamı ve sağlık konularına dikkat çekiyor. İş ve çalışma koşullarında bazı belirsizlikler oluşabilir. İş akışında; iletişim hatalarına ve bilgi eksikliklerine özellikle dikkat etmen gereken bir dönem.

Günlük rutinlerine yeni bir düzen getirmek isterken fedakarlık etmek zorunda kalabilir, kontrolün dışında gelişen bazı olayların olduğunu fark edebilirsin. İş arkadaşlarımızla aramızda tartışmalar yaşanabilir. Sakin olmakta fayda var. Evinizde, ailenizle ilişkilerinizde takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var.

Eski bir sağlık sorunu bu dönemde tekrar ortaya çıkabilir. Doktor kontrollerimizi aksatmamakta fayda var. Sağlığına, özellikle de bağışıklık sistemine önem vermelisin. Yediklerine dikkat etmeli, zehirlenme olaylarına karşı temkinli olmalısın. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 8 – 14 Mart haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konular odağımız haline gelebilir. Hayat enerjimiz ve yaşamdan aldığımız keyfin bu dönemde bir miktar azaldığını fark edebiliriz.

Balık burcundaki Yeni Ay, aşk hayatını, çocuklarını, hobilerini ve sosyal hayatını gündeme getiriyor. İlişkinde revize etmen gereken konuların olduğunu fark edebilirsin. Duygusal olarak kendini oldukça yoğun hissedebilir, bazı iletişim eksikliklerinden dolayı dağılıyormuş hissine kapılabilirsin.

Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir. Kafamızda bazı netleşmeyen sorular olabilir. Çocuğumuzla ilgili bir beklediğimiz bir haber gelmeyebilir ya da bir beklentimiz gerçekleşmeyebilir. Eğer ilişkimiz yoksa, yeni bir aşka başlamak için pek de uygun bir zamanda olduğumuz söylenemez.

Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konulara odaklanmakta zorluk yaşayabilir, revize etmen gereken detaylar olduğunu fark edebilirsin. Sosyal çevren veya arkadaş gruplarınla ilgili organizasyonlar için harekete geçmek isteyebileceğin bir dönemdesin.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta Yay burçları için ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile geçmişten kalan bir konu tekrar su yüzüne çıkabilir ancak yine bir sonuç alamayabilir, bu yüzden hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Balık burcundaki Yeni Ay, ev, aile ve aidiyetlerle ilgili konuları gündemine taşıyor. Ev içinde bazı onarım işleri yapmak için harekete geçebilirsin. Aile ve iş hayatın arasında denge kurabilmek için bazı konuları gözden geçirebilir, yeni bir düzenleme yapabilirsin.

Gayrimenkul alım satımları ile ilgili konular gündeme gelebilir ancak beklentilerimiz karşılanmayabilir. Evimizde yenilikler, tadilat, onarım yapmak için harekete geçmek isteyebilir ancak yeterli enerjiyi ya da maddi imkanları bulamayabiliriz.

Aile üyelerinden birinin bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Aile bireyleriyle ilgili yapman gereken bazı fedakarlıklar olduğunu fark edebilir, bunun ağırlığıyla dağıldığını hissedebilirsin. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir. Parasal anlamda hiçbir konuyu takıntı haline dönüştürmeyin, ödemelerde gecikmeler söz konusu olabilir. Para yüzünden kimseyle aranızı bozmayın, hele ki özel hayatınızdaki kişilerle.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 8 – 14 Mart haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta yakın çevremiz ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimiz artabilir ancak kafamız da bir o kadar karışık olabilir. Kardeşlerimiz ya da yakın çevremiz ile eski tartışmalar yine ortaya dökülebilir ancak yine sonuçsuz kalabilir.

Kendimizi geliştirmek için yeni bir eğitim almayı düşünüyorsak bu planımızı bir süre daha ertelememizde fayda var. Kendimizi bir süre sosyal medyadan uzaklaştırmanın daha iyi olacağı bir dönemde olacağız.

Arkadaşlarınızla olan sohbetlerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi zihinsel anlamda daha fazla yorgun ve meşgul hissedebilirsiniz. Eğitim veya ticari konularda düzenleme gerektiren eksiklikleriniz olduğunu fark edebilir, yeniden organize etmeniz gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu süreçte uzaklar veya yabancılarla ilgili yeni planlar geliştirebilir, farklı felsefe ve inançları detaylı araştırmak isteyebilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, gelir kaynaklarınıza dikkat çekiyor. Kazançlarınızı, gelir-gider dengenizi yeniden düzenlemek isterken çok dikkatli olmalısınız. Zira harcamalarınızda aşırıya kaçabilir veya yanlış hesap yaparak kendinizi daha fazla sıkıntıya sokabilirsiniz.

Bu hafta finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Yeni gelir kapıları elde etmek için planlamalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

Diğer yandan kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir. Gelirimizde beklediğimiz artışlar olmayabilir ve bu yüzden hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Beklentilerimizi minimumda tutmamız bu dönemi daha kolay atlatmamıza yardım edebilir. Kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Aile ve eşle ilgili konularda bütçe, kazanç ve birikimleri kullanmak, değerlendirmek ve daha akıllıca harcamak önemli olacak. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor.

Yeni iş birlikleri yapmak, yeni bir işte çalışmak, yeni yatırımlara yönelmek için çok da uygun bir dönemde değiliz. Bir yandan borç, vergi, miras, eş parası gibi konularda yeniden düzenlemeye gitmek isterken bir yandan da içsel olarak endişe hissedebilirsin.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 8 – 14 Mart haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisi ile kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Eski dönemleri kapatıp yeni şeylere yönelmek istiyoruz ancak bu pek de mümkün olmayabilir.

Kendiniz, ikili ilişkilerin, ev ve iş hayatınız arasında yeni başlangıçlar ve düzenlemeler yapmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bir süre eksiklikleri yeniden gözden geçirmek, varsa eksiklikleri tamamlamak en doğrusu olacaktır. Öte yandan koşulların tamamen sizin elinizde olmadığını, eşe veya ortağa bağlı kalmanız gerektiğini de fark edebilirsiniz.

Enerji seviyesinde biraz düşüş yaşayabiliriz. Sezgilerimiz son derece kuvvetli ancak yine de rasyonelliği elden bırakmamakta fayda var, çünkü zaman zaman yanlış yargılara varabilir. Sağlıklı muhasebe yapmakta zorlanabiliriz. Bu hafta hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz.


Eğer hayatınızda kimse yoksa, arkadaşlarınızın tanıştıracağı kişilerle yeni tanışmalar olabilir. Diğer yandan dış görünümünüzü değiştirmek sosyal hayatınızı güçlendirmek yeni birliktelikler kurmak için plan yapabilirsiniz.

İndigo Dergisi’ni Instagram’da takip et / Astroloji: Mart 2021 aylık burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.