Astroloji: 19 – 25 Nisan 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 19 – 25 Nisan 2021 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

19 nisan burç yorumları

Astroloji: 19 – 25 Nisan 2021 haftalık burç yorumları! 19 Nisan, 20 Nisan, 21 Nisan, 22 Nisan, 23 Nisan, 24 Nisan ve 25 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları

koç burcu

Koç burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Maddi bir beklentiniz varsa bu konuyla ilgili haber alabilirsiniz. Ailenize odaklanmanız gereken zamanlar yaşayabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi durumunuzu ilgilendiren sürpriz bir haber alabilirsiniz.


19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında düşünerek hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz. Acele kararlar vermekten kaçınıp, her detayı göz önünde bulundurarak ilerlememiz, riskli yatırımlara girmemizi engelleyebilir. Ancak çok ağır hareket etmemiz durumunda yeni fırsatları kaçırmamız da mümkündür.

Venüs de Boğa burcunda seyahatine başladı. Bu dönemde özellikle finansal anlamda özellikle şanslı ve keyifli bir sürece giriş yapacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilecek tekliflerle karşılaşabilir, yeni kazanç yolları yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra paranızı daha keyfi ve size zevk veren şeylere harcayabilirsiniz, gardırobunuzu yenileyebilir, yeni eşyalarda alabilirsiniz. Venüs her halükarda güzel etkiler yaratacaktır.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ev ve aile konuları ön plana çıkacaktır. Ailemiz ile gerginlik yaşayabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Fikirsel ayrılıklarda kantarın topuzunu biraz kaçırabilir, sert sözler sarf edebiliriz. Uzun zamandır saklanan bir aile sırrı ortaya çıkabilir. Ya da biz bu sırrı ağzımızdan kaçırabiliriz. Evle ilgili yapmak istediğimiz değişiklikler bizi strese sokabilir ve bu yüzden ailemizle aramız iyice bozulabilir.


boğa burcu

Boğa burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Uzun zamandır beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Bu haber doğrudan sizi ilgilendiren bir durum olacaktır. Enerjinizin yükselmesiyle beraber sosyal yönünüz de ortaya çıkıyor. Çevrenizdekilerle plan yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir haber alarak çok sevinebilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür sizin burcunuza geçiyor. İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimiz ve hayatımız ile düzenlemeler yapabileceğimiz bir dönemdeyiz. Yavaş ve emin adımlarla belirlediğimiz hedeflerimize ilerleyebiliriz. Her zamankinden daha fazla konuşkan ve girişken olmamız da mümkündür.

Yine Venüs de sizin burcunda seyahat ediyor. Bu dönemde hayatın keyifli, zevk veren yanları ile daha çok haşır neşir olabileceksiniz. Fiziksel anlamda değişiklikler yapabilir, saç kesiminizi, saç renginizi değiştirebilir, yeni kıyafetler alabilirsiniz. Venüs girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çekilmesine neden olacak ve daha da güzel haber geliyor aşk her an kapınıza çalabilir. Siz aşk için birilerinin peşinden değil, birileri sizin peşinizden koşacağa benziyor. Estetik operasyonlar için de uygun bir süreçtir.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Yakın çevre ve kardeşler ile aramızdaki ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Çok sayıda kısa deniz yolculuğu yapabiliriz. Bu arada kardeşler, kuzenler ve komşular ile aramızda rekabet yaratacak durumlar oluşabilir. İstemeden de olsa ani tepkiler verebilir, kalp kırabiliriz. Ya da onları koruma içgüdüsü ile harekete geçebilir, bu süreçte etrafımız ile tartışmalar yaşayabiliriz.


ikizler burcu

İkizler burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Geçmişteki bir ilişkinizle alakalı haber alabilirsiniz. Belki eski sevgiliniz ya da eşiniz geri dönmek istiyor olabilir. Daha çok maddiyatınıza vakit ayırabilirsiniz. Gelirinizin size yetmediğini düşünerek yeni arayışlara girebilirsiniz. Geçmişinizde bıraktığınız bir olayla ilgili sürpriz bir haber alabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sakin bir şekilde iç dünyamızı gözden geçireceğimiz bir döneme giriyoruz. İnsanlardan uzaklaşarak, kendi başımıza kalmak, düşüncelerimizi düzene sokmak isteyebiliriz.

Venüs de Boğa burcunda seyahatine başladı. Bu dönemde ilişkiniz varsa gereksiz kaprisler, arızalar yüzünden bir takım sorunlar nüks edebilir. Eğer hayatınızda biri yok ise bu dönem çok keyifli ilişkilere çekilemeyebilirsiniz. Genel olarak çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler olabilir. Ama bu etki ile süper yaratıcı olabilir, güzel çalışmalar koyabilirsiniz ortaya.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynakları ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, maddi konularda endişemiz artabilir. Risk almak istesek de sahip olduklarımızı koruma iç güdüsü harekete geçmemizi engelleyebilir. Aşırı temkinli olmak bize fırsatları kaybettirebilir ancak tabii yine de ön sezilerimize de kulak vermekte ve harcamalarda aşırıya kaçmamakta fayda var.


yengeç burcu

Yengeç burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Finansal durumunuz odak noktanız olabilir. Yeni yatırımlar yapmak, gelir kaynaklarınızı arttırmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız vasıtasıyla bir haber öğrenebilirsiniz. Vakıflarda yardıma ihtiyacı olanlar için harekete geçebilirsiniz. Enerjiniz yükselişe geçiyor. Başkalarından çok kendinize vakit ayırmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Kendinizi şanslı hissettirecek sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal hayatımızın canlanabilir, eski arkadaşlar ile tekrar bir araya gelebiliriz. Bir süredir aklımızda olan bir fırsat hakkında bu dönemde harekete geçmemiz mümkündür. Hayallerimizi somut planlara dönüştürme konusunda adım atabiliriz.

Venüs Boğa burcunda seyahat ediyor. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla çok daha keyifli ve size zevk verecek zamanlar geçirebilecek, onlardan yardım, destek, fayda görebileceksiniz. Daha çok sosyalleşebilecek, yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabileceksiniz. İşin içinde Venüs olduğundan dolayı gelecek her türlü sosyal aktiviteye dahil olmaya çalışın, lakin aşk oralarda bir yerde olabilir! Özellikle kadın arkadaşlarınızdan daha çok fayda görebileceksiniz.

23 Nisan’da Mars sizin burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde, imajımız, kendimizi dış dünyaya ifade etme biçimimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha enerjik ve cesur hissedebiliriz. Daha çok konuşmak isteyecek, özellikle zihinsel olarak kendimizi daha çok göstermek isteyeceğiz. Ancak ruh halimiz son derece inişli çıkışlı olacak. Bir an cesaretle ilerlerken öbür an kendimizi koruma altına almak üzere kabuğumuza çekilebiliriz.


aslan burcu

Aslan burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Önceden başvurduğunuz bir iş için mülakata çağrılabilirsiniz. Sağlığınız bir adım öne çıkabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa birkaç gün kendinizi yormamak iyi olacaktır. Psikolojik olarak da nedenini bilmediğiniz şekilde kendinizi duygusal ve melankolik hissedebilirsiniz. Bu belki de geçmişe çok fazla takılmanızdan kaynaklanabilir. Kariyer hayatınızı ilgilendiren sürpriz olumlu bir haber alabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kariyerimizde amaçladığımız noktaya adım adım ilerlemek için yeni planlar yapabiliriz. Mantıklı, temkinli ve akılcı davranışlarımız üstlerimiz tarafından takdir edilebilir. Ancak fazla temkinli davranarak, yeni kariyer fırsatlarını kaçırmamaya dikkat etmeliyiz.

Venüs Boğa burcunda seyahati kariyerinizin parlamasına etki ediyor. İşinizden, yaptığınız, meşgul olduğunuz işten çok daha fazla keyif alabileceksiniz. İş değiştirmek isteyenler görüşmelere gidebilirler, üstlerinizden, yöneticilerinizden harika destekler alabileceksiniz. Kariyerinizde kadın figürlerden güzel destekler söz konusu olabilecek. Terfi, maaş zammı gibi durumlarda söz konusu olabilir.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İç dünyamızda iniş çıkışlar ve çalkantılar yaşayabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Derinlerde yatan korkularımız ön plana çıkabilir. Gizli düşmanlarımızla ya da arkamızdan konuşanlarla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Karar vermemiz çok zorlaşabilir, ruhsal ikilemlerde kalabiliriz. Bu dönemde sağlığımıza zarar vereceği için gerginlikten uzak durmaya çalışmalıyız.


başak burcu

Başak burcu 19 – 25 Nisan haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Şansınız açılıyor. Sosyal yönünüz ön planda olacak. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Daha fazla evreni anlamak adına felsefe, astroloji gibi konulara ilginiz artabilir. Dostlarınızdan davetler alabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizlerin başarılarından bahsediyor olabilir. Eğitim hayatınızı, yurt dışı işlerinizi ilgilendiren sürpriz haberler alabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde uzun süredir aklımızda bulunan bir eğitim ya da bir yurt dışı seyahati somutluk kazanabilir. Eğitim ya da yabancı ülkelerle ilgili emek verdiğimiz bir projede mutlu sona ulaşabiliriz.

Venüs’ün Boğa burcundaki seyahati bu dönemde keyifli seyahatler, tatiller planlama konusunda sizlere destek olacaktır. Eğer tatil için zamanınız yok ise aynı şekilde size keyif verecek bir eğitime başlayabilir, seminere katılabilirsiniz mesela! Bunun yanı sıra akrabalarınızdan, teyzenizden, kuzenlerinizden de destekler görebilirsiniz. Halkla ilişkiler, reklam, PR çalışmaları için harika bir süreçtir mesela bu! Olası mahkemeleriniz varsa güzel bir şekilde sonlanabilir, anlaşmaya varabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, yeni insanlarla tanışabilir, yeni sosyal çevrelere girebilir, kendimize yeni gelecek planları kurabiliriz. Sosyal çevremiz vasıtasıyla önümüze yeni iş fırsatları çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmeli, korkak davranmamalı ancak bir taraftan da temkini de elden bırakmamalıyız.terazi burcu

Terazi burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Güzel bir dönemde olacaksınız. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Vaktinizi dışarıda sosyal ortamlarda geçirme eğiliminde olacaksınız. İki haftalık süreçte miras konunuz varsa yeni bir gelişme olabilir. Kredi başvurunuz veya kart başvurunuz onaylanabilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bir ameliyat kararı çıkabilir. Kariyer konularınız gündeminizde olabilir. Borçlarınızı, ödemelerinizi kapatmak için sürpriz bir para elinize geçebilir. Bu haberle beraber rahatlayabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan kendimizi riske atmaktan ve ani kararlar kaçınacağımız bir dönemdeyiz. Ancak önümüze gelen yeni yatırım fırsatlarını, fazla ağırdan alarak kaçırmamaya dikkat etmeliyiz.

Venüs’ün Boğa burcundaki seyahati sizlere  maddi anlamda her türlü şans ve fırsatı sunabilir. Bu süreçte kazançlarınızı arttırabilir, borç ihtiyacınız var ise bunu karşılayabilir, ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer bir partneriniz var ise paranızı daha çok onun için harcayabilir, eşinizin maddi koşullarında güzel gelişmeler meydana gelebilir, ortaklaşa yürüttüğünüz bir takım işleriniz var ise kazançlarınızda artışlar meydana gelebilir.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kariyer ve gelecek hedeflerimiz hakkında biraz gergin ve endişeli olabiliriz. Üstlerimiz ve ebeveynlerimiz ile yaşayabileceğimiz gerginlikleri tırmandırmamızda fayda var. Gerekli tepkileri gerekli zamanlarda vermek bizi daha sonra yaşayacağımız sorunlardan kurtaracaktır. İşimiz için aşırı korumacı olmak, esnek davranmaktan kaçınmak da bize zarar verebilir.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 19 – 25 Nisan haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: İş hayatınız aklınızı kurcalıyor olabilir. Belki yoğun çalışmanız gerekecek ama bu durum sizi kariyerinizde güçlendiriyor olacak. Eşinizi veya sevgilinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili haberler alabilirsiniz. Birbirinizle daha fazla iletişim kurmaya ihtiyacınız olabilir. Enerjiniz yükselişe geçiyor. Eğitim hayatınız, uluslararası konularınız da gündemde olabilir. Bazılarınız tatil planları yapmaya başlayabilir. İlişki ve evlilik hayatınızda mutlu olacağınız sürpriz bir haber alabilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz ile daha fazla empati kurabilir, sorunlarımızı akılcı bir şekilde çözmeye çalışabiliriz. İlişkimiz ya da ortaklıklarımız ile ilgili uzun süredir planladığımız bir şeyi gerçekleştirebilir ya da nihai bir karara varabiliriz.

Venüs Boğa burcunda seyahatine başladı. Aşk, evlilik, söz, nişan, ciddi ilişkilerin başlaması gibi konular gündeminize gelebilir. Eğer yalnızsanız aşk her an bir şekilde kapınızı çalabilir, bir birlikteliğiniz var ise daha romantik zamanlara dalış yapabilir, hediyeler alabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin kılık kıyafetine de minik dokunuşlar yapabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklardan yana şanslı ve de bereketli bir döneme giriyorsunuz.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi atıl ve enerjisiz hissettiğimiz bir dönemden sonra tekrar harekete geçerek, yeni bir eğitim alabilir ya da seyahat planları yapabiliriz. Bu dönemde dikkatli olmamız gereken şey, başkalarının görüşlerine ve inançlarına karşı saygılı olmaya çalışmak. Kendi değerlerimizi korumak adına başka fikirlere savaş açmaktan kaçınmalıyız.


yay burcu burç yorumları

Yay burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Olumlu enerjiler aldığınız bir süreçte olacaksınız. Enerjiniz artıyor. Seyahatlere çıkma eğiliminde olacağınız, dostlarınızla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir dönem. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Sağlık probleminizle ilgili bir tahlil sonucu elinize geçebilir. Maddi konularınız gündemde olabilir. Borçlarınızı kapatmak için harcamalarınızı kısabilirsiniz. Çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bu durum beklemediğiniz anda yüzünüzü güldürebilir.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda, sabırlı, temkinli, düşünerek hareket eden, soğuk kanlı bir imaj çizebiliriz. İşle ilgili projelerde yeteneklerimiz ve çalışkanlığımız, iş arkadaşlarımız tarafından takdirle karşılanabilir. Aşırı çalışma yüzünden sağlığımızın bozulmamasına dikkat etmeliyiz.

Venüs Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu dönemde olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Maddi konular ile ilgili endişelerimiz artabilir. Ancak bir yandan da harcama dürtülerimiz de artabilir. Ortak kaynakların kullanımı konusunda partnerimiz, eşimiz ya da ailemiz ile tartışma yaşayabiliriz. Fazla risk aldığımızı düşünüp, korkuya kapılmamız, bu sefer de aşırı korumacı davranmamız yüzünden eleştirilmemiz ve bu nedenle gerilmemiz de mümkün.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 19 – 25 Nisan haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Maddiyatınıza odaklanabilirsiniz. Kredi ödemeleriniz, harcamalarınız için gelir gider dengenize bakabilirsiniz. Rahatsızlıklarınız varsa ameliyat gündemi oluşabilir. Sevdiğiniz veya çocuğunuzla ilgili haberler alabilirsiniz. Onların başarısı veya sağlığıyla ilgili olumlu bir gelişme olabilir. Eşiniz, sevgiliniz gündeminizde olacaktır. Ortaklıkla kurduğunuz işinizle ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili beklemediğiniz sürpriz bir haber sizi mutlu edebilir.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda bir şeylerin sonuca ulaştığı bir döneme giriyor olabiliriz. İlişkimiz yoksa önümüze uzun vadeli bir ilişki yaşayacağımız biri çıkabilir. Bugüne kadar hobi olarak gördüğümüz bir konuyu, maddi kazanç sağlayacağımız somut bir projeye dönüştürebiliriz.

Venüs Boğa burcunda seyahatine başladı. Aşk her an kapınızı çalabilir, eros oklarını size çevirmeye başlayabilir. Yalnız olanlar önümüzdeki bir aylık süreçte flörtöz durumlar sık sık oluşabilir, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Evli olanlarınız ise çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Hobilerinizden daha çok keyif alabilir, yaşamın daha eğlenceli ve keyifli tarafları ile daha çok haşır neşir olabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Evlilik, ortaklık, anlaşmalar gibi konular ön plana çıkacaktır. İkili ilişkilerde, evliliğimizde ya da ortaklıklarımızda gergin süreçlerden geçeceğimiz bir dönemdeyiz. İki ilişki arasında kalabilir, mevcut ilişkimizde tamam mı devam mı kararını vermekte zorlanabiliriz. Pasif agresif bir tutum takınmak ya da olmadık zamanlarda fazla yüksek tepkiler vermek sorunlarımızı çözmekte yardımcı olmayacaktır.  Daha sonra zararlı çıkabileceğimiz için bu dönem herhangi bir konuda anlaşmalar ya da sözleşmelere imza atmak için uygun bir zaman değildir.


kova burcu burç yorumları

Kova burcu 19 – 25 Nisan haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Evinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev değiştirmeyi düşünüyorsanız bu dönem aradığınız fiyata bulabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir dönemdesiniz. Çalışma hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren bir konuyla ilgili sürpriz bir haber alabilirsiniz. Evlilik ve ilişki hayatınız gündemde olacak. Eşinizle beraber baş başa kalmak isteyeceğiniz zamanlar geçirebilirsiniz.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde bol bol misafir ağırlayabilir, birlikte yiyip içtiğimiz, keyifli sohbetler ettiğimiz masalar kurabiliriz. Evde, bir huzur ve denge ortamı hâkim olabilir. Gayrimenkul alım satımları ile ilgili uzun süredir sonuçlanmasını beklediğimiz bir konu çözüme kavuşabilir.

Venüs’ün Boğa burcundaki seyahati; evinizde, yuvanızda, yaşadığınız yerde keyifli değişimler yapacağınız bir döneme işaret ediyor. Evinizi boyayabilir, eşyaları yenileyebilir, dekoratif anlamda değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizle çok daha keyifli ve mutlu zamanlar sizleri beklemekte. Yine bu süreçte evinizi değiştirebilir, daha güzel ve de konforlu bir eve geçiş yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda iyi niyetli insanlardan çok güzel destekler de alabileceksiniz.

23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş yerimizde, günlük hayatımızda hareketli ancak gerilimli bir döneme giriyoruz. Birlikte çalıştığımız kişilerin fikirlerine karşı daha esnek olmalı, başkalarının parlak fikirlerini kendimize bir tehdit olarak görmekten vazgeçmeliyiz. Yaşadığımız gerginlik yüzünden fiziksel olarak da kendimizi yorgun hissedebiliriz. Sindirim sistemi sorunlarına özellikle dikkat etmeliyiz.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu 19 – 25 Nisan haftalık yorumları

Balık burç yorumları: İletişimle alakalı bir sektörde çalışıyorsanız yeni teklifler alabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni kurslara ya da eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu dönemde aşk hayatınız da gündemde olacaktır. Çocuğunuza vakit ayırmanız gereken zamanlar olabilir. Şanslı bir süreçten geçiyor olacaksınız. Gelirinizi ilgilendiren güzel sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bu bir maaş veya prim artışı olabilir.

19 Nisan’da Merkür Boğa burcuna geçiyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde keyifli bir döneme giriyoruz. Aramızdaki sorunlara daha sabırlı ve sakin yaklaşabilir, birlikte güzel zamanlar geçirebiliriz. Bir süredir aklımızda olan bir eğitim fırsatını değerlendirmek için uygun bir dönem olabilir. İşle ilgili kısa ama zevkli yolculuklara çıkabiliriz.

Venüs Boğa burcunda seyahatine başladı. Bu dönemde çeşitli keyif amaçlı seyahatler planlayabilir, kendinize tatil kaçamakları ayarlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden, komşularınızdan, kardeşlerinizden güzel destekler ve haberler alabilecek özellikle kardeşlerinizin yaşamı ile ilgili güzel gelişmelere tanıklık edebileceksiniz. Bu süreçte daha çok okuyabilir, araştırabilir, size keyif veren, yüzünüzü gülümseten yazılara hayatınızda daha çok yer verebilirsiniz. İletişim, tanıtım, organizasyon, reklamla ilgili her türlü konudan fayda sağlayacak girişimleriniz başarı ile sonuçlanabilecektir.


23 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde aşk hayatımızda bir hızlanma olabilir. Mevcut bir ilişkimiz varsa çatışmalardan kaçınmamız ilişkinin geleceği açısından daha hayırlı olacaktır. Sosyal hayatımızda da pasif agresif davranışlarımız arkadaşlarımız ve sosyal çevremiz ile çatışmamıza sebep olabilir. Çocuklarımız varsa, onların geleceği hakkındaki endişelerimiz sebepsiz yere artabilir. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsak, bir hamilelik haberi alabiliriz.

İndigo Dergisi’ni Instagram’da takip et / Kripto para piyasası neden düştü? Bitcoin ve altcoinler çakıldı!