Astroloji: Jüpiter Balık burcunda burç yorumları

Astroloji: Jüpiter Balık burcunda burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Jüpiter Balık

Astroloji: Jüpiter Balık burcunda burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Daha affedici, empatik ve duyarlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Spiritüel temalarla her zamankinden daha fazla iç içe olabilirsiniz. Metafiziksel konulara, din ile bağlantılı konulara karşı ilgi duyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dönemde meditasyon ruhsal gelişiminize katkıda bulunabilir.


Bunun yanı sıra hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönem içerisindesiniz. Bilinçdışınızdaki bastırılmış korkularınızla yüzleşmek ve farkındalık kazanmak için de uygun bir dönem. Jüpiter size ruhsal korunma ve bütünlük vadediyor. Hiçbir karşılık beklemeden başkalarına yapacağınız yardımlar da bu çemberi tamamlama adına bir anahtar görevi görebilir.

Harcamalarınızın artacağı bir yıl sizi bekliyor diyebiliriz. Önümüzdeki bir yıllık süreçte yurtdışı yolculuklarınız artabilir, yurtdışı eğitimde başarılar kazanabilirsiniz. Meditasyon, yoga vb ruhsal alanlara ilginiz artacaktır. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yeni arkadaş gruplarına, derneklere, kulüplere katılmanın tam zamanı! Arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Uzun vadeli planlarınızda ve gelecek ile ilgili umutlarınızda artış olacak.

Gelecek ile planlar yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Sosyal çevreler de daha aktif bir rol oynayacaksınız, ideallerinizi başkalarıyla paylaşacak ve onların desteğini hissedeceksiniz.

Bir yıl boyunca ortak kazançlardan, vergi, ikramiye ya da şans oyunlarından para kazanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde genişleme ve yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır. Büyük kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de olumlu zaman zaman olumsuz değişimler yaşamanız olası.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: İş hayatınızda artık iyi bir statü elde etmenin zamanı geldi. Kariyerinizde başarılı olabileceğiniz ve toplum tarafından tanınma elde edebileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni iş fırsatları veya mevcut iş yerinizde yükselme fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Jüpiter sizi bu dönemde emeklerinizin karşılığında ödüllendirecek. Üstlerinizde olan ilişkilerinizde daha rahat akışlar söz konusu olacak. Ancak iş yerinizde kibirli olmaktan kaçınmalısınız. Bu transiti doğru değerlendirirseniz kendini kariyerinizde daha üst noktalarda göreceksiniz.

Jüpiter kariyer evinizi ışıklandırıyor. Önümüzdeki bir sene boyunca kariyer hayatınızdaki en önemli girişimleri yapmanız için yeterli enerjiler var. Kendi işinizi yapıyorsanız oldukça olumlu gelişmeler yaşayabilir, bunun dışında terfi ya da tebrik alabilirsiniz. Ortak işlerden ve ticaretten de büyük fayda sağlayacaksınız.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Sınırlarınızı genişletebileceğiniz, yüksek eğitime başlayabileceğiniz, uzak ülkelere seyahatlere çıkabileceğiniz ve değişik kültürleri tanıma şansı elde edebileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Öğrenmeye ve entelektüel olmaya yatkın olacaksınız.

Eğer devam eden bir yüksek eğitiminiz var ise, bu alanda rahat akışlar söz konusu olacak. Eğer çalışıyorsanız, işinizle ilintili olarak uzak ülkelere seyahatlere gitme ve yabancı kültürleri daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Yayıncılık ve medya alanları ile ilintili meslek sahiplerini oldukça olumlu bir dönem bekliyor. Hukuki alanlarda da güzel sonuçlar elde etmek mümkün olacak.

Hayatta şansızlık, baba ile ilgili sorunlar yaşadıysanız şansınızın bir anda düzeldiğini hissetmeye başlayacaksınız. Jüpiter uzun yolculukları, hayat felsefesi ve yüksek eğitimi temsil eden evinize giriyor. Bu süreçte yüksek eğitimle ilgili başarı kazanmanın dışında uzun yolculuklardan büyük bir keyif ve yarar sağlayacaksınız. Karaciğerle ilgili sorunları olanlar dikkat etmeli.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Paylaşılan kaynaklar, krediler, miraslar ve spiritüel dönüşüm açısından şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Bu dönem içinde güç savaşlarına karşı daha az duyarlı olacaksınız. Bu konularda daha yönlendirici taktikler uygulamanız mümkün olacak. Başkalarından maddi anlamda destek görebilirsiniz.

Ruhsal anlamda gölge yanınızla yüzleşmek ve kişilik bütünlüğe giden yolda önemli adımlar atmanız muhtemeldir. Bunun yanı sıra her şeyi derinlemesine araştırma ve gözlemleme yetenekleriniz artacak. Bu süreçte kilo almak dışında miras nafaka ya da tazminatlardan büyük kazanç sağlayabilirsiniz.

Aslan burçları genel olarak şans oyunlarına yatkındır ve bu sene boyunca loto ve borsa gibi spekülatif alanlara yönelmeniz olumlu sonuç verebilir. Jüpiter’in Balık burcundaki transiti sizi bu konularda oldukça şanslı kılabilir. Çocuklarınızla bazı sorunlar yaşama olasılığınız da var. Çocuklarınızın ergenlik değişimleri ya da cinsel yönelimleri sizi fazlasıyla meşgul edebilir.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Evlenmek veya bir ortaklık kurmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Ortaklıklar ve ilişkiler sayesinde kendinizi de daha iyi tanımanız mümkün olacak. Yabancı ülkelerden veya farklı kültürlerden kişiler ile tanışmanız olası gözüküyor.

Bu farklı kişiler sizin dünyaya bakışınızı değiştirebilir ve perspektifinizi genişletebilirler. Ortaklıklar sayesinde finansal kaynaklarınızda da artış olması muhtemel. Bazı durumlarda kendinizi bir danışman konumunda bulabilirsiniz ve siz de bir danışmanın desteğini görebilirsiniz. Özellikle halkla ilişkiler alanında çalışanları olumlu günler bekliyor.

Bu yıl var olan bir ilişkinizi evliliğe çevirebilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ortaklıklar anlamında olumlu anlaşmalar yapabileceğiniz bir yıldasınız. Sahip olduğunuz mal ve mülkler açısından da olumlu bir dönemde olacaksınız.


terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Günlük rutin işleriniz ve sağlığınız açısından şanslı olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Problem çözme, analiz etme yeteneklerinizin artması olası. Günlük rutin işlerinizde kendinizi daha faydalı ve yetkin hissedeceksiniz. Ancak fazla detaycı olmamaya çalışmalısınız.

Yanınızda çalışanlardan ve astlarınızdan yana şanslısınız. Günlük işlerinizi onların da desteğiyle daha keyifli bir şekilde halledeceksiniz. Evinize evcil bir hayvan almak için de uygun bir dönem.

Terazi burçları bir yıllık süreçte kilo alımına dikkat etmeliler. İş ortamında ve çevresinde sorunlar zamanla çözülecektir. Size hizmet edenlerden fayda göreceksiniz. Yaşadığınız kargaşa ve gel-gitleri çok abartmamaya çalışmalısınız. Küçük kardeşiniz ve akrabalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Eğlence ve romantizm dolu bir dönem sizi bekliyor. Bu dönemde oldukça yaratıcı olmanız ve kendinizi orijinal bir şekilde ifade etmeniz mümkün olacak. Yeni ve yaratıcı projelerde görev alabilir ve başkalarının takdirini kazanabilirsiniz.

Özel hayatınızda ise; sosyal hareketlilik, yeni ilişkiler veya mevcut sevgilinizle romantizm dolu dakikalar sizi bekliyor. Çocuklarınız var ise, onlarla olan ilişkileriniz de rahat akışlar söz konusu olacak. Eğer çocuklarınız yok ise, bu dönem içerisinde hamile kalmanız olası gözüküyor. Sanatçılar için de bir eser ortaya çıkarmak için uygun bir dönem.

Yaratıcılık, çocuklar ve eğlence konuları yıl boyu gündeminizde olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız önümüzdeki bir yıl çok olumludur. Kendinizi yeni hobi ve uğraşların içinde bulacaksınız. Paranızı çeşitli yatırımlarda değerlendirin. Jüpiter ışıkları altında aşk ve romantizmin keyfini çıkarın.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Kendinizi evde veya ailenizle huzurlu ve şanslı hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Evde daha çok vakit geçirmek isteyebilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir eviniz yok ise, bu dönem içerisinde bir ev almanız veya mevcut evinizi yeniden dekore etmeniz olası. Hem evinizi hem de aile ilişkilerinizi iyileştirmek isteyeceksiniz. Aidiyet ve güvenlik güdüleriniz bu dönemde ön planda olacak. Uzun zamandır halledilemeyen ailevi sorunların da bu dönem içerisinde çözümlenmesi olası gözüküyor.

Yükselen yöneticiniz Jüpiter oldukça güçlü olduğu Balık burcundaki transitinde sizin iç dünyanızı ve mutluluğunuzu temsil eden evinize giriyor. Bu transitten en çok etkilenecek iki burçtan biri de siz Yay burçlarısınız.

Sahip olduğunuz eşyalar, mal ve mülklerinizle ilgili sorunlar yaşadıysanız bu sorunlar çözülecektir. Yeni eşyalar, yeni bir araba ya da ev sahibi olmak için mükemmel enerjiler altındasınız. Annenizin sağlık sorunları varsa düzelecek ve 1 yıl boyunca oldukça keyifli ve konforlu bir hayat süreceksiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Eğitim ve iletişim konularında şanslı olduğunuz bir döneme başlıyorsunuz. Öğrenmek ve iletişim yeteneklerinizi geliştirmekten keyif alacaksınız. Yeni fikirler üretebileceksiniz. Eğer bir yazarsanız, yeni bir kitaba başlamanın tam zamanı.

Kısa seyahat fırsatları da bu dönem içerisinde karşınıza çıkabilir. Sıkıştığınız konularda ise; yakın akrabalarınızdan (özellikle kardeşlerinizden) ve komşularınızdan destek göreceksiniz.

Geçtiğimiz süreçte çok fazla para harcamış olabilirsiniz. Bu süreçte yeni bilgi ve deneyimler kazanacak, yeni projeler hayata geçirecek ve birçok kısa yolculuğa çıkacaksınız. Proje yönetimi, girişimcilik, yazım işlerinde olumlu gelişmeler var. Varsa küçük kardeşiniz nedeniyle harcamalar yapacak, yakın çevreniz ve akrabalarınızla bazı sorunlar ortadan kalkacaktır.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Kova burçları önümüzdeki bir yıllık süreçte paraya doymayacak! Para, bolluk ve varlık artık sizin için ön plana çıkıyor. Kişisel finansal kaynaklar açısından şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Maddi sorunların bu dönem içerisinde artık nihayet çözülmesi muhtemel görünüyor.

Üretken olacağınız ve yaptığınız işlerden kâr elde edebileceğiniz günler sizi bekliyor. Para kazanma konusunda kendinize olan güveniniz artacak. Kendinizi daha değerli hissedeceksiniz. Ancak kişisel zevkleriniz ve tutkularınız adına fazla para harcamaktan kaçınmalısınız.

Önümüzdeki bir yıl boyunca cebinizdeki para miktarı artacaktır. Kaliteli yemekler ve içecekler sizde iştah kabartacak. Yabancılarla ilgili gelişmeler, paraya dönüştürebileceğiniz yetenekleriniz sayesinde işte ve parasal alanda ilerlemeler olacak. Hayattaki genel bilgi seviyeniz bu sene oldukça gelişecek ve maddi açıdan güzel bir yıl olacaktır.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Artık kendinizi oldukça iyimser ve neşeli hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Geçmişte olanların sizin için fazla bir önemi kalmayacak. Geleceğe umut dolu bakacaksınız. Kişisel yeteneklerinizi farkına varacaksınız.

Kendinize ve kâinata olan güveniniz artacak. Kişisel hedeflerinize ulaşmak adına harekete geçmek için uygun bir dönem sizi bekliyor. Ancak fazla iyimser olup, aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.


Sizin burcunuzda gerçekleşen bu olumlu Jüpiter transiti, sizler için hayatınızdaki en mutlu dönemlerden biri olabilir. Başta kişilik ve sağlığınız olmak üzere kariyer hayatınızda da gelişmeler yaşanacaktır. Bu süreçte evlilik düşünüyorsanız bu da gerçekleşebilir. Sadece birazcık çabayla birçok istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evren bu yıl sizden yana!

Instagram’da takip edin / Boğa burcunda Yeni Ay burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.