Korku evi çalışanı ürkütemediği çocuğu bıçakladı!

ABD’nin Ohio eyaletinde korku evine giden 11 yaşındaki bir çocuk, kendisini korkutmak isteyen çalışan tarafından bıçaklandı.

Korku evi

Karen Bednarski, adı açıklanmayan oğlunun 18 Eylül’de ABD’nin Ohio eyaletinde Berea bölgesinin popüler korku evlerinden birine gittiğini söyledi.

Bednarski’nin açıklamalarına göre Christopher Pogozelski adlı çalışan oyun sırasında oğlunu bıçakla korkutmaya çalıştı. Ancak küçük çocuk “Bıçak sahte” diyerek korkmadığını gösterdi.


Pogozelski ise bunun ardından gerçek olduğunu kanıtlamak için bıçağı oğlanın ayaklarının çevresinde yere saplamaya başladı. Bu sırada kazara çocuğun ayak başparmağı kesildi.

Korku evinin sahibi Rodney Geffert, parmağında yaklaşık 3 santimetrelik kesik olan çocuğa ilk yardımın yapıldığını söyledi. Durumu kötü olmayan çocuk, bunun ardından korku evindeki oyuna devam etti.

“Çalışanın gerçek bıçak taşıması kabul edilemez!”

Bednarski, olay çıkarmak istemediği için çocuğunun devam etmesine izin verdiğini bildirdi.

Öte yandan korku evinde sadece kauçuk ve köpük eşyalar kullanıldığını kaydeden Geffert, çalışanın gerçek bıçak taşımasını kabul edemeyeceklerini ve kovulduğunu açıkladı.

Berea polisinden Tom Walker, 22 yaşındaki Pogozelski’nin ihmal sonucu saldırı suçlamasıyla karşı karşıya olduğunu ifade etti.


Kaynak: Independent Türkçe, CNN International, News 5 Cleveland

Beyin cerrahı, kopan parmaklarıyla hastaneye koştu!