Altın Takı Sektörünün Parlayan Yıldızı: Goldium

Kusursuz işçiliği modern çizgiler ile buluşturan Goldium şıklığın ve zarafetin simgesi olmaya devam ediyor.

Goldium altın takı

Özel tasarımları ile beğeni toplayan Goldium altın işçileri ile en güzel takıları sizler için üretiyor. Şıklığınızın ve zarafetin bir arada yer aldığı Goldium her zevke uygun olarak tasarlanıyor. Goldium’da usta eller ile el emeği göz nuru olarak üretilen takılar adeta göz kamaştırmaktadır. Aşkın ve sevginin simgesi olan bu özel takılar her zaman asaletin ayrılmaz bir parçası olacak.

Goldium

Goldium Altın Mücevher Tasarımlarıyla Büyülüyor

Kaliteli ve güvenilir hizmetin doğru adresi olan Goldium göz alıcı tasarımları ile büyülemeye devam ediyor. Aşkın ve sevginin sembolü olan altın takılarda kaçırılmayacak fırsatlar ile sizleri bekliyor. Modern ve geniş bir koleksiyona sahip olan Goldium, talep ettiğiniz her türlü altın takı modelini en kısa süre içerisinde üretecek alt yapıysa sahip olarak karşınıza çıkmaktadır.

Güler yüzlü hizmet güvencesi kapsamında her daim başarılı çalışmalara imza atan Goldium bir dünya markası olma yönünde emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

altın takı tasarımları

Özellikle belirtilmesi gerekir ki Goldium ailesi olarak siz kıymetli müşterilerimize her daim son derece geniş bir yelpazede imkanı sunmaktan gurur duymaktayız. İnternet sitemizde yer alan sizin için özel olarak tasarlanmış ürünlerimizi inceleyerek en avantajlı ve uygun fiyatlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Sizler için büyük bir titizlikle bir araya getirilmiş olan internet sayfamızdaki özel indirimli ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Her daim güler yüzlü hizmet kapsamında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde gümüş düğüm bilezik Goldium tarafından sizlere hediye olarak verilmektedir. İsteğe bağlı olarak telefonla da siparişini verebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve kredi kartına 6 taksit imkanı sunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına internet sitemizde yer alan müşteri hizmetleri ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde bulunan sipariş takibi kategorisinden satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş durumunu takip edebilme imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Sipariş takibi esnasında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız müşteri hizmetleri ekibimizden destek alabilirsiniz.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.