Aypa Mücevher Yeni Yıl Alışverişinde İlk Tercih Oldu

Yılın son ayları ile birlikte yeni yıl hediyesi için alışveriş merkezleri dolup taşarken online satışlarda da hediyelik eşyalarda talep yoğunluğu yaşandı. Her yılbaşında olduğu gibi bu sene de koleksiyon mücevherler ve özellikle pırlanta kolye modelleri en çok tercih edilen hediyelerden.

Aypa Mücevher

Aypa Mücevher, yılbaşı özel koleksiyonuyla bu yıl da en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Farklı bir yeni yıl hediyesi ile sevdiklerini şaşırtmak ve sevindirmek isteyenlerin ilk tercihi ise Aypa Mücevher koleksiyonunda yer alan etkileyici pırlanta kolye modelleri. Yıldız geçidi koleksiyonunda yer alan yıldız tasarımlı özel pırlanta kolyeler ise yeni yıl hediyesi arayanların en çok tercih ettiği parçalardan.

Aypa Mücevher’in yeni yıl hediyesi için kendilerini tercih eden müşterine bir de özel sürprizi var. Tüm koleksiyonlarında birbirinden göz alıcı modeller için fiyat indirimi uygulayan marka, vade farksız üç taksit ödeme seçeneği ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Online alışveriş tercih eden müşterilerine aynı gün kargo imkanı ile sunduğu seçili koleksiyonları sayesinde yeni yıl hediyesi alışverişini son günlere bırakanların da imdadına yetişiyor.

Yeni yıl hediyesi için koleksiyon mücevherler arayanlara birbirinden farklı ve ışıltılı modelleri ile hizmet veren Aypa Mücevher’in en çok tercih edilen modelleri ise şöyle;

0.26 Karat Tektaş Kolye

Tektaş Kolye

Beyaz altın ve pırlantanın muhteşem birlikteliğinden doğan bu özel model yıldız tasarımı ile yeni yılı hatırlatan ikonik modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özenli el işçiliği ve parıltılı görünümü modelin tercih edilmesinin nedenlerinden sadece birkaçı. %20 ye varan indirim avantajı ile modele oldukça uygun fiyatlarla sahip olmak mümkün. Yeni yıl hediyesi arayışında olanlar için uygun fiyatı ve güvenli ödeme seçenekleri ile bu ürüne sahip olmak Aypa Mücevher ile mümkün.

Pırlanta Taşlı Kar Tanesi Kolye

Kar Tanesi Kolye

Yeni yılın simgesi haline gelen kar tanesi figürünün en ışıltılı halini bulabileceğiniz bu özel model, %15 indirim fırsatı ile Aypa Mücevher koleksiyonunda yer alan en özel parçalardan. Üzerinde yer alan farklı büyüklüklerde toplam 0,25 karat pırlanta, modelin son derece göz alıcı görünmesini sağlıyor. Uygun fiyatı ile bütçe dostu pırlanta kolyeler arasında sayılabilecek bu model sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel yıl başı hediyesi olabilir.

7 Taş Suyolu Pırlanta Kolye

Suyolu Pırlanta Kolye

Yeni yıl hediyesi için etkileyici bir gerdanlık arayanlar için Aypa Mücevher pırlanta kolye koleksiyonunda yer alan bu özel ürün de en çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Farklı tasarımı ve özenli el işçiliği ile taçlandırılan görselliği bu modelin en çok tercih edilen parçalar arasında yer almasının ana nedenlerinden. Toplamda 1,39 karat pırlanta taş ile oluşturulan bu özel tasarım hem ışıltılı hem de son derece gösterişli.

Osiris Kolye

Sirius Kolye model

Horus’un Gözü koleksiyonunda yer alan bu özel tasarım safir ve pırlantanın bir arada yer aldığı nazar boncuğu içeren etkileyici bir göz figürünü içeriyor. Yeni yıl hediyesi için bu yıl Aypa Mücevher’in en çok talep gören modelleri arasında yer alıyor. Üründe kullanılan siyah pırlanta taşlar, göz alıcı ve sıra dışı bir görünüm ortaya koyuyor. %15 indirimli özel fiyatı ile yeni yıl hediyesi arayışında olanlara cazip bir alternatif olarak sunuluyor.

Wedjat Kolye

Osiris Kolye

Siyah ve Brown pırlanta parçalarının da eşlik ettiği bu özel pırlanta kolye modeli, Aypa Mücevher koleksiyonunun yeni yıl için özel indirimlerle sunduğu ürünler arasında yer alıyor. Safir taşların eşliğiyle şekillenen 14 ayar sarı altın pırlanta kolye, hem şık hem de farklı tasarımlar arayanların da gözdesi. Bilgeliği temsil eden bu özel modeli yeni yılda sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sirius Kolye

Wedjat Kolye

Aypa Mücevher’in en beğenilen koleksiyonlarından olan Yıldız Geçidi Koleksiyonu’nda yer alan bu özel tasarım, pırlanta çekiciliğini sarı altın ile bir arada sunuyor. Özel yıldız formu nedeni ile özellikle yeni yıl hediyesi arayışında olanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Özel zinciri ve ışıltılı yıldız figürü ile bu yıl başında sevdiklerinizi etkileyecek bu özel modele %15 indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.