Astroloji: 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Astroloji: 21 – 27 Şubat 2022 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 21 – 27 Şubat 2022 haftalık burç yorumları. 21 Şubat, 22 Şubat, 23 Şubat, 24 Şubat, 25 Şubat, 26 Şubat ve 27 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Not: Burç yorumlarınızı okuduktan sonra yazının en altında yer alan burçlara göre haftanın tavsiyelerini okuyabilirsiniz.


koç burcu

Koç burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta hem profesyonel hem de kişisel cephede ekstra baskı olabilir. Bu, zihinsel strese katkıda bulunabilir ve gereksiz çatışmalar içine girebilirsiniz. Aman dikkat! Her durumda, aile üyelerinizle düşünceli bir şekilde iletişim kurun ve gerekirse finansal tasarruf konusunda onlardan uygun tavsiyeler alın.

Çocuklarınız başarılarıyla gurur duymanızı sağlayacak. Tüm sorunlara rağmen, işinize dikkat ederseniz, kesinlikle başarıya ulaşacaksınız. Bu nedenle, zihninizi kontrol altında tutun ve doğru yönde ilerlemeye gayret gösterin. Yabancı bir okula veya koleje kabul almaya çalışıyorsanız, başarıyı tadacaksınız.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Ummadığınız birinden bir ilan-ı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa bu Dolunay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Belki de partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz.

Sosyal hayatın, aşk hayatın veya varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin. Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Sevginizi hak edenlere verin. Kalbinizin ateşinin başka bir kalpte parlamasına izin verin. Kendinizi şımartın!

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için uygun bir dönem. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır.

Geçmişte gündemini meşgul etmiş bir konu tekrar önüne gelebilir. Sağlığına özen göstermekte fayda var. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yaparak kendinle baş başa kalmaya daha çok vakit ayırabilirsin. Biraz rahatlamak, geri çekilmek, dinlenmek anlamında önemli bir dönemdesiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Aklınızdan geçeni dile getirmeyin. Bu süreci, kendi içinize dönmek, olayları değerlendirme dönemi olarak görmeniz önemli olacak.

boğa burcu

Boğa burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta iş yükünüz biraz artabilir ama bunu iyi yönetebileceksiniz. Bu, geçmiş deneyimlerinizden öğrenerek yeni stratejiler ve planlar oluşturmak için uygun bir dönem. Parasal kaynaklarınızı geleceğe akıllıca yatırmanıza yardımcı olacak bir dönemdesiniz. İşbirliklerini aramak için işyerindeki diğer kişilere saygı ve haysiyetle davranmanızda fayda var.

Mesleki sebeplerden dolayı evden uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda aileniz sizi duygusal olarak destekleyecek ve mümkün olan her şekilde size yardımcı olacaktır. Öğrenciler sınavlarında başarılı olabilecek ve beklentilerinden daha yüksek performans gösterebileceklerdir. Bacak ve ayaklarla ilgili sağlık sorunları bu hafta sizi biraz rahatsız edebilir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Bu Dolunay döneminde evinizi değiştirebilir, yeni bir eve geçebilir, ev almak için kolları sıvayabilirsiniz. Ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Belki de arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home office tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz.

Ev hayatın ile iş hayatın arasında denge kurmak konusunda ikilem yaşayabilirsin. Bu süreçte kendine dair iç gözlem yaparak duygularını, etrafındaki dünyaya yönelik sergilediğin tavırlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Diğer taraftan da evinde dikkat çekici yenilikler yapmaya yönelik girişimlerin olabilir. Bu süreçte ailenle veya yakın çevrenle, sevdiğin arkadaşlarınla evinde keyifli vakitler geçirebilirsin. Evinizi her zaman bir kale gibi hissedin ve kendi yaşam alanınıza değer verin. Her sabah uyandığınızda, hayatınızı inşa etmenin zamanının geldiğini hatırlayacaksınız. Kapınızı çalacak bir fırsata karşı hazır olun.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Sosyal hayatın hareketleniyor. Tek başına vakit geçirmek için hiç uygun bir dönemde değilsin. Aksine bolca sosyal organizasyonlar içine katılmakta fayda var. Arkadaşlarından veya bu kalabalıklar içinde hiç ummadığın anda karşılaşabileceğin kişilerden seni hayallerine götürebilecek destekler görebilir, onlar vesilesiyle çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ekip çalışmaları içinde lider tavrınla ön plana çıkabilirsin.

Bu bir aylık dönemde sosyal çevrenizden olumlu anlamda fayda sağlayabilirsiniz. İşten kazançlarınız artabilir. Çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlayacak. Hayal gücünüzün yüksek çalışacağı bu dönem, işten elde edilen gelirlerinizi artırabilir, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz, arkadaşlarınıza, eşinize, dostlarınıza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta konfor alanınızdan çıkmanız gereken ve risk almaya uygun bir dönemdesiniz. Akıllı davranmanız ve iş yerindeki kritik sorunları çözmek için zekanızı ve etkinizi kullanmanız gerekecek. Planlarınızın kesintiye uğrayabileceği bazı yeni aile sorumluluklarını üstlenebilirsiniz.

Bu süre zarfında kendinizi ev işlerine kaptırmış hissedeceksiniz. Yatırımlarınızda dikkatli olun ve parasal kaynaklarınızla ilgili riskli girişimlerden kaçının. Öğrenciler rekabete dayalı sınavlarda iyi performans gösterecek ve ailelerini ve öğretmenlerini gururlandıracak. Bazı solunum sorunları yaşıyorsanız, gerekli önlemleri almanız tavsiye edilir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. İş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Bir yatırım için kredi araştırması içine girebilirsiniz. Ev almak, iş yeri açmak gibi bir durum için de olabilir bu. Yalnız miras veya nafaka ile ilgili konularda koşullar ilk etapta gergin ve sınırlarınızı zorlayıcı bir etki yapsa da koşullar lehinize dönecektir. Bu dönem eşiniz veya ortağınız daha çok para kazanabilmek uğruna çok daha fazla çaba sarf edebilir, daha çok emek verebilir yapılan işler için.

Yaşamında özellikle eğitsel konular ve yolculuklar ön plana çıkabilir. Kardeşlerinle veyahut yakın çevrenle olan ilişkilerin hareketlilik kazanabilir. Bu ilişkilerin içerisinde açık ve direkt tavırlarınla kendini gösterebilirsin. Yaşam sevincinin yüksek olduğu bir dönemdesin. Etrafına sıcak ve neşeli bir hava yayman mümkün. Ego savaşlarından ve ilişkilerinizdeki istikrarsızlıktan çıkmak sizin faydanıza olacak.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Genel olarak hayatını ve geleceğe dair amaçlarını gözden geçirmek, üzerine düşünmek için uygun bir dönemdesin. Sadece iş ortamında dalgınlıklara ve aşırı hassas tavırlara dikkat etmekte fayda olabilir. Kariyer hayatın ön plana çıkıyor. Göz önüne çıkıyorsun. Ele aldığın çalışmalarda başarılı olmaya ve ilerlemeye açık bir dönem. Kariyerinizde güzel bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş arayanlar yeni bir iş başlangıcı yapabilirler. Önemli iş anlaşmaları veya evlilik için imza atabilirsiniz. Sosyal çevre ile iş yapabilir, iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.

Beklediğin bir terfi varsa bu dönemde onu alarak daha güçlü bir pozisyona geçiş yapabilirsin. Kariyer ve iş fırsatlarınız artıyor. Önünüzdeki bir ay boyunca, kariyerinize, işinize, toplumsal konulara odaklanacaksınız. Anne tarafınıza daha sevgi dolu yaklaşımlarınız ön plana çıkabilir. Kendinizi işinizde, gücünüzde göstermek isteyeceksiniz. Önemli bir takım görüşmeler bu alandan karşınıza gelebilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Kısıtlı zamanınız ve kaynaklarınız var ve bunu en iyi şekilde kullanmak için bu hafta disiplinli olmanız gerekiyor. Çalışırken aşırı kibirli olmayın ve işyerinde başkalarından daha fazlasını beklemekten kaçının. Sizin emrinizde çalışan çalışanları da beklenmedik bir şekilde demotive edebilirsiniz.

Bu hafta işyerinde istikrarı sağlamak için astlarınızla iyi bir ilişki kurmanız oldukça önemli olacak. Gelecekteki herhangi bir sıkıntıya karşı korunmak için birikime odaklanın. Bazı kişisel konularda aile üyelerinizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda metanetinizi koruyun ve onları doğru anlamaya çalışın.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Kişisel anlamda kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya dabir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir veya vergisel bir kazanç olabilir. Eğer işiniz bir ortakla gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Aslında koşullarınız uygun ise, bir ev kredisine girip kendinize yeni bir ev yahut araba alabileceğiniz koşulları da sağlayabilir.

Yaşamında finansal konular ön plana çıkabilir. Kendini finansal anlamda güvencede hissetme ihtiyacının yükseldiği günlerden geçebilirsin. Para kazanma veya harcamaya yönelik iddialı eğilimlerin olabileceği gibi, para kazanmaya dair alternatif projeler geliştirmen mümkün. Ancak bu süreçte risk alma kapasiten yüksek olabileceği için geleceğe yönelik bağlayıcı kararlar almaktan kaçınmakta fayda olabilir. Gücünüze güç katmak için anı kullanmayı iyi bilin. Gitmek istediğiniz hedefe fazladan zaman ayırın. İstediğiniz şeyi elde etmek söz konusu olduğunda yeni bir girişimde bulunun.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Bir konu hakkında kendini geliştirmek, daha da derinleşmek adına eğitim almak üzere yurtdışına seyahat organize etmek isteyebilirsin. Yüksek öğretimle ilgili şanslı bir dönemde olacaksınız. Mahkemesi olanlar avantajlı duruma geçebilirler. Yurtdışı, yabancılarla ilgili işlerden para kazanabilir veya bu alana para harcayabilirsiniz. Bu bir aylık süreçte seyahate çıkabilirsiniz.

Kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte öğrenmekten, keşfetmekten keyif alabilirsiniz. Dışarı çıkmak, farklı insanlarla bir araya gelmek veya sosyal medyada bu insanları tanımak ön plana çıkabilir veya eğitimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bu aralar ilişkilerinize tutkuyla yaklaşıyorsunuz. Yaşamınıza yön verebilecek, ruhsal gelişiminize ve hayatı anlamanıza katkısı olabilecek yeni felsefelerle tanışmanız mümkün. Rutinin dışına çıkmak isteyebileceğiniz bir dönemde olacaksınız ve yeni farkındalıklar kazanmak size çok iyi gelecek.

aslan burcu

Aslan burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta, zihninizin farklı alanlarda gezinmesine neden olabilecek günlük rutininizden sıkılabilirsiniz. Böyle bir durumda, hayatınıza tazelik getirmek için egzersiz, spor gibi bazı aktivitelere katılmanız yerinde olur. Çalışmalarınızı en kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz.

İş insanları, yeni kaynaklarla bağlantı kurma konusunda ve bunlardan finansal faydalar elde etmede başarı elde etmek için yabancılarla ilgili işleri araştırmalıdır. Bunun için doğru stratejiyi benimsemeniz gerekecek. Kişisel cephede, aile meselelerinizi diğer tanıdıklarla paylaşmaktan kaçının. Öğrencilerin istenen başarıya ulaşmak için fazlasıyla odaklanmaları gerekecek.

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi devam edecek. Öncelikle fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz. Yalnız ikili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkartabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için de harekete geçebilirsiniz.

Şubat ayı ortasından ay sonuna kadar ikili ilişkilerin ve varsa evliliğin ön plana çıkabilir. Bir yanın kendini ön plana almak isterken, diğer yanın ikili ilişkilerine odaklanabilir. Bu ikilem içinde gidip gelirken kendini duygusal anlamda zaman zaman abartılı bir şekilde ifade edebilirsin. Genel anlamda yaşam sevincinin ve kendine olan güveninin yüksek olduğu bir zaman dilimindesin. Siz insanlara her zaman güneş gibi ışık saçarsınız. Saçtığınız bu ışığı iyilikle yoğurun. Biliyorsunuz ki bunu bir daha asla unutmayacaklar. Aşk konusunda değişime hazır olun. İlişkinizin şartlarını yeniden dengeleyin. Yeni bir fırsat yakalamaya hazır olun.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Yaşamında ortaklaşa paylaşımlar, banka kredileri, vergiler, borç almak veya vermek gibi konular ön plana çıkabilir. Kredi-miras konuları, eşinizin kazancı, ortak kazanç alanlarında şanslı bir dönemde olacaksınız. Yurtdışı ile ortak iş yapanlar buradan para kazanabilirler. Eğitim ya da seyahat için kredi başvurusunda bulunanlar otoriteden destek alabilir.

Artık finansal konular daha çok ön plana çıkmaya başlıyor. Ödemelerinizin üzerine odaklanabilirsiniz. Nafaka gibi konular gündeminizde olabilir. Öte yandan eşinizin parasal konularıyla ilgileniyor olacaksınız. Banka, kredi, faiz bu gibi alanlar önem kazanacak. Rüyalarınız bu dönem size yol gösterebilir, sezgileriniz kuvvetli olabilir.

başak burcu

Başak burcu 21 – 27 Şubat haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta finansal hayatınızda bir gelişme yaşanabilir. Bekleyen faturaları ve borçları ödeyebileceksiniz. Ancak, bu süre zarfında kimseye para vermekten veya borç vermekten kaçının. Zira sizin ihtiyacınız olabilir. Beklenmedik bir şekilde işyerinde bazı önemli rolleri ve sorumlulukları üstlenmeniz istenebilir. Böyle bir durumda, dürtüsel, bencil kararlar almaktan kaçının.

Bu hafta bekleyen herhangi bir anlaşmazlığı çözerek ailenizin mali durumunu iyileştirmede başarılı olacaksınız. Anne babanız sizinle gurur duyacak ve fikirlerinizi ve zekanızı takdir edecektir. Öğrenciler derslere konsantre olmakta zorlanabilirler. Mide ve sindirim ile ilgili sağlık sorunları bu hafta şifalanacaktır.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Aşk hayatınız canlanmaya başlıyor, cinsel enerjiniz yavaş yavaş yükseliyor. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda stresli koşullar olabilir. İlişkilerinizin temeli daha çok cinsellik olabilir. Bu süreçte hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek için vücut enerjinizi ve kaslarınızı çalıştıracak aktivitelere yönelebilirsiniz. Sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Diğer yandan bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz.

Günlük ya da iş yaşamına ilişkin sorumlulukların ön plana çıkarken sen kendi iç dünyana yönelmek isteyebilirsin. Şubat ayı ortasından ay sonuna kadar sosyal ortamlardan uzaklaşıp biraz yalnız kalma isteğin yükselebilir. Bu isteğini ifade ederken biraz abartılı tavırların olabilir. Sağlığınla ilgili konulara özenli yaklaşmak faydalı olabilir. Unutmayın ki ilerlemekten korkarsanız hayatın zorlukları her zaman karşınıza çıkar. İyi şeyler zaman alır. Emek vermeniz gerekir. Sonucunda yüzünüz gülecek.


Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. İkili ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında şanslı bir dönem başlıyor sizin için. Evlilik, ortaklık yahut her türlü ikili ilişkinde fedakârca tutumlar ön plana çıkabilir. İlişkileriniz önem kazanıyor. Bir ay boyunca ilişkilere adeta kendinizi kaptıracaksınız. Özel hayatınıza, aşk hayatınıza, sevdiklerinize daha fazla vaktinizi ayırmak isteyeceksiniz.

Bu dönem yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Belki işinizdeki bir değişimi sevdiklerinizle beraber atlatmak veya işinizdeki sorunları onlara anlatmak, onlardan onay ve destek almak isteyeceğiniz bir dönem olacak. Rutinlerinizde eksik tamamladığınız noktalara yeniden göz atarak tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Ruhsal, psikolojik, kişisel gelişim gibi konularda danışmanlık verenler çeşitli işbirliklerine girebilir veya danışmanlık alabilirler.

terazi burcu

Terazi burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta, çalışanların masrafları yüksek olabilir. Bu yüzden birikim yapabilmek adına daha çok emek harcamanız, daha fazla çalışmanız gerekebilir. Sahada fazla mesai harcamak sizi aile mutluluğundan biraz mahrum edebilir. Ancak, zihinsel stresinizden kurtulmak istiyorsanız, hane halkınızla biraz zaman geçirmeniz de gerekecek.

Yatırımcılar, iş insanları bu hafta iş gereksinimleri için istenmeyen kısa seyahatlere çıkmak zorunda kalabilirler. Şu an için bu yolculuktan kaçınmak daha iyi olacak, aksi takdirde maddi kaybın yanı sıra zihinsel strese de neden olacaktır. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmak için planlı bir şekilde ilerlemeleri gerekiyor. Kol ve pankreasla ilgili sağlık sorunları bazı sorunlara neden olabilir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Sizi fiziksel anlamda yoracak koşullar olabilir. Fakat sağlamcı, daha organize ve planlı davranışlarınızla üstesinden gelebilirsiniz. Eviniz içinde kesici, delici, yanıcı aletler kullanırken dikkat edin. Evden çıkmadan önce birkaç kere son kontrollerinizi yapmanızda yarar var. Bu dönem ev satın almak gibi bir planınız varsa, harika bir pazarlık yapabilirsiniz bu konuda gökyüzü sizden yana olacaktır.

Kendine vakit ayırmak ile sosyalleşme isteğin arasında gidip gelebilirsin. Çeşitli sosyal organizasyonlara katılman ve arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmen mümkün. İddialı duruşunla kalabalıklar içinde ön plana çıkabilirsin. Bu süreçte geleceğe yönelik hedeflerini gözden geçirirken, kendin için yeni ve iddialı hedefler benimseyebilirsin. Sizi kaldırabilecek insanlarla hayatınızı paylaştığınızda mutluluk sizindir. Aşk, doğru yerlerde bulunur ve siz gerçekten isterseniz bütün yerler doğrudur!

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma ortamınızda otoriteden destek alabilirsiniz. Eş, arkadaş ya da ortaklarınız rahatsızlık yaşayabilir. Sağlık sorunu yaşayan Terazi burçları bu dönemde iyileşebilir. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızın aktif olacağı bir dönem başlıyor. Bir ay boyunca kendinizi işinizde, gücünüzde göstermek isteyecek, gündelik hayatın düzenine önem vereceksiniz. Koşturmalar, angarya işler üzerinize yerleşebilir.

Bu dönem çok çalışabilirsiniz. Hayal kurmak isteyebilir, tembel etkilerle işlerinizi erteleyebilirsiniz. Tatlı tüketiminizin artacağı bu dönem kilo alımına dikkat edin. Günlük iş hayatın ve sorumlulukların ön plana çıkıyor. Fedakârca tutumların dolayısıyla iş ortamında ekip arkadaşlarının görevlerini kendi üzerine almaya yönelik bir eğilim içinde olabilirsin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 21 – 27 Şubat haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta seyahat ve konforla ilgili boş zaman aktivitelerine para harcamaya meyilli olacaksınız. Ancak paranızı harcarken önlem almanız ve bütçenizi aşmamanız gerekiyor. Aile üyelerinize, özellikle büyüklerinize karşı kaba olmayın, aksi takdirde aile huzurunu bozabilir.

İş hayatında fayda sağlayabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanabilecek ve diğerlerinden daha iyi performans gösterebileceksiniz. Ancak kişisel sırlarınızı yakın arkadaşlarınıza bile ifşa etmeyin. Eğitim için yurt dışına gitmeyi hayal eden öğrenciler, seçtikleri okul veya koleje kabul edilebileceklerdir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Size yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu sizin pek de beklediğiniz, umduğunuz tarzda bir kariyer gelişmesi olmayacaktır. Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve emin olun kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin. Hayatınıza hız ve heyecan katacak sözleşmeler yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Kuzenlerinizin veya kardeşlerinizin hayatında iş konularında özellikle olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

Yaşamında kariyerinle ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Kariyerinle ilgili etkin pozisyondaki kişilerle yakın ilişkiler kurabilirsin. Kendini yeniden yapılandırmak için güzel bir dönemdesin. Dünyanın zirvesine çıkın. Böylece insanlar sizin görkeminizi görmeye başlarlar. Şimdi tahtı ele geçirme ve maneviyatınızı güçlendirme zamanı. Başarılı olmak için nelere ihtiyacınız var gözden geçirin ve son rötuşları yapın. Topluluklar önünde kendini rahatlıkla ifade edebileceğin ve yaptığın işlerle kendini gösterebileceğin bir zaman diliminde olacaksın.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Kendine vakit ayırma isteğinin yükseleceği bir aylık zaman dilimine hoş geldin. Bu süreçte hayatında keyifli aldığın konular ön plana çıkabilir. Güneş sizi bir ay boyunca destekliyor olacak. Akrep burçları, işle ilgili sahnede olabilecekleri bir dönemdeler. Şans oyunlarından ya da borsadan para kazanabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapıyorsanız bu süreçte yaratıcılığınız tetiklenebilir ve onu daha iyi ifade edebilirsiniz. Daha derin düşünebilme eğiliminizin de yükselebileceğinden bu süreci değerlendirmekte fayda var.

Aşk hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili bağlantılı konular, size keyif veren alanlar, eğlence alanlarınız, kreatif işleriniz, sanatsal konularınız aktif olacak. Kendinize, aşk hayatınıza, hobilerinize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Eğitmenlik ve danışmalıkla ilgili konuların bu dönem hızlandığını görebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta, iç gücünüz iş yerinizde en büyük gücünüz olacak ve etkinizi kontrol altında tutarak başkalarına yardım etmek için elinizi uzatacaksınız. Arkadaşlarınızla veya ailenizle iyi vakit geçirmek için kısa bir seyahate çıkmayı düşünebilirsiniz. Bu yolculuk sadece çevrenizi değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda kendinizi taze tutabileceksiniz. Eviniz ile ilgili bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu hafta uygun bir dönem. Hiç bitmeyen mutluluğun kaynağı olacakları için çocuklarınızla daha fazla zaman geçirin. Öğrenciler, odak ve konsantrasyon eksikliğinden dolayı eğitim alanlarında bazı zorluklarla karşılaşabilirler.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Para ile ilgili konularda daha fazla efor harcamanız gerekecektir, mücadele alanınız para ve kazançlara yönelecektir. Bütçeyi dengelemek bu süreçte çok önemli olacaktır. Gelen gider çünkü ve parayı elde tutmak zorlaşabilir. Hemen canınızı sıkmayın, para gelecek ki gidecek öyle düşünün. Para ile ilgili konularda daha stratejik ve akıllıca davranabileceksiniz. Bu dönem elinizden çıkarmak istediğiniz, satmayı planladığınız bir şey varsa bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Her türlü satış konusunda gökyüzü destekleyici konumda olacaktır.

Şubat ayı ortasından ay sonuna kadar mevcut rutinin seni biraz sıkabilir ve kaçıp uzaklaşmak isteyebilirsin. Denizaşırı yolculuklar organize etmek duygusal bir ihtiyaca dönüşebilir. Bu süreçte yabancı ülkelerden, farklı kültürlerden arkadaşlar edinebilirsin. Sorumlu olduğunuz alanı bırakıp, başka alana geçtiğinizde neler yapabileceğinizi hayal edin. Öne çıkmaya ve fark edilmeye cesaret edin! Hayata yönelik yeni felsefeler ve yepyeni bakış açılarıyla tanışmanız muhtemeldir.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Aile içerisinde çözülememiş konular varsa uzlaşıya varılması yönünde liderlik edebilirsin. Odağında ev konusu olacak. Evinize, ailenize, yuvanıza odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu alanlarda vakit geçirmek, ailenizle daha fazla bağlantı içinde olmak sizin için önemli olacak. Evle ilgili, yerleşimle ilgili konulara vaktinizi harcayabilirsiniz. Yay burçları, evle aile ile ilgili konularda daha fedakar olacakları ve aileden destek alacakları bir dönemdeler. Bebek düşünenler müjdeli haber alabilirler. Yurtdışından misafir gelebilir. Evden internet yayımcılığı ile ilgili bir iş yürütebilirler.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 21 – 27 Şubat haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta bazı kişisel sorunlardan dolayı işinize konsantre olamayabilirsiniz. Böyle bir dönemde kendinizi stresten uzak tutmaya çalışın. Yine de üstlerinizden ve üst düzey yetkililerden tam takdir ve destek alacaksınız. İşle uğraşanlar yabancı girişimlerle başarıya ulaşacaklar.

İşi büyütmek için uygun yatırımı düşünmenizde fayda var. Cazibeniz ve kişiliğiniz sayesinde yeni arkadaşlar ve profesyonel bağlantılar kurmada da başarılı olacaksınız. Herhangi bir sınav yarışına hazırlanan öğrenciler bu dönemde başarı elde edeceklerdir. Meditasyon ve nefes egzersizleri yapmak sağlığınızı düzeltmeye yardımcı olabilir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Hayatınızda odaklanacağız konular, krediler, borçlar, ekonomi, finansal durumlar, vergiler, miraslar, sponsorluklar, nafaka konuları, muhasebe ile ilgili işler, değişim, dönüşüm ile ilintili konular olacaktır. Bu dönem belki de uygun faiz oranları ile yatırım için kredi çekebilirsiniz, belki de kendi işinizi kurmak için de kullanabilirsiniz bu krediyi. Belki de beklenmedik, sürpriz bir ödeme yapılabilir size. Ya da bir borcunuzu ödemeniz konusunda bir kolaylıkla karşılaşabilirsiniz.

Yaşamında finansal konular, ortaklaşa paylaşımlar ön plana çıkabilir. Gündemini meşgul eden bir miras konusu varsa aktif tavırlarınla konuyu nihayete erdirebilirsin. Başvurduğun bir banka kredisi varsa konuyla ilgili sonuç alabilirsin. Bu süreçte okült ve metafizik konulara yönelik ilgin yoğunlaşabilir. Sizinle birlikte yürüyen ve aynı zamanda ruhunuzu iyileştiren yol arkadaşınızı bulun. Eğer size iyi gelmezse gitmesine izin verin. Benlik saygınızı yüksek tutun. Güzel bir gelecek inşa etmek için gerekli malzemeler önünüze geliyor olacak.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Oğlak burçları, iletişim, eğitim konularında şanslılar. Ev kredisi alabilirler. Aile ile ilgili miras konusu varsa o netleşebilir. İletişim ağınızı hızlandırdığınız bir dönem başlıyor. Yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşler, yakın dostlarınız, komşular onların hayatında konu ve olaylar önem kazanıyor. Kardeşlerin ve yakın çevrenle ilişkilerinde kendinden önce onları ön plana aldığın tutumlar içinde olabilirsin.

İletişime dayalı bir takım işleriniz varsa satış, reklam, pazarlama gibi alanlarda hayal gücünüzü yeteneklerinizi ve yaratıcı tarafınızı çok net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ruhsal konularla ilgili eğitimler almak isteyebilirsin. Eğitim almak istediğin konularla ilgili araştırmalara hız verin.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 21 – 27 Şubat haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta sizi meşgul edecek bazı misafirleriniz olabilir. Bununla birlikte aile ile yapılacak sosyal aktiviteler de herkesin mutlu olmasına yardımcı olacaktır. Mali cephede, paranızın büyük bir kısmı uzun süre tazminat veya kredi şeklinde sıkışmış durumdaysa, o zaman bu hafta sonunda ihtiyacınız olan nakde kavuşabilirsiniz.

Hisse senedi gibi yatırımlar için de uygun zaman olabilir. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin. Dikkatsiz bir yaklaşım benimsemekten özellikle kaçının. Kendinizi deşarj etmek için yakın arkadaşlarınızla biraz vakit geçirmeniz size iyi gelecek. Öğrenciler için bu hafta, yüksek öğrenimlerine devam etmek fırsat kapıları aralanabilir.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Eğer bir partneriniz varsa ona sürpriz bir şekilde evlenme teklif edebilir, yüzük takabilir, yüzük alabilir, nişanlanabilir, ilişkinizi daha heyecan verici bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Sizi çok iyi temsil edecek biri ile bir anlaşma yapabilirsiniz. Avukat olabilir, muhasebeci olabilir veya iş anlamında sizi besleyecek bir ortaklık başlatabilirsiniz. Her şekilde bu Dolunay, size destek olacak kişileri hayatınıza çekmeniz konusunda sizin için fayda odaklı çalışacaktır.

Fiziksel enerjinin ve kendine olan güveninin yüksek olduğu, kendini rahatlıkla ifade edebildiğin bir zaman dilimindesin. Kendine odaklanmak ile ikili ilişkine veyahut varsa evliliğine odaklanmak arasında “ben mi? biz mi?” ikilemi yaşayabilirsin. Sizin özgürlük ihtiyacınızı anlayan ve her zaman yanınızda olacak biriyle arkadaş olun. Kimseye sizle tartışacak lüksü vermeyin. Kendinizi uzun vadeli sorunlardan kurtarın. Ancak eleştirilerin de bazen iyi olduğunu ve sizi geliştirdiğini göz ardı etmeyin. Her türlü ikili ilişkin içinde açık ve direkt tavırlarınla kendini gösterebilir, ön plana çıkabilirsin.

Güneş Balık burcunda seyahatine başladı. Yaşamında finansal konular ön planda. Baba, koca gibi eril figürlerden finansal anlamda destek görebileceğin gibi sen de senden bu anlamda destek isteyenlere borç vermek isteyebilirsin. Kova burçları maddi konularda şanslılar. Yakın çevreden, eşten veya ortaktan bu anlamda destek alabilirler. İletişim eğitim konularına para harcayabilirler.

Artık para konularında daha fazla kendinizi göstereceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Hayatınızla ilgili yapılması gerekenler, güzel şanslar devrede olurken maddi konularda da bu işlerinizin karşılığını görmek isteyeceksiniz. İşlerinizin karşılığını alacağınız bir dönem olabilir. Hayal gücünüzü kullandığınız, işlerden güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 21 – 27 Şubat haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta ev eşyalarına para harcarken aşırıya kaçabilirsiniz. Aman dikkat. Bu durum sizi mali konularda zor duruma sokabilir. İhtiyacınız olabileceğinizi düşünerek kötü günler için şimdiden para biriktirmenizde fayda var. İşyerindeki bazı zorlu durumlar, aile yaşamınızda da rahatsızlığa neden olabilir. Bu, ev ortamını bozabilecek şekilde evde sinirli görünmenize neden olabilir.

Bununla birlikte, kariyerinizde size yardımcı olacak harika gözlem ve analitik becerilere sahip olacaksınız. Öğrencilerin dikkat dağıtıcı şeylerden kaçınmaları ve hedeflerine odaklanmaları gerekiyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin ve günlük rutininize fiziksel egzersizi dahil edin.

Bu hafta Dolunay’ın etkisi devam edecek. Öncelikle yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir. Çalıştığınız iş yerinin lokasyonunda da değişiklikler olabilir. İş ortamınızda kullanmak üzere yeni elektronik aletler alabilir, bilgisayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Sağlığınızla ile ilgili kontrollerden geçebilir, beslenmenize dikkat edebilir, hayatınızı sağlık anlamında yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Günlük rutinlerin ve işle ilgili sorumlulukların ön plana çıkabilir. Kendinden çok diğer insanlar için bir şeyler yapmak isteyebilir, özellikle iş ortamında yaptıklarını gözler önüne sermek isteyebilirsin. Gülmenin bir yolunu bulursanız, yaptığınız işi daha da çok seversiniz. Ve yaptığınız iş artık sizin için bir yük olmaktan çıkar. Sizi değersizleştiren her şeyden ve herkesten uzak durun. İş hayatınız için istikrara ihtiyacınız var. Daha iyi bir şey beklemenin zamanı geldi mi? Önümüzdeki süreçte ortaya koymak üzere yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun bir dönemde olacaksınız.

Güneş sizin burcunuzda seyahatine başladı. Fiziksel enerjiniz ve kendinize olan güveninizde bir yükselme hissedebilir, girdiğiniz ortamlarda bir güneş gibi ışık saçabilirsiniz. Kendinizi her zaman olduğundan daha iyi ifade etmeye açık bir dönemde olacaksınız. Güneş’i arkanıza alarak kendinize olan güveninizin yerine geleceği bir dönem başlıyor. Aynı zamanda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda da kendinizi güçlü hissedeceğiniz, keyfinizin yerinde olacağı bir zaman dilimindesiniz.


Balık burçları önümüzdeki 1 aylık süreçte maddi konularda şanslı olacaklar. İş arayanlar iş bulabilir. Sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Beklenmedik ödemeler, ekonomik anlamda sizi zor duruma sokabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmanızda fayda var. Bu dönem hayata karşı direnmek yerine yapılması gerekenleri ele alıp akışla beraber gitmelisiniz. Değişim ve dönüşümlerde esnek olmaya gayret göstermelisiniz. Özellikle ilişkilerde ve iletişimde yaşadığınız sorunlar ve sıkıntılar geride kalıyor. Artık kafanızı daha netleştirerek yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç: Düşünceli bir şekilde iletişim kurun.
 • Boğa: Geçmiş deneyimlerinizden öğrenin.
 • İkizler: Konfor alanınızdan çıkın.
 • Yengeç: Disiplinli olmaya özen gösterin.
 • Aslan: Sporla uğraşın, egzersiz yapın.
 • Başak: Bencil olmayın.
 • Terazi: Ailenizle vakit geçirin.
 • Akrep: Sırlarınızı ifşa etmeyin.
 • Yay: İç gücünüze güvenin.
 • Oğlak: Network yapın, sosyal ağınızı kurun.
 • Kova: Sorumluluklarınızla ilgili bir liste yapın.
 • Balık: Zor zamanlar için para biriktirin.

Astroloji yazıları | 2022 Numeroloji Yorumları Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.