Fatih Altaylı: Hepiniz sonunda Atatürk’ün elini öpeceksiniz!

Fatih Altaylı: Hepiniz sonunda Atatürk’ün elini öpeceksiniz. ‘Araplar arasında taraf tutmayın’ demiş adam ya yüz sene önce. O kadar iyi biliyor ki.

Fatih Altaylı

Video aşağıda – Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk TV’de yayınlanan Teke Tek programında, “Hepiniz sonunda Atatürk‘ün elini öpeceksiniz. Adam yüz sene önce ‘Arapların arasındaki tartışmalara girmeyin’ demiş adam ya yüz sene önce. Adam orada savaşmış. Sen buradan Arap’ı tanıyorsun” dedi.

Habertürk TV’de yayınlanan Teke Tek programında bu hafta ve Fatih Altaylı “Hepiniz sonunda Atatürk’ün elini öpeceksiniz. Adam yüz sene önce ‘Arapların arasındaki tartışmalara girmeyin’ demiş adam ya yüz sene önce. Adam orada savaşmış. Sen buradan Arap’ı tanıyorsun”  ifadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretleri ve Türkiye Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerinin konuşulduğu bölümde Fatih Altaylı, “Hepiniz sonunda Atatürk’ün elini öpeceksiniz. ‘Arapların arasındaki tartışmalara girmeyin’ demiş adam ya yüz sene önce. ‘Araplar arasında taraf tutmayın’ demiş abiciğim, o kadar iyi biliyor ki…. Sen Arap’ı buradan tanıyorsun, adam orada savaşmış, savaşmış… O Atatürk’ün elini değil ayağını öpseniz…” dedi.

Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’nde: Yeni bir dönemi başlattık