Astroloji: Güneş Boğa transiti burç yorumları

Astroloji: Güneş Boğa transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 20 Nisan Güneş Boğa transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Tüm burçlara etkileri aşağıda…


Genel etkileri: Boğa burcu Zodyağın en gurme ve gastronomik zevkler ile haşır neşir olan burcudur. Hepimizin doğum haritasının, kıyısında köşesinde, bir yerinde Boğa vardır. Herkes o bölgeden kendine göre farklı etki alır. Bu dönemde yeme, içme, pişirme, yemekli toplantılara gitme, tatlı pasta tüketimi artar. İş ve özel hayatınızda daha fazla güven bulmak, istikrara, denge ve huzura kavuşma arzusu duyarsınız. Boğa maddi alanda oldukça yeteneklidir, risk almaktan uzak duran sağlam ve ileriye dönük düşünen yatırımlar yapmayı temsil eder.

Birikimleri değerlendirmek tam Boğa‘ya özgü bir tutumdur. Finansal kaynaklarımız, yatırımlarımız, gelir giderimiz, nereye ne harcadığımızın hesabını yapacağımız bir döneme adım atacağız. Bu süreçte muhafazakar, inatçı, değişimden hoşlanmayan, kararlı ve sahiplenici kişilerle karşılaşabilirsiniz, size kol kanat geren birileri hoşunuza gidebilir.

Bir ay boyunca yapılabilecek ekstralara gelince; para kazanma fırsatları kollanabilir. Bir Boğa gibi düşünüp güvenli yatırımlara yönelebilir, her zamankinden daha pratik olunabilir. Olaylara daha sabırlı yaklaşılabilir. Doğayla daha çok iç içe olunabilir, parklara bahçelerde vakit geçirilebilir. Kırlarda piknik yapılırken, arkadaş ve aile yemekleri düzenlenebilir.

Sanatsal yetenekleri açığa çıkarmak için, denemeler ve çalışmalar yapılabilir. Müze ziyaretlerine, kültür gezilerine, konserlere, sergilere gidilebilir. Yaşam alanlarında doğanın cıvıl cıvıl canlı renklerini, giysilere kırmızıya yakın turuncu bir rengi kullanmak, hayatın şenlenmesine yardımcı olacaktır…

Tüm burçlara etkileri:

burç yorumları

20 Nisan itibariyle etkisi 1 ay sürecek Güneş Boğa transitinin tüm burçlara etkileri şöyle:

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Finansal kaynakların ve değere olan bakış açın ön plana çıkacak. Para kazanmak ve mali istikrarını korumak senin için önem kazanacak. Yeni bir gelir kapısı elde etmek için çaba sarf etmek isteyebilir, halihazırda akışta olan parayı biriktirmek isteyebilirsin. Diğer yandan kazançlarının devamlılığı ile ilgili seni huzursuz edecek koşullar gelişebilir. Kendine verdiğin değeri fark ederken hayatta sana daha çok keyif veren, huzurlu ve sakin hissettiren şeylere yönelebilirsin.

Maddi açıdan sizi olumsuz etkileyen durumlar varsa eğer bunları düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız. Farkındalığınızın artacak olduğu bir dönem içerisine giriyorsunuz. Maddi açıdan zorluk yaşıyorsanız eğer kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir anda karşınıza ekstra para getirecek olan güzel bir iş fırsatı çıkabilir.

Para alacak verecek dengesi, cebinize giren para, kazanımlarınız aynı zamanda para ile ilgili konularda neler yapabileceğinizi çok net göreceğiniz, bu alanlarda daha temkinli, daha dikkatli enerjilerle hareket edeceğiniz bir dönem olacak.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte yine maddi konuların ön plana çıkıyor. Gelirlerindeki istikrar bu dönemde çok önem kazanabilir. Kaynaklarını dikkatle gözden geçirebilir, kazanç sağlayacak projelerde emin adımlarla ilerlemek adına ağır hareket etmeyi tercih edebilirsin; ancak gelecek fırsatları kaçırmamaya dikkat etmelisin. Finansal güvencenin değerini anlarken sahip olduklarını değiştirmemek için inat edebilirsin.


boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Güneşin desteğini arkanıza alıyorsunuz. Önümüzdeki bir aylık süreçte genel hayat dinamiklerin ve sağlığın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Dış dünyaya kendini sergilerken keyifli ve huzurlu görünebilir, sağlığındaki istikrarı sürdürebilmek için güvenlik önlemlerini artırabilirsin. Gerek kariyer hayatında gerek ikili ilişkilerinde gerekse ev hayatında huzurlu ve sakin tavırlarınla dikkat çekebilirsin. Alışkanlıklarını bırakmaya zorlayan koşullar hissedebilirsin. Ancak Uranüs’ün burcundaki seyahatiyle dönem dönem huzurun kaçabilir.

Aile yaşantınızda sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlardan kaçmaktansa üstüne gitmek ve çözmeye çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Bazılarınız sosyal çevrenizle aranıza mesafe koymak durumunda kalmış olabilirsiniz. Bu durum her ne kadar sizi olumsuz etkilese de faydasını yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız.

Kendinizi parlatacağınız bir dönem ve önemli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler, koşturmalar hayatınızda önem kazanacak. Sağlığınızın iyi olduğunu, rahatsızlığınız varsa şifalandığınızı görebilirsiniz. Bu dönemde geleceğe yapacağınız yatırımlarla yolunuzda hızlı adımlarla ilerleyebileceksiniz.

29 Nisan’a kadar Merkür de sizin burcunuzda seyahat ediyor. Bu süreçte kişisel konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Dış dünyayla olan iletişimin ağır; ancak uyumlu ve yumuşak olabilir. Evinin, kariyerinin ve ilişkilerinin değerini her zamankinden daha çok düşünmeye başlayabilir ve hayatının genel dinamiklerini yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Kendine daha çok vakit ayırarak güvende hissettirecek girişimlerde bulunabilir, keyif alacağın aktivitelere öncelik verebilirsin.


ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte ruhsal dünyan ve kontrol dışı konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bilinçaltımdaki korkular bu dönemde gün yüzüne çıkabilir. Maddi ve manevi güvenliğini tehdit eden koşullar seni içsel olarak huzursuz edebilir. Öte yandan bu stresle baş edebilmek adına ruhsal çalışmalara yönelebilirsin. Yaratıcılığına odaklanmayı tercih ederek bazı sanatsal faaliyetlere yönelebilirsin. Müdahale edemediğin ve tüm insanlığı ilgilendiren konulardaki gelişmeler seni strese sokabilir.

Mevcut rahatsızlıklarınız varsa artık fiziksel olarak güçlenmeye başlıyor olacaksınız. İçinize atmanın bir yararını görmediğinizden duygularınızı dışa vurmaya karar verebilirsiniz. İçinize dönmek isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Başkalarını dinlemektense kendinizi dinleyecek ve ona göre kararlar alacaksınız. Dışarıda ki insanlar sizi her seferinde olumsuz şekilde etkiliyor ama artık buna bir son vermek isteyeceksiniz.

İş hayatınız ile ilgili tahmin edemediğiniz bazı olumsuz gelişmeler olabilir. Bunları aşmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendinize iyi gelecek olan şeyler var ve bunlara odaklanacaksınız. Biraz dinlenmeye vakit ayıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların işi ve kariyeriyle uğraşacağınız bu süreçte zaman zaman kendi halinizde olmak ve maneviyatınıza daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz bir ay boyunca hayatınızda etkin olacak.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte yine iç dünyanız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde bilinçaltına odaklanmak isteyebilir, maddi güvenliğe dair korkularınla yüzleşebilirsin. Ruhsal çalışmalara yönelmek sana iyi gelebilir veya bu alanda birtakım eğitimlere katılmak için harekete geçebilirsin. Kontrolünün dışında gelişen ve tüm insanlığı etkileyen olaylarla ilgili daha çok okuma yapabilirsin. İhtiyaç sahibi kişiler için yardım çalışmalarına katılarak içsel huzuru bulabilirsin.


yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte sosyal hayatın ve hedeflerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bugünlerde sosyalleşmek kolay olmasa da arkadaş gruplarınla bir araya gelmek ve organizasyonlar yapmak isteyebilirsin. Mesleki ekipler, dernek veya vakıflarda insanlığa faydalı olacak çalışmalarda bulunabilir, sosyal çevrende uyumlu ve sakin tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ancak bu çalışmalar esnasında huzurunu kaçıracak ani gelişmeler de yaşaman mümkün. Geleceğe dair hedefleri somutlaştıracak birtakım düzenlemeler yapmak isterken strese girebilirsin.

Arkadaşlarınızın odak noktası siz olacaksınız, partiler, davetler, organizasyonlar! Sosyal yaşamınıza adeta bahar geliyor, oldukça canlı ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel destekler de görebileceksiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirlerinizde aynı performansta artmaya başlıyor. Bu bir ay umutlarınıza, isteklerinize ulaşmak sizler için çok daha kolay olacaktır.

Maddi açıdan olumlu bir şekilde destekleneceksiniz. Ailenizin içerisinden yada arkadaş çevrenizden size borç para verecek olan bir kişi olabilir. Mantığınızın ve duygularınızın çatıştığı bir süreç içerisine girebilirsiniz. Bu yüzden yeni kararlar alırken biraz daha tedbirli olmalısınız. Ani kararlar almak oldukça riskli olabilir. Kendinizi çok fazla mesleki konulara vermiştiniz şimdi işlerinizin karşılığını alacaksınız. Aynı zamanda ihmal ettiğiniz, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni ortamlara girmek anlamında da hayat sizi destekleyecek.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Gelecek beklentileriniz ve sosyal çevreyle ilgili konular gündeminizde olmaya devam edecek. Üyesi olduğun mesleki gruplarda veya arkadaş çevrende zihinsel uyumunla ve yumuşak tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. İleriye dönük planlarını somutlaştırmak için harekete geçebilirsin. Gelecekteki maddi güvence ve istikrar konusu zihnini her zamankinden daha çok meşgul edebilir.


aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Kariyer hayatın ve başarı hedeflerin gündemde olacak. Çalışma hayatına daha çok odaklanacağın, kariyerindeki istikrarı sürdürebilmek adına yeni eylem planları geliştirebileceğin bir dönem seni bekliyor. Toplumdaki sakin ve kontrollü duruşunla dikkatleri üzerine çekebilir, üstlerinle uyumlu çalışmalar yapabilirsin. Ancak hedeflerin için çalışırken ani gelişebilecek koşullar rahatını kaçırabilir. Projelerinde yaşanabilecek hızlı gelişmeler, devamlılığı sürdürebilmende güçlük çıkarabilir.

Ailenizle aranızdaki bağlar kuvvetleniyor. Onlarla ayrıysanız eğer tekrar bir araya gelmek için elinize güzel bir fırsat geçebilir. İşiniz ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşamanıza az kaldı. Hayatınızda sizi olumsuz etkileyen noktalar var bunları çözüme kavuşturmak için de yapmanız gereken bazı şeyler var.

Arkadaş çevrenizden veya ailenizden bu konu hakkında destek almak isteyebilirsiniz. Kariyer ve meslek hayatınızda sizi kimse tutamaz. Önünüzdeki bir ay boyunca mesleğinizde, işinizde, kariyerinizde kendinizi çok net bir şekilde ortaya koyacak, tuttuğunuzu koparacak ve önemli adımlar atacaksınız.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte kariyerin, kişisel statün ve iş hayatındaki istikrar her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Standartlarını sürdürebilmek ve projelerini somutlaştırabilmek adına harekete geçebilir yeni anlaşmalara imza atabilirsin. Başarılarını sürdürme dürtüsüyle çalışırken üstlerinle olan uyumlu iletişimin dikkat çekebilir.


başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Hayat görüşlerin ve yurt dışı konular gündemde olacak. Kişisel gelişimin için bazı eğitimlere başlamak isteyebilir ve değerlere olan bakış açını sorgulayabilirsin. Yabancılarla ilgili konularda hareketlenmeler olabilir. Uluslararası ticaretle uğraşıyorsan çalışmalarındaki istikrarı sağlamak önem kazanabilir fakat ani gelişmelerle strese girebilirsin. Öte yandan yurt dışına seyahat etmek isterken engellerle karşılaşabilirsin.


Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz ve söylemediğiniz şeyler var bunları daha fazla içinizde tutmak istemeyebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkileriniz tekrar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle eski sevgiliniz sizinle tekrar iletişime geçmek isteyebilir. Sosyal medyada fikirlerini paylaşırken beklemediğin tepki alabilir, sakinliğini kaybedebilirsin.

Hayatınıza bir yön verebilirsiniz. Hayattan ne beklediğiniz, inançlarınız, eğitimler, iş bağlantılarınız, yurt dışı bağlantılarınızla ilgili, hukuki süreçler, akraba ilişkileri, seyahatler para ilgili bazı konular gündeminizde olabilir. Hayatı daha geniş bir alandan göreceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dönem başlıyor. Toprak enerjisi size çok yarayacak o yüzden hızlı gitmeniz gereken noktalarda hayatın sizin tarafınızda olduğunu çok net bir şekilde göreceksiniz.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte hayata bakış açın ve yabancılarla ilgili konular ön plana çıkacak. İnançlarını, felsefelerini nazik ve yumuşak bir şekilde dile getirebilirsin. Felsefi konuları araştırmak sana keyif verebilir. Uzun süredir üzerinde çalıştığın yurt dışındaki bir projenin somutlaştığına dair haberler alabilir ve kalıcı bir anlaşmaya imza atabilirsin.


terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte finansal paylaşımlar ön plana çıkıyor. Ortaklı gelirlerindeki istikrarı ve düzeni devam ettirmek bu dönemde önem kazanabilir. Alacaklarını tahsil etmeye odaklanırken diğer yandan giderlerini de düzene koyman gerekebilir. Bu dönemde vergi, sigorta, miras ve kredi gibi konular hareket kazanırken beklemediğin gelişmeler seni biraz strese sokabilir. Ayrıca güvenliğini ve içsel huzurunu tehdit eden koşullar psikolojik olarak sana baskı hissettirebilir.

Kendinize yeni bir hayat kurmanın temellerini atmak isteyeceksiniz. Maddi durumunuzla ilgili güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kendi geleceğiniz için yatırım yapmak istiyorsanız eğer bunun için elinize güzel bir fırsat geçebilir. Biraz daha ketum olacaksınız. Bu dönem hayatı olduğu gibi değil çok farklı bir noktadan görmeye başlayabilirsiniz. Daha ruhani konulara kendinizi kaptırabilirsiniz. Olayların arkasında olup biten konularla daha fazla ilgili olacaksınız.

Burası para alanı olduğu için parasal konularda mücadeleniz, kendinizi ortaya koyuş şeklinizde önemli olmaya başlayacak. Bu dönem önemli bir insanla tanışabilirsiniz ve bu insan hayatınızda önemli açılımları size sunabilir. İkili ilişkilerde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu sizin aşırı tavırlarınızdan kaynaklanabilir. Bu yüzden biraz sakin kalmalı ve karşı tarafı da dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve bunları ihmal etmemelisiniz.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte yine ortaklı paylaşımlarla ilgili konular gündemde. Özellikle eşinin gelirlerindeki istikrar her zamankinden çok önem kazanabilir. Gelir getirebilecek yeni bir iş birliğine imza atabilirsin; ancak temkinli olmak adına bazı projeleri kaçırmamaya dikkat etmelisin. Miras, vergi, kredi gibi konularda devam eden süreçlerin varsa haber alman mümkün. Giderlerini düzenlerken ağır ve emin adımlarla karar almak isteyebilirsin.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: İkili ilişkiler ön plana çıkıyor. Evliliğindeki huzura ve maddi-manevi güvene odaklanmak isteyebilirsin. Beraberliğini daha keyifli hale getirmek ve zamanı uyum içinde geçirebilmek için harekete geçebilirsin. Eşinin finansal koşullarında dengesizlikler oluşabilir ve bu sebeple huzurunun kaçtığını düşünebilirsin. Ortaklığın veya iş birliği yaptığın kişilerle ilgili beklenmedik gelişmeler gündemine gelebilir ve stres yaşayabilirsin.

Hayatınızda yeni kararlar almak isteyebileceğin bir dönem. Vaktinizi daha fazla ikili ilişkiler ve özel hayatınıza ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre gününüzü düzenlemek ya da onunla daha fazla vakit geçirmek önemli olabilir. Hayatınızda bir insan yoksa artık bir insanı hayatınıza almanın ne kadar önemli olduğunu çok net bir şekilde görecek ve adımlar atmak isteyeceksiniz.

Eski ilişkilerinize odaklanmaktan vazgeçmeli yeni ilişkilerinize odaklanmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili konularınızda biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızla ilgili çok fazla şey paylaşıyorsunuz. Artık biraz ilişkinizi kendi içinizde yaşamayı tercih etmelisiniz. Aksi halde yaşayacak olduğunuz olayları net bir şekilde göremeyebilirsiniz.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte evlilik ve ortaklık konuları gündemde olmaya devam edecek. Özellikle de evliliğinde huzur ve güven arayışı her zamankinden çok zihnini meşgul edebilir. Eşinle uyumlu ve sakin iletişim kurabilir, fikirlerini onunla paylaşmak isteyebilirsin. Birlikte keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Yeni bir iş birliğine imza atabilir ve uzun soluklu, sağlam bir ortaklı çalışmaya başlayabilirsin.


yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bir aylık süreçte çalışma hayatın ve sağlığınla ilgili konular gündemde olacak. Günlük ortamında sakin ve uyumlu olmaya odaklanabilirsin. Rutinlerini pratikleştirebilmek adına bazı düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ahenk içinde süreci yürütmeye özen gösterebilir, iş akışındaki istikrara ve tutarlılığa önem verebilirsin. Ancak projelerinde oluşabilecek ani gelişmeler seni strese sokabilir veya ofis ortamındaki hızlı olaylar ile huzursuz hissedebilirsin.

Ev içinde yapacağınız işler bir miktar artabilir. Kendinizde bazı yenilikler yapmak istiyorsanız eğer bunun için çok doğru bir zamanlama içerisine giriyorsunuz. İş hayatınız, gündelik hayatınız, sağlığınız çok önem kazanıyor. Başkalarına hizmet etmekten, çalışmaktan mutluluk duyacağınız, kendinizi işinize, gücünüze vereceğiniz bir dönem. İşte bu dönem mümkün olduğunca kendinizi işinizde göstermeye çalışın.

Öncelikle sağlık! Olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz. Hayatınızla ilgili almanız gereken kararları artık ertelememelisiniz. Aksi halde fazlasıyla pişman olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz size iyi gelmeyen zararlı şeylerden uzak durmalısınız. Evde olsanız bile mutlaka egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

29 Nisan’a kadar iletişim gezegeni Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte çalışma ortamında istikrar ve huzur her zamankinden daha çok önem kazanacak. Bu dönemde iş arkadaşlarınla uyumlu ve yumuşak bir şekilde iletişim kurmaya özen gösterebilirsin. Üzerinde çalıştığın projelerin somutlaştığına dair haberler gelebilir. Gün içerisinde daha fazla yemek yememeye, rahatına çok düşmemeye özen göstermeli, sağlığına dikkat etmelisin.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte hobilerin ve aşk hayatın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Birlikte olduğun kişiyle olan ilişkini uyum ve ahenk içinde sürdürmeye odaklanırken güven temasının önemini daha çok hissedebilirsin. Ancak birlikteliğindeki istikrarın tehdit altında olduğunu hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Çocuklarınla çok zaman geçirdiğin bugünlerde sevecen ve yumuşak olmaya özen gösterirken onların ani çıkışları sakinliğini bozabilir.

Aşk hayatınızda yenilikler dönemi. Bu değişimler size oldukça iyi gelecek ve yeni bir hayat enerjisi elde edeceksiniz. Bir ay boyunca aşka, keyfe, mutluluğa, eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz, hobileriniz daha fazla ön plana çıkacak. Hayatla mücadele ettiyseniz ve yorulduysanız bu dönem kendinize, sporunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

İş ortamınızda gerginlikler varsa eğer bunlardan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Özellikle sizinle inatlaşan kişiler varsa eğer o kişilere elde ettiğiniz başarılar sayesinde cevaplarını verebileceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde de ön planda olacak ve insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Beş duyuna hitap eden zevklere yönelebilir, hayattan keyif olmaya çalışabilirsin. Sanatsal yeteneklerini harekete geçirecek hobilere yönelebilirsin.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. İlişkindeki güven ve huzur zihnini meşgul edebilir. Sevdiğinle uyumlu ve yumuşak bir iletişim kurmak için özen gösterebilirsin. Öte yandan hayatında biri yoksa uzun soluklu, sağlam bir aşka yelken açabilirsin. Çocuklarına bazı değerleri verebilecek ifadelerde bulunabilirsin. Sana keyif verecek ve yaratıcılığını aktive edecek sanatsal çalışmalara katılabilirsin.


kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte ailen ve ev hayatın ön plana çıkaracak gibi görünüyor. Ev ortamındaki ilişkilerin sakin ve huzurlu olmasına odaklanabilirsin. Aile bireylerinin hem maddi hem manevi güvenliğini sağlamak her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Sevdiklerinin değerini fark ederken onlara keyif verecek aile içi organizasyonlar düzenleyebilirsin. Öte yandan evinde dinlenmeyi tercih edebilirsin.

Ailenizden destek göreceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Aranızdaki bağın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Ayrıca eviniz içerisinde bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimler size oldukça iyi gelecek ve rahatlayacaksınız. Ancak aniden tamirat tadilat gerektiren işler gündemine gelebilir ve huzurun kaçabilir. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız, evinizde yapılması gereken bir işle daha fazla ilgileneceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Bu dönem emlak, gayrimenkul, arazilerle ilgili konu ve olaylar da hayatınızda yer edebilir. Ayrıca partnerinizin kariyeriyle ilgili konu ve olaylar bu dönem daha da hız kazanabilir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa eğer ileriye dönük bazı yeni proje fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek tamamen sizin elinizde olan bir durum . İleriye dönüp keşke dememek için çevrenizden bu konu hakkında destekte alabilirsiniz.

29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Evdeki huzur ve sakinlik her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Aile bireyleriyle keyifli ve hoş sohbetler edebilir, onlara lezzetli sofralar hazırlayabilirsin. Zihinsel rahatlığı evinde bulabilirsin ve dekorasyonunda küçük değişiklikler yapmak sana iyi gelebilir. Aile büyüklerinin maddi- manevi tüm ihtiyaçları için harekete geçerken bir yuvaya sahip olmanın önemini fark edebilirsin.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık dönemde yakın çevren ve anlaşmalar ön plana çıkaracak. Kardeşlerin, akrabaların ve komşularınla uyumlu ve huzurlu ilişkiler kurmaya odaklanabilirsin. Düşüncelerini yumuşak bir şekilde ifade etmeye yönelirken zihinsel sakinliğe daha çok önem vereceksin. Öte yandan varsa ticari anlaşmalarının devamlılığını sağlamak için çalışman gerekebilir. Bu anlamda beklemediğin gelişmeler seni hem finansal hem de düşünsel olarak sıkıntıya sokabilir. Öğrenim hayatında bazı yavaşlamalar olabilir.

Finansal konularınıza çeki düzen vermek isteyeceksiniz. Yine bu süreçte kariyer, yatırım, iş fırsatları vb. konular dikkat çekecektir. İletişimle ilgili her türlü konuda kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız bu dönem kuvvetlenebilir. Akrabalar, kardeşler, komşular yakın çevrenizde kim varsa onlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyacağınız bir aylık döngü içerisinde olacaksınız.

Zihniniz oldukça aktif olacaktır. Odak noktanız iş konuları, yakın çevreniz, akrabalar gibi ortak gündemler konusunda çevreyle iletişim içinde olabilir ve yeni planlar, kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen ve sizi tedirgin eden konular varsa eğer bunların çözümlerini bulmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar varsa bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve içinizi rahatlatabileceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bununla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Kendi isteklerinize yönelin ve bunları gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin.


29 Nisan’a kadar Merkür de Boğa burcunda seyahat ediyor. Bu süreçte yakın çevren, eğitimin ve ticari anlaşmalar gündeminizde olacak. Kardeşlerinin, akrabalarının ve arkadaşlarının değerini daha çok fark edebilir, onlarla yumuşak ve uyumlu iletişim kurmaya özen gösterebilirsin. Uzun süredir almayı hayal ettiğin bir eğitime başlayabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Uzun soluklu ve sağlam bir proje karşına çıkabilir, yeni bir ticari anlaşma imzalamak zihnini meşgul edebilir.

Astroloji yazıları | 2022 Numeroloji Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!