Ziyad Apaydın Yeni Oyun Girişimlerine İmza Atıyor

Ziyad Apaydın online oyun alanında gelişmeleri takip ederek, oyuncuların keyifli zaman geçirirken tecrübe kazanabileceği oyun alanları hakkında da bilgi veriyor. Misali2 ekibini kuran ve markanın CEO’su olarak yöneticiliğini üstlenen Ziyad Apaydın, yeni sunucular açarak, oyunların 2022 yılında da devam etmesi konusunda özveri ile çalışmalara devam ediyor.

Ziyad Apaydın

Zeval2 CEO’su Ziyad Apaydın

Zeval2 ve Misali2 ekibini kuran Ziyad Apaydın, 2010 yılından günümüze online oyun alanında emek veren oyun yöneticilerinden biridir. ZiyadMisali lakabıyla, genç oyun severler tarafından en çok ilgi gören isimlerden biridir. Türkiye’nin en yenilikçi atılımlarını yapmak ve online oyun alanındaki gelişmelere göre yenilikleri ekibiyle paylaşmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’nin genç isimleriyle çalışırken Zeval2 ekibini de üst sıralara taşıyan ve yenilikleri ekibiyle paylaşan CEO, yönetim aşamasında da gereken bütün niteliklere dikkat ediyor. Online oyun maceralarıyla tanındığı kadar oyun motoru geliştirme ve online oyun reklamı ile ilgili çalışmalarıyla da biliyor.

Türkiye’de En İyi Server Misali2

Türkiye’de en iyi serverden biri olan Misali2, yeni oyun alanları için gelişmeleri takip ederek, Ziyad Apaydın yönetimi ışığında kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Türkiye, İspanya, Hollanda, Almanya ve İngiltere gibi ülkelerde yer alan oyun severlerin görüşlerini takip ederek, uluslararası oyunlara da katılım sağlamaya başladı.

Online oyunlarda büyük bir ekibe sahip olan Zeval2 ve Misali2 Ziyad Apaydın yönetimiyle fark yaratmaya, yeni oyunlarda da kazanan olmaya devam ediyor. ZiyadMisaliyi Facebook ve Instagram adresinden takip ederek, hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Şuan Instagram üzerinde yeni oluşturmuş olduğu ZiyadMisali hesabını kullanıyor.