Ali Koç’tan Rasim Ozan Kütahyalı’ya sert çıkış: Sabun gibisin valla!

Ali Koç’tan Rasim Ozan Kütahyalı’ya sert çıkış: “Aziz Yıldırım’ı ağzına alma, terbiyeni takın. İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ’nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert… Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın. Sabun gibisin valla, ele avuca gelmiyorsun!”

Ali Koç

Video aşağıda – Ali Koç’un konuk olduğu canlı yayında sert tartışma. Rasim Ozan Kütahyalı’nın sözlerine tepki gösteren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, “İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ’nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın.” ifadelerini kullandı.

Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programına konuk olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Programa damga vuran anlar ise Rasim Ozan Kütahyalı ve Ali Koç arasında geçen diyalogalarda yaşandı. Aziz Yıldırım’ı hedef alan Kütahyalı’ya, Ali Koç’tan çok sert tepki gelirken, Balyoz ve Ergenekon kumpaslarıyla ilgili ifadeler de dikkat çekti.

Ali Koç’un programa damga vuran açıklamalarından öne çıkanlar:

“Aziz Yıldırım devletin yanında değildi demek ne demek? Ne konuşuyorsun? Bu program bitene kadar Aziz Yıldırım’ın adını ağzına alma. Bir kendine gel.”


“İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ’nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın.”

“Rasim Ozan ne zaman spor yorumcusu oldu”

Programda, FETÖ’nün 3 Temmuz kumpasında örgüte destek veren Rasim Ozan Kütahyalı’yı da hedef alan Ali Koç, “Rasim Ozan Kütahyalı ne zaman spor yorumcusu oldu? Tam 3 Temmuz sonrası oldu. Mehmet Baransu ile ne hikmetse aynı dönem…” ifadelerini kullandı.


Bir süre sonra Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım’ı o dönemde örgüte karşı çıkmadığını dile getirince stüdyo karıştı. “Bir daha Aziz Yıldırım’ın adını ağzına almayacaksın” diyen Ali Koç’a Kütahyalı bağırarak, “Bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan’ın kellesini almak istediler biz çökerttik bu örgütü” ifadeleriyle karşılık verdi.

Ekonomist Atilla Yeşilada: Kur patlarsa AKP siyasetten silinir!