Astroloji: 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Astroloji: 30 Mayıs – 5 Haziran 2022 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları. 30 Mayıs, 31 Mayıs, 1 Haziran, 2 Haziran, 3 Haziran, 4 Haziran ve 5 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda


koç burcu

Koç burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Kariyeriniz için bu hafta uygun bir gezegen uyumu var. Bir terfi yakın geleceğinizde görünüyor ve sizi yetkili bir konuma getiriyor. İş ortakları arasında ego çatışmalarından kaçınılmalıdır. İşinizi büyütmek istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Aşk hayatınız hareketlenecek. Çabalarınız ve duygularınız sevdikleriniz tarafından takdir edilecektir. Fazla egoist olmadıkça, iyi olacaksınız. Çabalarınız sonucunda çocuklarınız rahat ve lüks bir hayatın tadını çıkaracak.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu dönemde yakın çevrenle, kardeş veya kuzenlerinle daha çok bir araya gelebilirsin. Onlarla ilgili yeni şeyler öğrenebilirsin ancak onların anlatacaklarının tarafsız olmadığını ve olayları berrak bir şekilde göremeyeceğini unutmamalısın. Ailenden kişilerin duygu sömürüleri kararlarını etkileyebilir. Ticari anlaşmalar yaparken dikkatli olmanda yarar var.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Harcamalarınızı düzene sokun. Değerlerinizi belirleyin. Sizi değersizleştiren şeylerden uzaklaşın. Projelere ve tekliflere açık olun. Para kazanmanız gerektiğini fark edip yeni iş birliklerine gireceksiniz. Seyahat etme ve dünyayı keşfetme zamanı şimdi ve gelecekte ödüller önemli olacak.

boğa burcu

Boğa burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bazılarınız dünyanın başka bir yerine göç edebilir. Uzak bir ülkede tanınmış, saygın ve refah içinde olmanız çok uzun sürmeyecektir. Rakipleriniz performansınızla yarışamayacak. Ayrıca bekleyen herhangi bir yasal işlemin sonucu sizin için olumlu olabilir. Planlanmamış harcamalara maruz kalırsanız harcama planınız etkilenebilir.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni kazanç yolları arıyor olabilirsin. İçinde bulunduğun gruplardan veya arkadaş çevrenden bu konuyla ilgili bilgi veya tavsiye alman mümkün. Ancak harekete geçmeden önce konuyu her yönüyle ele aldığından emin olmalısın. Özellikle kendini yazılı veya sözlü ifade etmen gereken işlerle ilgili fırsatlar daha olumlu olabilir, çünkü yaratıcılığı kullanabileceğin bir dönemdesin.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Daha iletişimsel olun. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ifade edin. Esnek olun ve hızla uyum sağlayın. İlk düşündüğünüz doğru olacak. Yeni iş pozisyonları için başvuranlarınız yanıt alabilir. Çalışan profesyoneller kendilerini işlerini değiştirmek zorunda kalacakları bir konumda bulabilirler. Yanlış iletişim potansiyeli nedeniyle, bu hafta boyunca sakin ve hoşgörülü kalmalısınız.

ikizler burcu

İkizler burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta sizin için harika geçecek. Gelirleriniz artmaya devam edecek ve işiniz para kazanacak. Kariyer gelişiminize yardımcı olacak etkili insanlarla daha güçlü bağlar kurabileceksiniz. Üst düzey yetkililerle olan bağlarınız da gelişecek ve onların hayır dualarını alacaksınız. Benlik saygınız yeni zirvelere yükselecek ve rakiplerinizden daha iyi performans göstereceksiniz.

Bu hafta Yeni Ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor, haliyle üzerindeki etkileri daha yoğun olabilir, hayatının her alanında yeni adımlar atma fırsatı yakalayabilir veya böyle bir ihtiyaç hissedebilirsin. Kariyerinle ilgili kararlar için önemli bir dönem, bu konuda bir adım atmayı planlıyorsan aklın kadar sezgilerine de kulak vermeli, geri dönüşü olmayan hamleler yapmaktan kaçınmalısın.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Yeni arkadaşlar ile sosyalleşin. Kendinize yeni bir grup kurun. Toksik, işe yaramaz gruplardan çıkın. Gizemli olmayın. Devlet sektörüyle ilgili bazı yeni işler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Öngörülemezlik ve kararsızlık, karşınızdakini rahatsız edebilir. Göz ve boğaz sağlığınıza dikkat edin.

yengeç burcu

Yengeç burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: İş fırsatlarınızda önemli bir artış göreceksiniz ve çabalarınız takdir edilecek. Ayrıca işyerinde daha fazla etki sahibi olacaksınız ve bunun sonucunda daha fazla para kazanacaksınız. Yeni iş fırsatlarından yararlanabileceksiniz. Bazılarınız bir araç veya mülk satın alabilir. Yoğun iş temponuz nedeniyle sevdiklerinizle yeterince vakit geçiremeyebilirsiniz. Bekar olanlar uygun bir eş bulabilmelidir.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu da derinlerde gizli olan düşüncelerinin veya duygularının farkına varmanı sağlayacak. Bilinçaltının kendini dışa vurmak için can attığı bir dönemdesin, bugüne kadar dile getiremediğin konuları gündeme taşımak isteyebilirsin ama bunu yaparken aşırı sübjektif davranmadığından ve kendini doğru bir şekilde ifade ettiğinden emin olmalısın.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Atalardan veya aile şirketlerinden elde edilen kazançlar muhtemeldir. Eğer kullanmayı istiyorsanız, kredi almanız mümkündür. Devlet teşviki alma olasılığınız da söz konusu. İş hayatınızda yeni etkileşimler ve yeni iş birlikleri kurun. Yeni iş fırsatları arayın. İş başvurusu olabilir veya mesleğinize katkı sağlayacak bir yenilik bulun. Acele hareketlerden kaçının.

aslan burcu

Aslan burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta popülerliğinizin artması muhtemeldir. Sosyal ve profesyonel çevrelerinizde ilgi odağı olmaya devam edeceksiniz. İnsanlar profesyonel ve kişisel yaşamlarında yardım için size başvurabilirler. Bu aynı zamanda seyahat etmek için mükemmel bir dönem. Bu bazı egzotik, fazla bilinmeyen yerleri görmeniz için bir fırsat olabilir. İşletme sahipleri risk almaya devam edecek. Eşinizle ilişkinizi geliştirmenin ve kişisel hayatınıza odaklanmanın zamanı geldi.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Arkadaş ortamın son derece hareketli, yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsin. Özellikle burcunda hareket etmeye başlayacak Venüs’ün de etkisiyle keyifli günler seni bekliyor olabilir. Hedeflerini gözden geçireceğin bir dönem, daha cesur bir şekilde hareket edebileceksin ancak özellikle finansal konularda bir sonraki adımını planlarken dikkatli olmalısın.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Topluma kişisel düşüncelerinizi empoze etmemelisiniz. Kimsenin fikri sizin gerçekliğiniz olamaz. Konuşmayın, harekete geçin. Sözlerinize, maillerinize, sosyal medya mesajlarınıza dikkat edin. Karar verme yeteneğiniz rakipsiz olacak. Çabalarınızın bir sonucu olarak, önemli bir kar elde edebileceksiniz. Bazılarınız bir kariyer hamlesi düşünüyor olabilir.

başak burcu

Başak burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta stres seviyenizin artması bekleniyor. Finansal kayıp olasılığı nedeniyle yeni girişimlerden uzak durmalısınız. Hoş olmayan yolculuklardan kaçınmak sizin için bir öncelik olmalıdır. Kişisel refahınız söz konusu olduğunda, eğitmenlerinizin, danışmanlarınızın ve üstlerinizin desteğine güvenebilirsiniz. Babanızın duygusal olarak desteğinize ihtiyacı olabilir. Aile için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapılabilir.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Kariyerin ve toplumsal alandaki imajın açısından yeni bir dönem başlıyor olabilir, özellikle iş birliklerine ve ortaklıklara açıksın. İletişim trafiğin hareketlenecek, önemli görüşmeler yapabilirsin. Ancak vereceğin kararlarda duygusal davranmadığından ve alacağın teklifleri her yönüyle değerlendirdiğinden emin olmanda yarar var.


3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Aradığınız soruların cevaplarına kavuşuyorsunuz. Tanımadığınız kişilere karşı oluşturduğunuz önyargıları kırın. Meditasyon yapın, dil öğrenin, yeni bir şeyler keşfedin, yeniden güvenin, seyahat edin.  Güçlü bir kendini ifade etme duygusuna ve bilginizi genişletme arzusuna sahip olacaksınız. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun fark ederseniz, ekstra özen göstermelisiniz. Fiziksel olarak aktif olun ve bir fitness rutininiz olsun.

terazi burcu

Terazi burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Girişimleriniz istikrarlı bir şekilde artacağından, iş dünyasında olanlar şu anda iyi bir durumda. Resmi amaç için uzun mesafeli bir seyahat olabilir. Bununla birlikte, kişisel düzeyde, evliliğiniz çatışma ve anlaşmazlık yaşayabilir. Siz ve eşiniz ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Sonuç olarak, soğukkanlılığınızı koruyun ve dikkatli ilerleyin. Bekar olanlar için evlilik için uygun bir dönemdir. Büyük kardeşleriniz size ailevi konularda tavsiye verebilir.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İş amaçlı seyahatler yapmak veya yeni bir eğitime başlamak için uygun bir zaman. Hayata bakış açını, görüşlerini veya inançlarını gözden geçirmeni gerektirecek deneyimler edinebilirsin. Görüşlerini dile getirmek için istekli olacaksın, ancak olaylara her zamanki kadar tarafsız ve adil yaklaşamayabilir, duygusal davranabilirsin.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Çevrenizi en çok etkilediğiniz dönemdesiniz, iş fırsatları arayın. Olumsuz zihinsel baskıdan kendinizi kurtarın. Spora geri dönüş yapın. Yeni bir hikayenin veya anlaşmanın ilk adımını atın. Halihazırda istihdam edilenlerin maaşlarında artış olması muhtemeldir. Birkaç kaynaktan para kazanabileceksiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Babanızın iyi talihi devam edecek ve şu anda bir miktar takdir bile görebilir. Hukuki bir anlaşmazlık içindeyseniz, davanızın lehinize sonuçlanması ve tazminat almanıza izin vermesi mümkündür. Sağlık açısından gözleriniz, karnınız ve idrar yollarınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Hayattan daha çok keyif almak için finansal kaynaklarını gözden geçirmek ve kendine yeni kaynaklar yaratmak istiyor olabilirsin. Bu konuda karşına güzel fırsatlar çıkması mümkün, özellikle gayrimenkullerle veya başkalarıyla ortak olduğun gelirle ilgili sürpriz gelişmeler olabilir, ancak ne olursa olsun harcamalarında aşırıya kaçmaktan kaçınmalı, borçlanmamalısın.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Görünenin ardına bakmayı bırakmalısın. Tembellik zamanı değil. Gerçekler ortada! Kendini ve karşındakini yorma. Kabullen! İşte o zaman sen gerçek sen olacaksın. Yanlış anlaşılmalardan kaçınmak için işlerinize odaklanın. Sıkı çalışmalarınızın meyvelerini toplamak için mükemmel bir dönem. Herkesin saygı duyduğu bir uzman olarak itibar kazanacaksınız. Ancak harcamalarınızı da kontrol altında tutmanız tavsiye edilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Daha önceki çabalarınızın bir sonucu olarak, artık tanınan ve sevilen biri konumuna geliyor olabilirsiniz. Maaşınız artabilir. İşinizi büyütme çabalarınızın da başarılı olması muhtemeldir. Bu noktada iş değişikliği sinyalleri de geliyor olabilir. Borcu olanlar, daha önce yapmış oldukları kredi ve kredi kartlarından paralarını geri alabilecekler.

Bu hafta karşıt burcunuz İkizler’de Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu da kili ilişkilerinde, iş birliklerin ve ortaklıklarında yeni bir dönemin başladığına işaret ediyor. Bu tarz ilişkilerde devam eden sorunlar varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsin. Maddi kaynaklarını arttırmak için iş birlikleri kurman mümkün. Bu dönemde önemli kararlar almak isteyebilirsin ama mantıklı düşündüğünden emin olmalısın.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Üstesinden gelmeniz gereken her sorumluluğu büyük bir sınavınızmış gibi davranmaktan vazgeçin. Çevrenizden yardım isteyin. Yapılması gerekenleri yapın, fazlasını değil. Yalnız olan ve eş arayan insanlar, kendi ego sorunları nedeniyle aşkı bulmakta zorlanabilirler. Öğrencilerin derslerinde başarılı olacaklarına şüphe yoktur.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Çevrenizde bir değişiklik fark edeceksiniz ve bunu memnuniyetle karşılayacaksınız. Sizden yaşça büyük, deneyimli kişilerle olumlu etkileşimler sürdürmek, refahınız için faydalı olabilir. Şu anda, aile mülkünü miras alma olasılığınız çok yüksek. Ancak, sağlığı endişe kaynağı olmaya devam ederse, annenizle daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Eşinizin süreç boyunca destekleyici ve işbirlikçi olacağına güvenebilirsiniz. Kendinizi küçük kazalardan koruyun.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Günlük işlerinde bir artış veya çalışma ortamında bir hareketlilik olması söz konusu. Her ne kadar hızlı hareket etmek ya da üretken olmak istesen de konsantre olmakta zorlanabilirsin. İş arkadaşlarınla veya akrabalarınla daha yoğun bir iletişim içinde olabilirsin. Yeni iş teklifleri alman veyahut yeni bir işe başlamak için görüşmeler yapman mümkün.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Biraz eğlenmeye ve sorumlulukları hafifletmeye ihtiyaç var. Aşk’a, dostlarınıza veya sevgiye zaman ayırmak gerekiyor. Bunu bulmak için ideal zamandasınız. Hayatına bu dönem girenler hep özel kalacak. Kalıcı ilişkiler kuruyorsun. Neşelen! Önceki endişelerin çözülmesinin bir sonucu olarak, çalışan profesyonellerin ücret artışı kazanması olasıdır. İş insanları da refaha erebilir. Statünüz yükselebilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta yaşam hedeflerinize doğru ilerleme kaydedeceksiniz. Hem sizin çabanızın hem de iş arkadaşınızın kısmetinin bir sonucu olarak, sahip olduğunuz para miktarında bir artış görebilirsiniz. Bunun bir sonucu olarak size sayısız avantajlar gelebilir. Bazılarınız sağlığınıza iyi gelecek kısa tatiller planlıyorsunuz. Yeni insanlarla tanışma şansına sahip olmak işinizin büyümesine yardımcı olabilir. Sonunda, işiniz kendisi için konuşacak ve üstleriniz bunu tanıyacak. Anne babanızın sağlığı kötüleşebilir.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Hali hazırda devam eden bir ilişkin yoksa seni entelektüel açıdan heyecanlandıran biriyle tanışman ve romantik bir ilişkiye başlaman mümkün. Ancak bu karşındaki insan için yapacağın fedakarlıkların seni zorlayabileceğini unutmamalısın. Hayattan daha fazla keyif alacağın, sosyal ortamlarda güzel vakitler geçirebileceğin, neşeli ve hareketli bir dönem seni bekliyor.

3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Ait olduğun yerleri sorguluyorsun. Mülk veya alım satım ile ilgili işler içine girebilirsiniz. Ev tadilatı için uygun zamandasınız. Yaşam alanını belirle ve burayı istediğin gibi tasarla. Müthiş bir başlangıca doğru ilerliyorsun. Bunun bir sondan kaynaklanması seni korkutmasın. Bazılarınız önceki faturaları ödeme konusunda rahatlayabilir, borçlarınızı geri ödeyebilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Tüm acil görevlerinizi tamamlarken, bir rahatlama ve başarı duygusu üzerinize gelecek. Yeni bir kredi sağlama olasılığı işletme sahiplerinin lehine olacaktır. Öğrenciler bu süre boyunca herhangi bir sınavı geçebileceklerdir. Evliyseniz, çocuklarınızın gelişimi sizi memnun edecektir. Gelecekteki yasal konularda avantaj sağlayabilirsiniz.

Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Özellikle evin, ailen veya kariyerinle ilgili konularda bir değişiklik yapma ihtiyacı hissediyor olabilirsin. Ancak kararlarını iyi düşünmek gerekiyor, kararsız kaldığın veya kafanda netleştiremediğin konularda sezgilerine kulak verebilirsin. Aile bireylerinle daha yoğun bir iletişim kurabilir, duygularını dile getirebilirsin.


3 Haziran itibariyle Merkür düz hareketine başlıyor. Kısa seyahatler planlayın. Bu dönemi sözleşmelerinizi yapmak, yeni projeler ilan etmek için kullanın. Yakın çevre dostlarınızla bağlarınızı güncelleyin ve vakit geçirin. Sosyal medya hesapları açabilirsiniz. Yaptıklarınızı duyurun. Kişisel hayatınız yeniden canlanacak ve bu durum ilişkileriniz üzerinde olumlu bir etki yapacaktır.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Egoist olmaktan kaçının
 • Boğa burcu: Bütçenize dikkat edin
 • İkizler burcu: Sevgi dolu olun
 • Yengeç burcu: Sevdiklerinizle vakit geçirin
 • Aslan burcu: Kararlarınıza güvenin
 • Başak burcu: İstenmeyen seyahatlerden kaçının
 • Terazi burcu: Çatışmaya girmekten kaçının
 • Akrep burcu: İtibarınız üzerinde çalışın
 • Yay burcu: Yeni fırsatlar arayın
 • Oğlak burcu: Gerekirse destek isteyin
 • Kova burcu: Yeni insanlarla tanışın
 • Balık burcu: Kibar olun

Astroloji | 2022 Numeroloji analizi – Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!