Astroloji: İkizler burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 30 Mayıs İkizler burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 30 Mayıs İkizler burcunda Yeni Ay burç yorumları. (aşağıda) Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Genel etkiler: Yayıncılık, iletişim, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, seminer, lansman, seyahatler gibi her türlü yazılı sözlü, görsel iletişim konularının hayatımızda hız kazacağı bir zaman dilimine giriyoruz. Bilgi, iletişim, önemli evrak ve dosyalar, mektuplar, mailler, eğitim, bilişimle ilgili konular, medya, sınavlar, teknoloji, davalar, şifreleme, şike, şaibe, sosyal medya, diplomatlar, dış işleri bakanlığı gibi konular da hayatımızda ön planda olacak. Yeni bir eğitime başlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, yeni kitabınıza başlayabilir, seyahatler organize edebilir, web sitesi açabilir, entelektüel anlamda kendinize yeni bilgiler katabilirsiniz.


Bu Yeni Ay dönemi, iletişimin hızlanacağı, önemli haberlerin alınıp, verileceği zamanlara işaret ediyor. Kendimizi ifade etmek, konuşmak, derdimizi daha çok anlatmak, duyulmak isteyeceğimiz iki haftalık bir süreç bizleri bekliyor. Kararlarımızın arkasında durmak zor olabilir, değişken bir ruh haline bürünebiliriz. Bu süreçte başlayan işler ve ilişkilerde yoğunluk ve derinlik beklemek pek akıllıca olmaz, daha yüzeysel kalabiliriz. Meraklı ve araştırmacı tarafımız çok daha güçlü bir şekilde çalışır.

Güneş’in de İkizler burcunda transit yaptığı bu süreçte unutkan ve sinirli olabiliriz. Ufak tefek yalanlar söylemeye başlarız. Tembel, dağınık ve tertipsiz olabilir. Kendimizi ifade edemeyebiliriz. Haklıyken haksız duruma düşebiliriz. Uykularınız bozulabilir, uyumakta zorluk çekebiliriz. Boyun, sırt, el ve kol ağrıları artabilir. Yeni başlama ihtimali olan işler, eğer iletişim, yayıncılık, medya, satış, alım-satım, eğitim ile ilgili konuların dışında ise istikrarı sağlamak biraz zorlaşabilir.

Burçlara etkileri:

koç burcu

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: Önümüzdeki günlerde ağzından çıkacak sözlere dikkat etmenizde fayda var. Karşınızdaki insanları istemeden kırabilirsiniz. Aksilikler nedeniyle yolculuklarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Hırslarınızı da kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz. Yakın çevrenizle bağlantılarınız önem kazanacak. İletişim hayatınız hızlanacak. Bu süreçte kendi isteklerimizin peşinden koşmak yerine bilinçaltındaki çatışmalarla uğraşmamız ve zihnimizi huzura kavuşturmaya çalışmakla meşgul olmamız mümkündür.

İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir döneme giriyoruz. Dış dünyadan ve yüzleşmelerden uzaklaşmak isteyebilir, eski hatalarımızı gözden geçirerek kendimizi suçlayabiliriz. Yeni Ay döneminde iletişim, yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Önümüzdeki dönem oldukça hareketli olacak.

İlişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde gerginlikler, çatışmalar yaşanabilir. Dedikodu yapılan ortamlardan uzak durmakta büyük fayda var. İletişim trafiğimiz hızlanacak. Ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat! Ayrıca trafikte de aşırı hız yapmaktan kesinlikle kaçınmalıyız.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Kardeşler, yakın çevre, iletişim, ilişkiler ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlara daha fazla odaklanacaksınız. Sözlerinize dikkat edin çünkü onları gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar varsa bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve içinizi rahatlatabileceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bununla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Kendi isteklerinize yönelin ve bunları gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin.

boğa burcu

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yeni Ay ile birlikte becerilerinizi kullanarak gelir elde edebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün olacak. Ancak bu dönemde yazılı ve sözlü anlaşmalarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var. Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerimizin ön plana çıktığı bir dönemde olacağız. Kendimizi bu dönem biraz isteksizlik içinde hissedebiliriz. İçinde bulunduğumuz gruplarda çatışmalar yaşayabilir, sesimizi duyuramadığımızı ve haksızlığa uğradığımızı düşünebiliriz.

Arkadaşlarımızla geçmişten gelen eski konularla ilgili olarak yüzleşmemiz gerekebilir ancak bunun için kendimizi hazır hissetmeyebiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili adımlar atabilir ancak beklentilerimizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Yeni Ay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Finansal konularda yaşadığımız endişeler, yakınlarımızla sözlü tartışmalar yaşamamıza neden olabilir. Gelirlerimizi nasıl artırabileceğimiz konuları gündeminizde olacak.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Bu dönemde önümüze çok güzel fırsatlar da gelebilir. Temkinli olmalı ancak korkak davranmamalıyız. Elimizdekinin değerini bilmek tabii ki çok güzel ama sevdiklerimizle de biraz daha paylaşımcı olmakta yarar var. Güneş sayesinde yeteneklerinizin farkına varacaksınız ve buna yoğunlaşacaksınız.

Maddi açıdan sizi olumsuz etkileyen durumlar varsa eğer bunları düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız. Farkındalığınızın artacak olduğu bir dönem içerisine giriyorsunuz. Maddi açıdan zorluk yaşıyorsanız eğer kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir anda karşınıza ekstra para getirecek olan güzel bir iş fırsatı çıkabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Güneş artık İkizler burcunda seyahat ediyor. 20 Haziran’a kadar kendinizi daha enerjik, daha neşeli ve daha özgüvenli hissetmeniz mümkün olacak. Hedeflerinize odaklanabilir, herkesle rahatça iletişim kurabilir, sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz. Eşinizle ya da yakın ilişkide olduğunuz kişilerle kısa süreli gerilimler yaşamanız mümkün. Bu tartışmaları çok büyütmemelisiniz. Ayrıca partnerinizle aranızdaki sorunlar üzerine konuşmak ve bu konuları çözüme kavuşturmak için uygun bir dönemde olacaksınız.

Yeni Ay sayesinde kendini daha aktif ve girişken hissedebilirsiniz. İletişim gücünle her türlü fırsatı değerlendirebilir, analitik yeteneklerinizle en zor sorunlara bile çözüm getirebilirsiniz. Kafanızdaki planları rahatlıkla eyleme dönüştürecek bir sürece giriyorsunuz. Ancak ortaklıklar ve ilişkiler konusunda dikkatli olmaya çalışmalı, düşünmeden harekete geçmekten kaçınmalısınız. Kariyer konularında da çok dikkatli hareket etmenizde ve ani kararlar vermemenizde yarar var.

Burcumuzda gerçekleşen Yeni Ay’da kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçiyoruz. Kendimizi ispat etmek, fikirlerimizi herkese yaymak için çok istekli ve ısrarlı olabiliriz. Abartılı tepkilerden uzak durmamıza, duygusal iniş çıkışlarımız sırasında karşımızdakileri kırmamamızda yarar var. İlişkilerde hayal kırıklığına açık olabilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınız insanlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bu dönemde birçok yeni insan hayatımıza girebilir ve birçok yeni fırsatla karşılaşabiliriz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Sosyal çevrenizle aranıza zaten istemsizce mesafe koymak zorunda kaldınız bu durum her ne kadar sizi olumsuz etkilese de faydasını yavaş yavaş görebileceksiniz. Dış görünüşünüzde değiştirmek istediğiniz yerler varsa bunun için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Aile yaşantınızda sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlardan kaçmaktansa üstüne gitmek ve çözmeye çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

yengeç burcu

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu dönemde sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Küçük çapta kazalar canınızı sıkabilir. Kardeşlerinizle ilgilenmenizi gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizleri içsel olarak rahatsız eden konular su yüzüne çıkabilir. Böylece yıpratıcı koşulları geride bırakabilirsiniz. Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

Kendi fikirlerimizi dile getirmekte çekingen veya yetersiz kalabilir, çevremizdeki kişiler tarafından baskı gördüğümüzü hissedebiliriz. Kendi içinize döneceğiniz, yalnız kalmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendinizle baş başa kalmak ve önünüzdeki hedeflere yönelik planlar yapmak size iyi gelecektir. Akademik konularda yeteneklerimizi yeterince gösteremeyebilir, bu yüzden akademik alanlarda otorite figürü olan kişilerle karşı karşıya gelebiliriz.

Enerjimiz biraz düşük olabilir. Yeni girişimlere başlamak için çok iyi bir dönemde değiliz ancak yüksek seviyedeki yaratıcılığımız ve hayal gücümüzü sanatsal faaliyetlerde kullanabiliriz. Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Endişelerimiz bizi kendimizi dış dünyadan izole etmeye itebilir. Bu dönemde hayatınızla ilgili vereceğiniz önemli kararlar almaktan uzak durmalısınız. Harekete geçmemeniz gereken bir süreç diyebiliriz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Başkalarını dinlemektense kendinizi dinleyecek ve ona göre kararlar alacaksınız. Dışarıdaki insanlar sizi her seferinde olumsuz şekilde etkiliyor ama artık buna bir son vermek isteyeceksiniz. İş hayatınız ile ilgili tahmin edemediğiniz bazı olumsuz gelişmeler olabilir. Bunları aşmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendinize iyi gelecek olan şeyler var ve bunlara odaklanacaksınız.

aslan burcu

Aslan burcu Yeni Ay yorumları

Aslan burç yorumları: Duygusal romantik ilişkiler, çocuklar ve keyif aldığınız konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal ortamınızın hareketlendiğini fark edebilirsiniz. Bu süreçte daha hareketli ve sosyal olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz ve grup çalışmalarınız renklenebilir. Hayatınızın hızlanacağı bir süreçte olacaksınız. Gelecek planlarınızla ilgili çevrenizden destek alabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak yeni fırsatlar ve değişimleri karşınıza çıkarabilir.

İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sizi destekliyor olacak. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündeme gelecek. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz. Attığımız adımlar hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir ve bize maddi kayıplar yaşatabilir. Sigorta ve vergi gibi konularda detaylara ekstra dikkat etmekte büyük yarar vardır.

İnsanlara yardım etme konusunda hassas olduğunuz için finansal konularda dikkat etmenizde fayda var. Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç veya kredi almak yerine var olan paramız ve planlarımızla ilerlemek bizim açımızdan daha yararlı olacaktır. Etrafımız her zamankinden daha da kalabalık olacak. Hayatımıza yeni insanlar girebilir. Arkadaş gruplarımızda iddialı söylemlerimiz ile öne çıkabiliriz. Ancak özgüvenimizi abartmamalı, tatlı çekişmeleri, gergin rekabetlere dönüştürmemeliyiz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Maddi açıdan olumlu bir şekilde destekleneceksiniz. Ailenizin içerisinden veya arkadaş çevrenizden size borç para verecek olan bir kişi olabilir. Mantığınızın ve duygularınızın çatıştığı bir süreç içerisine girebilirsiniz. Bu yüzden yeni kararlar alırken biraz daha tedbirli olmalısınız. Ani kararlar almak oldukça riskli olabilir.

başak burcu

Başak burcu Yeni Ay burç yorumları

Başak burç yorumları: Önümüzdeki süreçte sosyal hayatınız hareketlenebilir. Ancak iş ortamınızda yaşanabilecek sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Ailesel konular gündeme gelebilir, aile büyükleriyle ilgilenmenizi gerektirecek durumlar yaşanabilir. Kendinizi kariyer konusunda daha rahat gösterebileceğiniz, iş hayatına odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Birden fazla işle ilgilenebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hızlı gelişmeler yaşanacak bir süreçte olacaksınız.

Yeni Ay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarabilir. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Yenilikten korkmaz, değişen koşullara karşı daha esnek davranırsak bu süreçten çok karlı çıkabiliriz. Bu dönemde ön yargılarımızı kırmalı, üstlerimiz ve ebeveynlerimiz ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalıyız. Eğer iş arıyorsak, bu süreçte önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Hukuki süreçler de lehimize sonuçlanmayabilir. Yeni bir ilişki veya ortaklığa başlamak için uygun bir dönemde değiliz.


Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Ailenizle aranızdaki bağlar kuvvetleniyor. Onlarla ayrıysanız eğer tekrar bir araya gelmek için elinize güzel bir fırsat geçebilir. İşiniz ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşamanıza az kaldı. Hayatınızda sizi olumsuz etkileyen noktalar var bunları çözüme kavuşturmak için de yapmanız gereken bazı şeyler var.

Arkadaş çevrenizden veya ailenizden bu konu hakkında destek almak isteyebilirsiniz. Öte yandan Yeni Ay’ın etkisiyle ilişkimiz veya ortaklığımız varsa yolunda gitmeyen şeyler için suçlanmamız ve kendimizi savunmakta zorluk çekmemiz de mümkündür. Sevdiklerinizle anlaşamayabilirsiniz. Partnerinizden beklediğinizi alamayınca hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

terazi burcu

Terazi burcu Yeni Ay yorumları

Terazi burç yorumları: Bu Yeni Ay ile birlikte kardeşleriniz veya eşinizin kardeşleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz ya da size verilen taahhütler yerine getirilmeyebilir. Hareketleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Diğer insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Bu dönem hayatınızı geliştirmeye odaklanacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili konular gündeme gelebilir, iş birlikleri ve ortaklıklarda hareketlenmeler yaşanabilir.

Bu süreçte hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Yeni Ay enerjisi ile biraz sivri dilli ve keskin fikirli olmamız mümkündür. Tartışmalara girmekten kaçınmalı, sosyal medyada yazışırken de kullandığımız dile dikkat etmeliyiz. Yeni Ay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Yapabilirsek seyahat edeceğimiz, kendimizi ifade etmek arzusu ile yanıp tutuşabileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Etrafımızdaki kavga ve gürültüden sıkılarak, kendimizi geri çekmek isteyebilir ve bu yüzden yanlış anlaşılabiliriz. Günlük rutinimizde canımızı sıkacak değişiklikler olabilir. Bu dönemde sağlımızı da kontrol ettirmemiz yerinde olacaktır. Bu dönemde eski aşklar gündeme gelebilir veya yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Yeni insanlardan etkilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özellikle bu salgın döneminde sosyal mesafeye çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Çevrenizdeki insanlar ile olan iletişiminize biraz daha dikkat etmelisiniz. Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz ve söylemediğiniz şeyler var bunları daha fazla içinizde tutmak istemeyebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkileriniz tekrar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle eski sevgiliniz sizinle tekrar iletişime geçmek isteyebilir. Gitmek istediğiniz bir tatil varsa eğer bu sıralar ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay burç yorumları

Akrep burç yorumları: Önümüzdeki günlerde sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Sinirleriniz yıpranabilir, duygusal krizler yaşayabilirsiniz. Ticari faaliyetlerde dikkatli olmalısınız. Bu dönemde atacağınız bazı adımlarda zararlı çıkabilirsiniz. Kredi, miras, prim gibi konularda gelişmeler yaşanabilir. Finansal konular, sosyal hayatımız, aşk ilişkilerimiz, hobilerimiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor.

Yalnız başımıza kalıp yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz hobilerimizle uğraşmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan ilişkimiz varsa aşk hayatımızda çalkantılı bir dönemden geçebiliriz. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda endişeli bir ruh halinde olabilir, gerginliğimizi çevremize de yansıtabiliriz. Bu dönemde hayat enerjimiz azalabilir ve sosyal ortamlara girmekten rahatsızlık duyabiliriz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Finansal durumunuzla ilgili güzel gelişmelere de şahit olabilirsiniz. Kendi geleceğiniz için yatırım yapmak istiyorsanız eğer bunun için elinize güzel bir fırsat geçebilir. İkili ilişkilerde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu sizin aşırı tavırlarınızdan kaynaklanabilir. Bu yüzden biraz sakin kalmalı ve karşı tarafı da dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve bunları ihmal etmemelisiniz.

Temkinli olmalı ancak sezgilerimize de güvenmeliyiz. Önümüze çok büyük ve güzel fırsatlar çıkabilir. Spekülatif bir yatırımdan beklemediğimiz bir gelir elde edebiliriz. Yine de dikkatli olmakta fayda var. Parasal konularda kararlar verecekseniz Yeni Ay sonrasında harekete geçmeniz tavsiye edilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Yeni Ay yorumları

Yay burç yorumları: Partneriniz ile, eşinizle, yakın ilişkide olduğunuz kişilerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu Yeni Ay ile birlikle iş birlikleri, ortaklıklar ve ikili ilişkiler daha fazla gündeminizde olacak. Bu alanlarda hayatınızı yönlendirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni girişimlerde bulunabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde ilişkiler ön plana çıkacak. Özellikle geçmişte sorun yaşadığınız ilişki konuları gündeme gelebilir ve çözüme ulaşabilir. Taşınma konuları gündeminizde olabilir.

Ev ve aile konularına odaklanacağımız bir sürece gireceğiz. Aile bireyleri ile aramızda huzursuzluklar yaşanabilir, çatışmalardan kaçmak, kimseyle yüzleşmemek isteyebiliriz. Evle ilgili taleplerimiz kabul görmeyebilir, kendi isteklerimizi savunamayabilir veya gerginlikleri önlemek için taviz vermek durumunda kalabiliriz. Ailemiz ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir.

Bu Yeni Ay döneminde aşk hayatınız, ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline gelecek. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabiliriz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Eski ilişkilerinize odaklanmaktan vazgeçmeli yeni ilişkilerinize odaklanmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili konularınızda biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızla ilgili çok fazla şey paylaşıyorsunuz. Artık biraz ilişkinizi kendi içinizde yaşamayı tercih etmelisiniz. Aksi halde yaşayacak olduğunuz olayları net bir şekilde göremeyebilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Yeni Ay burç yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu Yeni Ay ile birlikte özellikle çalışma ortamınız hareketlenebilir. Günlük rutinler konusunda değişiklikler yaşanabilir. Ancak işe güce fazla kapılıp kendinizi yıpratmamaya dikkat etmelisiniz. Kendinize fazla yüklenirseniz sağlığınızı bozabilirsiniz. Ev, aile, yuva konuları ön planda olacak. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz veya partnerimiz ile aramızda duygusal konuşmalar yaşanabilir. Yakın çevrenizle iletişim konularına dikkat etmeli, gerginlikten uzak durmalısınız.

Geçmişte yaşanmış sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir. Eski konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bu yüzden kendimizi suçlu hissedebiliriz. Yeni anlaşmalar ve organizasyonlar ile ilgili sorunlar çıkabilir. Kariyer hayatınızda, girişimlerimizde ve iş çevrenizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gerginliğimizden kurtulmak için yoga, meditasyon gibi konulara eğilmek yararlı olabilir.

Öte yandan bir süredir devam eden bir tatsızlık veya anlaşmazlık, bu dönemde yapılacak bir konuşma ile çözüme kavuşabilir. Çalışıyorsak iş arkadaşlarımız ve bize hizmet eden kişilerle aramızda gerginlikler olabilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Stres kaynaklı sağlık sorunları yaşamamız mümkün. Kendimize dikkat etmekte fayda var. Yeni Ay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Öte yandan maddi sıkıntıları çözebileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. İletişiminiz sorumluluklarınız üzerinde artacak. Evinizde yapacağınız işler biraz artabilir. Kendinizde bazı yenilikler yapmak istiyorsanız eğer bunun için çok doğru bir zamanlama içerisine giriyorsunuz. Hayatınızla ilgili almanız gereken kararları artık ertelememelisiniz. Aksi halde fazlasıyla pişman olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz size iyi gelmeyen zararlı şeylerden uzak durmalısınız. Evde olsanız bile mutlaka egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Yeni Ay yorumları

Kova burç yorumları: Hayatınıza hareket getirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızı renklendirecek gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Sizleri mutlu edecek uğraşlara, hobilere yönelebilir, yaratıcı aktiviteler sayesinde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Duygusal ve ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağız. Sosyal hayatımız renkleniyor. Öte yandan finansal konularda gerçekçi bakmadığınız için istediğiniz sonuçları elde etmekten uzak olabilirsiniz.

Kendimize ve yeteneklerimize olan güvenimizle ilgili iç sorgulama yapabilir, yöntemlerimizden şüpheye düşebiliriz. Yeni yatırım girişimlerinden veya sevdiklerimizin istekleri için aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat etmeliyiz. Borçlanmaya girmemekte fayda var. Maddi konularda gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.

İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Sanatsal, yaratıcılık gerektiren konularda oldukça iyi bir dönemde olacaksınız. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Egolar, istek ve beklentiler yükselebilir. Aşk hayatınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu süreçte çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler üzerinde güneş gibi parlayacak bir ay sizi bekliyor. Kendinizi yaratıcılık alanlarında spor, sanat ve çocuk alanlarında daha mutlu hissedebilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Yeni Ay burç yorumları

Balık burç yorumları: Bu Yeni Ay ile birlikte ailevi konular gündeme gelebilir. Aile fertlerinden biriyle gerginlik yaşayabilirsiniz, sakin kalmanızda fayda var. Küçük ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Evinizde tadilat gerektiren durumlar olabilir ya da evinizi değiştirebilirsiniz. Finansal konular ön planda olacak. Aile ve finansal konular da gündeminizde olacak. Eviniz, aileniz, yuvanız odağınızda olacak. Evde vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Harekete geçmek için istekli olabilir ancak yeterli cesareti ve gücü kendimizde bulamayabiliriz. Kendimizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir veya yanlış anlaşılabiliriz. Tabii ki bu bizi istediğimiz adımları atmaktan alıkoymayacaktır. Ancak yine de temkinli hareket etmeli, sonradan pişman olacağımız şeyler söylemekten ve yapmaktan kaçınmalıyız. Kırgın olduğunuz aile çevrenizle ilgili çözüm üretebilirsiniz.

Bu süreçte Güneş de İkizler burcunda transit yapıyor. Eviniz içerisinde bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimler size oldukça iyi gelecek ve rahatlayacaksınız. Eğitim hayatınız devam ediyorsa eğer ileriye dönük bazı yeni proje fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek tamamen sizin elinizde olan bir durum . İleriye dönüp keşke dememek için çevrenizden bu konu hakkında destekte alabilirsiniz.


Bu dönemde biraz hareketleneceksiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için ne gibi çözümler üretebileceğinize odaklanacaksınız. Bu süreçte ayrıca yeni bir eve taşınma gibi konularda da planlar yapabilirsiniz. Kendinizi aile ve yuva alanlarında daha güçlü hissedebilirsiniz ve aile içerisindeki otorite figürleriyle iletişiminizin daha fazla arttığı bir dönem olabilir. Daha fazla iç dünyanıza yönelebilirsiniz.

Astroloji: 30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumu – Bizi takip edin: Facebook, Twitter, Instagram, Telegram