2022 Yılı En İyi Metin2 Pvp Serverler

Metin2 pvp serverler’in kolay oluşu ve oyundaki hedeflerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinden dolayı bir haftada onlarca metin2 pvp açılış yapmaktadır.

Metin2 server

Günümüzde uzun soluklu pvp server kalmadığı gibi bilinmiş ve oyuncular tarafından güven kazanmış pvp serverler bile server açarken sezonluk açmakta ve sezon bitiminde pvp ömrü de tükendiğinden dolayı serverler kapanmaktadır. Diğer mmorpg oyunların aksine Metin2 pvp serverler‘de yıllardır açık olan ve sezonluk olmayan birçok server bulunmaktadır. Bu serverler 55-255 yapısıyla bilinmekte ve yeni başlayan pvp oyuncularının da diğer oyunculara çabucak yetişmesiyle bilinirler. Karaymt2, Rinamt2 az önce bahsetmiş olduğum metin2 pvp’lere örnek olarak verilebilmektedir. Bu uzun soluklu pvp serverleri aşağıda sıralayalım.

En İyi Metin2 Pvp Serverler

 1. Karaymt2
 2. Rinamt2
 3. Hisarmt2

Bu üç metin2 pvp server ortalama 4 – 5 yıldır açık olan ve hala da yeni oyunculara ev sahipliği yapan günümüz kaliteli pvp serverler arasında yer almaktadır. Normalde pvp serverler’de uzun soluklu oyunların pek olmadığı göz önüne alınınca bu oyunların ne kadar başarılı bir şekilde tasarlandığı anlaşılmaktadır.

Temmuz 2022’de Açılacak Metin2 Pvp Serverler

 • Rubi2 (1 Temmuz)
 • Karahayıt2 (Belirsiz)
 • Sparkymt2 (8 Temmuz)
 • Kabarmt2 (1 Temmuz)
 • M2brave (1 Temmuz)
 • Rhea2 (1 Temmuz)
 • Akai2 (1 Temmuz)

Görüldüğü üzere yalnızca ufak bir incelemeyle temmuz ayında açılış yapmayı düşünen birçok metin2 pvp server bulunmaktadır. Bu oyunların çoğu 1 temmuzda açılış yapacaktır. Ancak aynı gün aynı saatte açılacak tüm oyunlar iyi reklam yönetimi yapsa bile oyuncu paylaşılacağından diledikleri oyuncu sayısına ulaşamayabilirler. Bu da siz değerli oyuncuların girmiş olduğu metin2 pvp serverler‘in kısa sürede kapanmasına ve emeklerinizin boşuna gitmesine sebep olabilmektedir. Dolayısıyla bu noktada kendini ispatlamış hali hazırda yüksek online sayısına sahip metin2 pvp’lerin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır. Aşağıda metin2 pvp oyuncuları tarafından oylanmış en iyi metin2 pvp serverler sıralaması bulunmaktadır.

Metin2 Pvp Serverler

 1. Aldrea
 2. Sentor2
 3. Rinamt2
 4. Hisarmt2
 5. Elsmetin2
 6. Rodnia2
 7. Gondormt2
 8. Saltukmt2
 9. Misali2 Anadolu
 10. Karaymt2
 11. Lorien2

Diğer tüm metin2 pvp serverler için pvpserverler.org adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu site üzerinde metin2 pvp serverler emek, orta, zor, wslik ve farmlık olarak kategorilendirilmiş ve bu da tüm oyunculara server bulma esnasında kolaylık sağlamıştır. Ayrıca hem oyuncular hem de server sahipleri için wiki ve blog bölümlerinde metin2 ile alakalı yardımcı konular bulunmaktadır.