Astroloji: 28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Aslan Yeni Ayı genel etkileri:

Bu Yeni Ay döneminde yaratıcılık gerektiren işlerde başarı şansı çok yüksektir. Satılması gereken ürünler çok daha hızlı bir şekilde satılabilir. Saçlarımıza şekil verme, bakım yapma, saçlarımızla ilgilenme zamanı. Bu dönem konser, parti, gösteri, eylem gibi aktivitelere daha fazla zaman ayırabilir, bunlardan daha çok keyif alabilirsiniz. Kendimizi göstermek istediğimiz her alanda rahatlıkla sergileyebiliriz.


Ancak bu Yeni Ay’ın en büyük handikabı gururdur, aşırı gururlu davranışlar, burnumuzdan kıl aldırmaz tavırlar zarara uğramamıza neden olabilir. Lükse olan düşkünlüğümüz, tembelliğe olan meylimiz artabilir. Kibir, fazla ego, aşırı hırs, baskıcı tavırlar ciddi zararlar verebilir. Kendimizi maksimum merkezde hissetmek isteyecek ve yönetme arzumuz güçlenecek. En yaratıcı işlerimizi tam da bu Yeni Ay zamanı ortaya koyabilir hatta insanların beğenisine sunabiliriz.

28 Temmuz Aslan Yeni Ayı burç yorumları:

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Beşinci evinizde gerçekleşen bir yeni ay var. Bu yeni ay eğer hayatınızda birisi yoksa size sürpriz bir aşk getirebilir. Özellikle yeni gireceğiniz sosyal çevrelerde aşkınızla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bir evlilik teklifi yada ciddiye yönelik bir durum bildirimi de söz konusu. Yeni adımlar atmadan izlemede kalmakta fayda var.

İş ile ilgili bir eğitim başlayabileceği gibi, hali hazırda yaptığınız iş ile ilgili yeni şeyler öğrenmeye çok daha açık olacaksınız. Günlük rutin işlerinizi akılcı yöntemlerle çözebileceksiniz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.

Bu dönemde daha sağlıklı beslenme, daha sağlıklı yaşamakla ilgili titiz araştırmalar yapabilirsiniz. Eğer ki kendi işinizi yapıyorsanız, kendinize yeni çalışanlar alabilirsiniz. Bu dönem alacağınız yeni çalışanlar zeki, metodik, detaycı, mükemmeliyetçi kişiler olacaktır. Kendinize kafası çalışan bir mentor, koç, yol gösterici de bulabilirsiniz.

Keyifli bir ruh hali içinde olacağız. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Bir yolculukta, bir aktivitede, bir eğlencede hayatımıza yeni biri girebilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz.


boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yeni Ay aile temasını, aile büyükleri ile ilgili problemleri ve sıkıntıları da göz önüne sokacak. Dolayısıyla önümüzdeki ay içerisinde ev, emlak, miras ve aile büyükleri ile ilgili birtakım sorunları da beraber getiriyor yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home ofis tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz. Veya işiniz ile evinizi yakınlaştırmak isteyebilirsiniz. Ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Ya da arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır.

Aşk ve özel hayatınız daha iletişim odaklı olmaya başlayacak. Yalnız olanlar birden fazla kişi ile flört edip karar verme aşamasına gelebilirler, bolca mesajlaşma, mailleşme ve telefonlaşmalar gündemde olacak. Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Uzaklardaki aile bireylerinden evlilik, hamilelik ve doğum haberleri almamız mümkün. Biz de bu süreçte çocuk sahibi olabilir, hamile kalabilir, evli değilsek evlenebiliriz.

Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelmemiz söz konusu olabilir. Ancak çok ani kararlar almaktan kaçınmalı, ailemize karşı da daha yapıcı ve yumuşak bir dil kullanmaya dikkat etmeliyiz.


ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Aslan burcundaki bu Yeni Ay beklenmedik tatilleri, yeni fırsatları ve yeni bir network’ü, iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeleri de beraberinde getirecek. Sürprizli bir Yeni Ay, size iyi gelecek bir Yeni Ay deneyimleyeceksiniz. Spontane, plansız bir tatile bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yaratıcılık, hobiniz olan bir konuda eğitim almaya da karar verebilirsiniz. İş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. İnternet üzerinden bir şeyler yapmak isteyebilir, sosyal ağlar üzerinde daha aktif çalışmalar yapabilir, daha çok okuyabilir, araştırabilir, web sitesi açabilir, blog açabilirsiniz.

Ev, yuva, aile, yerleşime ait konularda önemli kararlar alınabilir, aile içinde önemli konuşmalar, toplantılar meydana gelebilir. Bazılarınız köklerinizi araştırabilir, aile geçmişinizle ilgilenebilirsiniz. Zihnimiz adete ışık hızında çalışmaya başlayacak. İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden ya da yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz.

Arkadaşlarımız, kardeşlerimiz ve yakın çevremizle kısa ama eğlenceli yolculuklar yapmamız mümkün. Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Ancak dilin kemiği olduğunu unutmamızda fayda var.


yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Beklenilmeyeni bekleyin… Özellikle finansal konularda kendinizi darda ve sıkıntıda hissettiğiniz bir süreçteyseniz bu Yeni Ay size ekstra bir kazancı daha beraberinde getirebilir. Bu Yeni Ay size sürprizleri finansal açıdan getirebilir. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkilerde daha detaycı ve titiz olabilirsiniz.

Bu dönem zihniniz çok daha fazla çözüm odaklı olacak, özellikle yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızın sorunlarını çözmeye yönelik akıl verebileceksiniz. Yeni okunacak, araştırılacak kitaplar alabilir, yakın çevrenizle sık sık kitap alışverişleri yapabilirsiniz. Bu dönem araba kullanmayı öğrenebilir, dans kurslarına gidebilir, ufkunuzu genişletecek yeni eğitimler alabilirsiniz.

Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Kendimiz ve ailemiz için çok fazla harcama yapmak, sevdiklerimizi şımartmak isteyebiliriz. Fakat kontrolümüzü kaybetmememizde fayda var.

Bu dönemde beklenmedik bir zam ya da terfiler söz konusu olabilir. Yapabileceklerimize olan özgüvenimiz biraz daha artacak ve kendimizi daha çok gösterme fırsatı bulacağız. Bu arada ailemizle ilgili giderler biraz canımızı sıkabilir fakat yine de maddi açıdan olumlu bir süreçteyiz.


aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Kendi burcunuzda gerçekleşen bir Yeni Ay’ı deneyimliyorsunuz. Gerçekten çok güzel, sizi yücelten ve size iyi gelecek olan bir ay. Fakat bu ay beraberinde yeni oluşumları da getirmekte. Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize hiddetlenmek yerine sakin bir şekilde bu dönemi geçirmenizde fayda var diyorum.

Ani değişikliklere, dış görünüşünüzde yapacağınız değişikliklere karar vermeden aslan edasında ilerlemenizi tavsiye ederiz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz.

Güneş’in de aynı zamanda burcunuzda olması, büyük ve pozitif bir değişim ve dönüşüm döneminden geçeceğimize işaret ediyor. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Kendi işinizi kurmak için de harekete geçebilirsiniz.

Ancak iyice düşünüp taşınıp harekete geçmemizde fayda var. Kendimizi ispatlamak için hevesli olacağız fakat egomuzun rüzgarına kapılıp kırıcı olmamamızda fayda var. İkili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkartabilirsiniz.


başak burcu

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Sizi farklı bir boyuta götürecek bir Yeni Ay var. . Sinirlerinize daha hakim olmanız gerektiği bir dönem, agresyon ile yanlış işler yapabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olarak daha iyi bir şekilde, iyiye ve güzele odaklanarak içinizdeki var olan güçle bu yenilikleri hayatınıza akıtabilirsiniz.


Sağlık konusunda devam eden bir tedaviniz varsa tedavi yönteminde veya gittiğiniz hastanede değişikliğe gidebilirsiniz. Ya da bir süredir devam eden bir sağlık durumunuz varsa, bu hafta artık sona erebilir.

Farkında olmadan etrafınızdaki birçok insanın sırrına ortak olabilir, gizli kalmış konular duyabilirsiniz. Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz.

İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Eğer evimizle ilgili birtakım değişiklikler yapmak istiyorsak tam sırası. Aslan etkisi ile çok yaratıcı olabiliriz ancak aynı etki bizi fazla para harcamaya da itebilir. Bu konuda temkinli davranmakta yarar var.


terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Grup çalışmalarınızın aktifleştiği, yeni işbirlikleri yapacağınız, yeni projelere adım atacağınız bir sürecin içerisindesiniz. Beklemediğiniz bir anda güzel projeler içerisine girebilirsiniz ve size artı bir maddi katkı kazandırabilir. Sizin açınızdan iyi bir Yeni Ay sizi beklemekte, keyfini sürün diyorum.

Son teknoloji ürünlerine daha çok ilgili olabilirsiniz. Kendinize yeni bir akıllı telefon, yeni bir televizyon alabilirsiniz mesela. Eğlenceli bir davete, partiye davet edilebilirsiniz. Bu partide çok eğleneceğiniz muhakkak. Şu dönem hayatınızda daha önce yapmadığınız, kişisel anlamda tabularınızı yıkmak isteyeceğiniz bir süreçten geçiyor olacaksınız.

Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz. Etrafımız her zamankinden daha da kalabalık olacak. Hayatımıza kariyerimizle ilgili bize destek verecek yeni insanlar girebilir. Bu dönemde yakın arkadaşlarımız ile keyifli organizasyonlar yapabilir, seyahatlere çıkabiliriz. Sosyal ortamlarda ya da işimizle ilgili bir etkinlikte tanışacağımız biriyle bir aşk yaşamamız söz konusu olabilir.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: Kariyer evinizde gerçekleşen bir Yeni Ay var beklenmedik sürprizleri de beraberinde getiriyor. Aile ile ilgili, anne ile ilgili birtakım sıkıntı ve problemler olabilir. Ayrıca toplum önümüzdeki statünüzle ilgili durumları deneyimlediğiniz bir Yeni Ay. Fakat beklenmeyeni bekleyin diyorum. Size sürprizler yaşatabilir ve hiç ummadığınız bir kaotik ortamdan daha rahat bir sürece geçiş yapabilirsiniz.

Sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işte teknolojiyi, dijital pazarlamayı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ya da dijital bağlantılı işlerle daha fazla haşır neşir olmanız gerekebilir. Bu sizin pek de beklediğiniz, umduğunuz tarzda bir kariyer gelişmesi olmayacaktır. Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve emin olun, kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin.

Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Terfi ya da iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Fakat çok fazla dik başlı olmamamızda ve sözlerimize dikkat etmekte fayda var. Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.


yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Yurtdışı konuları, sosyal medya konuları, uzak akrabalarınız, mahkemelerle ilgili konular da değişimleri ve beklenmedik durumları deneyimleyeceğiniz bir süreci yaşayacaksınız. Bu dönem sizi oldukça etkileyebilir. Dolayısıyla bu dönemde daha çok sinirlerinize hakim olarak sağlığınıza özen göstermenizde fayda var.

Eğer elinizde bir süredir yazdığınız ve biriktirdiğiniz yazılarınız var ve bir yayın evi arayışı içindeyseniz, yayın evi ile yollarınızı kesiştirebilir. Yeni bir marka yaratmak, patent işlerine girişmek, web sitesi açmak için de fırsatlarınız olacaktır.

Eğitimle ilgili de, radikal kararlar verebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeniden üniversite okumaya karar verebilir, ya da yarım bıraktığınız bir eğitime dönmek isteyebilirsiniz. Bu dönem dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler görebilirsiniz.

Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Bu dönemde hem iş hem de keyif amaçlı bol bol seyahat edebilir, hatta yurt dışına yerleşme kararı alabilir veya yerleşebiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet sonuçlandığına tanık olabiliriz.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Yeni Ay 8.evinizde doğmakta ortak elde ettiğiniz gelirler, krediler ve bankalarla ilgili alan hareketleniyor Sürpriz artı bir gelir elde edebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz güzel bir dönemi de size getirebilir. Masraflarınızı göz önünde bulundurarak doğru bir şekilde hareket ederseniz daha iyi bir sürece başlangıç yapacaksınız.

Hayatın anlamı, din, felsefe, gibi konularda daha fazla araştırmaya, okumaya yöneltebileceği gibi, uzak yerlere seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, uluslararası işler, pasaport ve vize işleri ile uğraşabileceksiniz. Yine hukuksal konularla ilgili beklentisi olanlar, bu süreçte keyifli gelişmeler yaşayabilirler. Mevki ve statü sahibi önemli kişilerle görüşmeler, toplantılar gündeme gelebilir sık sık. Zihniniz her zamankinden çok daha işlek olacaktır. Değişik, farklı kültürler hakkında da okuyabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabiliriz. Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Öte yandan, libidomuzda da artış olabilir. Sevdiğimiz kişi ile güzel ve keyifli zamanlar geçirebiliriz.


kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Karşıt burcunuz Aslan’da gerçekleşen bu Yeni Ay, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde doğuyor. Sürpriz gelişmeleri yaşayacağınız 15 günlük dilimi yaşayacaksınız. Bu ayın sonuna kadar hiç beklemediğiniz bir anda olumlu bir şekilde bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Ya da ilişkinizle ilgili bir ayrılık yaşayabilirsiniz.

Yeni bir iş teklifi ya da işbirliklerinizden ayrılma gibi kararlar alabilirsiniz. Bu ani kararların etkisi hayrınıza olacaktır. Sakinliğinizi koruyarak bir Aslan edasında ilerlemeniz de fayda var. Eğer bir partneriniz varsa ona sürpriz bir şekilde evlenme teklif edebilir, yüzük takabilir, yüzük alabilir, nişanlanabilir, ilişkinizi daha heyecan verici bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Ya da sizi çok iyi temsil edecek biri ile bir anlaşma yapabilirsiniz.

Avukat olabilir, muhasebeci olabilir ya da iş anlamında sizi besleyecek bir ortaklık başlatabilirsiniz. Her şekilde size destek olacak kişileri hayatınıza çekmeniz konusunda sizin için fayda odaklı çalışacaktır. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz.

Evliysek, eşimizden hem maddi hem de manevi açıdan büyük destek alabiliriz. Eğer ilişkimizde ya da evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bunları geçmişte bırakmak için uygun bir dönemdeyiz. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir zaman. Yani yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.


balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: Yeni Ay size yeni bir düzeni müjdelemekte. Bu düzende kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve sağlığınıza özen göstereceğiniz bir dönemi öncesinden haber veriyor. Farkındalığınızın yükseleceği bir süreç. yakın çevrenizden alacağınız haberler doğrultusunda yeni kararlar alarak bu dönemi deneyimleyebilirsiniz.

Yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir.

Çalıştığınız iş yerinin lokasyonunda da değişiklikler olabilir. İş ortamınızda kullanmak üzere yeni elektronik aletler alabilir, bilgisayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Birçok işinizi çok hızlı bir şekilde halledecek bir yardımcı veya çalışanda alabilirsiniz. İş ortamında ve günlük yaşamamızda iletişim trafiğimiz ve tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz.


İş arkadaşlarımız ya da işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün. Aslan’ın kararlı ve cesur enerjisini hissetmeniz dileğiyle.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram