Kadın seçmen Meral Akşener’e yalvardı: Mansur Yavaş’ı aday yapın

Esnaf ziyareti sırasında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yolunu kesen bir kadın, ağlayarak Cumhurbaşkanı adaylığı için Mansur Yavaş’ın gösterilmesini talep etti.

akşener yavaş

Video aşağıda – İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf gezisine çıktı, ağlayan bir kadının yakarışlarıyla karşılaştı. Akşener’in yolunu kesen kadın, önce sakin sakin “Başkanım” dedi, sonra ağlamaya başladı. Yalvardı, “gerekirse ayaklarınıza kapanayım” dedi.

“Kazanacak cumhurbaşkanını çıkarın, Mansur Başkan’ı aday gösterin”

“Size yalvarıyorum, gerekirse ayaklarınıza kapanayım. 6’lı masadan kazanacak cumhurbaşkanını çıkarın.” diyen kadın, halkın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş’ı, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek istediğini söyledi.


“Başbakan olarak sizi, Cumhurbaşkanı olarak Mansur Yavaş’ı istiyoruz”

Yalova’dan geldiğini belirten ve taleplerini sürdüren kadın, kazanamayacak adayı istemediklerini açık açık dile getirdi.

Akşener’e sarılarak hıçkırıklara boğulan kadın, “Başbakanımız sizsiniz, biz halk olarak Cumhurbaşkanlığı için Mansur Yavaş’ı istiyoruz. Kazanmayacak insanı sakın kabul etmeyin, sakın bizi bir daha bu kuyunun içerisine atmayın. Umudumuz sizsiniz, size yalvarıyorum. Ben size çok güveniyorum, ipler sizin elinizde.” diye konuştu.


İşte o görüntüler:

MetroPOLL’den dikkat çeken anket: AKP 10 puan farkla birinci parti