Astroloji: 9 Ekim Koç burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: 9 Ekim Koç burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Dolunay burç yorumları

Astroloji: 9 Ekim Koç burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Öncelikle genel etkiler:

9 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle önümüzdeki 15 günlük süreç, ilişkilerimizde hiç beklemediğimiz gelişmelere gebe olabilir. Hayatımıza yeni bir aşk girebilir ya da ani bir şekilde evlilik kararı alabiliriz. Halihazırda bir ilişkisi olanlar ise bu süreçte sağduyusunu korumalı, ani tepkiler vermekten kaçınmalı ve ilişkilerinin geleceği için daha uzlaşmacı ve yapıcı bir tutum sergilemeli. Aksi takdirde ani ayrılıklar da gündeme gelebilir.


Hep söylediğimiz gibi dolunaylarda sonlandırma ve sonuç alma enerjileri yoğundur. Dolunayın Koç gerçekleşiyor olması ise bize özellikle ilişkilerimizin ve iş birliklerimizin etkileneceğini gösteriyor. Bu dönemde duygularımızı kontrol etmekte zorlanabilir, adeta bir çocuk gibi ısrarcı ve sabırsız davranabiliriz. Karşımızdaki insanlardan taleplerimiz çok makul olmayacak, hatta bencil bir tutum içinde olacağız. Hayatımızdaki insanları kendi isteklerimiz doğrultusunda hareket etmeleri için zorlayacağız. Ancak bu aceleci ve çocuksu tutumun sonrasında pişman olacağımız şeyler yapmamıza neden olacağını unutmamalıyız.

Bu dönemde ne yapmalı?

Hızlı kararlar alıp hızlı bir şekilde harekete geçebileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi fazlasıyla cesur hissedecek, duygu ve düşüncelerimizi dürüstlükle ifade edeceğiz. Karşımızdaki insanlarla empati kurabileceğiz. Ancak tekrar etmekten zarar gelmez, öncelikle sağduyumuzu korumamız, aşırıya kaçan tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Özellikle de empati kabiliyetimizi kullanmamız ve olayları sadece kendi bakış açımızla ele almak yerine karşımızdaki insana da söz hakkı vermemiz sorunlarımızı kolaylıkla çözmemizi sağlayacak.

Dolunay’ın burçlara etkileri:

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Bugünlerde her istediğim hemen olsun diyebilir, kendi isteklerinde dayatmacı olabilirsin. Ancak dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Aldığın kararları uygulamaya geçmeden önce iki kere düşünmeli, sabır acı olsa da meyvesinin tatlı olduğunu unutmamalısın. İkili ilişkilerinde, ortaklık ya da iş birliği içinde olduğun insanlarla aranda gerilim olabilir. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Ani tepkilerle karşındaki insanları kırmaktan kaçınmalısın.

Burcumuzda 9 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay’da kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerle ilgili bazı netleşmeler yaşanıp, önemli kararlar verilebilir. Kriz yaratacak sözlerden uzak durmaya dikkat edilmeli.

Atılacak adımlar hayatın genelini ilgilendirecek. Kişisel alanınızda yapacağınız değişikliklerle hem sağlığınız hem de çevrenizle olan ilişkileriniz konusunda bir ivme yakalayabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi, hakkınızı teslim almanız ve artık yeni sınırlarla, kurallarla hayatınızı devam ettirmeniz söz konusu olabilir.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Önümüzdeki günlerde olayların kontrolünden çıktığı, arkandan işler çevrildiği korkusuna kapılabilirsin. İş ortamından ya da akrabaların düşmanca bir tutum görebilirsin. İçsel geriliminin artacağı bir dönem ama bu sürecin geçici olduğunu aklında tutmalı, sana rağmen gelişen olayları kontrol etmeye çalışarak enerjini boşa harcamamalısın. Aksi takdirde seni ruhsal ve fiziksel olarak yoracak gelişmelere davetiye çıkarmış, sağlığını zorlamış olursun.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

Dolunay ile kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodular söz konusu olabilir. Dolunay sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar verme ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu Dolunay zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. İki hafta boyunca içe dönme, normalden daha fazla yalnız kalma ihtiyacı baskın olacak. İçsel süreçlere odaklanarak kontrol edilemeyen konularla savaşmamak yerinde olacaktır. Aşk hayatınızda ummadığınız güzellikler yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşk ayaklarınızı yerden kesebilir. Çocuğunuzla ilgili problemler varsa da artık her şeyin iyiye gittiğini görebilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir süreçtesiniz kesinlikle yapmak istedikleriniz için eyleme geçmelisiniz. Enerjiniz artıyor. Güzel haberler alabilirsiniz.

ikizler burç yorumları

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Dolunay aşk hayatına hareket getirebilir. Ani bir kararla yeni bir aşka yelken açabilirsin. Halihazırda bir ilişkin varsa hayatındaki insanla empati kurman ve uzlaşmacı bir tutum benimsemen yerinde olur, böylece ilişkinizi yıpratmamış olursun. Hayattaki hedeflerini gözden geçirebilir, hedeflerine varmak için daha tutkulu ve cesur adımlar atabilirsin ama hırsa kapılmalı ve iyi düşünerek hareket etmelisin.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Keyif alacağımız yardım organizasyonlara katılabiliriz, hayır işleri ile ilgilenebiliriz Arkadaşlarımızdan duygusal konularda destek göreceğiz. Hayatımızdan bazı insanları çıkarabiliriz. Bu dönemde gelecek planlarımızı tekrar gözden geçirebilir, aldığımız kararları sorgulayabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi ya da zam söz konusu olabilir.

Hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. Yeni bir ev bakmayı düşünebilirsiniz. Uzun zamandır aradığınız evi şimdi bulabilirsiniz. Bu konuda yakınlarınız da sizinle aynı fikirde olabilir. Zaman zaman gerginlikler olsa da duygusal hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşkın tadına varın, detaylara çok takılmamalısınız.

Sosyal yaşamla ilgili gündemin yoğun olacağı iki hafta boyunca yeni çevrelere girilebilir. Aşk hayatında gerginlikler yaşanabilir. Bu gerginlikler sonucunda da bazı kararlar almak gerekecek. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Finansal konularda tedbirli davranmamak, eğlenceye ve lükse çok harcama yapmak sıkıntı yaratabilir. Şans oyunlarında da fazla risk almamaya dikkat.

yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Dolunay hayatının birçok alanını etkiliyor. Bu günlerde daha görünür olmak, özellikle kariyerin için sarf ettiğin emeğin karşılığını almak isteyebilirsin. Bir terfi ya da iş değişikliği gündeme gelebilir. Ailenin senden beklentileri ile senin kariyer hedeflerin uyuşmayabilir. Bu nedenle aile ilişkilerinde gerginlikler yaşayabilirsin. Kendi isteklerin ile ailenin beklentileri arasında bir denge kurman sorunları çözmene yardım edecek.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Ancak odak noktamızı kaybetmemeye ve detayları atlamamaya dikkat etmeliyiz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. Kariyerle ve toplumsal kimlikle ilgili bir takım gelişmelerin olacağı bir dönem. Daha fazla sorumluluk alma ya da bazı süreç değişimleri söz konusu.

İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Duygusal olarak karışık bir ruh halinde olmanız enerjinizi düşürebilir. İkili ilişkilere fazla özen gösterilemeyebilir ve bu alanlarda bazı gerginlikle yaşanabilir. Ebeveynlerin sağlık sorunlarına da dikkat edilmeli.

aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Hayat görüşünü heyecanla savunacağın bir dönemdesin ama bugünlerde ağzından çıkan sözlere dikkat etmeli, kırıcı ve amacını aşan sözler söylemekten kaçınmalısın. Sosyal medyada yaptığın paylaşımlar başkalarını gücendirebilir. Eşinin ya da partnerinin kardeşleriyle ile aranda bir gerilim olabilir. Ani bir yolculuğa çıkabilir, taşınma kararı alabilirsin. Parasal durumunu gözden geçirmen harcamalarını kontrol altında tutman yerinde olur.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var.

İş hayatınızda şansınız açılıyor. Yeni bir yatırım düşünüyorsanız almak için uygun zaman dilimindesiniz. Paranıza para katabilirsiniz. Kariyer hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticinizden destek görebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için uygun dönemdesiniz. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.

Bazılarınız evini değiştirmek için adımlar atabilir, bazılarınızın da hayatında alım ve satım konuları gündeme gelebilir, bazılarınız ise evinde tamirat, tadilat gerektiren işlerle ilgilenebilir. Yarım kalmış bir eğitimi tamamlama, yurt dışı bağlantılı bir konuyu ya da hukuki bir süreci sonuca bağlama söz konusu. Yakın çevre veya kardeşlerle ilgili beklenmedik sorumluluklar üstlenmek gerekebilir. Aile arasında çıkan görüş ayrılıklarında çok ısrarcı olmamakta fayda var. Kemik ve diş problemlerine dikkat edilmeli.

başak burç yorumları

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Bu Dolunay ile birlikte finansal konular gündeme gelecek. Kendini maddi ve manevi olarak güvende hissetmek isteyeceğin bir dönemdesin. Birikmiş ödemelerini tahsil edebilirsin ama hesapta olmayan harcamalara karşı da dikkatli olmalısın. Sana kazanç sağlayacak iş birlikleri kurabilirsin. Bugünlerde duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin ama aşırıya kaçan tepkiler vermenin sana duygusal açıdan daha büyük krizler getirebileceğini unutmamalısın.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı sekizinci evimizde gerçekleşiyor. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olabiliriz. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.


Dolunay zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim altına almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz.

Finansal konularda başkalarından destek alınabileceği bir dönem. Borçlar, ödemeler konusunda daha önce alınmış yanlış kararlarla ilgili telafiye gidilebilir. Seyahat ya da eğitimle ilgili planda olmayan harcamalar söz konusu. Aşk konusunda da bazı kıskançlıklar gerginliklere yol açabilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Karşındaki insanların bencil ve fevri tavırları tahammül sınırlarını zorlayabilir. Romantik ilişkin, evliliğin, ortaklığın ya da iş birliğin bu durumdan payını alabilir. Ani bir kararla ilişkilerini bitirmek isteyebilirsin ama aranızdaki bu gerginliğin geçici olduğunu ve böyle bir karar için çok da uygun bir dönemde olmadığımızı unutmamalısın. Çevrendeki kadınlardan düşmanca bir tutum görebilir, yıpranmış hissedebilirsin. Sürpriz bir evlilik teklifi alman da mümkün.

Karşıt burcumuzda gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Bu konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var.

Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. İkili ilişkilerin, evliliklerin veya ortaklıkların birtakım kararlar aldırtacağı bir dönem olacak. Özellikle değerli hissedilmeyen konular ön plana çıkacak ve bir çözüm yolu bulunacak. Fikir ayrılıklarını keskin bir dille ifade etmekten kaçınmaya dikkat edilmeli. Sakatlanmalara, yaralanmalara açık bir dönem olduğundan aceleci davranmamakta fayda var.

İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu Dolunay sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: Dolunay, günlük rutinlerini değiştirmeni, kendine yeni bir düzen kurmanı sağlayabilir. İş ortamından hoşlandığın biriyle flörtleşmeye başlayabilirsin. Akrabalarınla aranda bir gerginlik olabilir, dedikodunu yaptıklarını öğrenip tepki verebilirsin. İç dünyana yöneleceğin, ilişkilerini gözden geçireceğin bir dönem. Sağlığını ihmal etmemelisin.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

Çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Kötü bir takım alışkanlıkları bu Dolunay sayesinde bırakabilirsiniz.

Çevrenizde parlayabileceğiniz bir dönem. Yaptığınız işlerde takdir görebilir, ün kazanabilirsiniz. Şansınız bu dönemde çok açık olacak. Çalışma temposunda artış, çalışma arkadaşlarıyla fikir ayrılıkları gündemde olacak. Sağlıkla ilgili bazı önlemlerin alınacağı, beslenme düzeninin değiştirileceği bir dolunay. Yakın çevreyle olan ilişkilerde günlük rutini değiştirmek zorunda kalınacak kararlar alınabilir.

yay dolunay

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Arkadaşlarınla ilişkilerinde dikkatli olmalısın, gereksiz kıskançlıklardan kaynaklanan gerginlikler yaşayabilirsin. Arkadaşların bencilce davrandığını düşünebilir ve bu nedenle aranız bozulabilir. Aşk hayatında da birtakım sorunlar gündeme gelebilir. Gelecek hedeflerini ve bu doğrultuda attığın adımları tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok romantik bir dönem geçirebiliriz. Yaratıcılığımız artabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak. Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Perde, tiyatro, sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler.

Önümüzdeki iki haftalık süreç, özellikle çocuklarla ilgili bazı konuların çözümleneceği, aşk konusunun hareketlendiği, keyifli vakit geçirme isteğinin yoğun olacağı bir dönem. Çocuklara ya da özel hayata daha fazla vakit harcanacağından arkadaşların ihmal edilmesi ve bununla ilgili sitemler olabilir. Üstü kapalı söylenen bazı sözler can sıkabilir.

oğlak dolunay

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Dolunayla birlikte ev ve aileye ait konular gündeme gelebilir. Kendi ailenle varsa eşinin ailesiyle birtakım gerginlikler yaşaman söz konusu. Ani bir şekilde evini değiştirmeye karar verebilirsin. Bugünlerde daha uzlaşmacı ve uyumlu bir tavır benimsemen hem aile ilişkilerinde hem de iş hayatında karşılaşacağın sorunları atlatmanı kolaylaştırabilir. Küçük ev kazalarına karşı dikkatli olmanda yarar var.

Dolunay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir. Uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz.

İşiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ebeveynlerle, evle ya da emlak konularıyla ilgili bazı kararlar alınabilir. Sorumlulukların fazla olması sebebiyle kişisel önceliğin geri planda olacağı bir dönem. Planda olmayan karar değişikliklerine gidilmek zorunda kalınabilir. Kemik, diş ve cilt sorunlarına karşı dikkatli olunmalı.

kova dolunay burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin. Aklına geleni hiç tartmadan söylemen yakın çevrenle ilişkilerinin bozulmasına neden olabilir. Ani bir şekilde seyahate çıkmaya karar verebilirsin ama çıkacağın yolculuklarda dikkatli olmanda yarar var. Kardeşlerinle aranda gerginlik olabilir. Yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsin.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı döneminde yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara duygusal destek verebiliriz. Sosyal medyada kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. İletişimin hareketlendiği, bazı fikirlerin olgunlaşıp uygulamaya geçirilebileceği bir dönem. Yakın çevre ilişkileriyle ilgili bakış açısını değiştirecek bazı olaylar yaşanabilir. Geçmiş olayların daha fazla su yüzüne çıkması söz konusu.

Bu Dolunay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama gibi konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz. Bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Eşinizin, ailenizin gelirlerinde artış yaşanabilir. Maddi girişimleriniz sonuç verebilir. Daha huzurlu bir yapınız olacak. Evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Enerjinizi ailenize harcamak isteyebilirsiniz.

balık dolunay

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: Dolunayla birlikte finansal konular ön plana çıkabilir. Hesapta olmayan harcamalar yapmak durumunda kalabilir, giderlerini kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bugünlerde yapacağın alışverişlerde dikkatli olmalı, bütçeni aşacak harcamalardan kaçınmalısın. Gerek maddi gerek manevi konularda kendi isteklerinde diretmen ilişkilerinde gerilimlere neden olabilir.

9 Ekim’de gerçekleşecek Koç Dolunayı döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz.

Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Bu Dolunay, sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu Dolunay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz.


Eşinizle veya sevgilinizle olan bağınız hiç olmadığı kadar romantik olacak. Evlilik tekliflerine hazırlıklı olun. Beklemediğiniz anda partneriniz size unutulmayacak bir sürpriz yapabilir. Eğitim hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular vaktinizi alabilir.

Astroloji Kedi iniyor mu çıkıyor mu? 5 saniyede fark eden yüksek IQ’lu! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.