Kadın Hastalıkları Ameliyatları

Miyom ameliyatı gibi önemli operasyonun gerçekleştirilmesi konusunda uzman olan Dr. Derman Başaran, sizlere pek çok konuda destek verir. Farklı kanser tiplerinde uyguladığı robotik cerrahi yöntemleri ile sizlere kanser tedavilerinde yardımcı olur. Jinekolojik kanser türleri, oldukça hassas ve dikkat gerektiren sorunlardır. Bu sorunlarla baş etme noktasında ancak alanında uzman bir doktorla görüşülmesi gerekir.

Kadın Hastalıkları

Hangi Kanser Tiplerinde Tedaviye Başvurulur?

Yumurtalık kanseri gibi birçok önemli jinekolojik kanser türü vardır. Tüm bunların tedavi edilmesinde, öncelikle kanserin teşhis edilmesi ve sonrasında da etkin bir biçimde müdahale edilmesi gerekir. Hem teşhis hem de tedavi noktasında artık gelişmiş teknolojik seçenekler tercih edilir. Dr Derman Başaran, sizlere pek çok kanser türünde hem tanı hem de tedavi sürecinde destek verir. Bu kanser türleri aşağıdaki gibidir:

Rahim Kanseri Ameliyatı

Rahim kanserleri, bilindiği üzere en çok görülen jinekolojik kanser türünden biridir. Bu kanser türünde, çok hassas ve dikkatli olunması gerekir. Tedavi sürecinde özellikle doğru teşhisin konulması ve hemen tedaviye başlanması gerekir. Dr. Derman Başaran, rahim kanseri ameliyatı tedavisinde sizlere en iyi ve etkili tedavi yöntemlerini sunar ve uygular.

Rahim Ağzı Kanseri Ameliyatı

Rahim ağzı bölgesinde oluşan kanser türlerinde de yine etkili ve başarılı sonuçlar elde edilir. Bu kanser türünde de yine doğru teşhis ve özellikle kanserinin olduğu bölgenin hassas olarak bulunması gerekir. Ancak o zaman başarılı ve etkili bir tedavi süreci yaşanır. Uzman doktorunuz özellikle gelişmiş teknolojilerle birlikte kanser hücrelerinin yerini tespit eder. Bu tespit sonrasında da robotik cerrahi yöntemleri ile tedaviye başlar.

Vulva Kanseri

Vulva kanseri, rahim bölgesinin dış bölgesinde yer alan vulva bölgesinde meydana gelen kanserdir. Bu bölgede meydana gelen kanserlerin tedavisi için de uzmanlık gerekir. Bölgede yer alan kanserli dokuların teşhis edilmesi ve sonrasında da bunların düzeltilmesi sağlanır. Kanser vakalarında özellikle robotik cerrahi ve kanserli dokuların daha iyi teşhis edilmesi için kolposkopi gibi yöntemlere başvurulması gerekir.

Yumurtalık Kanseri Ameliyatı

Yumurtalık kanserlerinde, yumurtalıkların korunması ve kişilerin tekrar hamile kalma ihtimallerinin oluşması için daha özenli tedaviler gerekir. Bu tedaviler arasında da öne Dr. Derman Başaran’ın uyguladığı teknikler öne çıkar. Robotik cerrahi yöntemleri, birçok jinekolojik kanser türünde etkilidir.

Yumurtalık Kisti Ameliyatı

Yumurtalık kisti ameliyatı da aynı şekilde doktorumuzun başarılı bir biçimde uyguladığı rahatsızlıklardan biridir. Bu kistlerin tedavi edilmesi ve daha ciddi sorunlara yol açması noktasında müdahale edilir.

Jinekolojik Onkoloji Tedavilerinde Dr Derman Başaran

Jinekolojik onkoloji alanında tedavilerin ilk aşamadan son aşamaya kadar çok dikkatli yapılması gerekir. Kadınlarda standart olarak yapılan jinekolojik muayenelerde herhangi bir kanser hücresi tespit edildiğinde, tedaviye başlanması gerekir. Çikolata kisti gibi bazı jinekolojik sorunlar için de yine alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen tedavilerin yürütülmesi gerekir.