Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games her hafta verdiği ücretsiz oyunlara devam ediyor. Bu hafta Epic Games’te Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics ücretsiz.

ücretsiz oyunları

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games’in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

2 oyun ücretsiz

Epic Games’in bu hafta oyunculara verdiği hediye Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics. Hediyeyi 17 Kasım 2022 Türkiye saati ile 19:00’a kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Oyunların toplam değeri 86 TL. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.


Alba – A Wildlife Adventure

Alba: A Wildlife Adventure, Ustwo Games tarafından geliştirilen bir açık dünya macera oyunudur. Oyun dünyayı keşfetmeye ve vahşi yaşamı korumaya odaklanır.

Ücretsiz edinebileceğiniz sayfa: Alba – A Wildlife Adventure

Shadow Tactics (PEGI 16)

Mimimi Productions tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan, gizlilik odaklı, gerçek zamanlı bir taktik video oyunudur. Oyun, Commandos ve Desperados serisine benzer.

Ücretsiz edinebileceğiniz sayfa: Shadow Tactics

Gelecek hafta hangi oyunlar ücretsiz?


Epic Games’in haftaya vereceği hediye ise Dark Deity ve Evil Dead: The Game​​​​​​​. Onları da 17 Kasım’dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming Kasım ayı ücretsiz oyunlar