İstanbul’da bir restoranın iskelesi çöktü: Müşteriler denize düştü!

Beşiktaş Bebek Arnavutköy Caddesi’nde restoranın olduğu iskele çöktü. Denize düşenler kurtarılmaya çalışılırken, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Beşiktaş Kaymakamlığı yaptığı açıklamada 4 kişinin yaralandığını belirtti.

restoranın iskelesi çöktü

İstanbul Beşiktaş ilçesi Bebek semtinde bir restoranın iskelesi çöktü. Arnavutköy Caddesi’nde meydana gelen olayda 4 kişinin yaralandığı bildirildi. Denize düşenler kurtarılırken olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

4 KİŞİ YARALANDI

Beşiktaş Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, Arnavutköy Caddesi’ndeki bir restoranda meydana gelen balkon çökmesi nedeniyle, 4 vatandaşın yaralandığı bildirildi.


Video – İşte iskelenin çökmesi sonrasında yaşananlar:

Beşiktaş Kaymakamlığı’ndan açıklama:


‘Bugün saat 21.00 sıralarında İlçemiz Bebek Arnavutköy Caddesindeki bir restoranda meydana gelen balkon çökmesi nedeniyle, 4 vatandaşımız yaralanmıştır. Yaralılar 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye sevk edilmiş olup, alınan ilk bilgilerde hayati tehlikelerinin bulunmadığı anlaşılmıştır. Çevrede gerekli emniyet tedbirleri alınmış ve konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur’

İki resim arasındaki 3 farkı bulabilir misiniz?