Astroloji: Başak burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: Başak burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Dolunay burç yorumları

Astroloji: Başak burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: İş ya da kariyer hayatınızda yeni bir sayfa açıyorsunuz. Bir şeylerin artık sonuna geldiniz. İş hayatınızda size haksızlık eden insanları geride bırakın ve önünüze bakın. Aşırı öfkeli hissediyor olabilirsiniz. Çünkü artık yeni bir düzen kurmanız gerektiğini fark ettiniz. Aşk ile ilgili konulara çok fazla odaklanmayın. Burada şu an kendinizi savunmasız ve zayıf hissediyor olabilirsiniz. Bu yoluna girecek. Şu an eksiklikleri tamamlama ve huzur bulma zamanı diyebiliriz.


Kendinize gerçekten ne kadar özgür ve huzurlu olduğunuz sorusunu sorun. Bugüne kadar onurlu ve şerefli bir şekilde elinizden geldikçe çalıştınız. Bundan sonrası olmuyorsa bu dolunay ile yol ayrımına gelmekten korkmayın. Demek oluyor ki sizin yolunuz başka ve hikayeniz bambaşka olacak. Sağlık sorunlarınızı çözüyorsunuz. Hayallerinize gitmekten asla vazgeçmeyin. Saplantı, takıntı haline getirdiğiniz bir partner ya da iş varsa bunu artık geride bırakın. İş planlarınızı çok iyi yapın. Pratik ve sade bir yön içinde olun. Kilo vermek ya da sağlıklı bir yaşam biçimine giriş yapmak için harika bir zamandasınız.

Bu dönemde çalışma ortamınızla ilgili konular yoğunluk kazanabilir. Nasıl çalıştığınız, neyden beslenip verim aldığınız sizin için son derece önemli olacaktır. Bir süredir emek verdiğiniz konularda artık net sonuçlar alabilirsiniz. Son durumun ne olduğunu görmek adım atarken işinizi kolaylaştıracaktır. Kendi hayatınızdan, çevrenizden ve koşullarınızdan başlayarak kararlar almak özgüveninizi tazeleyebilir. Jüpiter ve Chiron’un da burcunuzda kavuşuyor olması işinizi kolaylaştıracaktır. Kaçırdığınız fırsatların sizde bıraktığı izleri düşünmek yerine artık bir daha fırsat kaçırmamayı düşünmelisiniz. Geçmişi, yaralarınızı, rahatsızlıklarınızı geride bırakın ve kendinize devam edebilmenin nasıl iyileştirici bir gücü olduğunu gösterin.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Geleceğe dair bir hedefinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Kaçıp uzaklaşmak istiyorsunuz her şeyden ve herkesten. Belki çocuğunuz için yurtdışına bir adım atacaksınız ya da yurtdışında birkaç yıl sonra yaşamak için şimdiden başvuruda bulunacaksınız gibi örnek verebiliriz. Güçlü bir hayali gerçekleştiriyorsunuz. Bu dolunay ile birtakım dostluklar ya da iş birlikleri son bulabilir.

Sizi aşağıya çeken ve geçmişte canınızı yakmış kişinin sizden özrü ile şaşırtıcı bir durumu yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde artık gerçek sonuçlanmaya ilerliyorsunuz. Bitmesi gereken her şey bitiyor. Belki bu parasal konular belki aşk konuları. Aşk’ı, sevgiyi sorguluyorsunuz. Evlilik içindeki durumunuzu gözden geçiriyor olabilirsiniz. Sürpriz bir aşk itirafı ile karşılaşmanız şaşırtıcı olmayacak. Hukuki bir savaşınız varsa haklılık sizin önünüze geliyor. Kim arkanızdan kuyu kazıyorsa önünüze düşüyor.

Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili önemli gerçekleri görebilir ve kararlar alabilirsiniz. Duygusal anlamda emeklerinizin karşılığını görmek isteyebilirsiniz. Mutluluğu yaşamaya hazır olduğunuzu düşünebilir, kendinizi ve tavırlarınızı buna yöneltebilirsiniz. Yeni bir ilişki, hayatınızdaki insanlara hislerinizi belli etmek ve gerçek, ciddi adımlar üzerine konuşmak en önemli gündemleriniz olabilir. Bu iyi ruh hali size yeteneklerinizin farkına varmanız konusunda da destek verebilir. Yakaladığınız ya da önünüze gelen bir fırsat olduğunda bunu değerlendirmekten geri durmayın. Unutmayın, hayaller gerçek olmak içindir.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu dolunay, sizleri derinden sarsan konuları artık çözdüğünüzü ve düzene soktuğunuzu gösteriyor. İş hayatınızda belirsizliklere bir son veriyorsunuz. Hedeflerinizi ve yönlerinizi çok güzel belirliyorsunuz. Kaderin sizi yönlendirdiği yere çekiliyorsunuz. Hayatınızdaki karmaşıklıktan korkmayın. Önünüze gelen fırsatları kaçırmayın ve artık kariyerinizde yeni bir şekillenme yoluna girin.

Şehir değişikliği yapabilir ya da oturma izni bekliyorsanız sonuç alabilirsiniz. İş hayatınızdaki şaşırtıcı gelişmeler sizi zaman zaman kaygılandırıyor olabilir. Ya da aldığınız sorumluluklar sizi yoruyor olabilir. Çok çalıştığınız ve sanki yeterli karşılığı göremediğinizi düşündüğünüz işler içindeyseniz korkmayın. Kazanacağınız zaman çok yakında. Akademik açıdan çalışmalarınızda maalesef çok zorlandınız. Bu dolunay daha basit ve kolayca aşırı kendinizi zorlamadan ilerlemeniz gerektiği mesajını veriyor. Koşullara göre eğitim hayatınızı tamamlayın ve daha fazlası için ısrarcı olmayın. Doğru zaman gelecek.

Bu dönemde aile hayatınızdaki pürüzleri, sonuca bağlanmayan konuları gündeme getirebilirsiniz. Net bir karar almak için aceleci olmamalısınız. Yaşadıklarınızın evinize, ilişkilerinize nasıl etki ettiğine bakmalısınız. Bu sayede sizin sorun olarak gördüğünüz şeylerin aslında daha farklı bir şeye işaret ettiğini fark edebilirsiniz. Sivri, eleştirel ve yorgun bir ruh haliyle yaşamak yerine bunların hepsini geride bırakacak tutumlar sergilemelisiniz. Taşınma ve düzenlemelerle ilgili işlerinizde yaşanan yanlış anlaşılmalar ya da evrak krizleri olumlu sonuçlanabilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Ortaklıklarınız ya da eşiniz ile ilgili bazı ciddi konuşmalar yapacağınız zamana ilerliyorsunuz. Kendinizi çok net ifade edeceğiniz bir dönem. İlişkinizi bitirmek istiyorsanız bitirebileceğiniz ya da ciddiye taşımak istiyorsanız net olmanız gereken bir konuşma yapmanız gerekebilir. Vicdan azabı çekiyor ve artık kimseyi kandırmak istemiyorsunuz. O kadar rahatlayacaksınız ki bunun sonuçlarının böyle iyi olacağını sizde tahmin etmemiş olacaksınız. İlişkilerinizde kendinizi özgürleştiriyorsunuz.

Sizi üzen insanları ya da sizi yıpratan işleri geride bırakmayı bilin. Kariyer hayatınızda büyük bir dönüşüme giriyorsunuz. Eski bir ilişkinin gücünü enteresan bir şekilde hayatınızda hissedeceksiniz. Eski bir aşk ya da yarım kalan bir hikaye yeniden kafanızı karıştırıyor olabilir. Bununla nasıl başa çıkacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Aslında net ve açık olursanız muhteşem bir dostluk yakalayacaksınız. Bu durumda sizi zihninizde güçlü bir özgürlüğe taşıyacak. Çünkü bu dostluğa ihtiyacınız var. Kendinize yeniden inanmanızı sağlayacak şeylere ihtiyaç duyuyorsunuz.

Bu dönemde hayatınıza dahil olacak konuları ve insanları daha iyi belirleyebilirsiniz. Çalışmaktan, iyi niyetten vazgeçmedikçe kazananın siz olduğunu göreceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Ne hissettiğiniz kadar hayatın getirilerine ne kadar ayak uydurduğunuza bağlı olarak çeşitli fırsatlarla tanışabilirsiniz. Kendinize, kendinizin en iyi hali olmaktan başka bir çare bırakmamalısınız.

Yenilenirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini düşünebilir, hem kariyerde hem de sosyal alanda ilerlemek için bazı çalışmalara başlayabilirsiniz. İnanır ve inandığınızı görünür hale getirirseniz mutlu ve verimli bir yaşam kurabilirsiniz. Koç burcundaki Jüpiter ve Chiron’un da kavuşumu, kendinizi ifade etmenin gerekliliğini hatırlatacaktır. Bu sayede hem başkalarına verdiğiniz tavsiyeleri kendi yaşamınıza ekleyebilecek hem de kariyeriniz için aldığınız kararları uygulama potansiyelinizi fark edeceksiniz. Cesaretiniz her şeyi değiştirebilir.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu dolunay ile yeni bir iş birliği içine giriyorsunuz. Size doğru gelen bir teklif ya da iş yeri değişikliği yapabilirsiniz. Son iki aydır parasal anlamda bazı sıkışıklıklar yaşıyorsanız bunları sonuçlandığı veya ödemelerinizi aldığınız bir zaman içinde olabilirsiniz. Bu dolunay parasal anlamda sizi baya düzene sokup derin nefes aldıracak. Yurtdışı ile ilgili planlarınız varsa burayla ilgili bir takım yeni kararlar alabilirsiniz.

Şu an özel sektör mü ya da kamu mu gibi çelişkiler içine giriyorsunuz. Kendinizi bu tür manipülasyonlar içine sokmayın. Daha özgür ve bireysel işler içine girmelisiniz. Huzur bulduğunuz işlerde olun. İlişkinizde sarsıcı ayrılıklar içine girdiyseniz burayla ilgili bazı konuşmalar içine girebilirsiniz. Yeniden barışmalar söz konusu olabilir. Kendinize eski yaptığınız hatalar için çok kızıyorsunuz. Kasım ayından beri iş hayatınızdan soğudunuz ve gerçekten heveslerinizi öldürdüler. Bu endişeden çıkın. Harika bir fırsat ve proje ile güçlü bir dönüş yapıyorsunuz.

Bu dönemde finansal konularla fazlaca ilgilenebilirsiniz. Yatırım ve birikim planlarınız için öncelikle mevcut durumunuzu iyi analiz etmelisiniz. Bu dolunay ile harcama dengelerinizi daha iyi görebilir, gerektiği noktada ortaklık girişimleri de başlatabilirsiniz. Destek vereceğiniz ve destek göreceğiz kişilerle bir arada olmalısınız. Şüphe ve aşırı eleştiri halinden uzaklaştığınızda hem mental olarak rahatlayacak hem de çevrenizdeki insanları daha iyi anlayabileceksiniz. Üzerinde iyi düşünülmüş her şeyin hayat kalitenizi arttırdığını görebilirsiniz.

başak burcu

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiği için aslında hayatınızın büyük değişimlerini yaşamaya başlayacağınıza işaret ediyor. Yaşantınızın neresinde olduğunuzu ya da kime ait olduğunuzu daha yakından fark ettiğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı hızlanmalar ve teklifler söz konusu olabilir. Karşınıza hızlı çıkan insanlar ve kafa karıştırıcı evlilik kararları ile karşılaşmanız mümkün olabilir. Gelip geçici heveslere karşı temkinli olun. Sizin ayağınızı birdenbire yerden kesen tekliflere karşı temkinli olmanızda fayda var.

Şu sıralarda kandırılmalara ve yanılmalara çok açık olabilirsiniz. Hayatınıza çeki düzen vermek ve artık ait olmak isteğiniz kişiyi bulmak istediğiniz duygular içinde olduğunuzdan gelen her teklifte dikkatli olmalısınız. Uzun süredir insanları kendinizden uzak tutuyordunuz ama şimdi artık daha fazla samimi ilişkiler içine giriyorsunuz. Belki ayrıldığınız bir işten daha iyi bir maaşla geri bir teklifle davet edilebilirsiniz. Çünkü etrafınızda yetenekleriniz farkında olunuyor. Markalaşma yönünde planlarınız varsa çok iyi kazanacağınız işler içine giriyorsunuz.

Bu dönemde aslında önceliğiniz karar almak değil, bu kararları hangi kriterler üzerine kuracağınız olacaktır. Ne yapacağınızı, ne hissettiğinizi, yeterliliklerinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Durgun, monoton hayatınıza yeni bir düzen getiriyorsunuz. Cesaretinizi, hayattan beklentilerinizi ve umudunuzu sağlam tutmalısınız. Çünkü yapmak istediğiniz her şey için sadece bunlara ihtiyacınız olacaktır.

Hayatın her aşamasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz ancak sorun kadar keyif ve rahatlığınızı da düşünmelisiniz. Balık yeniayı ile aldığınız kararların uygulanabilirliği konusunda planlarınız daha net hale gelebilir. İlişkileriniz, sağlığınız, çevreniz ve işinizle ilgili çabalarınızın neticelerini bilmek size daha iyi bir yol haritası çizebilir.


terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu dolunay ile arkanızdan dönen bazı işleri öğreniyorsunuz. Artık yalnızlıkla savaş verme tarafınız bitti. Belki hiç bu kadar yalnızlığı sevmemiştiniz. Kendi yalnızlığınızı sevmeyi öğrendiniz. Hayatınızda sizi yoran insanları çıkarıyorsunuz. Dostunuz, arkadaşınız gibi hayatınızda olan birinin belki duygularını size açıklaması ya da verdiği değeri size anlatması söz konusu olabilir.

Sağlıkla ilgili konularda harika bir tedavi keşfedebilir ya da psikolojik bazı terapilere başlama kararı alabilirsiniz. Hem bedensel hem ruhsal şifa buluyorsunuz. Parasal kazançlarınızda endişe ediyor olabilirsiniz. Ama aksine iyi kazanmaya başladığınız bir dönemdesiniz. Eski korkularınızdan sıyrılın. Belki partnerinizle zorlu geçen süreçlere yeniden bir şans vermek isteyebilirsiniz. Burada yanılgılara dikkat edin. Finansal konular ile ilgili hızlı yatırım kararları içine çekilmeyin. İş hayatınızdaki yeni başlangıçlar sizlere kendinizi çok iyi hissettirecek. Çalışma ortamınızda yapılan dedikodular için sizi uyarmak isterim ama sizde alıştığınız için artık uyarmama gerek yok diye düşünüyorum. İnsanlara sınırlarınızı çizmeyi öğrenin.

Bu dönemde biraz geri planda kalmayı ve burayı düzenlemeyi tercih edebilirsiniz. Bazı yükleri tek başınıza taşıyor olmanız bütün süreci de tek başınıza geçirmenizi gerektirmez. Bunu çok iyi fark edeceksiniz, bu da size ilişkileri iyileştirme fırsatı tanıyacaktır. Doğruyu yanlışı, dostu düşmanı net bir şekilde görebilir, bazı gizli bilgileri ve konuşmaları öğrenebilirsiniz. Motivasyonunuzu koruyun, aklınızı kullanın ve hem günlük hayatınızı hem de iç huzurunuzu geliştirecek işlerin peşine düşün.

Niteliğin ağır bastığı bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Jüpiter ve Chiron’un Koç burcunda bir araya gelişi değer kavramınızı ve bunların insanlar üzerindeki yansımasını size gösterecektir. İlişkilerinizin gidişatına üzülmek yerine mutlu olacağınız, mutlu edeceğiz bir düzlem kurmanız gerekebilir. Bunun için elinize geçen fırsatlar olduğunda değerlendirmelisiniz. Fırsatları fark etmenin yolu da canınızı neyin acıttığına, neyi yapamadığınıza iyi odaklanmalısınız.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: Bu dolunay ile yeni bir yön içine giriyorsunuz. İlişkinizde çok fazla ısrar ettiğiniz konularda artık bırakma kararı alabilirsiniz. Eğer uzun zamandır çocuk istiyorsanız bununla ilgili eşinizle bir karara varabilirsiniz. Bedensel olarak birtakım değişimlere gitme kararı alabilirsiniz. İlişkinizde bazı kıskançlıklar varsa bunların altında yatan şüphelerinizi konuşmak istiyorsunuz. Zayıflama, estetik ya da bedeninizde farklı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ortaklı işlere giriş yapmak istiyorsanız yeni bir adım atabilirsiniz.

Eğitim hayatınızda yeni bir başlangıç yapmaktan çekinmeyin. Şu an sanki elinizi neye atsanız kuruyor gibi hissediyorsunuz. Bir başarısızlık hissiniz varsa buna kapılmayın. Başarı sizler için bundan sonra sadece işe yaramayan şeyleri bırakmak olacak. Artık kendinizi yıpratmadan yüklerinizi hafifleterek ilerlemek zorunda olduğunuzu fark edeceksiniz. Kendinizi yormayın. Hiçbir duruma ya da kişiye körü körüne asılmayın. Giden bir ilişkinin geri dönmesini beklemek yerine neden gittiğini düşünmeniz gerekiyor. Partneriniz ya da hayatınızdaki insana kendinizi sevdirmek için verdiğiniz çabanın belki de boşa olduğunu fark edeceksiniz. Ya da fark edin.

Bu dönemde sosyal çevrenizdeki sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz. Yeni ve farklı kararlar almanız gerekebilir. Bazı kalıpların dışına çıkmak, düşüncelerinizi ve beklentilerinizi esnetmek size iyi gelecektir. Ne istiyorsanız onu iyi bilecek, ona göre hareket edebileceksiniz. Özgüveninizi ve tecrübelerinizi korumanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bu sayede de hem sosyal çevrenizi hem de işinizle ilgili detayları değiştirebilirsiniz. Parasal getiriler sağlayacak, emeklerinizin karşılığını gerçek sonuçlarla alacağınız yeni gelişmeler elde edebilirsiniz. Bugünü ve yarını daha net görüyorsunuz.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: İş hayatınızla ilgili bazı konularda karar verme durumundasınız. Bir takım hayal kırıklıkları yaşanmış olabilir. Emekleriniz boşa mı gidiyor diye düşünmekten vazgeçin. Nerdeyse yaptığınız işten bile vazgeçme noktasına geldiniz. Kendinize güvenin ve emeklerinizin karşılığınızı alacağınıza inanın. İş hayatınızda özellikle birdenbire iş birliklerinizi kızgınlıkla kesmemeye özen gösterin. Kimin dost, kimin düşman olduğunu fark ettiğiniz bir zamandasınız. Hayal kırıklıklarını geride bırakın.

Eğitim hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsanız kendinize yeni hedefler bulmayı seçin. Belki bölüm değiştireceksiniz belki kadersel olarak yeni bir yola girmek isteyeceksiniz. Miras, alacak gibi davalarınız varsa bu hafta sonuçlar alabilirsiniz. Artık gerçekten mutlu olmadığınız yerlerde olmak istemiyorsunuz. Size sorulmadan ya da fikriniz alınmadan departman ya da bölüm değişiklikleri olabilir. Bu tür durumları şahsileştirmeyin. Bu sizin için bir yeni başlangıç olacak. Seyahat etmeniz size çok iyi gelecektir.

Bu dönemde kariyerinizdeki sorunları, engelleri daha kolay görebilirsiniz. Bu da size ilerlemenin yolunu açacaktır. İş teklifleri, sorumluluk ve yer değişiklikleri gibi konular gündeminize gelebilir. Geçmişte yaşadıklarınıza, yaptıklarınıza takılıp kalmak yerine asıl önemli olan gündeminize dönmelisiniz. Vakit kaybı yaşamadan önünüze gelen fırsatları değerlendirmeli, mevcut çalışmalarınızı sonuçlandırmaya çalışmalısınız. Kime güvendiğiniz, kiminle iş yaptığınız gibi konular önemli hale gelebilir. İş ve sosyal ilişkilerinizde bir düzenlemeye gidebilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Bu dolunay sizler için oldukça güçlü ve başarılı bir yön verecek. Hayatta ne yönde olmanız gerektiğini göreceksiniz. Somut gerçeklerle ve çözümlerle yüzleşiyorsunuz. Alacağınız teklifler sizlere daha fazla kazandıracak noktada olabilir. Belki bu dolunay ile evlenmek, şirket kurmak ya da iş kararları içine giriyorsunuz. Verdiğiniz bu kararlar sizlere kazandıracak noktada olacak. Hayatınızı düzene sokacak ve kendinizi daha stratejik hissedeceksiniz. İş hayatınızda yeni başlangıçlara gidiyorsunuz.

Bu süreçte yeni bir haber alabilir ve bu haber hayatınızın yönünü tamamen değiştirme noktasına götürebilir. Mahkemeniz varsa bunla ilgili bazı olumlu anlaşmalar söz konusu olacak. İş ortamınızda yeni bir değişime başlayacaksınız. Sorumluluklar ve iş yükü artıyor ama bu durum sizi yeni bir şeye hazırlıyor. Sizi zorlayan ve yoran her şeyden ne kadar uzak kalmayı seçseniz de hayat izin vermiyor. Bir konuda başarılarınız kıskanılıyor olabilir. Yurtdışı çalışmalarınızı ve işlerinizi daha fazla gündeme getirebilirsiniz. Dil eğitimleri almak için harika bir zamandasınız.

Bu dönemde eğitim hayatınızla ilgili önemli dönüm noktaları yaşanabilir. Sosyal olmaktan çekinmemelisiniz. Mekanik bir düzenin içinde olmak değil, öğrendiklerinizi uygulayacağınız alanları keşfedebilirsiniz. Bu konuda zorluklar yaşıyorsanız, aklınızda soru işaretleri varsa hepsine yanıt bulabilirsiniz. Önünüzün açıldığı, ne yapmanız gerektiğini daha iyi anlayacağınız bir dönemdesiniz.

Taşınma, bazı yolculuklar yapmakla ilgili konular gündeme gelebilir ya da öncesinde gündeme geldiyse burada daha kesin sonuçlar edebilir, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Resmi işlemlerle ilgili evrak işleriniz sonuçlanabilir. Koç burcundaki Jüpiter ve Chiron’un kavuşumu, bazı destekleri ailenizden alabileceğinizi hatırlatabilir. Kendinizi nerede ve kiminle mutlu hissediyorsanız bunu dile getirebilir, bunun için emek vermeye hazır hissedebilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Dolunay ile büyük bir krizi çözüyorsunuz. Bu belki bir para belki aşk belki aile içinde bir kriz olabilir. Hayatınıza son bir yıldır zaten yön veremediğinizi ve engellendiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Huzur istiyorsunuz. Sizi kısıtlayan ve sizi özgür kılmayan her şeyi artık terk etme kararı alıyorsunuz. Bu dönem çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız sürpriz bir şekilde böyle bir haber alabilirsiniz. Eğer devlet ile ilgili atama, atanma ya da hukuk işlemlere cevap bekliyorsanız cevap bulabilirsiniz. Finansal anlamda bazı yatırımlara doğru ilerliyorsunuz.

Aldığınız teklifler ile belki oturduğunuz evi, şehri değiştirmek zorunda kalacağınız için ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bu kararı çok öncesinde aldınız ama şartlar izin vermemiş olabilir. Başarının sırrı, yeniden meşgul olmak için gün doğumunu beklemeye bile tahammül edemeyeceğiniz kadar uğraşmayı sevdiğiniz bir şeyi bulmaktır. Eğer tutkunuzu hala bulmadıysanız, kendinize bu dolunayda daha iyi bir soru sorun. “Ne yapmak istiyorum?” değil, “İçimi şenlendiren şey nedir?” diye sorun. İki soru da çok farklı cevaplara götürür.

Bu dönemde finansal dengelerinizi yeniden kurmak ve korumak adına bazı planlar yapmanız gerekebilir. Bu konuda sorun yaşamanıza neden olan insanlar varsa onlarla olan ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz. Emin olmadığınız, kendinizi garantide göremeyeceğiniz durumlar sözkonusu olabilir. Dereyi görmeden paçayı sıvamanın size daha önce neler yaşattığını unutmamalısınız. Ama bu durum sizde bir hırs, gereksiz strateji oluşturuyorsa o zaman bir özeleştiri yapmanız gerekebilir. Doğru bir üslup ve tarz ile hareket ettiğiniz her konunun size dönüşünü görebilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: Bu dolunay ile sanki uzun süredir emeklerinizin karşılığını aldığınız bir zamana doğru ilerliyorsunuz. Yaşadığınız sorunların aslında size ne büyük şanslar getirdiğini göreceksiniz. Çalışma yerinizden ayrılıyor ya da tazminat almak istiyor olabilirsiniz. Bunlarla ilgili olumlu sonuçlarla karşılaşmanız muhtemel olacaktır. Yeni bir hayat kurarken gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Kariyer hayatınızda gerçek bir devrim yaparken bir yandan ev, yaşam ve aile hayatınızda bu değişime odaklamaya çalışıyorsunuz.

Son 1-2 aydır sizi üzen ve hayatınızda size yıkım yaşatan ilişkilerin size döndüğünü görebilirsiniz. Şayet bu dolunay ile dönmezler artık daha dönmemeleri gerektiğini kabul edin. Tamamen hayatınızdan çıkartın. Çünkü gökyüzü bu karmaşa ile yaşarsanız size yeni bir aşkı vermez. Jüpiter’in balık sürecinde bu şekilde tuzaklara düşmeyin. Çünkü Jüpiter size en iyisini verir. E-ticaret ya da sosyal medya üzerinde yapacağınız çalışmalara yön vermek isterken riskli girişimlerde bulunmayın. Acele etmeyin ve destek alın.


Bu dönemde ilişkiler konusunda ne düşündüğünüzden emin olabilirsiniz. Bir başlangıç ya da bitiş kararı vermekle ilgili sorunlarınızı aşabilirsiniz. Sizde kafa karışıklığı, hayatınızda belirsizlik oluşturan her şeyi daha net göreceğiniz için adım atmak daha kolay hale gelebilir. Sorun yaşadığınız kişilerle görüşebilir, kesim çözümler üretebilir, üretemediğiniz durumlarda da bu insanlarla olan mesafenizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Hisleriniz, sözleriniz sertleşebilir eleştirileriniz beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Dikkatli ve sakin kalmak size kazandıracaktır. Ruhen ve fiziksel açıdan daha toparlanmış olmak, iş hayatında da önemli adımlar atmanızı sağlayabilir.

Haftalık burç yorumlarıAstroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.