Birevim’den Faizsiz Ev Ve Faizsiz Araba Alma Fırsatı

Gün geçtikçe artan araba ve ev fiyatları kapsamında Birevim, faizsiz ev alma ve araba alma konusunda herkese yardımcı oluyor. Yeni ev ve araba sahibi olmak isteyen herkes, faiz ile ödeme yapmak zorunda kalmadan güvenilir ve avantajlı bir yol ile sunulmaktadır. bu anlamda çeşitli tasarruf planları, kampanyalar gibi özelliklerden faydalanarak sizler de faizsiz şekilde ev ve araba alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Faizsiz ev araba

Araba veya evlerinizi dilerseniz yatırım amaçlı dilerseniz de kullanım amaçlı olarak alabilirsiniz. Bunun için de faizsiz şekilde bu imkânlara ulaşmak sizler için Birevim ile oldukça kolay olacak. Faiz olmadan finansmanlar ile ulaşabileceğiniz yeni ev ve arabalar için sizler de Birevim’den destek alabilirsiniz.


Faizsiz Ev Alma Nedir?

Genel olarak söz konusu ev almak olduğunda konut kredileri kapsamında bu imkâna sahip olunsa da miktarlar çok yüksek olduğu için aynı oranda ve yükseklikte faiz ödemeleri gibi sorunlar ile karşılaşılabilmektedir. Bu anlamda Birevim faizsiz ev ile hızlı ve kolay şekilde ev alma imkânı sunmaktadır. Bu da kelimenin tam manası ile en ufak bir faiz bile ödemeden ev almak olarak yorumlanabilir.

Bu hizmet faizsiz finansman kurumları tarafından komisyon karşılığı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan Birevim çerçevesinde sunulan tasarruf planları çerçevesinde de bu şekilde ev almak oldukça kolaylaşmaktadır. Peşinatsız şekilde sunulan faizsiz konut finansmanı ile Birevim herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor!

Birevim İle Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim ile faizsiz ev almak için yapılması gereken başvuruda bulunmaktır. Bu kapsamda kampanyalar kapsamında sizlere sunulan faizsiz özellikler ve tasarruf planları ile ev sahibi olmanız sağlanacaktır. Aslında kurulan sistem oldukça basit şekilde çalışmakta ve sistemin tüm üyelerine yarar özellikler göstermektedir.

Genel olarak dayanışma üzerinde kurgulanan sistem BDDK güvencesi ile sunulmaktadır. Faiz olmadan alınabilecek evler için de sunulan kampanyalarda bütçeye göre peşinatlı veya peşinatsız özellikler seçilebilmekte, küçük miktardaki taksitler ile hızlı şekilde ev sahibi olabilmektesiniz.


Faizsiz Araba Alma Nedir?

Ev dışında faizsiz şekilde araba almak için de Birevim pek çok imkânı ve fırsatı bir arada sunmaktadır. Bu açıdan bakılacak olursa kampanyalar ve tasarruf planları ile bu fırsat elde edilebilmekte, Birevim güvencesi ile herkes araba sahibi olabilmektedir.

Kampanya seçenekleri içerisinde tasarruf kampanyaları ile Birevim araç sahibi olmayı siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu anlamda peşinatsız veya kredisiz şekilde faizsiz araba alma hizmetleri sağlanabilmektedir. Ev ve araç fiyatlarının bu denli pahalı hale geldiği zamanlarda da tüm fırsatlar değerlendirilerek kolay ve hızlı şekilde ev ve araç sahibi olmanız için Birevim sizlerle!

Birevim İle Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Brevim güvencesi ile araba sahibi olmak istediğinizde öncelikli olarak başvuru yapmalısınız. Yaptığınız bu başvuruda faizsiz araba kapsamında Birevim sizleri tasarruf sahibi olarak nitelendirecektir. Bu anlamda da sizlere sunulan uygun ödeme planları ile almak istediğiniz arabaya ulaşmanız sağlanacaktır.

Farklı taksit seçenekleri ile kredi çekmenize gerek kalmadan ödeme planı çerçevesinde çok uygun fiyatlar ile taksitlendirme şekilde araba sahibi olabilmektesiniz. Bunun için araç finansmanı, birlikte araç finansmanı, birlikte taşıt tasarruf finansmanı gibi çeşitli kampanyalar sunulmaktadır.

Faizsiz Ev Ve Araba Alma Kampanyaları


Tasarruf kampanyaları ve birikim mantığı ile cüzi miktardaki taksitler ile sunulan ev ve araba alma fırsatları ile sizler de Birevim ile faizsiz araba almak için veya ev almak için başvuru yapabilirsiniz.


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.