Astroloji: Güneş transiti bu 4 burca yarayacak! (Burç yorumları)

Astroloji: Güneş İkizler transiti en çok hangi burçlara yarayacak?

Burç yorumları

Astroloji: Güneş transiti en çok İkizler, Aslan, Başak ve Oğlak burçlarına yarayacak. İşte burç yorumları…

Satürn ve Güneş transiti en çok bu 4 burca yarayacak:


ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İş hayatında prestije kavuşacaksınız. Harcamalarını kontrol altına alacak olan İkizler, iyi kâr elde edecek ve ilerleyecek. Yeni bir ev ya da otomobil almayı düşünen İkizler bu isteklerine kavuşabilir. Aile hayatı da keyifli geçecek. Bol bol güzel haberler alacaksınız. Durağan hayatınızı hareketlendirmek, üstü kapalı ya da belirsiz durumlar yerine netlik kazana konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Yeni kararlar aldığınız bir süreç olabilir. Bu hayatınızdaki insanlar ve konular hakkında bir elemeyi beraberinde getirebilir.

21 Haziran’a kadar devam eden bu süreçte her alanda kendinizi yenilemek, bu halinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bunun için gereken motivasyona, bilgiye ve donanıma sahip olduğunuzu görmek fitili ateşlemenize yardımcı olacaktır. Fiziksel, duygusal ve mental ihtiyaçlarınızın farkına varabilirsiniz. Durağan hayatınızı hareketlendirmek, üstü kapalı ya da belirsiz durumlar yerine netlik kazana konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Yeni kararlar aldığınız bir süreç olabilir. Bu hayatınızdaki insanlar ve konular hakkında bir elemeyi beraberinde getirebilir.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Şansa kavuşma dönemi. Ailede huzur hakim olurken mülkiyet yoluyla iyi para kazanabilirsiniz. İş insanları için harika günler görünüyor. Sağlık problemlerini düzelecek. Sosyal imajınız da güçlenecek. Maddi açıdan olumlu bir şekilde destekleneceksiniz.

21 Haziran’a kadar devam eden bu süreçte görünen biri olmanız üzerinize gelecek sorumluluklarınızı da artırabilir. Çok konuşup çok gezebilir ve çok çalışabilirsiniz. Keyif alacağınız kadar kazanımlar, yeni alanlar da elde edeceğiniz bir dönem olabilir. Özellikle sosyal ağlar, yazılı işlerle ilgili yapacağınız çalışmalar ses getirebilir. Kendinize yeni bir hobi ya da ilgi alanı oluşturabilirsiniz.


Ayrıca Mars’ın sizin burcunuzda transite başlamasıyla birlikte yaşam koşullarınızı ve üzerinde durduğunuz değerleri kullanarak değişimler yapmak sizin için daha mümkün hale gelecektir.

başak burcu

Başak burcu yorumu

Hayatının en güzel zamanlarına geçirecek olan bu burç mensupları finansal olarak güçlü bir konuma ulaşacak ve başarıya doğru ilerleyecek. Başak burcundan öğrenciler de güzel haberler alacak. Meslektaşlarınızdan tam destek alacağını bu süreçte harcamalarınızda ufak bir artış olabilir ama endişelenmenize gerek yok. Motivasyonunuzun yükselmesiyle beraber kendinizi öne çıkarabileceğiniz, dikkatleri çekeceğiniz yeni iş planları üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni projeler, yeni insanlar edinebilir, ifade yeteneğiniz ve yazılı işlerdeki tecrübelerinizi kullanabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili gelişmeler neticesinde bu ay iş hayatınızın öne çıkacağı dolaylı olarak da aileniz ve yuva temalarında uğraşı vereceğiniz bir dönem. İş hayatınız, statünüz ve kendinizi gösterdiğiniz alanlarda daha fazla iletişiminiz artacak ve burada yeni projeler, ikili ilişkiler ve iletişim temaları ön plana çıkacak. Bu transitin etkisiyle ailenizle aranızdaki bağlar da kuvvetleniyor. Onlarla ayrıysanız eğer tekrar bir araya gelmek için elinize güzel bir fırsat geçebilir

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumu

Oğlak burcu insanları bu geçişler sırasında maddi çıkar elde edecek. İş ve kariyerinde olumlu gelişmeler var. Babanızdan ve kardeşlerinizden tam destek alacaksınız. Gelir akışınız iyi olacak. Yine de harcamalarınıza ve tasarruflarınıza dikkat etmelisiniz. Gündelik rutinler, düzen, sağlık, şifa konularında kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Küçük detaylara, işlere, çalışmaya, üretmeye daha fazla önem verebilirsiniz.


Çalışma ortamınız, sosyal statünüz ve sorumluluk aldığınız alanlara daha fazla odaklanacaksınız ve kendinizi bu alanlarda parlatmaya başlayacaksınız. Genel olarak yüksek bir motivasyonla ilerleyeceğiniz için fiziksel olarak da daha canlı olabilir, spora başlayabilirsiniz. Zamanınızı üretkenliğe, işinizi ve kendinizi geliştirmeye ayırmayı düşünebilir, size bunu sağlayacak düzen kurmanız için püf noktaları bulabilirsiniz.

Diğer burçlara etkileri için tıklayın


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.