Muharrem İnce: Adaylıktan çekiliyorum

SON DAKİKA – Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Adaylıktan çekiliyorum.

muharrem ince

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’den son dakika açıklamaları: Adaylıktan çekiliyorum.

• Böyle bir iftira furyasını hiçbir siyasetçi görmedi. 45 gündür itibar suikastı yapılıyor. Benim böyle bir görüntüm yok, bu iftira.


• Alenen iftira 5 milyon dolarlık banknot dekont, yazıyor geçiyor adam. Ya nerede bu savcılar. Pazar günü bankadan 10 milyon lira havale yapıyorlar. 8 milyon dolara kadar çıktılar bu kadar itibar suikastı yapılırken bu ülkenin savcılarının ortaya çıkmamasını anlayabilmiş değilim. Benden başka mal varlığın açıklayan yok, ben açıklıyorum bana çamur atıyorlar.

• Bir yandan FETÖ’cüler bir yandan PKK’lılar saldırıyor. Döne döne dönüştüm onlarla. 45 gün iftira attılar.

• Pazar günü Meclis’e gideceğiz. Memleket Partisi’nin mutlaka Meclis’te olması lazım. Bir tarafta AK Parti var CHP var, Saadetliler var.Atatürkçüler azınlıkta olacak. Türkiye’nin sigortası Memleket Partisi’dir. Her evden bir oy istiyorum.

• Bu atılan iftiralara saraydan para aldı çekilemez diyenlere sesleniyorum. Benim bu kumpaslardan olmayan ciplerden korkum yok. Parayı geri mi ödeyecek. Adaylıktan çekiliyorum. Bunu memleketim için yapıyorum.

 Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle News

KONDA son seçim anketi sonuçlarını açıkladı


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.